24 szep 21, 11:53:27 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 146 147 [148] 149 150 ... 166
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vérvonal képességek / Vérvonal kiterjesztés (Kekkei genkai / Kekkei touta)  (Megtekintve 506081 alkalommal)
0 Felhasználó és 14 vendég van a témában
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #2205 Dátum: 11 aug 27, 18:45:53 »

Shisui szemével kapcsolatban kérdeznék valamit.Nem értem, hogy az ő végső MS technikája az a genjutsu (kotoamatsukami) az, most olyan mint Itachi-nak a Tsukoyomi?Ha igen akkor miért is kell 10 év, hogy újra töltődjön?Illetve ha van senju dns akkor rövidebb idő is elég de mi köze egy uchiha jutsu-nak a senju dns-hez?Hogy lehet egy Uchiha-nak (Shisui-nak) egy olyan technikája amihez egy másik klán, másik vérvonal dns-e lenne az ideális?A végén mikor meg Itachi elégeti a madarat akkor azt mondja, hogy azért is égeti el mert úgyis csak 10 év múlva lehetne használni.Ezek szerint nincs tisztában vele, hogy Naruto-ban van senju dns?Mert ugye van benne?!  Gondolkozik
Naplózva
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #2206 Dátum: 11 aug 27, 19:02:08 »

Szépen sorjában:
-a Kotoamatsukami MS technikája. Ennyit tudunk eddig, fogalmunk sincs, hogy volt-e emellett valamije. Az viszont biztos, hogy más, mint a Tsukuyomi - ez már a hatásán is látszik.
-ez (az összes sharingan technikával egyetemben) Rikudou sennin öröksége. Magyarul: minél közelebb vagy hozzá - gyűjtöd az utakat, mint Tobi -, annál hatékonyabban működnek. Itt a Senju DNS a második út.
-tudtommal nem "csak" Senju DNS a második út, hanem Hashirama DNS-e (ha ezt rosszul tudom, akkor legyen szíves valaki adjon egy manga linket). Naruto meg - eddigi tudásunk alapján - távoli rokonságban áll a Senju klánnal.
-Itachinak tudnia kellett volna az előző pontot, hiszen utalt Kushinára.
Naplózva
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #2207 Dátum: 11 aug 27, 19:11:38 »

Na akkor állítsunk fel egy rangsort.Van az egy pöttyös sharingan az legyen mondjuk 1-es szintű, 2 pötty 2-es, 3 pötty 3-as szintű, MS legyen a 4-es szint.Na itt találhatóak az ilyen technikák mint amaterasu, tsukoyomi és én most tenném még ide ezt a shisui féle jutsu-t.Az 5ös szint lenne a Sussano, mert ugye csillivillin kell bánni mind a két szemmel ahhoz hogy Susanoo-d lehessen.Na az lenne még a kérdésem, hogy akkor lehetséges, hogy Itachi-nak is lehetne olyan jutsu-ja amihez kellene senju dns a tökéletes működéshez?(shisui-ból kiindulva) Huhh bazze nagyon belekavarodtam remélem tetszik érteni!  ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 27, 19:13:58 írta tibee77 » Naplózva
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #2208 Dátum: 11 aug 27, 19:25:21 »

Értem a kérdést (remélhetőleg Nevet).

Szerintem (itt sajnos nem támaszkodhatok mangára), ha helyes az állításom, miszerint ez Rikudou öröksége és van köze az utakhoz (és ezek egyenesen arányosan növelik az erőt), akkor az összes sharingan technika ilyen.

Példa: van mondjuk egy három pöttyös sharingan használó, aki valamilyen úton-módon szerzett magának egy kis Hashirama DNS-t és nem dobta ki a szervezete (nem ez a lényeges). Ha mondjuk a Raikagével harcolna, akkor lehet, hogy annyival fejlődne a mozgás-előrelátó képessége, hogy nem okozna gondot lekövetni a második szintű sebességet.
Ugyanígy lehet, hogy az Itachi (meg már a Sasuke)-féle Susanoo mégsem 100%-os és bőven van még hova fejlődnie. Lehet, hogy egy kis DNS-sel minden negatív mangekyou hatás eltűnne.
Naplózva
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #2209 Dátum: 11 aug 27, 19:36:32 »

