24 szep 28, 22:50:52 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 7 8 [9] 10 11 12
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki lehet Kabuto utolsó koporsójában és miért?  (Megtekintve 39636 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
biyakingan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 206


« Válasz #120 Dátum: 11 júl 13, 15:20:26 »

Madara szinte biztos hogy 30as éveiben járhatott a harc idején, hiszen az öccsével a háborúk alatt fejlesztette ki a manekyut, valamint elég ideig kellet használnia hogy a szeme tönkremenjen és ki keljen cserélnie.
mind ezek mellett azt mondta Tobi hogy még ezután is tartottak egy pár évig a háborúk és csak aztán alapították meg konohát. Mindezek mellet még konoha fenn is állt egy ideje (legalább fél év) mire ennyire elfajulhattak volna a dolgok.

Ez viszont szerintem túl sok dolog hogy 20 éves korában történhetett volna.

amúgy meg javítsatok ki ha tévedek de Tobi szerintem azt mondta hogy a történet kezdődik 80 évvel ezelőtt és nem a végzetvölgyi harc.
Naplózva

Csak az vágyik békére aki megjárta a háborút.
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #121 Dátum: 11 júl 26, 22:02:14 »

Az nem lehet, hogy kabuto kiszedte orochimarut a genjutsuból és megölte, és őt támasztotta fel?
Naplózva
Rachet
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 278



« Válasz #122 Dátum: 11 júl 26, 22:45:28 »

Igazából van rá esély, hogy Orochimaru van benne, bár a mód, ahogy oda kerülhetett, bizonyára más...
Ám de, ha belegondolunk eléggé esélytelen, látva Tobi reakcióját. Persze, igaz, hogy a múltban kialakulhatott Orochimaru-Tobi kapcsolat (+Danzou), de nem hiszem, hogy Orochimaru annyit tudna Tobiról - és ezeket ne tudná Kabuto is -,  hogy veszélyt jelentsen rá nézve, mikor olyan erős báboktól sem ijedt meg, mint Nagato vagy Itachi.
Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #123 Dátum: 11 júl 30, 15:08:40 »

Orochimarura mi oka lett volna így reagálni? Szvsz semmi.

Idézet
Madara van a koporsóban és Tobi nem Madara hanem a testvére

Én arra gondoltam kapásból hogy a testvére van benne, és az az egyik legnagyobb rémálma, hogy újból vele kelljen  harcolnia... vagy ez utóbbi amit idéztem.. hogy Madara van benne, és a maszk mögött valóban valami fantom van akiről eddig elképzelése sem volt senkinek.

Lábjegyzet:
Szerintem ha feltételezzük hogy Madara van a koporsóban, akkor a témához tartozik az is hogy mégis ki a fene Tobi, szóval kedves moderátorok megkövezhettek, de nem volt ez akkora off. Mellesleg (ne haragudj Zer0) ez a téma szerintem nem érdemelt topicot, mert túlzottan konkrét és az ember folyton offba kerül ha mélyebben belemegy.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #124 Dátum: 11 júl 30, 23:11:59 »

Amíg főleg arra (is) tippelsz, hogy ki van a koporsóban, addig nem OFF.

A témának viszont van értelme, mert máskülönben vagy a Naruto manga téma, vagy az Akatsuki téma, vagy a Tiltott jutsuk téma, vagy egyéb témák lennének tele ezzel a kérdéssel. Így legalább egy helyen van.

A témába nem illő hozzászólások miatt pedig nem kell aggódnod. Azért aggódjon a moderátor... meg aki írta. Nevet
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Sobbi
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 238



« Válasz #125 Dátum: 11 júl 31, 10:05:01 »

Én szerintem majdnem biztos, hogy egy erős ember van abban a koporsóban. Máskülönben miért félne Tóbiás a dologtól? Mi lenne akkor, ha egy sima átlag ember, aki lebuktathatná, mi lenne akkor ha kiderül mégse ő Madara....semmi...nagyügy az ereje akkor is megvan, hogy jelenleg bárkit legyőzzön, semmin se változtatna, ha nem ő lenne az igazi Madara, maximum az "imidzsén" veszítene. Rikudou sennin elég esélyes lenne, de akkor szerintem már Kabuto rég bevetette volna, hisz őt ki lenne képes megfékezni és már megölette volna vele Tobit és elkapta volna Sasukét sőt leigázta volna a világot stb.....Úgyhogy véleményem szerint ő is esélytelen.

Esetleg valamelyik fia a senninnek? Már esélyesebb, biztos nagyon erősek voltak, de csak 1-1 úttal rendelkeztek, szóval azért komoly erőt képviselnének.

Madara (Tóbiás) tesvére? Lehetséges, jellemző Kabutora a lelki terror, ki szeretne a saját szerettével harcolni, illetve látni, ahogy más bábként megszentségteleníti és felhasználja a saját céljaira....Amikor maszkos barátunk mesélt a múltjáról, a tesó téma igencsak mély hatással volt rá, amint láthattuk.

