24 szep 22, 10:23:43 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 102 103 [104] 105 106 ... 166
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vérvonal képességek / Vérvonal kiterjesztés (Kekkei genkai / Kekkei touta)  (Megtekintve 506754 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #1545 Dátum: 10 jan 01, 22:20:49 »

És honnan tudod hogy nem volt neki addig?Erre nem emlékszem,lehet mert régen olvastam azt a részét a mangának
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #1546 Dátum: 10 jan 01, 22:28:22 »

Na szóval Madara valami olyat is mondott, hogy jó hogy nem tudott itachi mindent róla, mert meghalt volna. Szal  egy olthatatlan láng, ami ha csak surolja madarát, akkor neki annyi lett volna.

Rinengan ezt a milyen erőt tudott volna belevinni cucost hogy érted?

Marci, ha lett volna, gondolom nem síma ms-szel ment volna neki itachinak.
Naplózva
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #1547 Dátum: 10 jan 01, 22:30:32 »

Sima MS nincs. Nyelvesít Én arra gondolok hogy miután megérintette az ujjaival a homlokát.Akkor vitte át bele az "Anti-Madara" amaterasut,meg az MS-t
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #1548 Dátum: 10 jan 01, 22:31:56 »

Lehet h rosszul gondolom, de Sasuke MS is akkor alakult ki, amikor rájött h "HOPPÁ, Itachi jó testvér volt, és csak nekem akart jót, hüüüü vazze, akkor megöltem a példaképem, a legjobb "barátomat", a testvéremet, azt akit mindennél és mindenkinél jobban szerettem és tiszteltem"

Ha megölsz 1 ellenséget, akit kénytelen vagy gyülölni, és megkönnyebülsz a halálakor, akkor az nem okoz érzelmi válságot (szerintem stresszt). Mikor rádöbbensz h "Hoppá", akkor már más a helyzet.

hiroto!

Gondolom sima Sharinganra gondolsz.

Ami meg az erőt illeti, én kérdem h milyet tudott volna neki adni. Mivel erősithette volna azt a sharingant?

Amikor megérintette akkor adta az 1lövetü amaterasut, MS-t meg nem lehet átadni.
Naplózva







P4ndora
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 262



« Válasz #1549 Dátum: 10 jan 02, 19:31:12 »

Az MS-t azért kapta meg, mert megölte Itachit, nem? mert a visszaemlékezésben azt mondja Itachi, hogy "ahoz hogy felébrezd magadban a MS-t, meg kell ölnöd a legjobb barátodat/ testvéredet"
Naplózva

Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #1550 Dátum: 10 jan 07, 17:17:34 »

azért kapta meg, mert egy olyan trauma érte, ami felér egy olyannal, amikor megölöd a legjobb barátodat. a sharingan fejlődése mind-mind a lelkiállapot-változásokkor következik be (kivétel persze a fms, de ez mindegy most)
Naplózva
trees
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 245



« Válasz #1551 Dátum: 10 jan 07, 19:38:42 »

azért kapta meg, mert egy olyan trauma érte, ami felér egy olyannal, amikor megölöd a legjobb barátodat. a sharingan fejlődése mind-mind a lelkiállapot-változásokkor következik be (kivétel persze a fms, de ez mindegy most)

 Ezt az is alátámasztja,hogy a mai animében már itachinál megjelenik Sasuke egy lángos sharinganja...
Naplózva

jussuph
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8



« Válasz #1552 Dátum: 10 jan 14, 11:26:53 »

Szerintem a haldokló Itachy csak nosztalgiából érintette meg Sasuke homlokát. Azt csak Madara állítja, hogy ekkor adta volna át képességét.
Az igazi képességátadás csata közben lehetett annál az ominózus pillanatnál, mikor Itachy kiveszi Sasuke szemét. Gyakorlatilag "átoperálja" a saját szemét Sasukébe Ördögi, ha úgy tetszik szemet cserélnek.
Természetesen Sasukéval sikerül elhitetni, hogy csak genjutsu hatása alatt állt - ami igaz is, csak egy kicsit másképp  Nevet
Így Sasuke is rendelkezik mindenféle extrával, anélkül hogy ehhez bárkit is meg kéne ölnie - tiszte marad a keze. Pojén
Sőt valamivel többet kapott, mint egy sima MS-t.   bye bye
Naplózva
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #1553 Dátum: 10 jan 14, 15:00:10 »

teljesen egyértelmű volt az animében és a mangában is, hogy, áhh.. minek is magyarázzam?!  Neeem
Naplózva
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #1554 Dátum: 10 jan 14, 15:47:24 »

Loah... teljesen igazad van.

