24 szep 26, 23:48:48 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 10 11 [12] 13 14
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Mad Duck Team Fanszinrkon (Fairy Tail, Hetalia, stb.)  (Megtekintve 66019 alkalommal)
0 Felhasználó és 7 vendég van a témában
Hadrius
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 44



« Válasz #165 Dátum: 11 dec 15, 07:06:09 »

ez kb úgy volt 3 hónap hogy felvételek 2 hetente voltak és a hozzá tartozó teknikai rész is meg kellett tanulni pl egy egy effekt kiszedése zene alóla stb. videó formatok meg ugyebár a vége fele nehezen tudtuk az embereket összeszedni a felvétel befejezéséhez ez hallható is egy egy mondaton hogy gyenge minőségű mikivel lett felvéve, de igyekszünk az ilyen jellegű dolgokat kiküszöbölni meg gyorsulni.
Naplózva

ChroN
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1226


Portgas D. Ace


« Válasz #166 Dátum: 11 dec 15, 21:05:18 »

Gratulálok az első részhez jó lett. Mosolyog
Happy aye-a ami kicsit megfogott, mert állj-nak lehetett hallani.
Lucy kicsit ha beleéli magát, és nem lesz más gond. Mosolyog Csak gratulálni tudok, igazán jó lett amit csináltatok Mosolyog
Az elején érdekes volt az a kis madduckteames dolog, de tetszett Mosolyog
Csak így tovább kacsint
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 15, 21:43:23 írta ChroN » Naplózva

shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #167 Dátum: 11 dec 16, 20:28:20 »

Gratulálok az első részhez. Pontosan
Bár nem tetszett 100%-osan, de szép munkát végeztetek. Kíváncsian várom a többi részt, ha lesz még.
Az viszont számomra zavaró volt, hogy az opening után volt a szinkron stáblista. Szerintem azt simán átrakhatnátok az ending után és akkor nem szakítaná meg a részt annyira.
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #168 Dátum: 11 dec 16, 21:48:12 »

... És happy hai-ja az néha nagyon áj nak hangzik,...

Mivel az nem "hai", hanem "aye". ^^

1. rész.:
Csak azt tudom mondani/írni, amit már Hadriusnak is megírtam:
- Natsu hangja király. Beleéli magát, hangsúlyoz, nem fél kinyitni a száját. Egy jobb mikrofon és tökéletes lesz.
- Lucy hangjában ott a lehetőség, de nagyon egy hangsúllyal beszél. Még ott sem emeli fel a hangját, amikor a szereplő tátott szájjal kiabál. ^^" Nyugodtan rá lehet játszani egy kicsit, Lucy amúgy is egy poénos "plázapicsa" karakter, aki többet ordít, mint beszél. Nevet Majd a Phantom-balhénál lesz jó sok olyan rész, ahol komolyan kell beszélni.
- Happy hangja oké. Egy picit valahogy lehetne cinikusabb. A képzeletemben előre látom, ahogy Happy és Charle is lányhangon beszél. ikszdé
- A boltos bácsi elsőrangú alakítás volt. Nevet
- Bora is jó volt, de ő is "fél" a hangjának felemelésétől...

A stáblista engem is "zavart" kicsit. Túl hosszú volt és nem is legjobb helyen.

Összességében látom a fényt az alagút végén, csak több beleélés kell. Nem baj, ha kicsit ripacs lesz, a Fairy Tail mágusok úgyis ripacsok. Nevet

Nagyon várom, hogy MiraJane, Erza, Gray vagy Elfman milyen hangokat kapnak majd. *.*
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 16, 21:49:03 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Drahaka
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 284



« Válasz #169 Dátum: 11 dec 16, 23:15:39 »

Hát nagyjából egyetértek az előttem szólókhoz:Natsu hangja ZSÍR király lett.(csak a mikrofon)
Happy egy kicsivel szarkasztikusabbnak tűnt a japán hangnál
lucy:egy pöpetnyi beleélés és kész
bora:Atom siker szerintem 100%-oan  átjött.
ami kicsit zavart hogy a beszédhang hangosabb mint az Ft fő zenéje.
(Nos ennyi lenne szinte csak másoltam az előző hsz-eket.De nem tehetek róla annyira jó lett MUSZÁJ volt írnom.)
Ja, és kösz a fordítást.
Naplózva

A lehetetlen, IGENIS LEHETSÉGES!!!!
Egy mindenkiért,mindenki egyért!
In brightest day,in blackest night,no evil shall escape my sight.Let those,who worship evil's might,beware my power GREEN LANTERN'S LIGHT!!!
Mystgun
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 73

Best in the World!


