24 szep 21, 05:36:25 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 140 141 [142] 143 144 ... 166
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vérvonal képességek / Vérvonal kiterjesztés (Kekkei genkai / Kekkei touta)  (Megtekintve 505889 alkalommal)
0 Felhasználó és 17 vendég van a témában
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #2115 Dátum: 11 jún 28, 15:40:25 »

Itachi azt mondta amikor töriórát tartott Sóskának, hogy a klán tagjai folyton egymást ölték, hogy megszerezzék a MS-t, illetve próbálták elérni az EMS-t is, szóval feltehetően nem csak nekik van Madara óta. De ha jól tudom, csak Madara és most már Sóska birtokol EMS-t.
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 28, 15:45:24 írta Narutoclone » Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
Toodmayne
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 69



« Válasz #2116 Dátum: 11 jún 28, 16:00:27 »

Hát jó majd meglátjuk, én nem vitatkozni akarok, csak a véleményem írtam le, mindenesetre nagyon remélem hogy lesz erről flashback, mert amúgy érdekelne a dolog.
Naplózva
Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #2117 Dátum: 11 jún 28, 16:03:44 »

Ez hol van mangában? mert szerintem itt még nem olvastam, csak animét néztem, átolvasnám ha betudnál segíteni vele!
Naplózva
Manesz
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 892


Életművész


WWW
« Válasz #2118 Dátum: 11 jún 28, 19:10:39 »

Kakashi használta az MS-t, Itachi-Kisame ellen, mikor Tsunadéért ment Naruto és EroSennin. (Ill ha jól emlékszem még Zabuza ellen is használta a Nagy-Naruto Hídi csattában) És ezek még a három éves edzés előtt voltak jócskán.
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 28, 19:11:12 írta Manesz » Naplózva


Gery0704
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 578



« Válasz #2119 Dátum: 11 jún 28, 19:29:39 »

Manesz szerintem rosszul emlékszel én ugy tudom hogy Dei' ellen használta először
Naplózva
Manesz
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 892


Életművész


WWW
« Válasz #2120 Dátum: 11 jún 28, 19:31:56 »

NEM!!! Mert Narutoék több okból mentek Tsunadéért. Ugyanis ha Kakashi használja az MS-t kiüti magát, és az Itachi elleni küzdelemben ugyan ez volt a helyzet, a gyógyításáért mentek Tsunadéhoz.
Naplózva


hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #2121 Dátum: 11 jún 28, 19:39:50 »

Ha emlékszel Ita kiütötte őt egy genjutsuval. Nem volt akkor még Kakashinak MSe. Egyszerűen Ita kimerítette a 72 órás kínzással.
Naplózva
Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #2122 Dátum: 11 jún 28, 20:13:06 »

Ez az utolsó kép mielőtt kakashi bekapta volna a 72 órás tsukoyomit. itt is csak sima sharinganja van. Tsunadeért meg azért ment a félnótás páros, mert Jiraya nem akarta elvállalni a hokage szerepet, így megegyezett a falu öregjeivel, hogy visszahozza Tsunadet. Az már csak mellékes volt, hogy jól jött a gyógyító tudása a faluba, csak nem Kakashit pakolta helyre, hanem Lee hátát műtötte meg. A Kakashi vs Itachi harc során szerintem a párosunk már régen városfalon kívül járt. Mire sasuke megtudta, hogy Itachi hazavágta Kakashit, addigra narutoék már a szomszédos faluban voltak.
Naplózva
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #2123 Dátum: 11 jún 28, 22:51:05 »

Manesz, eléggé megkopott már az emlékezeted  Hümm-hümm. Kakashi tényleg Dei' ellen használta először a Kamuit (legalábbis amikor először láttuk). Zabuza ellen a sima sharingant mutatta be, Itachi ellen szintúgy, csak semmire sem ment vele.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #2124 Dátum: 11 jún 29, 06:20:20 »

... Feltételezem ezek alapján, hogy Kakashi azért takarja el a bal szemét, mert nem tudja hogyan kell deaktiválni a sharingant. Mintha megfagyott volna neki abban az állapotban kb és így pihenteti. A másik dolog, miután megvolt az átültetés, az azutáni harcban csak arra használta a sharingant, hogy pótolja az elvesztett látóteret. Ergo semmilyen sharingan képességet nem használt. ....

Sőt, eddig senkitől nem láttunk Sharingan deaktiválást, aki nem Uchiha. Még Tobinál is folyton be van kapcsolva (nem láttuk még úgy a szemét, hogy nem lett volna aktív), pedig elvileg ő Madara.

Kakashi a Chidori tökéletesítéséhez (csőlátás kiküszöböléséhez) is használta a frissen kapott Sharingant. Szóval nem csak egy "új szem" volt a számára. Mosolyog
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #2125 Dátum: 11 jún 29, 07:43:50 »

Nem, amikor Deidara mellet volt mindig kikapcsolta a szemét.
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
Rewiag
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 124


« Válasz #2126 Dátum: 11 jún 29, 08:33:53 »

illetve talán a legfontosabb sharingan képessége, amiről a nevét is kapta. egyhe genjutsu segítségével befolyásolta az ellenfelek döntéseit a harcban.
Naplózva
Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #2127 Dátum: 11 jún 29, 09:37:21 »

Kakashi a Chidori tökéletesítéséhez (csőlátás kiküszöböléséhez) is használta a frissen kapott Sharingant. Szóval nem csak egy "új szem" volt a számára. Mosolyog

nem tudok ellenérvelni, feladom! Ti nyertetek Nevet
Naplózva
SSS
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547


« Válasz #2128 Dátum: 11 jún 29, 14:34:32 »

Sőt, eddig senkitől nem láttunk Sharingan deaktiválást, aki nem Uchiha. Még Tobinál is folyton be van kapcsolva (nem láttuk még úgy a szemét, hogy nem lett volna aktív), pedig elvileg ő Madara.

Itachinál ugyan ez a helyzet. Ez csak a képzettséget és a erőt tükrözi, hogy még egy Uchihához mérten is ilyen magas szinten legyen képes valaki S. használni, arról nem is beszélve hogy így mindent észrevesz.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #2129 Dátum: 11 jún 30, 06:31:06 »

Nem, amikor Deidara mellet volt mindig kikapcsolta a szemét.

Csak az a kár, hogy a Deidara féle végső bumm után Pein tornyában való feltűnéséig _sosem_ láttuk Tobi szemét. Mosolyog

SSS:

Itachinál sem volt mindig bekapcsolva.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Oldalak: 1 ... 140 141 [142] 143 144 ... 166
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!