24 szep 23, 08:20:29 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 81 82 [83] 84 85 ... 166
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vérvonal képességek / Vérvonal kiterjesztés (Kekkei genkai / Kekkei touta)  (Megtekintve 507319 alkalommal)
0 Felhasználó és 20 vendég van a témában
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #1230 Dátum: 09 ápr 14, 21:14:40 »

Micsudi ezt az elméletet jól kidolgoztad! Nevet Gratula, am lehet, hogy még igaz is.De persze ez már csak találgatás marad, mert Kishi tuti nem megy bele ennek a dolognak a részletezésébe!  Mosolyog
Naplózva
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #1231 Dátum: 09 jún 17, 13:13:08 »

"vérvonalképességgel, bár tény, hogy különböző mértékben (de javítsatok ki, ha tévedek)!
Gondolok itt az Abumarékra, Hyuugákra, Akimichiékra, Jamanakák"

pl az, hogy az abumare, akamichi, yamanaka és nara klánoknak nincsenek vérvonal képességeik (vagy nem tudunk róluk).

"Az ilyen vérvonal képességek azért erősebbek a Dojutsu vérvonalaknál, mert pl ha vesszük a Sharingant, az meg tudja fejteni, de lemásolni nem tudja, és mivel csak azt látja, hogy hol lesz legközelebb... De még az sem biztos, hisz a fa bárhol kinőhet a földből...stbstb. Kakashinak is ez volt a problémája, mikor hakuék ellen küzdöt, hogy nem tud segíteni narutoéknak, mert olyan vérvonala van, ami ellen hatástalan a sharinganja..."

az, hogy teljesen elméletben hogyan viszonyul a két képesség egymáshoz, nem jelent semmit. kakashi meg nem amiatt nem tudott segíteni narutoéknak, mert "húú, félek hakutól", hanem, mert ott volt zabuza, és a feladadatuk az volt, hogy védjék meg tazunát, és nem az, hogy verjék szarrá zabuzáékat.

"de Sasuke apjának is kellett sztem lennie (sharingannak), hiszen rendőrfőnök volt"

ez se feltétlen biztos, mert simán lehet magas tisztségű egy ember sharingan nélkül is.

a fa elemről: saját vélemény: szerintem egy kisebb baki vérvonal képességnek hívni ezt, hiszen ha már magát a nevét nézzük, mint "vérvonal", vagy "bloodline limit", esetleg "kekkei genkai", eléggé genetikai öröklődésnek tűnik ez (mivel az is). viszont ha a fa elemet nézzük, akkor eléggé úgy tűnik, hogy 1+1 ember tudja használni (ugye eredetileg az Első, aztán yamato). a gondolatmenetem szerint a vérvonal képességek olyan dolgok, amik örököl(hetőek), és nem feltétlen egyedi képességek, viszont itt erről beszélünk. pontosabb lenne egy új fogalmat bevezetni erre, és már bele is kerülhetne a 3. kazekage satetsuja is ^^
Naplózva
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #1232 Dátum: 09 jún 17, 14:47:34 »

Az új Databookban a Satetsu is Kekkei Genkaiként van feltüntetve.  Mosolyog Egyébként azt pontosan nem tudhatjuk hogy ezeket a képességeket (Satetsu, Mokuton) CSAK egy személy használta-e vagy sem. Lehet hogy Hashiramának nem született vér szerinti gyermeke, vagy a szülei csak örökbe fogadták Tobiramát. Ez vonatkozhat a Sandaime Kazekagéra is. Lehet hogy ő volt az első akiben jelentkezett a Satetsu, vagy pont nem született gyermeke és nem tudta tovább adni     
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #1233 Dátum: 09 jún 17, 15:32:27 »

hát pedig eléggé úgy tálalták, hogy ő az abszolut egyetlen, aki használni tudja. a kazekagére is igaz ez, de róla kevesebbet tudunk, és valószínű, hogy tényleg nem volt gyereke.
Naplózva
KPeti01
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8


« Válasz #1234 Dátum: 09 jún 17, 17:46:14 »

