24 okt 06, 20:18:43 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 34
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Valóságshow-k  (Megtekintve 119157 alkalommal)
0 Felhasználó és 23 vendég van a témában
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #375 Dátum: 12 feb 26, 16:04:09 »

Neem, azt tuti nem ő nyerte, mert emlékszem, amikor Falusi Mariannt megemelték. ikszdé
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #376 Dátum: 12 feb 26, 17:00:45 »

Neem, azt tuti nem ő nyerte, mert emlékszem, amikor Falusi Mariannt megemelték. ikszdé
Az am. egy olyan trükk volt, amit David Copperfield a mai napig nem tudott megfejteni...

A másodikat meg Keleti Andrea. Vagy nem? Hmm?
Azt hiszem igen, ő nyert a Rippel Feri meg a második.
Naplózva
Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #377 Dátum: 12 feb 27, 00:21:00 »

Bár igaz a VV -ből legjobban a 2002-es vagy 2003-mas részt követtem, azt is csak a felétől és már abból is csak annyira emlékszem, hogy narancssárga volt a háttér és a főcímet minid úgy énekeltem, hogy: "Fenekem a színpadon, és a Való Világ elkíséééérrr! Pici csupi főállású párnácskák közt éééél! Itt a lét a tét!"
 (ne kérdezzétek miért)
Na meg a BigBrother! Azt is csak Jánoska miatt néztem. :3

A tavalyi, és a mostani VV-nek is csak az első 2,5 meg az utolsó 3 részét néztem.
Alekosz mindig magamutogató volt, és azt hitte, hogy az a felpuffadt, albínó, férges, bantu néger hasa szexi.
Amikor jöttek a csajok, még szánalmasabb lett, a kegyelemdöfést pedig az összeesküvők adta neki.
A VV4 összes karaktere egy kupac kopasz kukac volt. (szép fogalmazás forever)

Na, de nézzük a mostanit. Örülök, hogy Attila nyert. Remélem nem fogja őt is megbolondítani a pénz és a hírnév, mint Alekoszt. Minden esetre még most is azt vallom, hogy Báthory Erzsébet, az aranyhal, és Zizi röfike, a kismalac messze benne volt a top 5 legértelmesebb villalakók névsorába. (ui.: kigugliztam az állatkák nevét xd)

A legjobb 2 valóságshow pedig egyértelműen a "Rettegés foka", valamint a "Celeb vagyok, ments ki innen" volt.
És egy örök kedvenc: "Nágggyyoon kííígyóóóóóóó!!!!!!!! uuáááááááá!!!" by: Győzike. ikszdé

Ui.: Csak szerintem volt ez a AttilaxCsaba páros a fináléban olyan, mint az előzőben az AlekoszxJerzy?
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 27, 00:22:24 írta Zizi100 » Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #378 Dátum: 12 feb 27, 08:02:41 »

Vagy olyan, mint Szabolcs-Majka (VV1), vagy Leo-Milo (VV3). ikszdé

Nem teljesen van így, a Celeb Vagyok, Ments Ki Innen! első szériáját Falusi Mariann nyerte.
Az egy házon belüli műsor, házon belüli celeb-szereplőkkel, szóval olyan, mintha az aktuális heti Vacsoracsatát XYZ nő nyerné meg.
Civilek közül nem nyert még soha nő: Se VV-t, se Csillag Születiket, se Survivort, se X-Faktort. Más reality nem nagyon volt, kivétel a Kísértés, de azt ketten nyerték, ja meg a Szombat Esti Láz, de az meg fúziója a "celeb" és "ketten nyerték" kérdésének. Nevet

Az utolsó hét egész jóra sikeredett, hogy visszaküldték a régi lakókat, én is rákaptam újra. Nagyon lehetett látni, hogy az elmúlt 2 hétben a csatorna nagyon Attila felé ment, de ez nem is feltétlen baj. A végére már nagyon kinyílt és szimpatikus lett, hogy felvállalta az érzelmeit, úgyhogy jó helyre ment a nyeremény, nem is bánom, hogy nem nyert Csaba, habár ő is szimpatikus volt.

