24 szep 22, 16:28:15 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 97 98 [99] 100 101 ... 166
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vérvonal képességek / Vérvonal kiterjesztés (Kekkei genkai / Kekkei touta)  (Megtekintve 506901 alkalommal)
0 Felhasználó és 15 vendég van a témában
Bububo
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 545


Már rég lehunytam a szemem.


« Válasz #1470 Dátum: 09 dec 15, 21:32:23 »

Hát ezt nem tudhatjuk. Mert ha Rikoduonak volt hamarabb Rinneganja, akkor nem a juubitol jött. Ha csak az egybe olvadás után, akkor minden szemteknika egytől ered. Sharingan-Rinnegan legalábbis biztos..

Azért nem tudhatjuk mert azon az egy képen ahol rikoduo szembe néz a juubival, hátal áll nekünk. Viszont gyanús hogy mindkettő a juubitól van, és Rikooduonak nemvolt Rinneganja a pecsételés előtt. Mert az egyik fiának is Rinneganja volt, és az ő leszármazotainak lett később Sharinganja. Rinneganból-> Sharingan. Ezek szerint.
Naplózva

-Amit nem értesz, azt ne kritizáld fiam! Kinek útját nem jártad, életét nem érted.
\"Tabukkal vettük körül magunkat, mert nem tudtunk szembenézni a gyengeségeinkkel.\"
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #1471 Dátum: 09 dec 15, 21:38:20 »

De ha a ninjavilág megteremtése rikodu sennishez fűződik, akkor bele ki pecsételte a juubit?

Egyébként, milyen érdekes, hogy a 3 közül 2 szinte csak Konohában honos.
Naplózva
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #1472 Dátum: 09 dec 15, 21:51:38 »

hát valószínűleg (nagyon remélem) több szemtechnika is van, csak nekünk eddig a konohaiak jutottak el.
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #1473 Dátum: 09 dec 16, 16:14:21 »

Nem kis esélye van. Rikuchán is jött valahonnan, és ahoz tulságosan is nagy tudással rendelkezett, hogy mindent a kisujjábol szopjon ki. Szal kelletek lenniük valkiknek, vagy azok valamiféle irásainak, amiből ismereteinek alapjait szerete, majd továbbfejlesztette.

Továbbá ha azt veszük, hogy Rin'negan lapból megvolt neki, magával hozza azt a tényt, hogy ez az egész ninjutsusdi (vag hogy nevezték akkoriban) már azelött létezett.

vagy ha az egész alapból tőle jön, akkor kellett lennie legalább egy ősének ami valamifél természetfeletti lény volt.


Sharingan -> Genjutsu tipusú szem
Byakugan->Taijutsu tipusú szem
Nem tudom, de szerintem nem túl pontos ez a meghatározás.

Akár a Sharingan is lehetne a ninjutsu tipusú szem, mivel a haszhnáló saját mozgásánal X szer gyorsabb ellenfél mozgását nyomon tudja követni. (mondjuk X+y szorgyorsabb ellenfél ellen nér tehetetlen)

A Byakugan meg inkább Kémkedés tipusu szemnek mondanám, Hiszen alap képessége a felderités és az ellenséges erők helyzetének lokalizálása. Ez egy-egy elleni küzdelemben lényegében az ellenfélre korlátozódik ami által információt kap az ellenség testén lévő gyengepontokról és a csakraállapotról

De ha a ninjavilág megteremtése rikodu sennishez fűződik, akkor bele ki pecsételte a juubit?
aszem ő maga de nm biztos
Naplózva

hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #1474 Dátum: 09 dec 16, 16:50:39 »

Hát lenne egy kérdésem a sharinganhoz, a tulajdonosa akkor bármilyen ninjutsut le tud másolni, akkor a tulajának minden elemmet tud használni?
Naplózva
Bububo
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 545


Már rég lehunytam a szemem.


« Válasz #1475 Dátum: 09 dec 16, 17:03:06 »

Nem. Sharingan képes lemásolni, ez igaz. Persze a shairngan használónak, meg az adott ninjutsu szintjén kell lennie. Megfelelő chakra mennyiség,  chakrakoncentráció. Valamint elemi chakra. Ha ezek nincsennek meg a Sharingan se ér semmit.
Naplózva

-Amit nem értesz, azt ne kritizáld fiam! Kinek útját nem jártad, életét nem érted.
\"Tabukkal vettük körül magunkat, mert nem tudtunk szembenézni a gyengeségeinkkel.\"
kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #1476 Dátum: 09 dec 16, 17:10:41 »

