24 szep 22, 12:20:16 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 100 101 [102] 103 104 ... 166
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vérvonal képességek / Vérvonal kiterjesztés (Kekkei genkai / Kekkei touta)  (Megtekintve 506785 alkalommal)
0 Felhasználó és 10 vendég van a témában
kornel1992
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 339


koronás udvari csimpokomon mester


« Válasz #1515 Dátum: 09 dec 30, 14:30:16 »

ez szentem nem teljesen így van hogy edzette a sharinganját

szászke mondja miután kitür a tsukuyomiból hogy egy sharingan is csak olyan erős mint a használója  Gondolkozik szall lehet edzette a szemét de inkább magát meg lehet összefüggésben van azzal is kinek mekkora a chakra kapacitása ki tudja
Naplózva
datango
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 321


Firma


« Válasz #1516 Dátum: 09 dec 30, 14:43:33 »

nem:)
mindegyik sharingan egyforma képességekkel bír, csak az nem mindegy hogy ki mennyire tudja használni vagy kihasználni ha így jobban mutat.  Függ természetesen hogy uchiha használja e , mert akkor megvan az adottsága hozzá testi, lelki(csakra). De nincs olyan hogy ez a sharingan csak ezt tudja a másik meg csak azt. Ha gondoljátok összemásolok egy részletes szöveget róla(ami hiteles is.) ...
Naplózva

-=Suiton=-
"The Sharingan's true power... this Uchiha Madara's power!"
http://bf3stats.com/stats_pc/mgjani
"Sajnálom datango, nem küldhetsz üzeneteket és privát üzeneteket ezen a fórumon."  <--   c=3
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #1517 Dátum: 09 dec 30, 14:45:09 »

Teljesen igaz. Egy sharingan olyan erős mint a használója, de hiába használja 100%osan azt az erőset, h ha csak egy 50% osból tud kitörni.


datango!

Milyen Kishi könyv? Dobj már légyszives 1 PM et Mosolyog
Naplózva







six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #1518 Dátum: 09 dec 30, 14:56:16 »

Renningan mond valamit... Egy akkora pro genjutsu használó ne tudta volna benne tartani a Tsukiyomi-ban, ha nagyon akarta volna? Mikor nemrég Danzou simán beetette Sasuke-t egy alacsonyabb szintű genjutsuval? Arra a harcra nem alapoznék semmit. Hisz Itachi végig megjátszotta magát...
Naplózva
Bububo
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 545


Már rég lehunytam a szemem.


« Válasz #1519 Dátum: 09 dec 30, 15:19:24 »

Ezen kár vitatkozni. Mosolyog  Sasuke az átokpecsét segítségével tört ki. Azzal hogy az átokpecsét a szemébe ment. (ez így elég bénán hangzik). A genjutsut egy másik chakrával lehet megtörni.  Hachibi is megötre Sasuke genjutsuját. Nem kérdéses hogy Sasuke megtörte a Tsukuyomit.
Legyen igazatok h gyengébb Tsukuyomi volt. Bár nemtom elképzelni hogy lehet gyengébb. De ha erősebb is kitört volna.. Az átokpecsétel megtöri így is úgy is a genjutsut, legyen akár milyen erős.

Am ha Amaterasuval telibe küldte Sasukét, akkor a genjutsu szintjén mért fogta volna magát vissza? Ugyan már!
Ha Itachi elvárta Sasukétól hogy kivédi az Amaterasut, akkor joggal elvárta hogy kiszabadúljon egy teljes erőségű genjutsuból is.

Visszafogta magát, mert Susannooval nem támadt Sasukéra. Ha megteszei egyből vége a harcnak. Erre értette Madara. "ha Itachi komolyan vette volna" mondatát. De Amaterasu és Tsukuyomi szintén beleadott mindent Itachi. Az hogy "nem láttál át a genjutsuin" lehet egy egyfajta jelképes háttér jelentésű szöszenet maszkos barátunk részéről. Hogy abszolut sz@rt se tudsz Itachiról. Úgy ugrálsz halála után is ahogy eltervezte. Abban az illuzió áztatta világban amit teremtett neked.
Naplózva

