24 okt 06, 20:10:56 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 34
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Valóságshow-k  (Megtekintve 119134 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
M. Bogi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1058



« Válasz #390 Dátum: 12 feb 27, 19:46:23 »

Jaa, az más. ikszdé
Én még nem vettem észre. :3 De vajon melyik férfi fogja akkor megnyerni? Gondolkozik
Naplózva

~Apa: heo
~Anya: Minagi
~Tesóim: Rikan, Sabaku
~Nagyi: Ritli
~Tanárom: Kallen
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #391 Dátum: 12 feb 27, 19:47:06 »

Ui.: Rúzsa Magdi megnyert egy Megasztárt, nem? Nevet
Szerk.: Utánanéztem! Az 1. megasztárt Tóth Veronika, a 3.-at Rúzsa Magdi, a tavalyit meg Tolvai Renáta nyerte.
Na meg ott volt BB Évi is. Szóval vannak itt csajok.
Igen, de ezek tv2-esek. Én RTL-esekről beszéltem. Nevet

A Megasztárban tényleg baromi nagy hiba, hogy kihagyták a nyomikat, vagyis nem szenteltek nekik kellő figyelmet. xD A többit nem is sorolom mert holnapig írhatnám. ikszdé

Cristofel téma: Szerintem azért esett ki, mert ő már túl sok volt a népnek. Lehet hülyének lenni, meg jópofának, meg retardáltnak, ő mindegyik volt egyszerre és magas lángon. xD
Naplózva
renato
Vendég
« Válasz #392 Dátum: 12 feb 27, 19:50:40 »

Zizi: most őszintén, mit nézel szívesebben: egy teljesen nyugodt, kulturált társaságot, ahol mindenki 6 diplomával rendelkezik, és egy Magyar Értelmező Kéziszótár átlapozása szükséges, hogy megértsd, hogy mit beszélnek, vagy inkább egy majmot, akinek minden megmozdulásán röhögni lehet? Szeretem manapság ezeket az álszent embereket (nem pont Zizi100-ra gondolok), akik nem nézik, mert hogy milyen undorító, meg gusztustalan a VV, és a többi reality.. most őszintén, nem szórakoztatásra van a TV? Ha meg mindenhol HírTV és ATV lenne, akkor kit szidnának? ,,Ez a riporter milyen pöszén mondta be, hogy emelik a benzinárakat, ez gusztustalan!" - én valahogy így képzelem el.
Jó, a közvetlen környezetemben én is felrúgnám az ilyen gyökereket, de a reality-knek pont ez a lényege: nézed, de nem kell 0-24-ben ezt hallgatnod.
hanii: és azt észrevetted, hogy eddig EGY totálisan magyar ember nyert csak a Megasztárban? Nevet Mondjuk manapság annyira beszabadulnak a határon túli "magyarok" az ilyen show-kba, hogy az a furcsa, ha nem ők nyernek.
Cart: A Királynő című műsort ha jól emlékszek nő nyerte, bár a mai világban már ez sem biztos Nevet
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #393 Dátum: 12 feb 27, 20:20:16 »

Hmm Várj az most ki volt.. Tóth Vera, vagy Király Viktor? Gondolkozik

,,Ez a riporter milyen pöszén mondta be, hogy emelik a benzinárakat, ez gusztustalan!"

Hehehe, erről a mamám jut az eszembe, aki folyton az ATV-t bámulja és a politikusok családját szidja, és a papám összes ügyfelével politizál egy sort, akit úgy közelebbről ismer. ikszdé
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
M. Bogi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1058



« Válasz #394 Dátum: 12 feb 27, 20:24:12 »

Mi sokszor az RTL klubon látunk ilyen embereket, akik sajnos kicsit "félre sikerültek". Mosolyog (bár, vannak olyanok, akiket nagyon szoktam sajnálni Neeem)
Naplózva

~Apa: heo
~Anya: Minagi
~Tesóim: Rikan, Sabaku
~Nagyi: Ritli
~Tanárom: Kallen
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #395 Dátum: 12 márc 05, 21:57:19 »