Az Senjukat viszont ha jól tudom úgy jellemzik, hogy "az erdő Senju klánja" akkor ez nem azt jelentené, hogy "erdő Senju" = "fa elemet használó Senju"?
Továbbá, amikor Naruto tanulja a szél elemet és Yamato megmutatja neki a mokton-t, akkor úgy mondja, hogy a vérvonal képesség az, amikor az ember két különböző elemből egy 3-at hoz létre, ami szerint viszont az én értelmezésemben a mokton is vérvonal képesség, tehát öröklődnie kell! Mosolyog
Vélemény?
Naplózva
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #1235 Dátum: 09 jún 17, 18:10:32 »

hát mivel sokszor elhangzott az, hogy csak az első tudta használni, valószínűsítem, hogy tényleg csak ő tudta Nevet
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #1236 Dátum: 09 jún 17, 18:18:16 »

Madara úgy nyilatkozott hogy "a fa használók" Tehát biztos sokan tudták a techniát hassználni a klánból. Max nem mindenki. Az Uchihák közt sem volt mindenkinek Sharinganja. És mivel a senju vérvonal régi ezért meggyengült a képesség és eltűnt a klánból. Ezért nem tud fa elemet használni egyik leszármazott se. (az Uchihákra már alkottam egy elméletet lehet hogy ez a legtöbb ilyen klánra érvényes. (PL senju Vagyí Anno Kimimaro klánja lehet hogy képességek egy idő után eltünnek) És Az első Biztos kiemelten jól használta az erejét ezért beszélnek róla úgy mint a FA használóról.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1237 Dátum: 09 jún 18, 19:28:32 »

Madara úgy nyilatkozott hogy "a fa használók" ...

Nem, Tobi úgy nyilatkozott, hogy:

"Senju Hashirama... a fa elem használó, aki az Első Hokage lett..."

Lásd Naruto manga 398/19/uccsó kép.

Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #1238 Dátum: 09 jún 18, 19:39:05 »

De logikus hogy az Uchihák egyenrangú ellenfelei csak egy másolhatatlan kekkei genkaial rendelkező klán lehet.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #1239 Dátum: 09 jún 18, 21:04:53 »

Logikus vagy nem logikus... Nem az egész klán ismerte a Mokutont csak a Shodaime.
Naplózva


 
Tr4nCe
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 533


R'innegan User


« Válasz #1240 Dátum: 09 jún 26, 10:26:21 »

Észrevettétek, hogy Hang kekkei genkai nincsen?  Gondolkozik Vagy csak én siklottam el felette?!  Ohh My God

Pedig az sem lenne gyenge. Warning! Fülldugó needed! Nevet Pl. a hátán 1 nagy aktív hangfal lenne nem homok edény vagy nemtom. Nevet
Naplózva

Bontakun
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 237


Bonta


« Válasz #1241 Dátum: 09 jún 26, 17:51:34 »

Egy kérdés, bár lehet, hogy hülyeség. Yondaime teleportációja lehet vérvonalképesség?, mert még senkitől se láttam.
Naplózva

uchiha tamás
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 817



« Válasz #1242 Dátum: 09 jún 26, 18:03:09 »

Inkább csak egy irtó bonyolult jutsu
Naplózva

\"Uchiha klán tagja vagyok\"

 \"This is usually the part when people start screaming\"

deculture101.files.wordpress.com/2009/01/soul-eater-alt.jpg
swadawa2
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 315


?????


« Válasz #1243 Dátum: 09 jún 26, 19:12:46 »

Itt kérdezem meg: Már töröm a fejem de nem tudom, Sasuke-nak a Mangekyou Sharingan-ja mit tud? Nem tudom elképzelni Hmm?
Naplózva

Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #1244 Dátum: 09 jún 26, 19:45:36 »

eddig annyit tudunk róla, hogy ugyanazokat tudja, amit itachié is, de biztos van valami plussz is benne, hogy miért hatágú.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 81 82 [83] 84 85 ... 166
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!