Vagy esetleg még az igazi Madara? Igazából biztos erősebb volt a csúcsformájában, mint Tobi a prezentáció idején, de véleményem szerint nem sokat változtatna a dolgokon ha kiderülne Tobi mégse az igazi Madara, csak egy imposztor. Esetleg akkor lenne necces, ha kiderülne, hogy Sasuke egyik rokona lenne, és a halálukat csak megjátszották.... mert akkor búcsút mondhatna a csillagszemű juhásznak.
Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #126 Dátum: 11 júl 31, 11:33:38 »

hehehe.. ez utóbbi mókás lenne a maga módján..
Valóban amiatt nagyon aggódnia nem kell ha az igazi Madara van a koporsóban,viszont ha ő tényleg egy halottnak vélt klán tag akkor már gondok vannak.. pl Sasuke apja. mondjuk szerintem ez esélytelen, csak egy rossz példa volt.
Szerintem nem Rikudou Sennin.. az túl hogy is mondjam, erőltetett? vagy inkább várható fordulat lenne.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #127 Dátum: 11 júl 31, 11:58:58 »

Miért is nem kellene aggódnia? Hogy maga Madara lenne a koporsóban? Dehogy nem kellene. Ha ez kitudódna akkor még nagyobb lenne az ellenállás és elutasítás. Madarának nem kellene félnie saját maga régi önmagától? Dehogy nem. Egy csomó dolgot tudna róla mesélni és ráadásul ismerheti az erősségeinek és gyengéinek is nagy részét. Persze a mostani Madara biztos, hogy erősebb mint a régi hiszen ő továbbfejlődött, de ha Kabuto megtámogatja az Edo zombikkal akkor már nem is biztos, hogy erősebb. Sőt. Szerintem ez játszódhatott le Tobi fejében is ha maga Madara teste volt a koporsóban. Kabuto nagyon jól kiszámolta, pont mennyi testet idézzen meg ahhoz, hogy Tobit elbizonytalanítsa és zavarba ejtse hiszen megidézhette volna a többit is. Kabuto viszont azért óvatosabb volt, mert nem ismeri a Rin'negan képességeit és lehet, hogy kicsinálták volna egymást. Amit Kabuto mondott a tárolóról az engem arra vezet, hogy valóban Madara teste van a koporsóban, de a tudata valahogy átköltözött a mostani testébe és ezt a testet hívta Kabuto tárolónak.
Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #128 Dátum: 11 júl 31, 12:07:00 »

Jah ebben most nagyon van valami.. ha az igazi teste van benne, s a lelke jelenleg a Tobi féle "tároló"ban van.. akkor nem gyengén zsarolható, mert igazán csak az igazi testével lehet kompatibilis. Ezesetben milyen lelket csatolna hozzá Kabuto?
Vagy semmilyet.. az csak egy élettelen test egy koporsóban? de ahhoz hogy igazi alakot öltsön kell a gén és a saját lélek.. szóval akkor mégis mi van?
Hiszen ha valóban lenne  úgymond egy eredeti teste Madarának.. akkor az már rég elporladt.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #129 Dátum: 11 júl 31, 12:16:50 »

Nem azt mondtam, hogy a lelke van Tobiban hanem a tudata, emlékei stb. Maga Madara teste és lelke meghalt de a tudata, akarata tovább él és uralkodik valamiképp Tobiban. Tehát olyan mintha két Madara létezne és így a halott madara is megidézhető.
Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #130 Dátum: 11 júl 31, 12:19:41 »

Hát nem tudom, ezt én így nem tudom összeegyeztetni, ez már túlbonyolított, nem hiszem hogy így van. Valami letisztultabb dolog lesz a háttérben.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #131 Dátum: 11 júl 31, 13:19:02 »

Ez egyáltalán nem bonyolult. Csak egy tudatrabló jutsu kell hozzá ami esetleg nem úgy sikerül ahogy a használója eltervezte használni és ennek következtében az elrabolt tudat átveszi a hatalmat a test felett. Viszont csapdába esik mert közben a test meghal, így nincs hova visszatérni. Marad az új testben és elnyomja a másik tudatát. Ismerős lehet a Ino által használt technikából vagy akár Orochimaru testcsere jutsujából. Valahogy annak keverékének képzelem a mostani Madara testet.
« Utoljára szerkesztve: 11 júl 31, 13:21:10 írta rini67 » Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #132 Dátum: 11 júl 31, 13:52:19 »

Tehát akkor a tudatot és a lelket két külön egységnek vesszük? Akkor amit mondasz.. az az illető (nem tudom ki volt ilyen bátor) aki tudatirányító.. mind controll jutsut végzett Madarán.. lényegében lett Madara mivel... Madara átvette a hatalmat időközben.. de azon a testen ami behatolt az ő elméjébe...
Vagyis egy teljesen idegen testben van jelenleg Madara tudata.. viszont Madara lelke hozzá van kötve egy totálisan ismeretlen (ne legyen annyi szóismétlés...) holttesthez Madara génjeivel.. a titkosított koporsóban amiről a téma szól.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #133 Dátum: 11 júl 31, 13:57:57 »

Körülbelül ilyesmire gondoltam. Persze lehet, hogy hülyeség de ha esetleg Madara teste van a koporsóban akkor csak ilyesmi lehet a magyarázat.
Naplózva
kopasz7
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 59



WWW
« Válasz #134 Dátum: 11 aug 01, 01:05:10 »

Nem értek veled egyet, szerintem több magyarázat is lehet. Bővebb érvelés a köv oldalon. kacsint
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 01, 06:55:49 írta kopasz7 » Naplózva
Oldalak: 1 ... 7 8 [9] 10 11 12
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!