24 szep 21, 13:29:07 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 148 149 [150] 151 152 ... 166
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vérvonal képességek / Vérvonal kiterjesztés (Kekkei genkai / Kekkei touta)  (Megtekintve 506125 alkalommal)
0 Felhasználó és 12 vendég van a témában
Utakata24
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 187


Tsuki no masutā


« Válasz #2235 Dátum: 11 okt 23, 19:58:05 »

Utakata: A szárítás elem az mi? >.<# Nevet
Ki használta?
Oda írtam, pakura
Tessék mangát olvasni.
Naplózva

"A hülyeség nem pók, de mégis behálózza a világot"
Andi

"Óvakodj az olyan dolgoktól, aminek nyele van, mert azokkal dolgozni kell!!!!!"
Dávid

"Egy teve 2 hétig tud dolgozni anélkül, hogy inna; én 2 hétig tudok úgy inni, hogy közbe nem dolgozom"
Tomi

E-szerint élek:
"Jézus ott áll előtted, ha szomszédodat lelőtted.
Máriától kapsz egy pofont, ha a boltba lopsz egy kotont.
Kertedbe nő a vadkender, érted jő a pókember"
Manesz
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 892


Életművész


WWW
« Válasz #2236 Dátum: 11 okt 23, 21:48:18 »

Ecsém olvasd már el a szabályzatot, nem hogy idegesítő de szabályba ütköző, és rendszeresen ezt csinálod.
Naplózva


renato
Vendég
« Válasz #2237 Dátum: 11 okt 24, 13:16:27 »

Manesz a te moderátorkodásod még idegesítőbb, megnyugtatlak (és még valami sz betűs cuccot is sért, asszem  Gondolkozik )
hamisjoe: Paku/Pakura Zabuzáékkal együtt harcolt a 3. hadosztály ellen, a bemutatása itt található a mangában.
Naplózva
hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #2238 Dátum: 11 okt 24, 14:20:28 »

Köszönöm Nevet Am olvasok mangát de nem emlékeztem rá:D
Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
Utakata24
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 187


Tsuki no masutā


« Válasz #2239 Dátum: 11 okt 24, 15:27:55 »

Utakata: A szárítás elem az mi? >.<# Nevet
Ki használta?
ja bocsi, téll paku, nekem pakura maradt meg.
Naplózva

"A hülyeség nem pók, de mégis behálózza a világot"
Andi

"Óvakodj az olyan dolgoktól, aminek nyele van, mert azokkal dolgozni kell!!!!!"
Dávid

"Egy teve 2 hétig tud dolgozni anélkül, hogy inna; én 2 hétig tudok úgy inni, hogy közbe nem dolgozom"
Tomi

E-szerint élek:
"Jézus ott áll előtted, ha szomszédodat lelőtted.
Máriától kapsz egy pofont, ha a boltba lopsz egy kotont.
Kertedbe nő a vadkender, érted jő a pókember"
feraaaa32
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 294


« Válasz #2240 Dátum: 11 okt 24, 16:29:37 »

Ez a komi külön,utakata kérésére készül.
a sharingan jutsuk lényege:a sharingan gyerekkorban jön elő,először normál esetben 8-10 éves kor körül.
Először csak az 1 vesszős sharingan jelentkezik,amely belátást ad a nagyobb csakra pontok látására és a mozgás nagyobb megfigyelésére.
A 2 vesszős sharingan harc közben jelentkezik(szorult helyzetben)bár az egy vesszős is vkinél így jön ki.Ez a 2 vesszős képes másolni az ellenfél mozdulatait,vmint c-e szintű technikát azonnal lemásol és alkalmaz,és a nagyobb szintűek megtanulásánál is segít,plusz megfigyeli a támadás irányát és pályáját , így könnyebben kitér a használó.
A három vesszős sharingan is harcközben jelentkezik.Ez olyan belátást ad az ellenség mozgására,olyan gyorsan követi,hogy még a legkisebb izomrezdülését is észreveszi,így egy edzett,hashirama-uchiha dns-el rendelkező sharingan lazán tudná követni akármelyik raikage gyorsaságot.A másik képessége pedig,hogy illúziókat tud kelteni.(genjutsu)
Tehát a sima sharingan lényege az ellenség megtévesztésén(genjutsu),a ninjutsu-n és az ellenség kicselezésén alapul(mozgás követés,előrelátás).
A mangekyou sharingan alap technikája a susanoo.A többi képessége nem megszabott,használótól függ(mindig más),ahogy a megjelenési formája is.Eddig itachi-tól láthattuk az amaterasut,tsukuyomit,susanoot,és sasukétól(kifejlett susanoo,yata tükör,totsuka kard).Kakashi-tól egy dimenzió tech-et,amit tobi szokott használni.
Az ems(eternal mangekyou sh.,vgy fuumatsu mangekyo) pedig ismeretlen,csak annyit tudunk biztosra,hogy utána örök fényű lesz az ms-ed és nem vérzik.(én gyanítom,hogy az összeolvadással új technikád is lesz ,de ez nem bizonyított)
Nah,de itt a vége,a mangekyou-ems lényege a teljes védelem és a vmiféle más szerepet betöltő jutsu.A kialakulás pedig még ismeretlen,de a rinnegan az sh.-ból alakult ki.(minden jel szerint)A hab a tortán pedig,hogy a mangekyou-ems tudja ugyanazon képességeket,mint a sima sh.
Remélem érthető lesz számodra utakata Mosolyog .
Naplózva
hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #2241 Dátum: 11 okt 24, 17:05:06 »

Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
Utakata24
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 187


Tsuki no masutā


« Válasz #2242 Dátum: 11 okt 24, 17:25:38 »

Remélem érthető lesz számodra utakata Mosolyog .
ja, tök jó magyarázat. gratulálok Nevet
am még amit nem értek így ezzel kapcsolatba
a susanoo egy nagyon nagy tűz tömeg emberré formálva, és ez így kicsit olyan bizarr, még naruto szinten is, és ehez elméletbe kell az ama meg a tsuko, na most az amat még értem de minek oda a tsuko.
a másik: akk nagato honnan szerezte a rinnegant?ő neki akk lett mikor yahikot megpróbálták megölni, ez kicsit nem stabil.
3. az izanagi is egy tök fura jutsu, ez elméletben a sharingan legerősebb jutsuja, de tobi és danzou mégis 3-as sharingannal alkalmazta, ez így hülyeség.
Naplózva

"A hülyeség nem pók, de mégis behálózza a világot"
Andi

"Óvakodj az olyan dolgoktól, aminek nyele van, mert azokkal dolgozni kell!!!!!"
Dávid

"Egy teve 2 hétig tud dolgozni anélkül, hogy inna; én 2 hétig tudok úgy inni, hogy közbe nem dolgozom"
Tomi

E-szerint élek:
"Jézus ott áll előtted, ha szomszédodat lelőtted.
Máriától kapsz egy pofont, ha a boltba lopsz egy kotont.
Kertedbe nő a vadkender, érted jő a pókember"
SSS
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547


« Válasz #2243 Dátum: 11 okt 24, 18:14:06 »

ja, tök jó magyarázat. gratulálok Nevet
am még amit nem értek így ezzel kapcsolatba
a susanoo egy nagyon nagy tűz tömeg emberré formálva, és ez így kicsit olyan bizarr, még naruto szinten is, és ehez elméletbe kell az ama meg a tsuko, na most az amat még értem de minek oda a tsuko.
a másik: akk nagato honnan szerezte a rinnegant?ő neki akk lett mikor yahikot megpróbálták megölni, ez kicsit nem stabil.
3. az izanagi is egy tök fura jutsu, ez elméletben a sharingan legerősebb jutsuja, de tobi és danzou mégis 3-as sharingannal alkalmazta, ez így hülyeség.
1. A Sussano egy spirituális esszencia, ami fizikai valót ölt a használó köré. Amaterasu és a Tsukuyomi az ami elérhetővé teszi ezt a képességet. És ez nem MS "alapképesség".

 2. Nem tudjuk honnan.

 3. Az izanagihoz nem kell MS.

 4. Kérdezz olyat aki érti is a dolgokat.
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #2244 Dátum: 11 okt 26, 20:04:16 »