-Amit nem értesz, azt ne kritizáld fiam! Kinek útját nem jártad, életét nem érted.
\"Tabukkal vettük körül magunkat, mert nem tudtunk szembenézni a gyengeségeinkkel.\"
kornel1992
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 339


koronás udvari csimpokomon mester


« Válasz #1520 Dátum: 09 dec 30, 15:34:37 »

sussanoo nem csak arra kellett hogy lepecsételje oro-t ha nem hívja elő akkor végzett volna lvele az a villám elemű jutsu amit szászke a végén nyomott rá kacsint de kétségtelen hogy az eredeti terv az volt hogy kifárassza majd oror előjöjjön és kiszívja belőlle
Naplózva
Bububo
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 545


Már rég lehunytam a szemem.


« Válasz #1521 Dátum: 09 dec 30, 16:12:54 »

Jó mind1 Nevet más véleményen vagyunk ilyen a világ. Számomra Itachi előnye egyértelműen a Susanooban érvényesül meg. Ami a "Tsukiyomi" és "Amaterasu" illelti, Itachi feltételezte és joggal hogy Sasuke ellen fog állni. Kitört a genjutsuból, és az Amaterasut is túlélte. Itachi nem tudhata h fogja pl az amaterasut sasuke túlélni, de elvárta. Az hogy abban se értünk egyet hogy a Amaterasunak van erősebb és visszafogottab verziója az megint csak ember függő.
Én arra alapozom hogy az Amaterasu látómező fókuszpontján megjelenik. Egy állandó sebzésű láng. Aminek nincsenek gyengébb és erősebb lángjai, mindig ugyan annyira sebez. Sasukét telibe kapta. Onan tól kezdve Sasukén mullot h kitudja e cselezni vagy nem.
A Genjutsuról is ez a véleményem. Amíg nincs utalás arra hogy van e erősebb vagy gyengébb verziója a Tsukiyominak addig így látom. Mosolyog
Naplózva

-Amit nem értesz, azt ne kritizáld fiam! Kinek útját nem jártad, életét nem érted.
\"Tabukkal vettük körül magunkat, mert nem tudtunk szembenézni a gyengeségeinkkel.\"
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #1522 Dátum: 09 dec 30, 16:44:35 »

Hát.. erősebb, vagy gyengébb Tsukiyomi nyílván nincs, ez értelemszerű, de ha Itachi egy sima genjutsiban el tudta hitetni Sasukével, hogy kitört, miközben az, hogy sikerült kitörnie egy "ellen" genjutsuval, akkor itt is megjátszhatta volna azt, hogy nem hagyja Sasukének használni az átokpecsétet, csak elhiteti vele, hogy betolta. Talán megtehette volna. Vagy talán nem tört ki Sasuke csak Itachi megszüntette a jutsut, amikor Sasuke nagyobb erőt vitt a "kitörésbe", így elhitette vele és velünk, hogy mégis.
Mindenersetre, az átokpecsét szerintem egyszerűen azért segített, mert nagyobb chakrát adott Sasukének, és így nagyobb erővel próbálkozhatott a genjutsu megtörésével, nem azért, amiért a Hachabi második chakrája segített.

Amaterasuból ugyanígy nincs erősebb vagy gyengébb, de kisebb és nagyonbb, attól függően, mekkora célpontra fókuszál a használója, van. Így gyújthatott fel Itachi egy fél erdőt (szerintem szándékosan, hogy az esetlegesen valamilyen formában meglépő Orochimaru biztosan ne meneküljön el, és ez be is jött) és így került Sasukére pár ksisebb láng. Felgyújthatta volna az egész testét is (vagyis az az oldalt, amit látott). Erre gondolhatnak (én legalábbis leginkább erre tudok gondolni) az erősebb amaterasu alatt. Akkor talán Sasuke máshogy terül el, nincs ideje figyelni a résre, nem tudta volna  a chidori-kardot használni, vagy egyszerűen előbb is el kaphatta volna Itachi. Úgyhogy itt is visszafoghatta magát.
Szerintem amúgy, Sasuke képességeitől függetlenül megmutatta volna a technikát, ha Szöcske mégsem tudja maga kivédeni, akkor egyszerűen elfojtotta volna  a lángokat (ha jól emlékszem, amikor oda ment hozzá, ezt meg is tette, de ha mégsem, erre akkor is képes volt valószínűleg, mert az öcsi sem az entonos szemével használja) mielőtt azok megölik, vagy igazán komoly sérüléseket okoznak. Mosolyog
Naplózva
kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #1523 Dátum: 09 dec 30, 22:31:56 »

