24 szep 23, 10:07:44 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 79 80 [81] 82 83 ... 166
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vérvonal képességek / Vérvonal kiterjesztés (Kekkei genkai / Kekkei touta)  (Megtekintve 507347 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #1200 Dátum: 09 feb 06, 20:17:37 »

Guuren? Ez a filleres csaj? Ezzel válaszoltam is szerintem... Filler. Amúgy meg lehet klán jutsu is.
Naplózva


 
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #1201 Dátum: 09 feb 06, 20:42:21 »

Eddig összesen 2(+1) kekkei genkai klános kunoichit láthattunk (ha több akkor bocs), igaz közülük is csak az egyik tudja használni a kekkei genkait.
Haku anyja, a jelenlegi politikai/társadalmi helyzet miatt erősen titkolnia kellett ninja származását, s meglehet hogy valamilyen intézkedéseket tett a hyouton elzárására, kitörlésére, hogy még véletlenül se tudja használni, ami leleplezné.

Elemes kekkei genkai
Az egész klánból, szinte "csak" Shodi tudta használni. (másra nem emlékszem se ismertre se névtelenre)
Ilyen arányok mellet, hogy Tsunade örökölje rendkívül kis esélyes függetlenül a neméhez.

Valamint van egy olyan feltételezésem, hogy némely Kekkei Genkai csak akkor lesz aktív, ha bizonyos egyéb alárendelt genetikai tulajdonságok aktívak lesznek. Továbbá meglehet, hogy egyes Kekkei Genkaiok miatt néhány olyan tulajdonság (amik megléte kell az aktiváláshoz) ami domináns, alárendeltnek fog számítani az öröklődés során.
Naplózva

titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #1202 Dátum: 09 márc 06, 23:52:46 »

Engem igazából Kimimaro érdekel.Aki ugye a testéből csontokat tudott előhúzni stb.Nah akkor tegyük föl én kihúzom a gerincoszlopomat ,akkor valszeg egy nagy lyuk lesz ott:D De Kimimaronál semmi ilyet nem láttunk.Ezért ez szerintem egy hiba.Vagy Kiminek az is a képessége ,hogy gyógyítsa magát?
Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #1203 Dátum: 09 márc 07, 12:11:33 »

Csakhogy a sejtjeit regenerálta egyből, vagyis új gerincoszlopot növesztett. Pont emiatt halt meg részben...
Naplózva


 
titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #1204 Dátum: 09 márc 07, 15:49:12 »

Jah lehet benne valami,hasonlóan Tsunadéhoz ,ő neki is rövidül az élettartalma ,ha sokszor regenerálja magát
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #1205 Dátum: 09 márc 09, 21:08:31 »

Nem szerintem az egész teste elcsontosodott. A nagy hatalalom nagy árat követel ez olyasmi lehet mint az ms csakhogy itt nem megvakul az ember hanem a teste szép lassan elcsontosodik amíg egy élő szoborrá nem változik.
És azt meg kell hagyni hogy a csata utáni csonterdő elég szép emlékmű.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #1206 Dátum: 09 márc 09, 21:25:48 »

Van benne valami. Meg a drogok vagy mik felerősitették... És az is rosszul hatott a KG-ra
Naplózva


 
Ba Lee
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 113


« Válasz #1207 Dátum: 09 márc 21, 05:27:13 »

Nekem olyan kérdésem lenne hogy mikor a sasuke vs naruto harc folyik ott olyat mond (legalábbis a magyar fordítás szerint) Sasuke mikor naruto klónjai ellen harcol h a saringanjával egyből meglátta hogy melyik a valódi,de pl kakashi nem tudja melyik az, mert mikor a shippudenben harcolt kakashi narutóval akkor se tudta megmondani melyik az igazi.
Szóval akkor most lehet látni az árnyék klónok közül hogy melyik a valódi sharingannal vagy nem, esetleg csak fordítási hiba vagy én értelmeztem félre? >.<#
Naplózva

Nem tudtam, nem mondták.
Pesuke
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 177



« Válasz #1208 Dátum: 09 márc 21, 10:41:17 »

Szerintem Kakashi, vagy nem akarta látni az igazi Naruto-t, vagy pedig naruto addigra már 2-3 évvel idősebb, és gyakorolta az árnyékklónt.  Pontosan Hisz szöszke is szórakozott Naruto-val akkor.  Nyelvesít
Naplózva

Kyuubi. A legerősebb negatív szereplő.
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1209 Dátum: 09 márc 21, 21:29:24 »

Elvileg még a Sharingannal sem lehet látni a különbséget...
Azért elvileg mert a Byakugan sokkal pontosabban látja a chakra-hálózatot, Neji mégis megszívta Naruto ellen a Chuunin-vizsgán.

Ba Lee:

Ha írsz egy pontos rész számot és egy időpontot, akkor utána nézek. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #1210 Dátum: 09 márc 22, 00:39:45 »

Szerintem valami olyanról  van szó, hogy Szaszuke látta amikor Narutó csinálta a klónokat Kakashi pedig nem, így látta az eredeti Narutó mozgását előre... Kakashi pedig csak a klónokról tudott és azoknak a mozgását látta előre.
Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
kyuubi-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 504


« Válasz #1211 Dátum: 09 márc 22, 00:46:05 »

Hát én úgy tudom hogy a tökéletes kage bushinnál nem lehet se sharindannal , se pedig byakugannal meglátni hogy mejik az igazi , mivel a tökéletes kage bushinnál a chakra egyenlő képpen oszlik el , vagyis hát én úgy értelmeztem ebisu magyarázatát a negyvenvalahanyadik részben .
Naplózva

Ba Lee
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 113


« Válasz #1212 Dátum: 09 márc 22, 08:06:50 »

Az anime ban a 130. rész első feléban írták.
Naplózva

Nem tudtam, nem mondták.
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1213 Dátum: 09 márc 22, 16:44:31 »

Aham, az animében tényleg van ilyen (130/2:40). ("A Sharingannal egy szempillantás alatt meg tudom állapítani, melyik az igazi test.")
Viszont a mangában ez az "erdőszéli" harc nincs benne, így a fenti mondat sem hangzik el.
Személy szerint én a mangát tartom a hiteles forrásnak. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Ba Lee
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 113


« Válasz #1214 Dátum: 09 márc 22, 19:41:00 »

Thx, jó tudni h akkor ezt már írhatom is a bakik közé Ördögi. Valszeg a manga lesz a hiteles.
Naplózva

Nem tudtam, nem mondták.
Oldalak: 1 ... 79 80 [81] 82 83 ... 166
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!