Ahha én is erre gondoltam, hogy valószínűleg egyik MS technika sem teljes, de mi a helyzet akkor az EMS technikákkal?Igaz egyenlőre még eggyel sem találkoztunk így ezekről felesleges bájcsevegni. Nevet
Naplózva
Putir
Vendég
« Válasz #2210 Dátum: 11 aug 27, 20:25:32 »

tobi teleportálos justuja az ems teknika nem? vagy bocsánat ha tévedek
Naplózva
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #2211 Dátum: 11 aug 27, 20:30:38 »

Jelenleg fogalmunk sincs, hogy mit tud az FMS. Annyit viszont láttunk, hogy a teleportálgatás közben nem változik a szeme - marad sima 3 pöttyös sharingan. Az, hogy ez jelent-e valamit, még biztosan nem tudjuk Mosolyog.
Naplózva
Putir
Vendég
« Válasz #2212 Dátum: 11 aug 27, 20:32:58 »

nem is tudtam hogy marad a szeme sima sharinganba:D
látszik nem figyelem annyira a szemeket
viszont sasuke FMS-ét nagyon várom
Naplózva
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #2213 Dátum: 11 aug 27, 21:34:04 »

Igazából Tobi jobb szeme folyamatosan "sharinganos". Nem láttuk még kikapcsolva és nem láttunk tőle MS-t sem (pláne nem FMS-t).
Naplózva
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #2214 Dátum: 11 aug 28, 11:55:03 »

Dehogynem láttuk kikapcsolva. Mikor Deidara vagy más Akatsukis tesók társaságában volt, a Sharinganját mindig kikapcsolta, ezért nem látszott a szeme a maszk alatt.
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #2215 Dátum: 11 aug 28, 12:16:59 »

Na ja, ezt írtam én is pár oldallal ezelőtt.A sharingan ugye világít a sötétben (legalábbis anime-ből meg rajzokból ez derül ki), így szerintem észre kellett, hogy vegyék azt hogy Tobi-nak sharingan-ja van egy idő után ha folyamatosan be lenne neki kapcsolva.
Naplózva
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #2216 Dátum: 11 aug 28, 12:53:09 »

Az, hogy egyáltalán nem látszott a szeme, még nem jelenti azt, hogy nem ment a sharinganja. Pontosítok: a "sima" szemét sosem láttuk. Ettől függetlenül ezen nem veszünk össze Mosolyog.
Naplózva
IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #2217 Dátum: 11 aug 29, 14:57:38 »

Nos,az 1. út,hashirama dns-e felerősíti a fizikai képességeket,vagyis simán lehetséges hogy ha 1 uchihába beleültetnek egy dns-t hashiramából,akkor felerősödik minden tulajdonsága,vagyis,szinte biztos hogy tobi sokkal jobban lesz képes használni az utakat.
Naplózva
TheNineTails
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 300


« Válasz #2218 Dátum: 11 aug 31, 00:17:58 »

Szerintem Tobi teleportálos jutsuja valami saját technika lehet mert nem láttuk hogy be lenne kapcsolva a MS vagy a FMS csak azt hogy a sima sharingan,de az csak lemásol nem teleportálgat más helyre,amúgy meg én úgy emlékszem(lehet nem gaz de én így emlékszem)hogy Tobi dimenziók közt ugrál a jutsujába szóval szerintem az se kizárhato hogy MS technika mert hasolnó elven működik mint Kakashi technikája
Naplózva
kiskakas2
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 770

heisenberg


« Válasz #2219 Dátum: 11 aug 31, 09:12:03 »

mivel a ki is lehet tobi téma zárolva van  ezért ide írom...
szerintem tobi nem madara hanem Izuna.. persze lehet hogy hülyeség mivel láttuk a koporsóját is de:
mivan akkor ha teszemazt marcsi vagy valami random ninja felkutatta izuna sírhelyét és valamilyen jutsuval feltámasztotta..  persze kapott valami random szemeket  ezután izuna felkutatta madara sírját.. és elvette az egyik szemét..(ezértnincs FMS) aztán ment itachihoz.. ő megölt mindenkit így lett a nagyraktár is...
vagy:
tobi = madara...
1. hokage vs. madara harc után madara megfutamodott és valamilyen módon az FMS ért cserébe örök életet kapott
(nem halhatatlanságot) ennyi Nevet
Naplózva

Oldalak: 1 ... 146 147 [148] 149 150 ... 166
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!