Ez a VV az eddigi szériák közül a leggyengébb. Marad számomra továbbra is a VV1-VV4-VV3-VV2 és a végére a VV5 tetszési sorrend.
Egy ideig szerintem nem lesz új VV. Tavaly rebesgették, hogy idén ősszel elindul a VV6 és az X-Faktor 3, de szerintem biztos nem lesz egyik sem, hiszen kell a zsé az RTL2 őszi indulására.

Megasztár:
Az első adás tetszett, de már szavakat nem találok arra, mekkora szar. Botrány. Folytatják a Megasztár brand szétverését. A full tv2-es vezetést le kell váltani, ezek még mindig a Svábyék által felépített toronyból próbálnak építkezni, de csak a rombolás látszik.
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #379 Dátum: 12 feb 27, 16:55:12 »

Ez az idei Megasztár nagyon gyenge.. Alig vannak, akiknek jó hangjuk van. És nem egyszer volt olyan is, hogy aki teljesen jól énekelt azt nem juttatták tovább. :/

Egy Csillagszületiket nem Kovácsovics Fruzsina nyert meg? Hmm? Rosszul emlékszem?

Amúgy jó sokkal nyert Attila, széép. Nevet
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
M. Bogi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1058



« Válasz #380 Dátum: 12 feb 27, 17:33:53 »

Én nagyon szerettem Seherezádét, mert olyan kis aktív volt, részt vett a dolgokban, de mégsem volt szemét k*csög...habér annak is örülök, hogy Attila nyerte, mert legalább ő mutatott valamit. De megesküdtem rá, hogy ha Csaba nyeri meg, nem tudom, hogy mit csinálok. >.<#
Naplózva

~Apa: heo
~Anya: Minagi
~Tesóim: Rikan, Sabaku
~Nagyi: Ritli
~Tanárom: Kallen
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #381 Dátum: 12 feb 27, 17:38:12 »

Áhh, ennyire nem kellene belelovalnod magad, ha Csaba nyerte volna meg sem dől össze a világ. smirksweat
Azért néha Seri is ki tudott akadni, főleg Gergővel kapcsolatban. ikszdé
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
M. Bogi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1058



« Válasz #382 Dátum: 12 feb 27, 17:39:43 »

De azon a szerencsétlenen mit lehetett szeretni? :/
Az igaz, de akkor Gergő hülye volt, csak kihasználta szegény Sehit... Vígasztal
Naplózva

~Apa: heo
~Anya: Minagi
~Tesóim: Rikan, Sabaku
~Nagyi: Ritli
~Tanárom: Kallen
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #383 Dátum: 12 feb 27, 17:46:50 »

Egy Csillagszületiket nem Kovácsovics Fruzsina nyert meg? Hmm? Rosszul emlékszem?
CsiSz#1: Utasi Árpi (a mesemondós gyerek)
CsiSz#2: Tabáni (a sírva éneklős csávó)
CsiSz#3: László Attila (a tájszóulásos éneklős)

De azon a szerencsétlenen mit lehetett szeretni? :/
ő még nem alázta meg magát olyan szinten mint a többiek. Igaz, nem egy valósáshowba illő karakter, de nekem pont ez szimpatikus benne, hogy nem játszotta az agyát feleslegesen. Szépen meghúzta magát, és amikor kellett oda-oda szólogatott, ügyesen választott barátokat és jól taktikázott.

Ez az idei Megasztár nagyon gyenge.. Alig vannak, akiknek jó hangjuk van. És nem egyszer volt olyan is, hogy aki teljesen jól énekelt azt nem juttatták tovább. :/
Azt néztük mi is Ayával, hogy akiket mi tovább engedtünk volna azok kiestek, akiket meg nem, azok bejutottak. EZ MI? ikszdé A Bochkor meg frankón dísznek van ott. Mindig azt nézi, hogy a többiek nyomnak-e gombot. Épkézláb kritikát nem lehetett hallani tőle.
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #384 Dátum: 12 feb 27, 17:51:46 »

