24 szep 24, 10:10:41 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 54 55 [56] 57 58 ... 166
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vérvonal képességek / Vérvonal kiterjesztés (Kekkei genkai / Kekkei touta)  (Megtekintve 507886 alkalommal)
0 Felhasználó és 13 vendég van a témában
baska
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 239

alsógatyát kivűl hordo superhero


« Válasz #825 Dátum: 08 jún 01, 09:20:46 »

egy szemében van csak sharingan és rendes szem meg nincs szoval nem vakulhat meg nincs milye hogy megvakuljon...vagy a sharingan is megvakul? Ohh My God
Naplózva
Gangstakun
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1577


« Válasz #826 Dátum: 08 jún 01, 09:55:31 »

Nem azonnal vakulnak meg ezek az emberek ... Csak 1 idő uán ... Itachinak is meg volt már jó pár éve mikor megvakult ... Madara se egyből vakult meg ... Amúgy meg Kakashi ritkábban használja a sharingan-  t , mint Madara vés Itachi ... Nekik eleve mindig alkap sharinganon volt a szemük ... Amúgy meg ez az egész megvakulós dolog attól van,hogy a szeme nem bírja a mangekyuo sharingan erejét/használatot .... Legalábbis hosszú távon tönkre teszi vele a szemét ... 
Naplózva

SR club alapító és tag
feleségem : Zakuro
lányaim : Tenchi , Pomegranate

Ita
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1400



WWW
« Válasz #827 Dátum: 08 jún 01, 09:57:46 »

Hát Madara szerintem elég hamar megvakult mivel rengeteget használta mangekyout.
Itachi miért nem tudja mindíg használni a mangekyout? A shippuuban is a Naruto vs Itachi harcnál mondja Gondolkozik
Naplózva

Shinichi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1111

His royal highness


« Válasz #828 Dátum: 08 jún 01, 10:13:36 »

A Mangekyou Sharingan alapból hatalmas mennyiségű chakrát fogyaszt el. Igazából nem éri meg,hogy folyamatosan Mangekyouon legyen,mert elég csak harcnál aktiválni.
Naplózva
renato
Vendég
« Válasz #829 Dátum: 08 jún 01, 12:20:22 »

De ha elolvasod a Hatake Kakashi menüpontot érted h miért mondom ezt amit... ott arról beszéltünk h Kakashi honnan tudja a dimenziókaput és azt is mondták h sokat gyakorolt...(és az alatt a 2 év alatt amit nem mutattak honnan tod h nem használta?)
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #830 Dátum: 08 jún 01, 15:13:21 »

Akkor ide is egy kis észosztás: ^^

- Tsukuyomi: genjutsu,
- Amaterasu: fekete fűz,
- Susanoo: Yata tükre (pajzs) és a Totsuka no Tsurugi (Totsuka kardja),
- A Kakashi Mangekyou Sharinganjával használt jutsunak nincs neve.

Itachi és Madara szeme nem volt állandóan Sharingan formában. Szépen kis is purcantak volna rövid időn belül. ^^
(Mondom, hogy felejtsük már el a Tengu-elméletet... szép is jó is, csak már 90%-ban összedőlt.)
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Harag
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1759



« Válasz #831 Dátum: 08 jún 01, 18:25:34 »

De én azt nem értem (azoknak szól akiket a Hatake Kakashi menüpontból küldött át ennek a megbeszélésére Chakra) h ha
Kakashi hosszú időn át gyakorolta az MS-t akkor nem kellett volna megvakulnia? Ennek semmi értelme Neeem Neeem Neeem Neeem Neeem Neeem Neeem

szerintem simán azért nem vakult meg, mert az nem a saját szeme, hanem Obito-é.
Naplózva

Nem számít milyen rögös út visz föl a hegyre, biztos, hogy van még rögösebb!
Az interdimenzionális térkapuk, és ketyeréik biturbinális reppentyűi!
xenon
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3157


Csiga_@_/"


« Válasz #832 Dátum: 08 jún 01, 18:59:28 »

csak akkor vakuul meg ha sokat használja először csak rosszul lát (asszem) de ez történt itachival is a mangába ő is megvakult de csak 7??5??? év alatt azt nem tom
Naplózva

I know that we have never really met before
But, tell me, does this rag smell like chloroform?
You know that I'm the reason people lock their doors
But, I got nothing but time, so, I'ma wait on the porch
You got nowhere to run too, so, don't try hiding
'Cause I'm known to be like Jack Nicholson from The Shining

Yeah, I'm breaking your door down, so, don't try fighting
Yeah, you gotta keep 'em fed, or the dead keep biting
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #833 Dátum: 08 jún 01, 19:53:51 »

Az, hogy Kakashi, eddig tisztázatlan körülmények között, felébresztette a Mangekyou Sharinganját és kifejlesztett rá egy jutsut, még nem jelenti azt, hogy paccsra is kell mennie a látásának és meg is kell vakulnia.
Ha abból a feltételezésből indulunk ki, hogy az MS-től magában nem romlik a látása, csak attól ha valamilyen jutsut használ vele, akkor a fenti dolog könnyebben elképzelhető.

