24 ápr 30, 04:03:00 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 92 93 [94] 95
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne csatában extra (A minimum 2 teljes sor kötelező harconként)  (Megtekintve 259501 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #1395 Dátum: 16 jan 14, 23:35:03 »


Anime/Manga
Giorno Giovanna (Jojo's Bizarre Adventure) Mire levegőt venne hallott lenne.
Silver Chariot Requiem (Jojo's Bizarre Adventure) Szintén.
Vanilla Ice (Jojo's Bizarre Adventure) Szintén. Amúgy is néha elő kell jönnie -> Paff halál.
Super Tengen Toppa Guren Lagann (Guren Lagann) Meg se karcolná Saitamát.
Pegasus Seiya (Saint Seiya) A SS nem vágom, de pont az a gimicky átváltozós fajta sorozat amennyire tudom, amiket Saitama halomra ver.
Hades (Saint Seiya) Detto.
Dark Schneider (Bastard!) Ezt a sorozatot egyáltalán nem vágom.


Képregény
Thanos (Marvel) Ehhh... nem. Őt leverik a Marvel hősök is, szóval Saitama is bőven szétkapná.
Darkseid (DC) Detto.
The One Above All (Marvel) Oké... Magyarul az író le tudja győzni a karakterét, kösz.
Superman (DC) Darkseid majdnem halálra verre Doomsday pedig szó szerint, jó vicc.
Martian Manhunter (DC) Gondolod Saitamára hatnak az elmetrükkök? MM a justice league rajzfilmben is gyakran dőlt.
Spawn (Image Comics) A hőst ismerem, de a képességeit nem nagyn szal no comment.

Videójáték
Demi-Fiend/Hitoshura (Shin Megami Tensei)
YHVH (Shin Megami Tensei)
Lucifer (Shin Megami Tensei)
Metatron (Shin Megami Tensei)
Aleph (Shin Megami Tensei) Ezekből egyikte se vágom.
Asura (Asura's Wrath)
Chakravartin (Asura's Wrath) Ez az utolsó kettő mondjuk jó csata lenne.

Sötéttel válaszolgattam.

Nagyjából az a szabály, hogy bármi, ami képes átváltozni, az alapból halott, szintén bármilyen gonosz karakter alapból hulla.
A OPM lényege pont az, hogy GONOSZ nem győzhet ellene és bárki, aki át tud változni az fölöslegesen teszi, mert úgyse tud erősebbé fejlődni mint ő.
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 14, 23:37:49 írta Exkirion » Naplózva

Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #1396 Dátum: 16 jan 14, 23:57:15 »

Azok le tudják győzni (itt most képregényből/meséből említek főként) akiknek hasonló "toonforce" erejük van,
pár példa:
a Maszk, TapsiHapsi, meg a teljes silverage DC gárda,
vagy bárki aki mindenhatónak van beállítva (beyonderek, franklin richards).

És sokan olyanok, akik szimplán imponálóbbak a tettei:
Superman, biliárdozik a bolygókkal, kézzel tartja a fekete lyukakat, túléli a big banget...
Beerus (és whis) is erősebb mert ujjának mozdulatával szétütött egy bolygót vagy mifene, bár én nem nézem a supert mert idegesít már az egész.

Lényegében saitama is toonforce, úgyhogy inkább elmennek videojátékozni Kinghez mert nem tudják egymást megkarcolni...
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #1397 Dátum: 16 jan 15, 00:02:47 »

Ahhoz, hogy Saitamát értelme legyen bedobni, tudnunk kellene a korlátait. De mivel nem tudjuk és valószínűleg soha nem is fogjuk megtudni, azaz kopasz Saitama egyszer sem fog megsérülni azért, mert felülkerekedtek rajta, ezért nincs értelme az ellene lévő harcoknak.

Azért az érdekelne, hogy Accelerator tükörpajzsa mit kezdene az ütésével. Lehet, hogy ez történne:
http://i.imgur.com/oB2a58K.gif

Nem mintha Accelnek panaszkodnia kellene a pajzsa nélkül... Éljen a tudomány!
http://i.imgur.com/sAHKCgm.jpg

Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Jokerke
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 103



« Válasz #1398 Dátum: 16 jan 15, 00:10:41 »

Lényegében saitama is toonforce, úgyhogy inkább elmennek videojátékozni Kinghez mert nem tudják egymást megkarcolni...

