24 szep 21, 15:36:50 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 116 117 [118] 119 120 ... 166
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vérvonal képességek / Vérvonal kiterjesztés (Kekkei genkai / Kekkei touta)  (Megtekintve 506196 alkalommal)
0 Felhasználó és 16 vendég van a témában
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #1755 Dátum: 10 szep 21, 14:08:19 »

1. ne duplapostolj
2. már hogyne tudná összekötni. A történet legelején, egy betekert gobóban volt. úgy látott ki, hogy összekötötte a látóidegeket karasuval. Valamint sasori is vhogy csak összekötötte a szívét a sasori báb szemével, előtte pedig hiruko szemével. Máshogy nemnagyon láthatott ki Nevet
Naplózva
vegita
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 284


« Válasz #1756 Dátum: 10 szep 21, 14:16:13 »

igazad van!
és bocs a duplapostért
Amugy hirokunak a teste hogy néz ki hol fér el benne sasori? (hülyébnél hülyébb kérdéseim)
Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #1757 Dátum: 10 szep 21, 14:25:43 »

irtam PÜt h ne itt offoljunk.
on: volt itt írva régi és uj akárol. Az eredeti akatsukit nagato és yahiko(föleg ö) alapította, és sok esőfalusi ninja tartozott bele. Erröl látunk jelenetet animében nagato visszaemlékezésében. Azután vhogy megcsappant az aka-tagok száma, és valszeg onnantól vanna ilyen kevesen, mikor tobi lett az igazi vezető. Az valszeg csak színjáték volt, h később megjelent ügyeten kis narancsfejként. Az hogy a kis szervezet akatsukiként futott tovább, nem azt jelenti h tobi valaha is az aka-vezére. Az eredeti nagygalléros vörösfelhős köpeny a régi akáé.
Naplózva
Bereja
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 58


« Válasz #1758 Dátum: 10 szep 21, 18:00:11 »

Egy kérdés régóta foglalkoztat... Nah a Sharingan-ról lenne szó. Azt nem értem,hogy most ez hogy van. Mármint arra gondolok,hogy mi pontosan a Mangekyou Sharingan ereje? Jobban belegondoltam és valami igen zavar vagyis inkább valamit nem értek. Mangekyou Sharingan-nak eddig 4 formáját láttuk. Sasuke,Itachi,Madara és Kakashi. Azt tudom,hogy Kakashi a Kamuit tudja használni. Itachi az Amataratsu-t, Tsukoyomi-t és a Susanoo-t használta. Sasuke elméletileg Itachi szemtechnikáját kapta meg amikor az átadta neki. Madara ereje pedig ismeretlen.Nah mármost az nem tiszta,hogy biztos,hogy csak ez a 3/4 képessége lehet a Mangekyou Sharingan-nak? Hiszen többet nem is láthattunk. Lehet-e esetleg,hogy ez személy függő is? Jó azt értem,hogy csak a legerősebbek érik el a Mangekyou Sharingan szintet. Ezért csak kevés lehet azokból akik használják,de azért (számomra) elgondolkodtató,hogy mondjuk lenne egy Uchiha aki most felbukkanna egy Mangekyou Sharingan-nal akkor biztos,hogy neki is az a 3 képessége lenne?
Bocsi,ha nincs értelme a kérdésnek vagy csak simán már volt róla szó,de nem értem. Esetleg egy Manga szám vagy vmi jöhetne ha van.
Köszi
Naplózva

SSS
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547


« Válasz #1759 Dátum: 10 szep 21, 18:12:41 »

Minden Mangekyou különböző, más erőt birtokol, igen ez személytől függő. Persze testvérek között ezek a képességek megyegyezhetnek, Ita és Sasu például. Az Amaterasu és Tsukuyomi a legerősebb úgymond mert a Susannot csak ez a 2 képes előhívni.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #1760 Dátum: 10 szep 21, 18:20:10 »

Én úgy írnám, hogy jelenleg az általunk ismert legerősebbek. Nem tartom kizártnak, hogy lesz ezeknél erősebb is. Ördögi
Naplózva
dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #1761 Dátum: 10 szep 21, 19:19:59 »

Hogyha valaki képes 2 elemet keverni , hogy egy új legyen belőle (PL: víz+föld=fa) akkor ha mondjuk valaki több mint 2 elemmel rendelkezik , amelyek nem vérvonaliak akkor azokat is képes keverni ?
Naplózva
Gery SSJ3
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 219

Super Saiyan


WWW
« Válasz #1762 Dátum: 10 szep 21, 19:44:12 »