Egy kérdés:
Az MS Kyuubi-irányító képessége vajon egy külön jutsu (pl. Amaterasu, Tsukuyomi, Susanooo), vagy alapból tudja az, akinek MS-e van?
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
atka94
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 452



« Válasz #834 Dátum: 08 jún 01, 20:11:04 »

OFF úisten chakra van olyan  hogy te nem tudsz valamit?
Amúgy szerintem külön jutsu de ,hogy ezt honnan szedtem ne kérdezd én se tudom
Naplózva

"Pein legyőzhetetlen -.-" " Nevet
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #835 Dátum: 08 jún 01, 20:25:32 »

OFF: Azért akad. ^^ Ez a hatása, hogy én fordítom a mangát. Megragad. ikszdé

Bár Kakashinak mákja van, mert ha a Sharingan szeme meg is vakul, a másikkal még akkor is lát. És szerintem a Mangekyou Sharingan jutsujait úgy is lehet használni, ha a Sharinganos szem vak. Akkor van gáz, ha célozni is kell a jutsuval (pl. Kakashi MS jutsuja, Amaterasu), mert a jobb szemmel célozni és a ballal használni a jutsut... lehet kicsit pontatlan lesz. Nevet
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Gangstakun
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1577


« Válasz #836 Dátum: 08 jún 02, 13:16:01 »


Egy kérdés:
Az MS Kyuubi-irányító képessége vajon egy külön jutsu (pl. Amaterasu, Tsukuyomi, Susanooo), vagy alapból tudja az, akinek MS-e van?


Szeirntem nem , csak egszerűen olyan , mint amikor Zabuza , Kakashi szemébe nézett és "hipnotizálódott" vlaszeg sima sharingannal is lehetséges,  de mivel a mangekyuo már magában is erősebbnek tűnik , így valszeg tovább lesz "hipnotizálva" vagy hamarabb törik meg ... Szóval szerintem nem külön jutsu inkább csak 1 tulajdonság ...
Naplózva

SR club alapító és tag
feleségem : Zakuro
lányaim : Tenchi , Pomegranate

xenon
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3157


Csiga_@_/"


« Válasz #837 Dátum: 08 jún 02, 13:21:17 »

sztem nem tudja egyből vagy pedig NAGYON sok chakra kellhet hozzá vagy mind kettő
Naplózva

I know that we have never really met before
But, tell me, does this rag smell like chloroform?
You know that I'm the reason people lock their doors
But, I got nothing but time, so, I'ma wait on the porch
You got nowhere to run too, so, don't try hiding
'Cause I'm known to be like Jack Nicholson from The Shining

Yeah, I'm breaking your door down, so, don't try fighting
Yeah, you gotta keep 'em fed, or the dead keep biting
Itarra
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 28


« Válasz #838 Dátum: 08 jún 02, 17:32:40 »

szerintem sima sharingannal nem lehet csak ms-ell hogy miért? hát sztem azért mert a kyubirol van szo Ohh My God az h egy jounin-t(zabuza) a sima sharingan is tud egy dolog de a 9-tailt valszeg nehezebb Gondolkozik Kúl  ? Ötlet
Naplózva
kornel1992
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 339


koronás udvari csimpokomon mester


« Válasz #839 Dátum: 08 jún 02, 19:16:16 »

miért lenne nehezebb  ? ? ?
a sharingan is csak annyira erős mint a ahasználója tehát ha egy nagyon erős uchiha akarja hipnotizálni (és Madara nagyon erős volt (hajadanán  Nevet ) ) a 9 farkút , akkor az sikerül neki

ezért volt az hogy sasuke visszaverte sima sharival itachi MS-es genjutsu-ját
« Utoljára szerkesztve: 08 jún 02, 19:17:14 írta kornel1992 » Naplózva
Oldalak: 1 ... 54 55 [56] 57 58 ... 166
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!