Saitama egyáltlán nem toonforce. Egyszerűen csak annyival erősebb mindenkinél, hogy az már komikus. Az, hogy mindenkit legyűr egy ütésből nem egy szupererő. Főleg mivel Boros és következő főellenség, akit nem akarok elszpoilerezni kibírtak egynél több ütést.

(...)elmennek videojátékozni Kinghez mert nem tudják egymást megkarcolni...

nem tudják egymást megkarcolni

WHAT?
Ugye csak viccelsz most velem. Mondd, hogy csak azért mondtad ezt mert:
1) Nem olvastad a mangát
2) Olvastad, és ez egy szarkasztikus vicc volt.
Naplózva

\\\"Élvezd a kitérőket! A lehető legjobban. Ugyanis ezeken találod meg azokat a dolgokat amik sokkal fontosabbak, mint amit el akarsz érni.\\\"
       - Ging Freecss
Jokerke
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 103



« Válasz #1399 Dátum: 16 jan 15, 01:24:50 »


Anime/Manga
Giorno Giovanna (Jojo's Bizarre Adventure) Mire levegőt venne hallott lenne.
Gold Experience Requiemmel Saitama hozzá se tudna érni Giornohoz, mivel minden egyes ütését meg nem történtté teszi. Valószínüleg oda kellett volna írnom, hogy requiemben kezd.
Silver Chariot Requiem (Jojo's Bizarre Adventure) Szintén.
Oké, ide is oda kellett volna írnom, hogy harc kezdetén aktiválódik a requiem, bár így utólag belegondolva talán igazad van.
Vanilla Ice (Jojo's Bizarre Adventure) Szintén. Amúgy is néha elő kell jönnie -> Paff halál.
Oké, itt is igazad van.
Super Tengen Toppa Guren Lagann (Guren Lagann) Meg se karcolná Saitamát.
Valami, ami nagyobb, mint a legnagyobb ismert galaxis nem tudja leverni Saitamát? Ugye csak viccelsz?
Pegasus Seiya (Saint Seiya) A SS nem vágom, de pont az a gimicky átváltozós fajta sorozat amennyire tudom, amiket Saitama halomra ver.
Hades (Saint Seiya) Detto.
Az igazat megvallva és se tudok sokat erről a szériáról, de azt tudom, hogy Pegasus Seiya rekreálni tudja a Nagy Bummot (de a robbanásba ő is belehal), Hades meg képes könnyűszerrel visszafojtani egy Nagy Bumm méretű és erősségű robbanást. Szerintem ez éppen elég, ahhoz, hogy Saitama meghaljon.
Dark Schneider (Bastard!) Ezt a sorozatot egyáltalán nem vágom.
Oké, ismét bűnös vagyok abban, hogy nem nagyon ismerem én se ezt a szériát, de azért utána néztem pár dolognak, hogy biztos legyek benne. Dark Schneider elég gyors ahhoz, hogy gond nélkül leelőzzön fénysebességnél gyorsabb karaktereket, és végrehajtson végtelen számú támadást minden egyes pillanatban, és elég erős ahhoz, hogy elpusztítson egy szuper masszív feketelyukat, aminek a tömege egyenlő 50 millió Napéval. Szóval szerintem elég erős ahhoz, hogy legyőzze Kopasz Köpenyt.


Képregény
Thanos (Marvel) Ehhh... nem. Őt leverik a Marvel hősök is, szóval Saitama is bőven szétkapná.
Darkseid (DC) Detto.
The One Above All (Marvel) Oké... Magyarul az író le tudja győzni a karakterét, kösz.
Superman (DC) Darkseid majdnem halálra verre Doomsday pedig szó szerint, jó vicc.
Martian Manhunter (DC) Gondolod Saitamára hatnak az elmetrükkök? MM a justice league rajzfilmben is gyakran dőlt.
Spawn (Image Comics) A hőst ismerem, de a képességeit nem nagyn szal no comment.
Képregényekben nem vagyok jó, szóval nincs is nagyon értelme vitatkoznom ezzel. Spawnról annyit, hogy csak Mennyben kovácsolt fegyverekkel lehet megölni, és akkor is csak abban az esetben, ha lefejezik, különben csak regenerálódik.

