24 szep 22, 16:32:16 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 96 97 [98] 99 100 ... 166
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vérvonal képességek / Vérvonal kiterjesztés (Kekkei genkai / Kekkei touta)  (Megtekintve 506905 alkalommal)
0 Felhasználó és 14 vendég van a témában
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #1455 Dátum: 09 dec 07, 17:38:58 »

Ezzel az örök MS-nal kapcsolatban: Az oké hogy Madara-nak örök MS-e volt és a vakság többé nem jött el vagyis az Amaterasu-t és a Tsukoyomi-t simán tudta használni (mondjuk utána biztos fájt ugyanúgy a szeme) de a Susanoo-t nem tudta használni akár mikor mert az nem a szemre hat (vagyis nem csak) hanem az egész testre.Vagy nem? Gondolkozik
Naplózva
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #1456 Dátum: 09 dec 07, 17:48:04 »

a susano előhívása ugyanúgy a szemet terheli.

amaterasu azt az uchiha hívja elöl egy másik dimenzióbol?
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #1457 Dátum: 09 dec 07, 19:02:29 »

tibee77, lehet, hogy igazad van, de végülis, ha az FMS képes tökéletesebben formálni, írányítani a Susanoot, lehet, hogy így kiküszöbölhető ez a mellékhatás is.
És a SUsanoo az egész testet megterheli, aki nem hiszi, járjon utána (Érdemes megnézni azt a mangafejezetet, ahol Sasuke utoljára előhívja  a kage találkozón). Még az is lehet, hogy Itachi betegségét is  a Susanoo okozta.. bár ez csak találgatás, és nem nagyon hiszem, hoyg tényleg így volt.
« Utoljára szerkesztve: 09 dec 07, 19:03:52 írta STM » Naplózva
ikariam
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 110


« Válasz #1458 Dátum: 09 dec 10, 13:18:54 »

Valaki azt elmondaná hogy Narutonak mi a Vérvonal képessége ? Pirul
Mert még nem tudom mikor amikor lehetett a mangához vagy elkészült projektekhez hozzáoszlást írni akkor valaki írta hogy naruto vérvonal képessége de nem jöttem rá hogy mi az :S
Ugyhogy kérlek szépen titeket hogy mondjátok meg nekem  smirksweat bow bow bow
Naplózva

http://titok0008.qwqw.hu <---Oldalam! nézd meg, One piece nevelde.(remélem nem gond, ha az akkor írj üzit Admin, és leveszem.)
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #1459 Dátum: 09 dec 10, 13:22:01 »

1, olvass vissza, mert nem egyszer került elő ez a téma
2, ez csak egy kishimotoval készült interjúban hangzott el, de egyrészt nem tudjuk, hogy mennyire megbízható ez, másrészt meg a mangában még nem került elő.
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #1460 Dátum: 09 dec 11, 13:22:40 »

Ezt nem ide kellene írni, de onnan veszem - én legalábbis - készpénznek, hogy Naruto valamilyen jutsut kapott, mert Itachi a saját szájával ( ikszdé ) mondta, hogy remélem, nem kell majd használnod. A kyuubit már használta a mangában, illetve előtört belőle, és az nem úgy lett megállítva, hogy nah Itachi adott nekem valami képeséget a Kyuubi irányítására...
Naplózva
soltesz
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11


« Válasz #1461 Dátum: 09 dec 11, 15:24:34 »

Vérvonal képesség?? hát akk  100 hogy az Uchihák a legjobbak foleg ha van neki mangekyou sharinganuk ikszdé  Tsukoyomi és Amaterasu na meg a katto egyut  Nevet yeahhhh Ördögi
Naplózva
Ben
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 297


« Válasz #1462 Dátum: 09 dec 11, 20:29:40 »

Előjött az Itachi ajándéka topikban, hogy a Totsuka kard Sasukénak lehet hogy nincs is meg. Nem mondom, hogy ez nem lehetséges, de Itachi a kardot csak a Susano'o teljes formájában idézte meg, Sasuke-é meg azért közel sem volt teljes, sőt Itachi a Yata tükröt is egy majdnem teljes formában tudta csak hsználni a harc végén. Naruto manga:393. fejezet 6. oldal. Nem kedvelem Sasuke-t, de szerintem a Totsuka kard és a Yata tükre a Susano'o részei. Különben hogy fogja túlszárnyalni Itachit, ha ezek nincsenek meg neki? Ha meg nem ezeket kapja meg, akkor biztos van még legendás tárgy a japán mitológiában.
Naplózva

"Every one of us is dead by birth. The end is always there, before the beginning."
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #1463 Dátum: 09 dec 11, 23:58:59 »

Van, de ezekhez fogható nem nagyon. A legszentebb három japán mítikus tárgy a Yata tükör, a Totsuka kard, és egy bizonyos ékkő, ami Itachi teljes alakos Susanojának sisakjában volt látható (bár, hogy az az ékkő az volt, csak feltételezés).
Naplózva
datango
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 321


Firma


« Válasz #1464 Dátum: 09 dec 15, 19:49:34 »

Ide írom mert végülis ide tartoznak.
Tehát ebben a naruto világban a 3 szem technika létezik.

Sharingan -> Genjutsu tipusú szem
Rinnegan->Ninjutsu tipusú szem
Byakugan->Taijutsu tipusú szem

Ez nekem új infó volt, remélem másnak is hírt hoztam vele.
Naplózva

-=Suiton=-
"The Sharingan's true power... this Uchiha Madara's power!"
http://bf3stats.com/stats_pc/mgjani
"Sajnálom datango, nem küldhetsz üzeneteket és privát üzeneteket ezen a fórumon."  <--   c=3
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #1465 Dátum: 09 dec 15, 19:54:17 »

Mindegyiknek megvan a saját tipusa? ezt most hallotam először. Ezek közül most végülis csak a sharingannak vannak fajtái? Milyen érdekes lenne, ha a rinnenganak is lennének fajtái. végülis a sharingannak is sokáig nem ismerték az ms fomályát.
Naplózva
datango
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 321


Firma


« Válasz #1466 Dátum: 09 dec 15, 20:02:08 »

én úgy értem , hogy a sharingan inkább genjutsu tipusú technikákat tud erősen, a rinnegan ugye a ninjutsuk szülőattya Nyelvesít ha fogalmazhatok így, a byakugan pedig taijutsuk használatában ékeskedik.
Naplózva

-=Suiton=-
"The Sharingan's true power... this Uchiha Madara's power!"
http://bf3stats.com/stats_pc/mgjani
"Sajnálom datango, nem küldhetsz üzeneteket és privát üzeneteket ezen a fórumon."  <--   c=3
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #1467 Dátum: 09 dec 15, 20:08:23 »

Végül is teljesen logiku, hogy 3 félre harcmodorra 3 féle szemtechnika fejlődik ki. Akkor ezeknek vannak őseik is? vagy mind egytől erednek?
Naplózva
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #1468 Dátum: 09 dec 15, 20:59:28 »

a byakuganról nem igazán tudunk semmit, azt viszont igen, hogy a rinnegan rikudou senninnél jött ki először, a juubinak meg ilyen érdekes sharingan-szerű szeme volt (9 pötty, 3 koncentrikus körön elhelyezkedve), és az uchihák ősének volt először sharinganja (rikudou szemét örökölte).
Naplózva
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #1469 Dátum: 09 dec 15, 21:04:29 »

Tehát a legősibb szem az a +3 körös sharingan? És akkor ebből fejlődött ki a többi?
Naplózva
Oldalak: 1 ... 96 97 [98] 99 100 ... 166
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!