Sztem az MS-nek mindig ugyan azok a tulajdonságai vannak, amaterasu,tsukuyomi és susanno és még valami téridö technika mint Tobinál(Madaranál!?) Kakashinak azért más a szemtechnikája mert ö nem vérbeli Uchiha és nála máshogy is működik az MS... ahogy elnéztem Tobit ö is tudot mindenről és a Sasuke susanojáról úgy beszélt hogy ez az ö fajta susanoja, szóval szerintem a képességek megegyeznek használótól függetlenül, az meg hogy ki miben erős(itachi genjutsu, sasuke ninjutsu) megint más tészta. Kakashi kamui-ja pedig sztem hasonlo Tobi téridö technikájához csak Tobi sokkal magasabb szinten használja mint Kakashi és persze ö vérbeli Uchiha, ami megint csak az ö javára vált Mosolyog
De hangsúlyozom hogy ez az én véleményem, nem muszáj hogy így legyen, és az MS-röl amúgy se tudunk sokat mert elég kevés használója volt és abból 2nek biztos ugyan az volt a képessége és felteszem Madara és az öcsének is ugyan az lehetett...
Naplózva


--->3D Modeller<---
lartem
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 92



« Válasz #1763 Dátum: 10 szep 21, 19:51:05 »

nemtudom .. nem vagy benne teljesen biztos h tobi teleport-jutsuja doujutsu .. ha mégis akkor javítsatok ki. és amellett már 2 elemi csakramanipuláció eléggé ritka.. nemhogy több .. a mizukage azért tud ilyeneket mert neki kekkei genkai-a.
és szerintem az elemeket nem nagyon lehet keverni csak vérvonal képességgel .. mert ha lehetett volna akkor kakuzu használta volna
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #1764 Dátum: 10 szep 21, 20:26:30 »

Nem egészen. Keverni lehet csak nem lesz belőle harmadik elem. Például Naruto is összekeverte a szelet  Yamato vizével. Más nem történt mint a jutsuk ereje nőtt meg és így képes volt ellenállni a szél és tűz kombinációjának. A keverés aránya lenne a lényeg de azt egy sima ninja nem ismeri. A vérvonallal rendelkező viszont akaratlanul is úgy keveri ahogy akarja és megkapja a harmadik elemet. A sima ninja használatakor csak az elemek ereje növekedik de éppen ki is olthatják egymást. Például ha valamelyik ninja használna szelet és tüzet akkor jelentősen megnövekedne a hatása de ha vizet akkor ki is olthatják egymást. 
Naplózva
dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #1765 Dátum: 10 szep 21, 20:43:44 »

És azok akik vérvonallal rendelkeznek , azok csak annyi elemet képesek keverni amilyen a vérvonaluk, vagy csak amenyivel rendelkeznek?
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1766 Dátum: 10 szep 21, 21:14:07 »

Nem tudjuk, mivel:
- Yamatónak csak két elemét ismerjük, a vizet és a földet, ebből lesz a fa. Több eleme nincs.
- A Mizukage pedig tud vizet, földet és tüzet. Ezekből lesz a sav elem (föld+viz) ás a forrás elem (vagy föld+tíz vagy sav elem + tűz). Neki sem tudunk más eleméről, amit bevethetne.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #1767 Dátum: 10 szep 21, 21:32:05 »

Ezen a két elemén kívül lehet még másik eleme de az már nem tartozik a vérvonali eleme közé. A mizukage kivételt képez mert neki két vérvonal képessége is van. Így képes három elemet manipulálni, de külön-külön. Például itt érdekes, hogy ő is rendelkezik vérvonal képességgel és van föld és víz képessége is mégsem tud fát létrehozni. Egyszerűen más aránnyal keveri ki az adott elemeket. Amúgy fogalmam sincs hogyan tudnának két kézzel három elemet összekeverni hacsak úgy nem sikerülne valakinek mint Naruto klón technikájával. Vagy esetleg ha összekeveri a két elemet és megtartja az egyik kezében addig amíg a másik kezében létre nem hozza a harmadik elemet majd ezt hozzáadná a másik kezében tartott két elemhez. Szerintem ez így lehetetlen lépés lenne de ha mégis sikerülne akkor is csak erősítené vagy gyengítené a másik két elem hatását. Hacsak nem ez lenne a vérvonal képessége. Tehát nem jönne létre egy plusz ellem, ellenben semmi perc alatt elszívná a chakra mennyiségét. Gondoljál csak Naruto szél ellem technikájára. Az ő chakra mennyisége pedig nem kevés.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1768 Dátum: 10 szep 21, 21:54:53 »

A vérvonal képességhez felhasznált elemek számának semmi köze ahhoz, hogy két kezük van. ^^
Yamato csak azért mutatta be a kezeivel (egyikbe a víz elem, másikba a föld), hogy szemléletesebb legyen, és a nagy szemeket meresztő Naruto is felfogja. Továbbá az elemi chakrák vérvonal általi keverése "testen belül" megy végbe (mint pl. a senjutsu chakránál is).
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
vegita
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 284


« Válasz #1769 Dátum: 10 szep 22, 15:13:01 »

Most arra lennék kíváncs hogy az ABURAME klán mit tud a bogaraikkal, miért jó nekik hogy vannak bogaraik? Mibe segítik azok őket és milyen támadásokat képesek vele bevetni??
Naplózva
Oldalak: 1 ... 116 117 [118] 119 120 ... 166
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!