Zizi: most őszintén, mit nézel szívesebben: egy teljesen nyugodt, kulturált társaságot, ahol mindenki 6 diplomával rendelkezik, és egy Magyar Értelmező Kéziszótár átlapozása szükséges, hogy megértsd, hogy mit beszélnek, vagy inkább egy majmot, akinek minden megmozdulásán röhögni lehet? Szeretem manapság ezeket az álszent embereket (nem pont Zizi100-ra gondolok), akik nem nézik, mert hogy milyen undorító, meg gusztustalan a VV, és a többi reality.. most őszintén, nem szórakoztatásra van a TV? Ha meg mindenhol HírTV és ATV lenne, akkor kit szidnának? ,,Ez a riporter milyen pöszén mondta be, hogy emelik a benzinárakat, ez gusztustalan!" - én valahogy így képzelem el.
Jó, a közvetlen környezetemben én is felrúgnám az ilyen gyökereket, de a reality-knek pont ez a lényege: nézed, de nem kell 0-24-ben ezt hallgatnod.
hanii: és azt észrevetted, hogy eddig EGY totálisan magyar ember nyert csak a Megasztárban? Nevet Mondjuk manapság annyira beszabadulnak a határon túli "magyarok" az ilyen show-kba, hogy az a furcsa, ha nem ők nyernek.
Cart: A Királynő című műsort ha jól emlékszek nő nyerte, bár a mai világban már ez sem biztos Nevet

Na, idáig süllyedtünk. Eljutottunk arra a szintre, ahol aki negatív megjegyzést fűz a Való Világ magas színvonalon futó műsorra, az álszent.
A TV mindenre van, csak nem szórakoztatásra. Persze csak egy eszköz, de amennyire lehet hasznos, annyira veszélyes is. A szándék a fontos a csatornák üzemeltetőitől, s ha te azt hiszed, hogy ezek a menedzserek, 'igazgató urak' tényleg azért készítik ezeket a műsorokat, hogy téged szórakoztassanak, akkor tényleg csak boldogságot tudok kívánni a tudatlanságodhoz.
Nem azt mondom, hogy mindenhol HírTV és ATV legyen. Azt mondom, hogy az emberek hétköznapjaiba egyáltalán ne tartozzon bele ez a koszos doboz.
Mondanám, hogy fáj, ahogy több millióan nézik a szarban úszkálást, de akkor hazudnék. Nekem mindegy, ti eszitek majd meg, amit kifőztetek, nem én. Remélem nem rontottam a helyzeten és megláttad a jó szándékot a sorok mögött.

Az a helyzet, hogy mára az országunkban senki sem 'totálisan magyar'. A határon túli magyar pedig ugyanolyan magyar, mint mi vagyunk, nem ő tehet róla, hogy egy őse elaludt Magyarországon és felkelt Romániában. Nem a vonaton aludt el. Bár alapból, kit érdekel, hogy milyen nemzetiségű nyer. Folyton ez a rohadt megkülönböztetés...
Naplózva



Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #396 Dátum: 12 márc 06, 12:46:59 »

A háborúknak új eszközeik vannak manapság az egyik a TV. Mindenki addig hülyíti magát amennyire akarja, mert jogában áll természetesen. És kérdem én mi az nem álszentség akkor, hogy azzal védekeztek tudjátok, hogy rossz, meg hogy meg  van rendezve, mégis ott csorgatjátok a nyálatokat minden este?
Naplózva


 
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #397 Dátum: 12 márc 06, 15:01:55 »

Nem, meg a másik említett dolog sem. De persze az is tény, hogy szórakozás és szórakozás közt is van különbség. RÉszemről idegesítenek ezek a műsorok, de ez háború, ami megy körülöttük kicsit azért már túlzás.
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 06, 15:10:45 írta STM » Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #398 Dátum: 12 márc 06, 15:16:00 »

Én nem akarok háborúzni, meg már nem állok ki úgy a VV mellett mert nem érdekel már annyira (időhiány miatt nem néztem, szinte csak egy-egy részt az elején, aztán már nem is próbálkoztam + ez a széria uncsi volt)  de én meg még mindig nem értem, hogy miért kell leszólni ennyire azokat akik nézik.. Nem lesznek tőle hülyék. Ezzel az erővel akkor ne nézzünk semmilyen filmet se, mert az is meg van rendezve? A Barátok közt is meg van rendezve és egy rakás kaki mégis többen nézik mint a VV-t. Igaz az nem "valóságshow", de ezzel az erővel a VV-t is tekinthetjük egy sorozatnak.. Szerintem nincs sok különbség a VV és egy sz~rul megrendezett film között. smirksweat
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #399 Dátum: 12 márc 06, 15:46:45 »

vannak emberek, akiknek mániájuk az ősszeeskűvés elméletek gyártása.

