24 szep 21, 05:31:27 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 139 140 [141] 142 143 ... 166
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vérvonal képességek / Vérvonal kiterjesztés (Kekkei genkai / Kekkei touta)  (Megtekintve 505881 alkalommal)
0 Felhasználó és 15 vendég van a témában
adamkaa1102
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 40


« Válasz #2100 Dátum: 11 jún 26, 10:42:06 »

Szerintem is ilyesmiről lehet szó. Én pedig akkor azt kérdezném, hogy lehet-e tudni Kakashinak miért van mangekyou? És ha megölt valakit akkor kit?  Gondolkozik
Naplózva

Rewiag
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 124


« Válasz #2101 Dátum: 11 jún 26, 12:16:17 »

tippre egyszerre kapta a sharingant a MSel.
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #2102 Dátum: 11 jún 26, 12:28:39 »

Igen, mert legjobb barátja meghalt, amikor megkapta a sharingant.
Csak hogy mindenkinek világos legyen.
Naplózva
biyakingan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 206


« Válasz #2103 Dátum: 11 jún 26, 14:12:11 »

csak hogy amikor naruto visszajött a faluba, akkor azt mondta kakashi hogy van egy új technikája ami a mangekyu volt.
Naplózva

Csak az vágyik békére aki megjárta a háborút.
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #2104 Dátum: 11 jún 26, 14:52:58 »

Az új jutsu a Kamui volt.
Eddig tartott megtanulni a MS használatát.
Naplózva
SSS
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547


« Válasz #2105 Dátum: 11 jún 26, 15:02:40 »

Mitől dől el az, hogy egy használónak milyen formájú lesz a mangekyou?

Kishimoto Masashi. Unalmas lenne ha minden M. egyforma alakban jelenne meg.

Naplózva
miki
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 134



« Válasz #2106 Dátum: 11 jún 26, 20:34:42 »

Mitől dől el az, hogy egy használónak milyen formájú lesz a mangekyou?

Kishimoto Masashi. Unalmas lenne ha minden M. egyforma alakban jelenne meg.


Ez eddig oké, csak arra vagyok kíváncsi, hogy van-e köze a formának a használóhoz.

Az mondjuk érdekes elmélet, hogy egyszerre kapta a MS-t és a sharingant, hiszen Obitonak nem sokkal azelőtt ébredt fel a sharinganja, mielőtt meghalt.
Naplózva


adamkaa1102
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 40


« Válasz #2107 Dátum: 11 jún 27, 13:18:57 »

Hát valamilyen szinten egyéntől is függ (szerintem) Mert most gondold el Itachit Kakashi MSjével Nevet  ikszdé
És am nem hinném, hogy két tomoe-s sharingan után egyből kakashi megkapta volna a mangekyout....érdekes  Gondolkozik
Naplózva

miki
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 134



« Válasz #2108 Dátum: 11 jún 27, 21:04:59 »

Igazából nem kaphatta meg egyben a sharingannal, hiszen a MS-t fel kell ébreszteni. Mondjuk arra kíváncsi lennék, hogyan sikerült Kakashinak. De erre, valószínűleg nem fogunk választ kapni. Bár ki tudja. Nevet
Naplózva


Rewiag
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 124


« Válasz #2109 Dátum: 11 jún 27, 22:30:19 »

és igazából miért nem mehet végbe a 2 egyszerre? úgy igazából (csak mert az igazából azt jelenti hogy te tudod a biztost, viszont a hsz végén meg azt mondod nem tudod. igazából)
Naplózva
Toodmayne
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 69



« Válasz #2110 Dátum: 11 jún 28, 07:57:48 »

Hát nemtudom, én sose gondoltam úgy, hogy a sharingannal egyidőben kapta az MS-t, akkor azért csak láttuk volna hogy használja a shippuuden előtt is. Szerintem is amikor azt mondta Narutonak hogy van új technikája akkor magára az MS-re gondolt, nem a Kamuira. Hiszen amikor láttuk először használni a Kamuit, akkor sem volt még tökéletes, az meg kissé durva lenne hogy kiskorától (mármint annyira kicsi, amikor megkapta a sharingant) idáig tartott volna ennyire megtanulnia.
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #2111 Dátum: 11 jún 28, 10:37:42 »

Az nem a saját szeme, nem a saját vérvonala.
Műlábbal is évekig tart megtanulni járni, a MS használata meg gondolom nehezebb, mint a járás.
Naplózva
Toodmayne
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 69



« Válasz #2112 Dátum: 11 jún 28, 12:12:52 »

Ez igaz, de szerintem épp elég sok az a 3 év is amíg Naruto távol volt. Számomra "reálisabb" hogy aközben szerezte és kb 3 évig tartott így megtanulnia, minthogy onnantól kezdve hogy Obito nekiadta a sharingant. És mivel akkor sem volt tökéletes, de már használta, akkor shippuuden előtt is legalább megpróbálta volna használni. Mellesleg, lehet hogy nem a saját szeme, mégis rögtön azután hogy megkapta jól boldogult vele. Nemtudom, én maradok annál hogy Naruto távollétében szerezte, és erről még lesz visszaemlékezés szerintem.
Naplózva
Rewiag
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 124


« Válasz #2113 Dátum: 11 jún 28, 12:48:02 »

de istenem, ne legyetek már ilyen baszott értetlenek. honan a francból kellet volna tudnia kakashinak, hogy létezik egyáltalán olyan hogy MS? honan a francból kellet volna tudnia, hogy az MSel tud kamuit csinálni?

az, hogy kezdettől fogva ott lapult az MS kakashi szemében nem jelenti hogy az első perctől használni is tudta.
Naplózva
Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #2114 Dátum: 11 jún 28, 14:27:40 »

Mellesleg, lehet hogy nem a saját szeme, mégis rögtön azután hogy megkapta jól boldogult vele.
Azon az ominózus esetnél, mikor megkapta a sharingant, akkor támadt fel Obitóban is ugye? namost eleve az ő sharinganja mikor aktívvá vált, onnan folyamatosan használta egészen az átültetésig. Ergo ki sem "kapcsolta". Feltételezem ezek alapján, hogy Kakashi azért takarja el a bal szemét, mert nem tudja hogyan kell deaktiválni a sharingant. Mintha megfagyott volna neki abban az állapotban kb és így pihenteti. A másik dolog, miután megvolt az átültetés, az azutáni harcban csak arra használta a sharingant, hogy pótolja az elvesztett látóteret. Ergo semmilyen sharingan képességet nem használt. Utána már lehetséges, hogy a 4. tanított neki valamit, vagy netán egy uchiha mutatott neki a dolgokat.
A MS-hez pedig annyit, hogy még az uchiha klán vezetői is tudnak az MS létezéséről, de hogyan lehet előhozni azt már nem tudják, ha jól emlékszem. Egészen Madara felbukkanásáig, aki bevezeti Itachit a nagy titokba. Vagy volt Itachi és Madara ideje között olyan uchiha, aki birtokolta az MS-t?
Erre a vitára, hogy Kakashi mikor kapta meg az MS-t csak akkor tudnánk 100%os választ adni, ha lenne egy olyan flashback, ahol tudatosan próbálja meg előhívni, vagy csak egyszer hoppá és ott van. De addig kár ezen vitatkozni, mert egyértelmű döntő válasz nincs.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 139 140 [141] 142 143 ... 166
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!