Ez a komi külön,utakata kérésére készül.
a sharingan jutsuk lényege:a sharingan gyerekkorban jön elő,először normál esetben 8-10 éves kor körül.
Először csak az 1 vesszős sharingan jelentkezik,amely belátást ad a nagyobb csakra pontok látására és a mozgás nagyobb megfigyelésére.
A 2 vesszős sharingan harc közben jelentkezik(szorult helyzetben)bár az egy vesszős is vkinél így jön ki.Ez a 2 vesszős képes másolni az ellenfél mozdulatait,vmint c-e szintű technikát azonnal lemásol és alkalmaz,és a nagyobb szintűek megtanulásánál is segít,plusz megfigyeli a támadás irányát és pályáját , így könnyebben kitér a használó.
A három vesszős sharingan is harcközben jelentkezik.Ez olyan belátást ad az ellenség mozgására,olyan gyorsan követi,hogy még a legkisebb izomrezdülését is észreveszi,így egy edzett,hashirama-uchiha dns-el rendelkező sharingan lazán tudná követni akármelyik raikage gyorsaságot.A másik képessége pedig,hogy illúziókat tud kelteni.(genjutsu)
Tehát a sima sharingan lényege az ellenség megtévesztésén(genjutsu),a ninjutsu-n és az ellenség kicselezésén alapul(mozgás követés,előrelátás).
A mangekyou sharingan alap technikája a susanoo.A többi képessége nem megszabott,használótól függ(mindig más),ahogy a megjelenési formája is.Eddig itachi-tól láthattuk az amaterasut,tsukuyomit,susanoot,és sasukétól(kifejlett susanoo,yata tükör,totsuka kard).Kakashi-tól egy dimenzió tech-et,amit tobi szokott használni.
Az ems(eternal mangekyou sh.,vgy fuumatsu mangekyo) pedig ismeretlen,csak annyit tudunk biztosra,hogy utána örök fényű lesz az ms-ed és nem vérzik.(én gyanítom,hogy az összeolvadással új technikád is lesz ,de ez nem bizonyított)
Nah,de itt a vége,a mangekyou-ems lényege a teljes védelem és a vmiféle más szerepet betöltő jutsu.A kialakulás pedig még ismeretlen,de a rinnegan az sh.-ból alakult ki.(minden jel szerint)A hab a tortán pedig,hogy a mangekyou-ems tudja ugyanazon képességeket,mint a sima sh.
Remélem érthető lesz számodra utakata Mosolyog .
Hülyeség....
Ad 1. a mangekyou sharingan alap jutsujai, inkább az amaterasu, ésa sytukomi...,Sasuke is kijelenti, hogy a sasanoot  úgy lehet ha előbb fel ébred benne az amaterasu, és a styukomi. a többire nemis reagálok mert nagy marhaság... voltak uchihák, akikben felsem ébredtt a sharingan... erre bevágod hogy 8-10 éves korban fel ébred bennük... sasukében volt mikor dühös lett a itachira... nagy marhaság az egész .
bocs ha érthetetlen, de rettentő fáradt vagyok, de musz volt erre a marhaságra válaszolni.
« Utoljára szerkesztve: 11 okt 26, 20:05:02 írta batai15 » Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
biyakingan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 206


« Válasz #2245 Dátum: 11 okt 27, 22:05:50 »

szerintem teljesen érthető Kúl

amúgy meg itt Madara a sassaunot a rinengannal tartja fel éppen madara http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/561/4
ez akkor azt jelenti hogy az a rinengan képes a sharinganos képességekre is?
Naplózva

Csak az vágyik békére aki megjárta a háborút.
Putir
Vendég
« Válasz #2246 Dátum: 11 okt 29, 11:34:40 »

Vérvonalképesség tehát családon belül vérrokonságban fordul elő csak. Illetve annál, akinek van Rinneganja. Ha jól tudom a Rinnegan lehetővé teszi az össze jutsu használatát, tehát az elemeket is...
Bocsi hogy ide írom ,de manga témába ez off.
Na attól hogy van rinneganod nem fogod tudni használni a vérvonal képességeket mert akkor nagato is bealázta volna konohát egy két por ellem teknikával.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #2247 Dátum: 11 okt 29, 12:32:42 »

A Rin'negannal kapcsolatban ne a vérvonal képességek megtanulását és használatát értsétek. Mivel a Rin'negan magával hozza mind az öt elem használatát, így képes megtanulni minden olyan jutsut és azokat használni amelyek az öt elemhez tartoznak. De a vérvonal technikákat vagy speciális technikákat (mint  például Shikamaru, Choji vagy Ino) képtelen elsajátítani még ezzel sem. Viszont minden mást amely nem kevert elemekből épül fel, tudja használni. Persze ehhez először meg kell tanulni.
Naplózva
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #2248 Dátum: 11 okt 29, 22:46:47 »

Találtam némi eredetet az uchiha technikák elnevezésére:  http://hu.wikipedia.org/wiki/Amateraszu_%C3%93mikami    Pontosabban az Izanagi, és az amaterasu technikákra.
Naplózva
naruto96ricsmond
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 422



« Válasz #2249 Dátum: 11 okt 31, 10:34:31 »

Öm.....még mindig nem értem hogy az idősebbik Rikudou testérnek miért olyan spirlos a szeme....akkor az Uchiháknak a végső szemtechnika mirt nem olyan?????áááááá......mindjárt kiderűl hogy Narutoéknak,azaz az Uzumakiknak lessz olyan Nyelvesít...de most komolyan nem, értem,hogy ha Madaranak a végső szemtechnikályaa a Rinnegan,Rikudou seninnek is rinneganja volt.....akkor mi az a spirálos szem????
Naplózva

Oldalak: 1 ... 148 149 [150] 151 152 ... 166
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!