őőőőőőő hiroto azt kéérded hogy a másolás miatt tudna e mindenféle csakra elemet használni? Szerintem nem.
Látja a csakrát és a kéz pecséteket így tudja mit kell csinálni elméletilg, de ez nem elég mert ha nincs tehetsége az adott elemhez akkor a jutsu nem fog mükszeni. Szal igazából inkább megfejti a technikákat nem másolja. Szerintem.

ui: Ennyi. Többet nem megyek el a géptől mikor írok valamit... Ja és Bububonak igaza van. Kúl
« Utoljára szerkesztve: 09 dec 16, 17:12:38 írta kakesz » Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
naru-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 323



« Válasz #1477 Dátum: 09 dec 17, 05:14:33 »

Naruto öszeeset a mangában.Lehet most aktiválodot a vérvonal képesége érzelmek alapján.
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #1478 Dátum: 09 dec 19, 22:05:23 »

A Susanoo pajzs az légmentesen zár? mert ha nem akkor mérgesgázzal simán áttörhető szerintem.
vagy ha igen, akkor ugyanezzel alkalmazható az ősi ostrom módszer, vagyis a kiéheztetés.

Magyarán folyamatos támadásnak kitenni, hogy ne tudja a pajzsot leengedni és megvárni még elfogy a levegő, vagy a csakra.


Amaterasu ellen hatásos a tükör? xDD
Naplózva

Tr4nCe
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 533


R'innegan User


« Válasz #1479 Dátum: 09 dec 19, 22:47:00 »

Shiro látom sokat pihentél mostanság.  >.<#  Egyébként az engem is érdekelne, hogy a Susanoo az teljes burkot alkot e vagy sem?!
Naplózva

hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #1480 Dátum: 09 dec 20, 08:30:18 »

Sztem nem légmentes burok. De ha az, akkor mirt éheztetné? Jobb módszer egy nagyon erős genjutsu vagy esetleg az árnyéktechnika, mert ezek áthatolnak az átlácó burkokon.
Naplózva
Tr4nCe
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 533


R'innegan User


« Válasz #1481 Dátum: 09 dec 20, 10:56:40 »

Sztem azon sem a genjutsu sem a arnyék technika nem megy át.  Gondolkozik Még a Fuuton Rasenshurikenen is megoszlanak a vélemények, hogy árthat-e Susanoonak. Sztem Itachi full táp Susija az véd mindent amit eddig láttunk. Talán a Chibaku Tenseiel lehet megfogni, mer ugye az földestől  mindenestől panírozza 1 nagy golyóvá a delikvenst.
Naplózva

Riku-san
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 61


« Válasz #1482 Dátum: 09 dec 20, 11:03:14 »

Hát a mizukage savködje nemigen hatolt át a Susanoon csak elkezdte felolvasztani így arra következtettek hogy légmentesen zár.
Az meg még kérdés hogy mi megy át azon.(ya és Saske Susanooja még nem tökéletes ha minden igaz)
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #1483 Dátum: 09 dec 20, 11:57:04 »

Sztem nem légmentes burok. De ha az, akkor mirt éheztetné?

"Az éheztetés egy korabeli stratégia a várostromoknál. Az ostromló hadsereg intenzív támadás helyett (azért kisebb rohamok még vannak) inkább megvárja amíg a várvédőknek elfogy az élelmiszer-tartaléka.  Ezáltal csökken a morál és könnyebben bevehető a vár, vagy megadják magukat. A muvelet akár hosszú ideig is eltarthat."

Átvetítve a Naruto világába.

Suushano pajzsburka a vár. Sasuke a várvédő(k) és az ellenfele az ostromló had.
Ha Sasuke folyton nyomás alatt van, és nem tudja, vagyis nem engedheti le a Susanoo pajzsát, abban az esetben előbb utóbb elfogy a levegője, vagy a csakrája, valamint ki tudja milyen hatások érik, ha túl sokáig használja a technikát.

Naplózva

Bububo
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 545


Már rég lehunytam a szemem.


« Válasz #1484 Dátum: 09 dec 20, 12:12:05 »

igen és e mellet még van 2 keze mert egyben tarja a yata tükrét. A másik két kezével meg nyílván rejtvényt fejt a susanoo.
Naplózva

-Amit nem értesz, azt ne kritizáld fiam! Kinek útját nem jártad, életét nem érted.
\"Tabukkal vettük körül magunkat, mert nem tudtunk szembenézni a gyengeségeinkkel.\"
Oldalak: 1 ... 97 98 [99] 100 101 ... 166
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!