« Válasz #170 Dátum: 11 dec 17, 18:34:00 »

Őszinte gratulációmat nyújtom át nektek, nagyon pofásra sikeredett! Köszönjük ennek a nagyszerű sorozatnak a szinkronját így karácsony előtt.

Lucy szinkronhangjának üzenem: Adj bele mindent, légy gonosz, légy ördögi, hangsúlyozz Nevet Ne aggódj én nem azt mondom, hogy rossz voltál, (mert jó voltál:)) csak éld bele magad a szerepbe, kiabálj ha kell:D
Happy hangja jóra sikeredett!:D

Továbbá: Várjuk a következő részt!:D
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 13, 22:49:09 írta Mystgun » Naplózva

gabig35
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 185



« Válasz #171 Dátum: 11 dec 18, 12:49:09 »

Bár az állam nem eset le,de ha tetszett és nem tetszett közül kellene választanom,akkor inkább tetszett.
Kiváncsi vagyok a következő részre  Gondolkozik elég sok uj tag fog feltünni benne.
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #172 Dátum: 11 dec 18, 13:37:17 »

Folyamatos tagfelvétel van , így a Fairy Tail munkálatok kicsit "háttérbe" fognak szorulni , amíg nincsenek biztos szereplőink azokra az új szerepekre!
Naplózva
Saiya-jin4ever
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 428

Ore Amerika! Ore Hīrō!!


« Válasz #173 Dátum: 11 dec 19, 15:19:27 »

nekem a legtöbb hang tetsztett, bár volt pár pilllanant amikor nem volt maximálisan beleélve a szerepbe 1-2 hang
(gondolok itt 1-2 pillanatnál lucy ére) de ez mindenkinél megesik csak igy tovább nagyon jó alapos munka !  Hümm-hümm
Naplózva

L- Hümm-hümm Próba cseresznye,by néni a buszmegállóban Hümm-hümm -L
nyle00
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Válasz #174 Dátum: 11 dec 24, 09:19:28 »

Hát a szinkron miatt, megeresztek már én is egy hozzászólást.
Bora 10/10 !!! a srácot mindenképp használjátok még más, jövőbeli szereplőkhöz.
Natsu 9/10 vegyél vmi értelmes mikrofont Nevet  és még egy hangyányi beleélés (tényleg nem sok) és akkor tökéletes lesz.
Happy 6/10 sokat gondolkoztam rajta... maga a hang tetszik és illik happyhez... viszont a hanglejtés nem teljesen jó
és úgy hangzik mintha az egészet felolvasná.
Az öreg bácsika 10/10 Nevet hatalmasat alakít a srác Nevet
Lucy 3/10 a végére őt hagytam... nem szeretném megbántani a kritikával... de számomra az ő hangja (értem itt beleélés, hangsúly ecetera ecetera.) az egész szinkront 9/10 helyett 6/10-re redukálta.

Amin finomítani kellene:
Néhol a beszéd hangok és a háttérzene/háttérzajok nem a legjobban vannak vágva.. reméljük a következőben már jobban fog menni.
Lucy-nak a következő részben teljesen új formát kell hoznia, teljes beleélés stb stb
Happy-nek is picit még finomítani kell
Natsu te meg vedd meg azt a mikrofont Nevet

Remélem senkit nem bántottam meg a hozzászólásommal.
Várom a következő részt mihamarabb : )
Naplózva
Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #175 Dátum: 11 dec 24, 10:08:53 »

Na, megnéztem én is. Gratulálok srácok, jó lett ez, nem mondom, hogy pro vagy hogy tetszett, de mindenképpen jó lett. Ami nagyon tetszett az Natsu és Bora valamint az öreg hangja volt, nektek külön gratulálok (bár nem ér sokat az én gratulációm, de hát na, csak ennyi telik tőlem ikszdé). A hangok és háttérzenék többnyire jól voltak vágva, meg minden, nem emlékszem, hogy ott lett volna baj.

