24 szep 29, 03:09:14 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 60
  Nyomtatás  
Szerző Téma: SW (star wars) játékok minden mennyiségben  (Megtekintve 211275 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
Enterei
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 18



« Válasz #180 Dátum: 08 okt 31, 09:51:24 »

Hát igen, jó felállással nagyon könnyen végig vihető. Ilyen esetben inkább a szerepjáték jelege jelent kihívást.
Ja nem tudom, hogy mennyire örültök a hírnek, de jön a KOTOR MMO.
Naplózva

Lásd meg mások szemében a reményt, és ne taposd el.
Obi_Wan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 183


Monsieur


« Válasz #181 Dátum: 08 okt 31, 09:54:54 »

MMO rol én is halottam. Amúgy érdekes-nek hiszem várom az a lényeg xD ( nem tudom jatszani és fogok vele xD )
Naplózva
Enterei
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 18



« Válasz #182 Dátum: 08 okt 31, 10:37:56 »

Hát sajnos jelenleg nincs túl jó gépem, így majd elválik, hogy egyáltalán ki tudom-e próbálni, bár azt írták, hogy nem lesz túl komoly gépigénye. Ha meg fizetős lesz, akkor megvárom azt, míg lesz egy jó tört szerver. "Egyszer már elég volt a WoW, még egyszer nem fizetek."
Naplózva

Lásd meg mások szemében a reményt, és ne taposd el.
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #183 Dátum: 08 okt 31, 12:09:16 »

Egyetértek, nem wowozok de KOTOR MMO ? ezt nem lehet kihagyni Mosolyog
Naplózva


 
Obi_Wan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 183


Monsieur


« Válasz #184 Dátum: 08 nov 13, 15:39:28 »

Nah a Maanan-on vagyok egy baj van xD NEM TALÁLOM A SITH BAZIST -.-" VALAKI HELP HOGY HOL VAN xD
Naplózva
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #185 Dátum: 08 nov 13, 16:16:22 »

nos ha a vég kifejlet a játék végét jelenti akkor mind a 2 kotor esetébe( rövid történet) kotor 1 : ki kel szabaditanod azt a kis csajt a ketrecböl és ő lesz a mestered mindenbe bele szol hogy ilyen meg olyan legyél és a végén Dart Malak (a volt társad asszem ) elkapja a kis csajt és meg kinoza és át ál a sötétt oldalra 2-szer meg küzdesz vele aztán kkinyirod  aztán mész malakért és ött is kinyirod nagyábol ennyi ( ja és te vagy a malak társa Dart Raven csak a joda utánzat kitörölte a memoriádat )

Hát ez amit itt leírtál elég kiscsoportos verzió, ráadásul nem is teljesen igaz és mellesleg ez csak az egyik végkifejlet, mégpedig a rosszabbik, mert azt a szóban forgó mestert aki egyébként a Bastila Shan névre hallgat nem kötelező megölni, meg lehet menteni, de ahhoz fölényesen kell őt legyőzni úgy, hogy legalább a főkarakter életének a fele megmaradjon, mert különben képtelenség a harc végén visszatéríteni a jó oldalra, de ha sikerül az előbb leírt módon legyőzni akkor legalább 3féle módszerrel lehet visszatéríteni a jó oldalra, de hogy melyik ez a három azt nem mondom el, mert nem akarom lelőni a poént, mindenki jöjjön rá maga. ikszdé Nevet
Naplózva

norbie 12
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 294

zabuza bácsi :-)


« Válasz #186 Dátum: 08 nov 13, 21:50:50 »

jo oké de rövided probáltam elmondani mert szoktam ilyen sokat írni  Nyelvesít  meg már régjátszottam vele
Naplózva

szia szeretem a narutott ennyi :-)
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #187 Dátum: 08 nov 14, 12:02:41 »

Nah a Maanan-on vagyok egy baj van xD NEM TALÁLOM A SITH BAZIST -.-" VALAKI HELP HOGY HOL VAN xD


A KotOR I-ben? Mert ha igen:

A droidárus nőnél van egy T3-M4 droid, amit meg kell venni, (de meg is fenyegetheted őt). A droid már ki tudja nyitni a Sith bázis ajtaját. Azt hiszem vagy ugyanazon az emeleten van, vagy eggyel följebb- lejjebb. Már rég játszottam vele. De vagy húszszor végigjátszottam, kedvenc SW-s játékom.  Mosolyog
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Obi_Wan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 183


Monsieur


« Válasz #188 Dátum: 08 nov 14, 14:29:38 »

hmm ? nem tudom akkor előtte ezt meg kéne csinálnom mert most hallgattam ki a hapit még csak ...
Naplózva
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #189 Dátum: 08 nov 14, 16:44:08 »

Ja Manaan.... ikszdé Hopsz, akkor téves, aszittem Tarison vagy.  Nevet

Na szóval: két ösvény vezet a Sith Bázisra. Az egyik, hogy a Köztársasági Kirendeltségen kihallgatsz egy foglyot és kapsz egy Sith Belépő kártyát. A foglyot mindenképp hallgasd ki, mert a többi módhoz is adhat segítséget! Ő elárulja a kódot, és így vagy a dokkban keresed meg a Sith hajót (ez elvisz a Sith Bázisra, azonban készülj fel hogy pár katona és Sötét Jedi támad rád) vagy pedig a főbejáraton, a Sith kirendeltségen. Ott megmondod a kódot, és beléphetsz, de vigyázz mert bent azonnal meg fognak támadni egy kis eszmecsere után.   
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Obi_Wan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 183


Monsieur


« Válasz #190 Dátum: 08 nov 14, 18:26:15 »

Azóta megvan xD és legyőztem malak-ot. De még nem a fő harcban xD Most tudtam meg, hogy én vagyok Raven ( bár ezt idáig is tudtam xD )
Naplózva
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #191 Dátum: 08 nov 14, 22:22:45 »

Nem raven hanem REVAN! Ezt mindig ösztönösen elírja valaki Nevet
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #192 Dátum: 08 nov 15, 09:55:06 »

Én gondosan minden spoilert elkerűltem, szóval igencsak meglepődtem, amikor kiderűlt, hogy én vagyok Revan. Mosolyog
De tetszett ez a fordulat. ikszdé
Naplózva
BuBu
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 203


Akadémiai tanár vok kukuku


« Válasz #193 Dátum: 08 dec 28, 14:11:33 »

Lehet h már volt, de vki tudna adni linket h honnan töltsem le a lego star wars 2-t??? (Ami lehetöleg nem demo)
Naplózva






Ritka
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2167



« Válasz #194 Dátum: 09 jan 12, 21:55:57 »

Republic Commandoval játszom és eddig kifejezetten tetszik. Pár résszel nagyon megizzadtam (hangáros főleg), de ez csak növelte az élvezetet
Naplózva

Gondolkodj, Micimackó, GONDOLKODJ!
Oldalak: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 60
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!