Videójáték
Demi-Fiend/Hitoshura (Shin Megami Tensei)
YHVH (Shin Megami Tensei)
Lucifer (Shin Megami Tensei)
Metatron (Shin Megami Tensei)
Aleph (Shin Megami Tensei) Ezekből egyikte se vágom.
Ezek a karakterek közel egyenrangúak, úgyhogy csak pár teljesítményüket emelem ki: Demi-Fiend (Lucifer egyik generálisa) túlélte, hogy egy univerzum omlott le rá és minden támadása figyelmen kívül hagyja, hogy milyen kemény az ellenfél, YHVH magyarra fordítva Jahve, vagyis AZ Isten, képes az elemeket, lelkeket, az időt és a valóságot manipulálni, univerzumot kreál és pusztít el. Aleph meg Lucifer, pedig összefogtak és képesek voltak megölni YHVH-t, aki egyszerűen csak visszajött és a "halál és újjáéledés örök körforgására kárhoztatta őket". Szóval nem gyengék.
Asura (Asura's Wrath)
Chakravartin (Asura's Wrath) Ez az utolsó kettő mondjuk jó csata lenne.
Ez most komoly? Ezek az egyetlenek, amikre azt mondod, hogy jó csata lenne? Pedig nem is ők a legerősebbek az itt felsoroltak közül.

Sötéttel válaszolgattam.

Nagyjából az a szabály, hogy bármi, ami képes átváltozni, az alapból halott, szintén bármilyen gonosz karakter alapból hulla.
A OPM lényege pont az, hogy GONOSZ nem győzhet ellene és bárki, aki át tud változni az fölöslegesen teszi, mert úgyse tud erősebbé fejlődni mint ő.
*facepalm**facepalm**facepalm**facepalm**facepalm**facepalm**facepalm**facepalm**facepalm**facepalm**facepalm*
Saitama NEM egy mindenható isten, akit a gonosz képtelen legyőzni, vagy képtelenség felülmúlni. Igen, egy félkomoly ütése tényleg képes visszaverni egy bolygópusztító (a mangában csak bolygó FELSZÍNÉT pusztító) erősségű támadást. Igen, tényleg nem sérült még meg egyszer sem (bár Boros egyik csapása kisebb fájdalmat okozott neki, amit nem említettek az animében valamiért). Igen, gyorsabb, mint Fénysebesség Flash (nem DC, akinek fénysebesség státusza vitatható). De mindez nem jelenti azt, hogy Saitama legyőzhetetlen. Rengeteg fiktív karakter sokkal erősebb tetteket hajt végre napi rendszerességgel. Csak azért, mert a SAJÁT univerzumában legyőzhetetlen, az nem jelenti azt, hogy más univerzum karaterei automatikusan gyengébbek nála. Csak azért mert még nem láttuk Saitama legfelső határát az nem jelenti azt, hogy nincs is határa. Ezt az OBD úgy hívja, hogy "No Limits Fallacy" és baromi nagy butaság.

Dőlt betűvel, aláhúzva válaszoltam...
Naplózva

\\\"Élvezd a kitérőket! A lehető legjobban. Ugyanis ezeken találod meg azokat a dolgokat amik sokkal fontosabbak, mint amit el akarsz érni.\\\"
       - Ging Freecss
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #1400 Dátum: 16 jan 15, 09:34:25 »

Van egy rahedli kitalált karakter, akiket már csak elvből se győzhet le Saitama. Olyan lények, akiknek a Bibliai Isten összes tevékenysége olcsó vásári mutatványnak tűnik. Univerzumokat teremtenek és pusztítanak egy gondolattal és az egész létezésük más alapon működik, mint a korlátolt emberi elme képzeli. Illetve vannak még olyanok is, akik képesek megváltoztatni a valóságot, ezáltal elveszik Saitama erejét, vagy eltörlik a létezését.

