24 szep 21, 13:36:48 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 118 119 [120] 121 122 ... 166
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vérvonal képességek / Vérvonal kiterjesztés (Kekkei genkai / Kekkei touta)  (Megtekintve 506135 alkalommal)
0 Felhasználó és 12 vendég van a témában
vegita
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 284


« Válasz #1785 Dátum: 10 szep 25, 08:26:55 »

Tudom hogy van saját topic ja de ott nagyon sokára válaszolnának ezért itt:
Most akiben benne van az átok pecsét az mind képes formálni a végtagjait mint juugo (egyszer fejsze egyszer chakra puska egyszer nagy ököl)?
Mert Sasuke nál és a Hang4-esnél ők csak átalakultak kicsit erősebbek lettek azt kész?
Tehát mindegyik pecsétes tudja átalakítgatni a végtagjait vagy csak juugo?
Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #1786 Dátum: 10 szep 25, 09:12:34 »

elvileg nem tudja más. mindenkinek egy kapott formája van pl sasukénak az a szárnyaskezes cucc. csak juugo képes formálni. Sasuke olyan szinten tudja manipulálni, h pl csak a kezét alakítja át. de am válaszolnának ott is mert kiírná hogy van új hsz. pls a kérdéseidet ha nem szigoruan vérvonal akk a megfelelő témába tedd köszi.
Naplózva
vegita
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 284


« Válasz #1787 Dátum: 10 szep 25, 10:56:48 »

Előre is bocsánatot kérek de ezt még megkell kérdeznem:
És most egy olyan átokpecsétes forma mint amilyen Sasuke kezes szárnyas formálya az őt miben segíti ha előjön ez a forma??
Hiszem még fegyvereket se képes kezéből csinálni mitj juugo, akkor most ez neki mire jó??
Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #1788 Dátum: 10 szep 25, 10:59:13 »

xD van sasuke topic.
1. tud repülni öö nem árt Nevet
2. erősebb öö ez se árt
3. fekete chidori öö nem is rossz
4. nagyon nagy védelem öö ez lehet h jo Nevet


de te am full nem ismerheted az animét mert az is jobban tudja ezeket aki egyszer végig ment a mangán v az animén
sztem kezdd el nézni...
« Utoljára szerkesztve: 10 szep 25, 10:59:54 írta Zer0 » Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1789 Dátum: 10 szep 25, 13:19:28 »

Ja, Vegita, ismerkedni kellene egy kicsit az animével/mangával. ^^ Mert válaszolunk mi szívesen, de ha a történetet nem ismered, akkor a válaszokat sem fogod érteni. Mosolyog
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
vegita
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 284


« Válasz #1790 Dátum: 10 szep 25, 14:56:00 »

Szerintetek melyik a hatékonyabb: Ametarasu vagy Kamui?
Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #1791 Dátum: 10 szep 25, 15:00:09 »

szerintem a kamui, de csak a 8farkúból kiindulva, mert ö kicselezte az amaterasut, de kamuit nem tudta vna igy.
Naplózva
SSS
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547


« Válasz #1792 Dátum: 10 szep 25, 15:00:43 »

Az a jobb aki jobban használja.
Naplózva
juura
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 346


« Válasz #1793 Dátum: 10 szep 25, 20:21:42 »

Relatív.Az egyik támadás ellen kamui jó,és az ellen amaterasu rossz,a másik ellen amaterasu jó,de kamui rossz.
Naplózva
vegita
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 284


« Válasz #1794 Dátum: 10 szep 26, 10:52:31 »

Kakuzunak az a képessége az az izomszövetes vagy melyik (azok a fekete indák vagy inak)
Az vérvonalképesség?
Naplózva
lartem
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 92



« Válasz #1795 Dátum: 10 szep 26, 19:13:01 »

nemhiszem .. kakuzu így alakította át a testét .. nemhinném h így született
Naplózva

juura
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 346


« Válasz #1796 Dátum: 10 szep 26, 20:29:28 »

Az egy egyedi képesség.Amúgy Jiongu-nak hívják.
Naplózva
biyakingan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 206


« Válasz #1797 Dátum: 10 okt 01, 20:04:12 »

még nagyon régi.

Idézet
boccs ha spoilernek minősül én nem tudom eldönteni de ittvan az előző fórumból a link http://users.iit.uni-miskolc.hu/~zagonyi/showthread.php.htm és köszönet érte Count Adynnak

erről már sokminden kiderült hogy nem igaz de azért kap szerepet.

amúgy ezzel belelehet magyarázni hogy a Jubi hagyta hátra a sharingant a biyakuganon keresztül és ezzel magyarázzák a démoni származást
http://naruto-kun.hu/forum/index.php?topic=3461.60 (itt fejtettem ki régebben)

pl sasuke átokpecsétformájában sólyomnak néz ki szárnyakkal.
pont mint egy tengu.

lehet hogy kishi eredetileg szerepet szánt neki csak közben meggondolta magát.

amúgy az egész sztorin látni hogy kicsit erölteti hogy hosszabb legyen.
ennél a sharingan biyakuganból való kiválást tudom mondani leginkább, amit módosított kicsit és most nem is lett hangoztatva a shippudenben.



amúgy kekeigen káiban ha két klán egy egy tagja utódot nemz akkor mind a kettőt tudja használni vagy pedig egy ujjat hoz létre?

a biyakingant már láttam néhány helyen, de szerintem kicsit fájdalmas lenne, hiszen 360°-ban, 50m-es körzetben mindennek a röppályáját követné és meg saccolná ami iszonyatosan igénybe venné az agyat. Ennek elviseléséhez gyerek korban elkel kezdeni a tréninget hogy hozzászokjon az agya, valamint ha hígul a vérvonal akkor ezen okból nem is lehet már használni. Azaz kicsit kétélű lenne.

Lehet hogy nevet változtatok  smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 10 okt 01, 21:39:03 írta biyakingan » Naplózva

Csak az vágyik békére aki megjárta a háborút.
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1798 Dátum: 10 okt 02, 15:24:20 »

...
amúgy az egész sztorin látni hogy kicsit erölteti hogy hosszabb legyen.
ennél a sharingan biyakuganból való kiválást tudom mondani leginkább, amit módosított kicsit és most nem is lett hangoztatva a shippudenben.

amúgy kekeigen káiban ha két klán egy egy tagja utódot nemz akkor mind a kettőt tudja használni vagy pedig egy ujjat hoz létre?
...

A Sharingan és a Byakugan esetleges kapcsolatáról csak egyetlenegyszer volt szó, még a történet legeslegelején, a Chuunin-vizsga alatt. Akkor is csak egyetlen mondatban volt említve, erősen feltételes módban. Erre ne építsünk már...

Két vérvonal képességet birtokló klán sarjainak gyereke vagy az egyik, vagy a másik képességet örökli, attól függ, melyik a dominánsabb. Persze a keveredés sincs kizárva. De azért elég ritka, amikor egy kék szemű anyának és egy zöld szemű apának cián(zöld) szemű gyereke születne (lappangó szemszínt most mellőzzük). ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #1799 Dátum: 10 okt 02, 16:52:45 »

Na-na. Ez csak két azonos típusú képességre áll, mondjuk két doujutsura. Kimimaro képsságe mondjuk gond nélkül megférne egy byakugannal. Na persze, ha nem rendelkezik mindkét szülő az adott kekkei genkaial, vagy bármiylen egyéb tulajdonsággal, mrá eleve nem biztos, hogy örökli az utód.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 118 119 [120] 121 122 ... 166
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!