24 szep 24, 12:17:27 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 52 53 [54] 55 56 ... 166
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vérvonal képességek / Vérvonal kiterjesztés (Kekkei genkai / Kekkei touta)  (Megtekintve 507944 alkalommal)
0 Felhasználó és 20 vendég van a témában
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #795 Dátum: 08 máj 24, 14:26:35 »

monta tobi hogy azért merítette ki ita sasu-t hogy előjöjjön oro és akkor megölte ita

és erre monta tobi hogy közel álló szeméj
de mindegy nem vitázom

Nekem elhiszed, ha azt mondom, hogy Tobi Itachira gondolt? ^^
Orochimarut csak azért csalta elő, hogy az Átokpecsétet leszedje a szeretett kisöccséről.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
atka94
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 452



« Válasz #796 Dátum: 08 máj 24, 23:07:39 »

Lehet hog volt már és tudom hog ybűn, de nincs türelmem végigolvasni 54 oldalt szerintem ezt meg lehet érteni szóval:
ugye a MS nem hat egy másik sharinganra mármint semmien sharingan nem hat egy másikra és akkor most a sharingan genjutsujai hatnak pl a byakugan ellen?
Naplózva

"Pein legyőzhetetlen -.-" " Nevet
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #797 Dátum: 08 máj 24, 23:15:39 »

Igen hatnak, mivel a Byakugan nem lát át a genjutsun, de nem csak a sahringan keltette genjutsun hanem semelyiken sem.
Szóval egy Byakugan használó elég komoly hátrányban van minden genjutsu használóval szemben. Kúl
Naplózva

bero
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 771


« Válasz #798 Dátum: 08 máj 25, 00:29:07 »

Lehet hog volt már és tudom hog ybűn, de nincs türelmem végigolvasni 54 oldalt szerintem ezt meg lehet érteni szóval:
ugye a MS nem hat egy másik sharinganra mármint semmien sharingan nem hat egy másikra és akkor most a sharingan genjutsujai hatnak pl a byakugan ellen?

Off: létezik olyan, hogy keresés.  Nevet
Na meg hát az MS az hat a sima Sharinganra, sztem, mert Kakashira is hatottak Itachi szemei (és itt most nem a szépségéről beszélek). Bár azt nemtom, hogy ott MS sebességi fokozatba voltak-e a szemei. Nevet De hát jah Byakugannal biztos nem látsz át egy genjutsun.
« Utoljára szerkesztve: 08 máj 25, 00:59:52 írta bero » Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #799 Dátum: 08 máj 25, 02:40:19 »

... Bár azt nemtom, hogy ott MS sebességi fokozatba voltak-e a szemei. Nevet ...

Ott MS volt, még mondta is Itachi, hogy "Tsukuyomi!". Csak éppen a rajzolók elfelejtették kicserélni a három pöttyöt az MS mintázatára. ^_^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
atka94
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 452



« Válasz #800 Dátum: 08 máj 25, 09:14:45 »

Szerintem kakashira csak azért "hatottak a szemei" mert kakashinak az nem a "saját szeme hanem obitotól jött így sokkal jobban kimeríti mint egy uchihát (még mondta is Gay nak és Kurenainak hogy ne nézzenek a szemébe, de azt is megjegyezte, hogy ő belenézhet amikor meg végülis beleesett a genjutsu csapdájába, akkor semm véletlenül nézett a szemébe, hanem egész végig azt nézte
Naplózva

"Pein legyőzhetetlen -.-" " Nevet
kornel1992
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 339


koronás udvari csimpokomon mester


« Válasz #801 Dátum: 08 máj 25, 12:01:09 »

ugye a MS nem hat egy másik sharinganra mármint semmien sharingan nem hat egy másikra és akkor most a sharingan genjutsujai hatnak pl a byakugan ellen?

egy sima sharingan is hat egy másik sima sharira az erőssége egy sharingannak a használótól függ
azért volt hogy sasu visszaverte ita MS-es genjutsuját
« Utoljára szerkesztve: 08 máj 25, 12:02:48 írta kornel1992 » Naplózva
Ritka
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2167



« Válasz #802 Dátum: 08 máj 31, 12:14:02 »

MS ide vagy oda...de mi a véleményetek Szöszke új sharinganjaról? Várom az elméleteket a tuningolt képességekről Mosolyog
Naplózva

Gondolkodj, Micimackó, GONDOLKODJ!
kornel1992
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 339


koronás udvari csimpokomon mester


« Válasz #803 Dátum: 08 máj 31, 12:19:56 »

szentem ugyanazt tudja mint a többi MS max +1 vmijen szuperképesség vagy örök élet vagy vmi ilyesmi
Naplózva
Ritka
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2167



« Válasz #804 Dátum: 08 máj 31, 12:28:07 »

Lehet, hogy már kitárgyalták, akkor sry, de miért is éppen így néz ki? Miért nem olyan, mint a 3 megismert alap MS?
Mert így most nem tudom, hogy melyik technikára képes (fvihar, illúzió, fekete lángok)
Avagy ezek csak Itachi MS-jellemzői voltak?
Naplózva

Gondolkodj, Micimackó, GONDOLKODJ!
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #805 Dátum: 08 máj 31, 12:30:12 »