http://vsbattles.wikia.com/wiki/Tiering_System
Listát nem írok, itt nézzétek át a tier 0, 1 és 2 karaktereket! Ellenük esélytelen Saitama.
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #1401 Dátum: 16 jan 15, 22:28:38 »

Jack Bauer vs Sam Fisher
Cpt.Price vs Viktor Reznov
Lara Croft vs Nathan Drake
Aiden Pierce  vs Ezio Auditore
Archer vs James Bond
Vaas  vs Pagan Min
Trevor Philips vs Nico Bellic



Na hajrá Nevet
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 15, 22:34:38 írta Capac » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Jokerke
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 103



« Válasz #1402 Dátum: 16 jan 15, 22:56:31 »

Cpt.Price vs Viktor Reznov

Cpt Price és a legendás arcszőrzete még Saitamát kicsinálná Nevet
De viccen kívül fogalmam sincs. Talán Pricenak adnám, tekintve, hogy megjárta a Második Világháborút, a Hideg Háborút és a Harmadik Világháborút, mialatt egy percet sem öregedett, csupán a tapasztalata miatt őt hoznám ki győztesként. Minden másban szinte egyenlők.

Aiden Pierce  vs Ezio Auditore

Nagyon, de NAGYON helyszíntől függő. Ha egy arénába raknánk őket, Aiden modern lőfegyverei simán kicsinálnák Eziot. Ha a reneszánsz Itáliába raknánk őket, Ezionak lenne esélye, hogy elrejtőzzön és lesből el/lekapja Aident valamelyik fegyverével. Persze még ilyenkor is gyorsan kell cselekednie a fentebb említett lőfegyverek miatt. Ha modern városba rakjuk őket, Aidennek megvan a hackelés és lőfegyver előnye, míg Eziónak sokkal nehezebb egy ilyen helyen menedéket keresni. Ha meg egyszerűen kézitusában vetjük össze őket, Ezio feltörli Aidennel a padlót.


Dio Brando(Jojo's Bizarre Adventure) vs Alucard(Hellsing)
Hisoka(Hunter x Hunter) vs Gambit(Marvel)
Hisoka (HxH) vs Gamzee Makara (Homestuck)
Joseph Joestar(Jojo's Bizarre Adventure)(fiatalon, de Standdel) vs Johnny Cage(Mortal Kombat)
Armstrong szenátor(Metal Gear Rising) vs Lucci(One Piece)
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 16, 16:36:47 írta Jokerke » Naplózva

\\\"Élvezd a kitérőket! A lehető legjobban. Ugyanis ezeken találod meg azokat a dolgokat amik sokkal fontosabbak, mint amit el akarsz érni.\\\"
       - Ging Freecss
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #1403 Dátum: 16 jan 26, 15:23:13 »

Most nézem, hogy volt egy Hisoka vs. Deidara harc.
Ok, C4 instant win, de én nem sok esélyt látok arra, hogy odáig eljusson élve a művész úr. Nem tűnt nagy csakraérzékelőnek, szóval gondolom a nent sem láthatja, ezért Hisoka úgy trollkodja vissza Dei képébe az összes bombáját, ahogy illik. Azt hiszem, ezt mondják úgy, hogy lolstomp. Hisoka egyszerűen kitaktikázza a harcot. Olyan, mint Shikamaru és Joker keveréke, egy őrült taktikai zeni sorozatgyilkos.
Mellékesen Gambitot is ugyanúgy levadászná.

