24 jún 02, 18:21:47 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 125 126 [127] 128 129 ... 166
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vérvonal képességek / Vérvonal kiterjesztés (Kekkei genkai / Kekkei touta)  (Megtekintve 470221 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #1890 Dátum: 11 márc 20, 11:09:06 »

Igen ezt már mindenki tudja az Entonról. Itt csak annyi a kérdés , hogy hogyan jön létre , mert ha tűz+villám az okés(mert az amaterasu a legmagasabb szintű tűz jutsu és a jobb szemébe villám elemet irányít éss ugy manipulálja)vagy pedig simán irányítja mert akkor ez egy új fajta elemi meghatározás. Mert sima elemek vérvonali elemek amik 2 elemből jönnek létre , és a vérvonal kiterjesztés ami 3 elemből van. Ez pedig egy új meghatározás lenne, mondjuk egy haladó elem .

Eddig is látni lehetett , hogy az egy új fajta szem de egyértelműen gyengébb mint a Rinnegan. Én azt is eltudom képzelni , hogy így fog kinézni Sasuke új Mangekyouja mert: Ita úgy szerezte meg hogy megölte a legjobb barátját, ezért lett neki pirs alapon fekete, Sasunak meg meghalt a számára legfontosabb személy ezért neki fekete alapon piros. És ugye a két különböző megszerzési forma a két különböző megszerzési forma miatt van , és vélemyényem szerint ha  2ilyet kombinálunk akkor kaphatunk egy Bölcs fia szerű erőt vagy szemet.
Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #1891 Dátum: 11 márc 20, 11:17:35 »

Ehh ez is visszajön vagy 8-10 oldalanként... Az entonnak miért kéne elemi manipulációnak lennie?

"És ugye a két különböző megszerzési forma a két különböző megszerzési forma miatt van" micsoda? Ohh My God
Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #1892 Dátum: 11 márc 20, 11:49:39 »

Hát a mangekyou sharinganhoz meg kell ölni a legjobb barátodat nem? máshogyan hogy lehet megszerezni?
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #1893 Dátum: 11 márc 20, 12:00:18 »

Hát Sasukénak sikerült lelki traumával megszerezni.
Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #1894 Dátum: 11 márc 20, 12:01:50 »

Ezt nem is tudtam, mondjuk nem nézem azokat a részeket amik róla szólnak Nevet
Naplózva
titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #1895 Dátum: 11 márc 20, 13:19:04 »

A mangekyou megszerzésének lényege a lelki trauma ,pontosabban szerintem a lekiismeret furdalás ,amiért megölöd a legjobb barátodat ,vagy éppen a bátyád ,aki valójában végig szeretet ,vagy a legjobb barátod ,aki végül neked adta a sharinganját lásd Obito és Kakashi kapcsolata.

Az Enton pedig egyáltalán nem két elem mondjuk a tűz és a villám keveréke ,nem is értem hogy jött ez az ötlet.
Egyszerűen képes manipulálni a lángok alakját ezt Shi is megjegyezte ez az Enton.

úristen hogy lehet úgy nézni a narutot ,hogy a Sasukés részeket kihagyod-.- Az egy dolog hogy nem kedveled a karakterét ,de egy csomó lényeges információról csatáról lemaradsz.Ajánlom nézd vissza őket...
Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #1896 Dátum: 11 márc 20, 15:05:44 »

Legpontosabban a "legközelebb álló személy halála" kell.
Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #1897 Dátum: 11 márc 20, 15:43:52 »

nem mondtam, hogy bele sem nézek, nem kell elhamarkodott következtetéseke levonni, a csatákat mindig megnézem és infokat is szerzek, egyszerűen csak nem érdekel benne sasuke.
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #1898 Dátum: 11 márc 20, 15:49:45 »

Ahhoz képest párszor láttuk (például az imént), hogy nem vagy teljesen képben... lásd. Orochimaru elnyomása és előtörése, aminél múltkor votl a Kimimaros kérdés... Ami uyge megint Sauskés csata volt, de modnjuk nem gáz. De infókat szerezni... mondjuk, ha a csatákat nézed, akkor az iylemsiről, vagy a mangekyoujával kapcsolatos dolgokról is tudnod kéne.
« Utoljára szerkesztve: 11 márc 20, 16:19:13 írta STM » Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #1899 Dátum: 11 márc 20, 15:56:47 »

