24 jún 15, 11:17:52 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shihouin Yoruichi  (Megtekintve 3197 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Dátum: 11 máj 29, 09:36:23 »

Ő volt régen a 2. osztag kapitánya, az utóbbi időben sokat segített Ichigóéknak, és eléggé kedvelt karakter, szóval megérdemel egy topicot.

Shikaija, és bankaija eddig ismeretlen ( bár már megöl a kíváncsiság), a shunpot, a shunkot és a pusztakezes harcot preferálja.
Naplózva
stan322
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 162



« Válasz #1 Dátum: 11 júl 22, 18:52:34 »

Ő az egyik legjobb karakter amikor magyaráz:D még az anime elején amikor macska formában van azok is nagy jelenetek (pl:ichigo arcát meg karmolja hogy menjenek már:D)
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #2 Dátum: 11 júl 22, 22:07:20 »

Ő a legcsinosabb... azon vigyorogtam mikor először változott át ichigonak és egyből leült török ülésbe... VÁÁÁH Wátdöfákk !!!
Vazz ha akkor per pillanat ez Konnak csinálja szerintem az ott helyben orrvérzést kap úgy ahogy jiraiya kapott mindig naruto orioke no jutsujától! Nevet
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #3 Dátum: 11 júl 22, 22:23:02 »

Szerintem Ichigo se bírta volna sokáig orrvérzés nélkül.  Ördögi De ahogy tök nyugodtan magyarázza a dolgokat Ichigonak meztelenül, mintha csak egy nudista strandon lenne.^^ Nagyon komoly a csaj úgy ahogy van. Bírom őt főleg, amikor Soifonal nyomul.  Nevet
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
stan322
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 162



« Válasz #4 Dátum: 11 júl 25, 12:16:11 »

az se volt semmi amikor ichigo ült a vízben és yoruichi bemegy a vízbe ichigo szemét becsukja utána macskaként megszólal remélem így nem zavarok:D
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #5 Dátum: 11 júl 26, 12:14:56 »

Az animében volt egy rész mikor Kuchiki Byakukyát fiatalkorában hozzá dörgölőzik a mellével, Byakuyának meg pattog a feje rajta mint vmi trambulinon ! Kiröhög
De tényleg elég fura hogy nemesi családból származik, mégsem szégyenlős... hiszen ichigonak is kétszer olyan durván szétette a lábát hogy már majdnem nekem is folyt az orromból vér!
« Utoljára szerkesztve: 11 júl 26, 12:15:45 írta Morause » Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #6 Dátum: 11 júl 26, 22:00:12 »

Csatlakozom az előttem szólókhoz, csupa bölcs ember, bölcs meglátásokkal Nevet kacsint Ugye hogy kellett ez a  topic. Mosolyog
Naplózva
stan322
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 162



« Válasz #7 Dátum: 11 júl 27, 10:38:26 »

Jaja az egyik legjobb szereplőnek persze hogy kell topic Nevet alig várom hogy szerepeljen:D
Naplózva
Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #8 Dátum: 12 feb 04, 14:33:08 »

Ez a csaj valami kész... 3-szor néztem meg egymás után azt a fázist mikor először leterpesztett Ichigo elé. ikszdé
  És hogy Ichigo milyen kis ártatlan... Nevet

Amúgy, én mindig azon gondolkodom, hogy a halálistenek földi években számolva hány évesek lehetnek? Számomra Yoruichi kinéz minimum 25-nek, vagy ki tudja... Gondolkozik

Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
Oldalak: [1]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!