MS ide vagy oda...de mi a véleményetek Szöszke új sharinganjaról? Várom az elméleteket a tuningolt képességekről Mosolyog

Hát szerintem ezzel az EMS-el már nem okozhat gondot neki olyan trükköket villantani mint amikre Madara is képes/volt, mármit Kyuubi irányítás meg ilyenek. Mosolyog

Egyébként ezt a három alapképességet amire az MS képes szerintem most felejtsük el, mert ezek csak azok a képességek amiket Madara fedezett fel, ezt csak azért mondom, mert pl: Kakashi MS-e rendelkezik egy olyan képességgel(amit Dei ellen már bevetett), hogy képes bármit átküldeni egy másik dimenzióba és ez ugye már egy új képesség ami ő fejlesztett ki.
Szóval kb. csak találgatni tudunk, hogy mi mindenre lehet még képes ez a doujutsu. >.<#
« Utoljára szerkesztve: 08 máj 31, 12:37:35 írta Csibe19 » Naplózva

Ritka
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2167



« Válasz #806 Dátum: 08 máj 31, 13:02:47 »

MS ide vagy oda...de mi a véleményetek Szöszke új sharinganjaról? Várom az elméleteket a tuningolt képességekről Mosolyog

Hát szerintem ezzel az EMS-el már nem okozhat gondot neki olyan trükköket villantani mint amikre Madara is képes/volt, mármit Kyuubi irányítás meg ilyenek. Mosolyog

Egyébként ezt a három alapképességet amire az MS képes szerintem most felejtsük el, mert ezek csak azok a képességek amiket Madara fedezett fel, ezt csak azért mondom, mert pl: Kakashi MS-e rendelkezik egy olyan képességgel(amit Dei ellen már bevetett), hogy képes bármit átküldeni egy másik dimenzióba és ez ugye már egy új képesség ami ő fejlesztett ki.
Szóval kb. csak találgatni tudunk, hogy mi mindenre lehet még képes ez a doujutsu. >.<#
ANIMESEKNERK SPOILER!!!!!!!! 

Ezt sem értem  teljesen...Madara-nak volt egy MS-e, a Susano. Ezzel viharokat tudott idézni. A tesójának Tsukoyomi-ja volt. Így Madara maximum ennek a kettőnek a létezéséről tudhatott volna...Madara túl sokat használta az MS-t, megvakult, elvette a tesója szemét ezzel egy új sharingant hozva létre (mittomén hogy hívják). De ekkor még mindig nem találkozott az Amaterasuval. Szerintem az Amaterasuval először Itachi megismerésekor találkozott, hisz senkinek nem volt  aközelében ilyen MS-e.
És ebben lehetett zseniális Itachi, hogy ő ki tudott fejleszteni magában két fajta MS-t is...

Tehát...van x fajta MS és ezek közül élesztheti fel mindenki a sajátját. Ez lehet már korábban felfedezett (lsd. Tsukoyomi) és lehet eddigi teljesen új (sztem Sasuke MS-e). Én úgy gondolom, hogy Sasuke MS-e még csak egy sima MS, még vakságot okoz a használata. Akkor fog az MS alakot változtatni, ha elveszi vki sharingan használó szemét és egybeolvasztja  asajátjáéval...


de annyi mindent nem értek: akitől elveszik a szemet MS használónak kell lennie, vagy elég a sima sharingan?
                                               ha sima sharinganost szemét veszik el csak a vakság szűnik meg, vagy új képességeket is kap?
                                               ha egy adott MS-t vesz el, megkapja annak a képességét?
« Utoljára szerkesztve: 08 máj 31, 13:05:54 írta Ritka » Naplózva

Gondolkodj, Micimackó, GONDOLKODJ!
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #807 Dátum: 08 máj 31, 13:22:42 »

Ez mind szép és jó, de Itachi azt mondta, hogy mindhárom MS-képesség amit Sasu ellen felvonultatott már alapból megvolt neki mikor felébresztette az MS-t, szóval lehet, hogy az amaterasu egyéni képessége, de a másik kettőt sem Madaratól tanulta. Gondolkozik
Naplózva

Harag
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1759



« Válasz #808 Dátum: 08 máj 31, 16:09:32 »

Véleményem szerint, ez a három, csak egy-egy jutsu, amit csak az tud megcsinálni, akinek van MS.
Tehát szerintem nincs olyan, hogy ez a MS Susanoo. Mind3-mat birtokolja.
Naplózva

Nem számít milyen rögös út visz föl a hegyre, biztos, hogy van még rögösebb!
Az interdimenzionális térkapuk, és ketyeréik biturbinális reppentyűi!
matyi-senpai
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 82


semiconductor alchemist


« Válasz #809 Dátum: 08 máj 31, 16:31:21 »

Szerintem az MS kinézete attól függ, hogy mire használják, de egyvalaki több féle technikát is használhat. Mint láthattuk Itachi legalább 3-félét tudott használni. Amúgy Madara teleportáló technikája nem sokban különbözött Kakashiétól, talán csak annyiban, hogy Kakashi nem tudja kontrollálni. Ahogy a sima saringanját sem tudja "kikapcsolni".
« Utoljára szerkesztve: 08 máj 31, 16:32:24 írta matyi-senpai » Naplózva

"Tévedni emberi dolog."
Oldalak: 1 ... 52 53 [54] 55 56 ... 166
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!