hiroto
 Jaja itt van az enton cucc... Kagutsuchi jutsu. Saske formálta a lángokat tehát jobban használta mint amit Itachitól látunk. Ha Amaterasuval csapnak össze akkor ő nyer.(szerintem)

kornel1992
 Nagyon nem mindegy, hogy épphogy csak meg gyujtják a karod a fekete tűzzel vagy egy akkora lángot csinálnak ami az egész tested felemészti. A fejlődés minden formája fejlődés és a másik hasonlóhoz képest előny. Tehát 2amaterasut használó közt is kell lennie különbségnek mert az a 2tag nem lehet egyenlő.

Tsukuyominál csinálhatta volna azt mint kakashival, h iszonyat megkínozza(hogy utána a teste is fájjon) de egy lightosabb dolgot csinált ennyi. A két tsukuyomi alapból nem ugyan az... szal hogy lehetne egyenlő???
« Utoljára szerkesztve: 09 dec 30, 22:35:03 írta kakesz » Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1524 Dátum: 09 dec 31, 21:28:50 »

... Mikor nemrég Danzou simán beetette Sasuke-t egy alacsonyabb szintű genjutsuval? ...

Ez mikor és hol volt...? o.O
Hocca egy manga rész és oldalszámot. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #1525 Dátum: 09 dec 31, 22:44:06 »

Kérésed számomra parancs Mosolyog De ne élj vissza vele ikszdé

Naruto manga 476: 19. kép.

Nekem erről az jött le, hogy Sasuke igencsak bekajálta. És nekem úgy tűnt, hogy az Danzoutól egy Genjutsu... Javíts ki, ha tévedek...
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #1526 Dátum: 09 dec 31, 23:35:06 »

Tévedsz, bár  ez már talán nem pont ide való. smirksweat Danzu, (nagyon úgy tűnik) valamiféle téridő technikát hazsnál, de ha nem akarunk megalapozatlan feltevésekkel keverni, akkor is kimondta KArin, hogy nem bunshinokat, Kage Bunshinokat, vagy Genjutsut, hazsnál, az pedig egyértelmű (ezek után), hoyg akkor valahoyg "feltámad" minden halála után, és a technika a kezével, vagyis a sharinganjaival van kapcsolatban.
« Utoljára szerkesztve: 09 dec 31, 23:35:50 írta STM » Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #1527 Dátum: 09 dec 31, 23:52:45 »

Legyen igazad. Nekem nem fontos ez az egész vita. Az egy másik dolog, hogy Karin tévedhet... Vagy Danzou minden bizonnyal tart magánál pár 10 liternyi vért arra az esetre, ha valaki szétnyomná...
Naplózva
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #1528 Dátum: 10 jan 01, 00:30:23 »

hova tűnt az amaterasus okfejtésem? :/
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #1529 Dátum: 10 jan 01, 02:48:44 »

Törölték, agy tucat másik hsz-al egyetemben, mert egy felesleges vita része volt. Nekem is volt ott hsz-om, de szerintem jobb, hogy eltünt. Modnjuk, igazából nem tudom, te milyen hsz-ra gondolsz, de ha jól emlékszem, olyasmit írtál, mint én egy kicsit feljebb. Mosolyog

Six, ezt úgy mondod, mintha én egy napok óta próbálnálak meggyőzni. Nekem is kb. mindegy, csak ha már itt voltam, gondoltam, mondom, hoyg szerintem valószínütlen, hogy genjutsu.  >.<#
Karin tévedhetne, de Kishi' biztos nem ok nélkül mondatta el vele amit.  Szerintem amúgy olyasmi jutsu lehet, hogy valahogy (talán oylasmi képesség, mint Tobi meg Kakashi dimenziós jutsui) a sharinganjai visszadobják a testét egy halálos sérülés esetén a korábbi ép állapotába... de szerintem ugyis el lesz majd magyarázva, mi van. smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 10 jan 01, 02:51:22 írta STM » Naplózva
Oldalak: 1 ... 100 101 [102] 103 104 ... 166
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!