Már elnézést, jól kiosztottál, mire fel? Én beleszólok abba, hogy te miket nézel vagy ilyenek? Érdekes vol aki nem tudta mi az hogy enton, őt nem szidtad le...
« Utoljára szerkesztve: 11 márc 20, 16:01:35 írta Domynyk » Naplózva
Gery0704
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 578



« Válasz #1900 Dátum: 11 márc 20, 16:06:12 »

Domynyk most nincs igazad mert ugy hogy nem követed azokat a részket amikor Sasukéról volt szó amit meg is emlitettél
Ezt nem is tudtam, mondjuk nem nézem azokat a részeket amik róla szólnak Nevet
nem lehet nézni rendesen a történetet mert Sasuke főszereplő a történetben ez olyan mintha a történet felét ismernéd
Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #1901 Dátum: 11 márc 20, 16:07:15 »

És mi közötök van nektek,ahhoz, hogy én hogyan követem az eseményeket??
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #1902 Dátum: 11 márc 20, 16:09:08 »

Tény, hoyg baromság rapszodikusan követni egy a Narutohoz hasonló történetet, mert nem leszel képben. Ez a te dolgod. Ettől még így van, és ha éppen, miután közlöd, és azt állítod, hogy nincs ezzel gáz, és mindent tudsz így is, tehát nem szükséges máshogy (rendesen) követned,  szóvá akarom tenni, hogy ez azért nincs így, az nem olyasmi, ami után jogod lenne felháborodni. Ha azt mondanám, az ég bizony zöld, vagy hogy Japán hivatalos nyelve a Szlovák, a Narutoval kapcsolatban tévednék (ami megesik, bárki emlékezhet rosszul valamire még ha olvasta is) akkor talán sértés lenne rávilágítani a tévedésemre?

Semmi közöm hozzá, mit tezsel. Nincs jogom beleszólni, mit tegyél.
De ha épp tévedsz, ellent mondasz magadnak, bármikor szóvá tehetem. És véleményem is lehet természetesen arról, amit csinálsz. És elfogadható formában  közölhetem.

De ez már durván off, szóval részemről zárom a témát.
« Utoljára szerkesztve: 11 márc 20, 16:20:12 írta STM » Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #1903 Dátum: 11 márc 20, 16:55:39 »

Ha valaki valamit nem ért, mert nem épp olyan otakukocka mint mások, akkor nem azon kell vitázni miért nem ért valami "egyértelmű dolgot", hanem maximum egy (1) ember elmagyarázza neki, vagy elmondja neki, hogy hol talál róla infót (pl téma korábbi hozzászólásai, manga fejezet, leafninja stb) s nem azon vitázni, hogy miért nem érti, mert nem az a téma céme és járni fog érte a szeretetcsomag.
Naplózva

Rewiag
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 124


« Válasz #1904 Dátum: 11 márc 20, 22:07:34 »

Amúgy lehet hogy a valóságban tök kevés anyag kristályosítható, de nem tudom észrevetted -e ez egy kitaláció kacsint ebben bármi lehet,  példának okáért a valóságban ha valakinek átszúrja a csontja a bőrét az begyógyul?

azért írtam ezt, mert elöbbre többen próbáltak meg valami valóságból vett példa, vagy logika alapján kikövetkeztetni, hogy pl a vashomok kristályosítható-e. na erre mondtam, hogy felesleges ezen így agyalni, mert mivel az egész kristály dolog alapjaiban nélkülöz bármi valóságalapot illetve logikát, így a vitának se lenne megalapozott vége.

az enton meg olyan mint a FRS; csak fordított a megvalósítása. FRS-nél az alap a formai manipuláció, amihez narutó hozzákeverí a szél elemét, míg az entonnál alap a tűz elem, aminek a formályát változtatja meg sasuke.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 125 126 [127] 128 129 ... 166
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!