És akkor jöjjön, ami nem tetszett. Happy hangja kellemes csalódás volt, én először azt hittem, hogy egy 5 éves óvodás kislányt kértetek meg a szinkronra (aztán lehet, hogy így is volt, nem tudom). Kell még kicsit gyakorolnia is, de nekem bármennyire is gürizik nem fog tetszeni, bocs. Nem is kéne bejelentenem, hogy most Lucyről is véleményt mondok. A hangod fantasztikusan illik ehhez a szőkéhez, de kicsit éld bele magad, mert érdekes volt nézni, hogy Lucynek már 25 centi átmérőjű lesz a szája, de csak egy minimális megemelést (vagy még azt se) produkáltál a hangoddal. Persze nem azt mondom, hogy úgy szinkronizálj mint Szalay Csongi, vagy mit tudom én ki, de egy kicsit adhatsz bele többet, nem ciki, sőt nem lesz ennyi fikázás, mert van aki csak ok nélkül leszólt téged, pedig egyáltalán nem rontottál a színvonalon, csak gondolom nem sokszor szinkronizáltál, vagy egyszer sem. Nekem tetszett a hangod, csak gyakorolj, tényleg csak ennyit tudok mondani, és ne foglalkozz azzal aki csak beszólogat, hogy hű de kaki voltál. Ha neki kellett volna szinkronizálnia, lehet, hogy nem csinálta volna jobban (bevallom, én ilyen ember vagyok). A végére még azt is elmondom, hogy a narrátor hangja most rosszabb volt mint amikor Danit tettétek be, de így nem volt annyira zavaró, hogy őt alkalmaztátok amikor Natsut elviszi a vonat.

Összesítve jó volt ez, sőt elsőre tökéletes, én legalábbis nem számítottam sokkal jobbra. Lucy gyakoroljon, Natsu vegyen mikrofont, Happy te meg nőj még egy kicsit. A kacsás intrót vagy mit pedig mindenképp a végére tegyétek, ez így rémes volt. És bocsi, ha valakinek a lelkébe tiportam, nem szándékos, csak ha szófosásom van akkor néha leírok olyat is, amivel talán bántok valakit. De ez szimpla őszinteség.Mosolyog Hajrá, remélem a következő munkátokkal sikerül fejlődnie mindenkinek, már kíváncsian várom.Nevet
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #176 Dátum: 11 dec 31, 20:18:14 »

Szalamdrának 12:20nál tiszta Pedomaci hangajvolt x"D azon szakadtam. Szerintem ahhoz képest, hogy egy fanszinkron szuperül sikerült ^^ csak így tovább Nevet
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Saiya-jin4ever
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 428

Ore Amerika! Ore Hīrō!!


« Válasz #177 Dátum: 12 jan 27, 19:50:04 »

Nem siettetésnek szánom, csak érdeklődöm, mikor lesz a következő?
Naplózva

L- Hümm-hümm Próba cseresznye,by néni a buszmegállóban Hümm-hümm -L
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #178 Dátum: 12 jan 27, 21:03:40 »

Aktuálisan is tgf van, amíg nincs meg minden szerep kiosztva a második részre, addig nem kezdünk hozzá a második részhez. Mosolyog
Naplózva
Saiya-jin4ever
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 428

Ore Amerika! Ore Hīrō!!


« Válasz #179 Dátum: 12 jan 27, 21:06:18 »

Nagyon szépen köszönöm a választ, csak így tovább nagyon várom már! Nevet
Naplózva

L- Hümm-hümm Próba cseresznye,by néni a buszmegállóban Hümm-hümm -L
Oldalak: 1 ... 10 11 [12] 13 14
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!