Attól senki nem lesz hülye mert szabadidejében figyelemmel követ egy valóságshowt. Én néztem mert nem volt jobb dolgom 9 óra után és egy-két részen jót nevettem.

Csak azt nem értem, miért kell valakinek heti rendszerességgel leszólnia azokat, akik néznek egy ilyen műsort...


Ez az Egy perc és nyersz, elég jó lett :O Érdekes feladatok vannak benne. Ráadásul, bár nem egy Vágó István de Friderikusz is elég jól helyt áll a Legyen ön is milliomosban.
Naplózva


Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #400 Dátum: 12 márc 06, 16:20:31 »

Stance, nem az a baj, ha valaki TV-t néz, hanem az, ha minden szavát elhiszi! Nevet
Arról pedig tényleg nem tehetnek a határon túli magyarok, hogy "külföldön" vannak. :S

hanii: én már régóta nézem a Barátok Köztöt, de egyre jobban elfog a kényszer, amikor nézem, hogy... párbeszédben megmutatom mi zajlik le a fejemben. Nevet

Laci
: Te hülye tyúk! Félre *** ezzel az emberrel?! Nem vetted észre, hogy gyászolok, mert kimurdelt az egyetlen Csabám?! Bwáá! *sírni kezd*
Én: Khuhuuhuh... háháhááhán! ... Nuclear Missle ready!

---

Egy perc, és nyersz. A feladványok érdekesek, tény, viszont, van egy nagy hibája, ehhez elég is idézni apámat:
- Én biztosan odaüvöltenék, hogy KUSS LEGYEN!!!
Tehát, baromira idegesítő, hogy  a családtagok / közönség beleugat + Balázs is rázza magát.

Legyen Ön is Milliomos! Friderikusz kicsit bizonytalan, ettől függetlenül totálisan bejön a műsor.
Igazán ráfért már egy normális műsorvezető erre a műsorra.  Vágóval sem volt sok baj, csupán be lehetett aludni a szövegelése alatt. Fábry abszolúte nem illett oda.
Friderikusz nem kedvencem, de be kell látni, hogy arra tökéletes, hogy üljön, és kérdéseket tegyen fel. És talán még nem is hagyja bealudni az embert.
Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
renato
Vendég
« Válasz #401 Dátum: 12 márc 06, 16:24:43 »

Stance:
Az az álszent, akit például Kiss Ádám is bemutatott a Showder Klub műsorában: Pista bácsi mondogatja a szomszédnak, hogy ő nem nézi a valóvilágot, mert milyen mocskos, trágár, gusztustalan, de mégis tudja, hogy mit ebédelt tegnap az Alekosz. Valahogy úgy érzem, hogy rengeteg hozzád hasonló negatív véleményen lévő ember is hasonló lehet.
Érdekelne, hogy te milyen ember lehetsz, ha tényleg semmi szórakoztató momentumot sem találsz a VV-ben. Az ideiben mondjuk lehet, hogy nem voltak, mivel nem néztem, de a VV4-ből azért emlékszek pár humoros pillanatra. Azt meg magasról letojom, hogy a kertévé milyen hasznot húz ebből. Befizeti édesanyám a kábeltévé díját ha nézem, ha nem, innentől már tök ingyen van, hogy bekapcsolom, és megnézem az X valóságshow-t (most az áramszolgáltatók hasznától tekintsünk el). Vagy most jön az, hogy miért nem vagyok inkább a szabadban a barátaimmal? Akkor meg azért lennék szemétláda, mert 9-10-kor nem vagyok otthon, hanem lent csatangolok, úgyhogy ezt a részt inkább át is ugrom.
Igen, a csúnya rossz fekete doboz, mert régen elvoltak nélküle az emberek, egészségesebbek voltak, kisebb volt a munkanélküliség, de kommunizmus volt, amiért akkor is rinyált mindenki (okkal, ok nélkül, kinek hogy tetszik). Mindig van valami, ami nem tetszik az emberiségnek, ez elkerülhetetlen, viszont az, hogy te lenyomod a torkomon, hogy nekem igenis el kéne szakadni a tévétől (amit amúgy is maximum esténként kapcsolok be egy film erejéig), mert neked ez nem tetszik, az már baromság.
Nekem sem fáj igazából, mivel nem nézem őket. Ha hiszed, ha nem, az RTL klubbon jelenleg egyedül a Legyen Ön is milliomost követem figyelemmel, mert abból legalább lehet mit tanulni, valamint régen is nagy kedvencem volt.