Ez nem nosztalgia volt, a szemlopás meg csak illuzió. Ez egy ezer éves téma, ami rég kivan beszélve, minek kell ujabb és ujabb képtelen ötleket kitalálni.
Naplózva







Gery SSJ3
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 219

Super Saiyan


WWW
« Válasz #1555 Dátum: 10 jan 20, 20:52:01 »

Én ehhez a témához azt fűzzöm h az Ucihak szeme kicsit nagyon elvan túlozva, ha már az ember azt hiszi hogy a sharinganak már nincs ennél erőseb formája egyből bumm és már megint erősebb... én már akkor megelégeltem amikor amaterasu meg dimenzió szipantyú lett ikszdé aztán most susano igaz? de most meg danzou mutatott megint 1 új uciha tiltott teknikát hála az égnek még 20 fejezet és Sasuke a mestere lesz annak is...
Mondjuk én már Sasuke-t megelégeltem a sima Narutoba is... de még ott azért elment... de már a a mostani mangákban szinte legyőzhetetlen lett és emiatt kezdem utálni a Narutott... olyan sablonos már ez a Sasuke story hogy hihetetlen...
Bocs a nagy Sasuke fun-tól... de ez tény... aki nem látja az vak Nevet
Naplózva


--->3D Modeller<---
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #1556 Dátum: 10 jan 20, 22:13:30 »

Részben egyetértek veled, mondhatni már kívül is a Dojutsu kategórián. Mondjuk az Amaterasu és a Tsukuyomi még csak csak beletartozik, de a Susanoo-t nem tudom szemekhez kötni. Jó leírtam nemrég erről az elméletem, de  a jutsu mégse olyasmi amit logika szerint szemeknek kéne létrehozni. Másik meg ha akárhol megfigyelitek, ha egy történetben valaki valamilyen köl9nleges képességű szemekkel van megáldva akkor az általában valamelyest kimagaslik többi természetfeletti képesség aló.
S ez a Sharingan esetében sincs másképp, csak hát a Narutoban egyes sima jutsuk is rendkívül szuperisztikusak.su
A Tsukuyomi meg az Amaterasu voltképp koppintás, amit Kishi nemkicsit felturbózott. xD

Naplózva

STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #1557 Dátum: 10 jan 20, 22:25:37 »

Az utolsó mondatodat kifejtenéd bővebben?

Lehet, hogy el van túlozva a sharingan ereje, legalábbis úgy tűnik, de ha belegondolunk, hogy ez mégiscsak a Juubi öröksége, akkor máshogy néz ki a dolog..
Naplózva
Gery SSJ3
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 219

Super Saiyan


WWW
« Válasz #1558 Dátum: 10 jan 21, 15:45:10 »

Én ezt értem hogy a sharingan erős de pld ha jól emlékszem ott van a byakugan is... lehet hülyeséget írok de ez is ugyanonnan származik mint a sharingan(nem vagyok még annyira szakértő de Kakashi mondta a sima Narutoba hogy a sharingan a byakugánból származik... sorry ha hülyeséget írok ) és a byakugán messze lemaradt a sharingántól, persze ez is elég erős és jó képességei vannak de a sharingán lazán megalázza... na mind1 nekem ez a véleményem :S a sharingán túl táp már és kész...
Naplózva


--->3D Modeller<---
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #1559 Dátum: 10 jan 21, 16:24:13 »

A byakugannak (jelenlewg ez szinte 100%) semmi, de semmi köze a sharinganhoz, vagy a rinneganhoz, egy egyszerű dojutsu. Kakashi csak annyit mondott, úgy tartják. Rossszul tartották. De.. elolvastad az előző hsz-om? Mert nem úgy néz ki.. a sharingan eredetileg a Juubi képessége volt, elnézve a képét, talána a fő képessége. Ezek után nem hiszem, hogy meglepő, hogy a sharingan örökösei, akik talán a szörnyeteg chakrájának egy részét is hordozzák (a szörnyetegét, ami sokszor hatalmasabb és erősebb volt a kyuubinál, ami egy farokcsapásával hegyeket zúzott be, és NAruto a chakrája töredékét használva is közel akkora pusztítást csinált, mint Pein teljes erejü shinra tenseie), kicsit erőteljesebb képességekkel rendelkeznek lmint egy mezei ninja...
Naplózva
Oldalak: 1 ... 102 103 [104] 105 106 ... 166
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!