Ha már őrült gyilkosok-
Joker vs. Makishima (Psycho Pass)

Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #1404 Dátum: 16 jan 26, 17:58:59 »

Joker vs Makishima

Én most a fél-PTSD által a fejemből nagyrészt kitörölt Batman filmekre hivatkozva vagyok itt, ahol meg a Joker persze, örül tervezett meg hú de dark volt, de fizikailag nem volt nagy szám. Mármint persze, a minionjaival megszervezte a hajós dolgot, meg egy ceruzaimplantátumot is beültetett valaki fejébe, de alapvetően nem a fizikai harcra ment rá, sőt, ott szar sem ér. Makishima is örült zseni meg anarchista meg mittudom én, de verekedésben is megállta a helyét, plusz egy nem is kicsit vágófegyvert is előkotort magának a bolhapiacról egy régimódi beretva személyében, míg a Joker alapvetően csak witty one-linerekkel oltja a népet. Ja és Makishima állóképessége is tuti jobb, mert hát a végén csak elmászott egy  lőtt sebbel vagy egy másfél búzamezőnyit mielőtt lelőtték volna, szóval ezt ő viszi.
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 26, 18:00:13 írta Sabaku » Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #1405 Dátum: 16 jan 28, 11:12:20 »

Az évezred harca:

Saitama vs Zsolti a Béka (https://www.youtube.com/watch?v=zqjM1wVUPVc)

Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #1406 Dátum: 16 jan 29, 10:29:50 »

No de hogy komolyra vegyük a témát, eszembe jutott egy érdekes harc.
Ichiryu vs. Accelerator
Ez lényegében egy miniority world vs. vektor erő harc. Két szinte végtelenül sokszínű, a természet alapvető törvényeit befolyásoló, egymástól mégis alapjaiban különböző hatalom. Melyik győz?

Jó, azoknak, akik nem ismerik a Torikot
7 halálos bűn vs. Shichibukai
Meliodas vs. Mihawk
King vs. Hancock
Ban vs. Kuma
Diane vs. Jinbei
Escanor vs. Moria (Thriller Barkon harcolnak, nappal van, de Moria tudja hogy mi Escanor gyengéje.)
Gowther vs. Doflamingo
Merlin vs. Trafalgar

És mert nem tudom megállni, Torikosok, Midora gyengébb, erősebb, vagy kb. egyenlő, mint a 8 király?
« Utoljára szerkesztve: 16 feb 04, 09:33:41 írta gman » Naplózva
zeropiece
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 34


« Válasz #1407 Dátum: 16 feb 12, 15:56:51 »

Egy elméletileg jó harc ötlet
Ban(Nanatsu no Taizai) vs Dio(Jojo Blizzard Adventure)
Naplózva

Nincs olyan hogy erõs ellenfél mert én erõsebb vagyok.(kivéve Yamchánál és Chuk Norrisnál)
Jokerke
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 103



« Válasz #1408 Dátum: 16 feb 12, 23:58:13 »

Ban vs Dio
Dio nem képes megölni Ban-t, viszont Ban se nagyon képes legyőzni Dio-t. Za Warudo hax. Ban képes lenne nullára csapolni Dio erejét, de a sebessége túl sok lenne számára. Már ha képes a Stand-je erejét is elszipkázni. Ha Dio jól játssza a lapjait képes lehet legalább kiütni Ban-t, de nagyobb az esélye, hogy holtpontra futnak, mivel egyikük se lenne képes eldönteni a harcot.

Vagy addig harcolnak, míg fel nem jön a nap és Dio porrá ég. Nevet

Csupán a Dio Time Stop-ja miatt azt mondanám 55-45 Dio-nak, de mivel fenn áll az előbb említett napfelkelte esélye ezért csak 51-49/50-50-re adnám Dio-nak.
« Utoljára szerkesztve: 16 feb 12, 23:59:17 írta Jokerke » Naplózva

\\\"Élvezd a kitérőket! A lehető legjobban. Ugyanis ezeken találod meg azokat a dolgokat amik sokkal fontosabbak, mint amit el akarsz érni.\\\"
       - Ging Freecss
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #1409 Dátum: 16 feb 13, 01:58:25 »

Egyesével erősebb midora gondolom, de egyszerre aligha...
midora>=ichiryu>>jirou>=a táltos, aki több száz kilométerre repítette torikóékat...
Bár ha felfalja őket random, akkor mi ér a regeneráció?!
Szerintem kikapna, mert csak! 45-55

Az a vicc hogy még most se jöttem rá ki a "boss", talán ha akakia feltámad, és ichiryu odateszi magát, akkor szétesik majd a galaxis ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
Oldalak: 1 ... 92 93 [94] 95
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!