Ezt a magyar-nem magyar kérdést nem fejteném inkább ki, mert off is, és tiltja is a szabályzat, maradjunk annyiban, hogy a határon túli magyarok között is vannak olyanok, akik előtt le a kalappal, de vannak olyanok is (sajnos ezek az emberek már az országon belülre is beférkőztek), akik csak a hasznot nézik a magyarságban. Nem kérem, hogy tudja Szent István TAJ számát egy igazi magyar, de azért egy bizonyos eszményt képviseljen a gondolkodásában.

A következő sorokat Kazekage számára ajánlom:
Az ötből (sokadjára ismétlem) részleteket láttam, nem "csorgattam a nyálam minden este" fölötte. A beszavazókat megnéztem, elismerem, aztán kezdtem érezni, hogy ez a széria unalmas lett, és maradtam Horácilyó Hadnagy kalandjainál a Cool TV-n.
A négyet körülbelül a feléig kísértem figyelemmel minden nap (mondjuk más oka is volt, hogy néztem, de most ebbe ne menjünk bele), aztán meguntam. Ráadásul ekkor még a kanyarba se volt a botrány. Ez után csak az interneten néztem meg, hogy éppen ki esett ki, majd a finálé erejéig újra megnéztem egy teljes részt.
Megjegyezném, hogy nem gondolom rossznak a valóvilágot, mert nem az. Neked nem tetszik, ez a saját véleményed, viszont ahhoz nincs jogod, hogy mindenkire ráerőltesd a ezt. Ha nem tetszik, akkor ne nézd, ha gondolod magyarázd el a rokonságnak is, hogy miért rossz, viszont egy fórumon egy tök ismeretlen emberre ne erőltesd ezt rá, mert:
1) Ha nem ismer rendesen (és itt megjegyezném, hogy szerintem itt nagyon kevesen ismerik egymást igazán), akkor úgysem fog rád hallgatni.
2) A szívére veszi az áldozatod, és ahelyett, hogy a holnapi földrajz, történelem és kémia dolgozatára tanulna, neked ír regényeket.

Ennyi lettem volna, kezit csókolom.
Naplózva
M. Bogi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1058



« Válasz #402 Dátum: 12 márc 06, 16:57:08 »

Egy perc, és nyersz. A feladványok érdekesek, tény, viszont, van egy nagy hibája, ehhez elég is idézni apámat:
- Én biztosan odaüvöltenék, hogy KUSS LEGYEN!!!
Tehát, baromira idegesítő, hogy  a családtagok / közönség beleugat + Balázs is rázza magát.
Az Egy perc, és nyersz!-szel nekem nincs semmilyen bajom. Talán csak annyi, amit te is írtál, hogy túl 'érzelgős'. Az engem is szokott idegesíteni, hogy a családtagok/hozzátartozók beleüvöltik: CSAK ÍGY TOVÁBB, MEGNYERED! Nem mintha baj lenne, hogy izgulnak a tétért, de ez a nézőknek nem jó. Sebestyén Balázst pedig továbbra is bírom, pl. a ValóVilágban szerettem, ha ő vezetett egy párbajt, mert nagyon szemét. Nevet Fel is idézek egy személyes kedvencet: "Tehát akkor kiesett Gigi, vár az utca." ikszdé Ezen behaltam, amikor először hallottam.
Naplózva

~Apa: heo
~Anya: Minagi
~Tesóim: Rikan, Sabaku
~Nagyi: Ritli
~Tanárom: Kallen
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #403 Dátum: 12 márc 06, 18:03:45 »

Nyilván mindenkire ráerőltettem a véleményemet ezzel a két sorral, amit az elmúlt fél évben írtam ebbe a témába. Az hogy magatokra veszitek a dolgokat, már más kérdés és elég sajnálatos, hogy még egy véletlenszerű provokáció csapdájába is ennyire beleestek. A varázsdoboz ezek szerint jól működik. Itt régen nem arról van szó, hogy te mit gondolsz magadról, hanem hogy milyennek programoznak be. Válaszodat szívesen elolvasom a vita topicban.
Naplózva


 
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #404 Dátum: 12 márc 06, 18:33:24 »

Hú jó hogy mondjátok az 1 perc és nyerszet. Nem is tudtam hogy megy. :O Én régen a Széfet szerettem nagyon. Nevet Ott sokmindent tudtam is. Pirul Nem úgy mint a Milliomosban, ott a 4. kérdés után kiesnék. ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 06, 18:34:08 írta hanii » Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Oldalak: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 34
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!