24 szep 24, 08:20:26 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 57 58 [59] 60 61 ... 166
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vérvonal képességek / Vérvonal kiterjesztés (Kekkei genkai / Kekkei touta)  (Megtekintve 507838 alkalommal)
0 Felhasználó és 19 vendég van a témában
jocoo
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 117



« Válasz #870 Dátum: 08 jún 06, 22:20:08 »

Nevet inkabb hagylak titeket Nevet
nem akartalak emgsérteni a szinezéseddel csak irtak h olyan lesz a szinezés v miii??Nevet arra itam csak.. bocs:)
amugymeg nem kell ahoz csakra hogy legyen ms ed csak megkell ölnie azt aki a legjobb barátja stb stb és ita meghalt:( de mind1 mek aludni biiiz:)Mosolyog
Naplózva
kornel1992
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 339


koronás udvari csimpokomon mester


« Válasz #871 Dátum: 08 jún 06, 22:38:34 »

én ezzel nem ahartam belédkötni , meg én egy szóval sem montam hogy ijen lessz a szinezés mert lehet hupilila sharinganja is kitudja
a másik meg az hogy az amaterasu nem volt szándékos tehát ha egy órával utána történt volna hogy vége a harcnak akkor sasuke már nem élne mert az nem kevés chakrába kerül
« Utoljára szerkesztve: 08 jún 06, 22:40:47 írta kornel1992 » Naplózva
xenon
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3157


Csiga_@_/"


« Válasz #872 Dátum: 08 jún 07, 13:09:08 »

sztem azért nem telhetett el olyan sok idő max egy vagy két nap ?  de azért én sem értem ezt a csillag alakú ms-t remélem hogy nem sokára kiderül mi a f***c ez
Naplózva

I know that we have never really met before
But, tell me, does this rag smell like chloroform?
You know that I'm the reason people lock their doors
But, I got nothing but time, so, I'ma wait on the porch
You got nowhere to run too, so, don't try hiding
'Cause I'm known to be like Jack Nicholson from The Shining

Yeah, I'm breaking your door down, so, don't try fighting
Yeah, you gotta keep 'em fed, or the dead keep biting
jocoo
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 117



« Válasz #873 Dátum: 08 jún 07, 13:20:29 »

Még mindig nem értitek?
:s még 1szer leirom azért igy nézki amiért Madaraé ugy néz ki 2 MS összeforr akkor ilyen lesz 2 eset lehetséges 1 Madara berakta sasukénak itachi szemeit 2 vagy amikor ita meghalt elötte ügye berakta sasukéba az erejét és amikor ita meghalt sasuke megkapta a saját ms ét ekkor elájult... sztem igy történhetett
a csillagszem meg azért ilyen sztem mert sasukénak is hasonlo mse lehetett mint itachinak és igy kijött belöle egy ilyesmi dolog:)Mosolyog vagy nem tom más magyarázat nemigen van
Naplózva
matyi-senpai
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 82


semiconductor alchemist


« Válasz #874 Dátum: 08 jún 07, 13:31:44 »

Az 1-es esetet kizárhatjuk, éppen arről szólt a mostani manga, hogy Szaszke nem kéri a szemeket.
Naplózva

"Tévedni emberi dolog."
Itachi.takuta
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 294


Ulquiorra Forever!


« Válasz #875 Dátum: 08 jún 07, 14:13:42 »

A színezéssel kötekednék!
http://i24.photobucket.com/albums/c22/Phoenix2500/17copy.jpg
Amúgy valószínüleg az a helyzet, hogy Itachi meghallt, Sasukehoz Itachi nagyon közel állt és úgy jön ki, mintha ő ölte volna meg. Így felélesztette magában az MS-T, ahogy Itachi is akarta. Viszont Itachi végső terve az volt, hogy Sasuke Mangekyou-jának fénye nem aludjon ki soha, ezért átadta a szemeit, a homlokpöcköléssel. Így került az idegen MS Sasuke-ba, ami az örök Mangekyoura utal.
Így lett Sasuke-ből a Csillagszemű Juhász Mosolyog. Amúgy azt én sem értem, hogy miért 6 ágú.



A Mangekyou Fénye Örök!
« Utoljára szerkesztve: 08 jún 07, 18:41:25 írta Itachi.takuta » Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (magasabb volt, mint 200 képpont), ezért a moderátor (Hiei D. Legend) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
jocoo
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 117



« Válasz #876 Dátum: 08 jún 07, 15:02:53 »

Azért 6 águ mer 2 msböl áll... érdekes a szinezés mer ügye madaranak is ugyan oan mse van mint szászkénak... és neki normáli piros alapon fekete csíkok de mind1 igy is jól néz ki...Nevet kuki de sztem az a kép is fake... nem tom majd kiderül egyszer
« Utoljára szerkesztve: 08 jún 07, 15:03:43 írta jocoo » Naplózva
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #877 Dátum: 08 jún 07, 15:44:09 »

Ez a kép nem fake az előző mangából van csak kiszinezve és ha megnézed a mintáját ezt nem nagyon lehet piros alapon feketére szinezni, szóval szerintem ezt Kishi-sensei is valahogy így képzelte el. Nevet
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #878 Dátum: 08 jún 07, 22:50:59 »

Majd akkor lesz biztos a színe, ha animében, vagy egy Kishimoto-senpai által kiszínezett képen látjuk. Addig minden csak találgatás...
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
kornel1992
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 339


koronás udvari csimpokomon mester


« Válasz #879 Dátum: 08 jún 08, 02:52:17 »

 Kúl Kúl azért én erre a MS szinezésre ráéreztem de ámen , majd meglátjuk  Nevet Nevet Nevet
Naplózva
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #880 Dátum: 08 jún 15, 22:17:10 »

Hyouton, Byakugan és Shikotsomyaku a kedvenceim (Jég, röntgenszem, a Csont Muki trükkje), bocs ha elírtam. A Sharingan a legszemetebb szerintem - bár elismerem, harcban nagy előny. A Mokuton (Fa) igazából nekem vicces - simán bárhol építeni egy faházat v. kerítést LOL, de van haszna.
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #881 Dátum: 08 jún 25, 21:10:48 »

hali!Lehet ,hogy volt amr róla szó,de Pein doujustsuja mit tudsz csinálni??Iletve miért van hat rinengan-os csávó??Nevet
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #882 Dátum: 08 jún 25, 21:12:08 »

Ninpou - Visszaolvasás és Kereső no Jutsu!
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #883 Dátum: 08 jún 29, 23:51:46 »

Amúgy valahol olvastam ,sajnos már nem emlékszem merre, hogy pein a testeket lélekvándorlással veszi uralma alá.Vagy is mind a 6 testnek egy személyisége van.Lehet  már írtátok...
Naplózva
atka94
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 452



« Válasz #884 Dátum: 08 jún 30, 22:31:43 »

szerintem ez annyira nem tartozik ide  Gondolkozik azonkívül még nem volt róla szó egyálltalán szal nemtudom hol olvashattad am meg a legtöbb embernek eggy leleke van, és ugye eggy dolog nem tud hat fele vándorolni.
és pein nél csak a rin'negan a kekkeigenkai szal szerintem ez nem tartozik ide   :/
Naplózva

"Pein legyőzhetetlen -.-" " Nevet
Oldalak: 1 ... 57 58 [59] 60 61 ... 166
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!