Hmm akkor rosszul emlékeztem, elnézést. Hümm-hümm

Jaa. Nevet Nem is nagyon beszél, néha hülyéskedik egy sort.. smirksweat
Az meg kész volt, amikor Tamás véletlenül megnyomta a gombot. ikszdé
Meg ez is, hogy egy csomó "sztár" jelentkezik, akiknek már tv-ben is megjelent klipjük. Pl.: Radics Gigi, szinte az összes szériában ott volt, és kb. 1 éve vagyhogy láttam a klipjét a Viván. Akkor mit akar? smirksweat
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
renato
Vendég
« Válasz #385 Dátum: 12 feb 27, 18:13:11 »

Írok egy kis véleményt a VV5-ről, ha már itt vagyok Nevet
Az idei VV akkor lett totálisan menthetetlen, mikor kiejtették Cristophelt. Nem volt szimpatikus a gyerek, de akkora állat volt, hogy öröm volt nézni a gyökérkedését. Talán ő volt az egyetlen, akivel bármit is kezdeni lehetett volna az egész szériából.
Nekem amúgy már a beszavazón szimpatikus lett Attila, örülök, hogy ő nyerte. Szeretem általában az ilyen hátulról magyarázó alattomos embereket a valóságshow-kban (előző szériából is Olivér volt a kedvencem.)
A "gond" igazából az lehetett, hogy az előző szériában nem voltak "úgy" együtt a villalakók, pedig az RTL ezt várta. Jó, Anikó és Alekosz mindenhol bepróbálkozott, de senkivel sem jött össze nekik Nevet Ez a mostani széria nagyon erre volt rákészítve (16-os karika, későbbi műsorsáv, szereplőcsoportok, stb...), csak sajnos ezzel kiszorították azokat az igazi karakteres embereket (lásd: Alekosz, Olivér, Béci, Gombi, stb...) Azaz nem teljesen, Cristophel (mint ahogy az elején mondtam) adott egy kis színt a műsornak, viszont tizennégyből egy ökör nem elég egy ilyen műsorhoz.
Azt az egyet el kell ismernem, hogy nem igazán néztem ezt a szériát Cris kiesése után (két AXN-es House rész közt kapcsolgattam ide néha), de bőven elég volt 10 perc, hogy megunjam az egész brigádot.

Csillag Születiket, Megasztárt, X-faktort sose néztem nagyon, csak az első adásokat, mert abban szoktak a gyökerek lenni Nevet
Naplózva
M. Bogi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1058



« Válasz #386 Dátum: 12 feb 27, 19:15:38 »

renato, a véleményeddel én is egyetértek. Pontosan Cristofel ugyan nagy állat volt, valóban, rajta legalább lehetett mit nézni...
Megasztárhoz csak annyit fűznék - ha még nem számít offnak -, hogy nekem már az első válogatói adás nem tetszett, mert azt szerettem a legjobban a Megasztárban, hogy a válogatáson sok idióta jelenik meg, akik azt hiszik, hogy briliáns hangjuk van. Nevet Azokon legalább röhögtem, de itt nem nagyon mutattak ilyen emberkéket. Neeem Pedig nálam ez alap, az X-faktort is azért nem szerettem annyira, mert - habár tehetséges emberkék is voltak benne - nem volt a válogatón sok hülye ember. Nyelvesít
Naplózva

~Apa: heo
~Anya: Minagi
~Tesóim: Rikan, Sabaku
~Nagyi: Ritli
~Tanárom: Kallen
Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #387 Dátum: 12 feb 27, 19:24:33 »

Én azon borultam mikor a transzi női hangon akart énekelni. xD
Cristofer meg számomra egy utolsó majom volt. Lehet, hogy "ez kell a népnek", de én ezt nem tudom értékelni.

Ui.: Rúzsa Magdi megnyert egy Megasztárt, nem? Nevet
Szerk.: Utánanéztem! Az 1. megasztárt Tóth Veronika, a 3.-at Rúzsa Magdi, a tavalyit meg Tolvai Renáta nyerte.
Na meg ott volt BB Évi is. Szóval vannak itt csajok.
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 27, 19:27:49 írta Zizi100 » Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
M. Bogi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1058



« Válasz #388 Dátum: 12 feb 27, 19:32:03 »

Rúzsa Magdit nagyon szeretem. Pirul Van is egy autogrammom tőle. Mosolyog
Ui.: 4.-et Király Viktor, azt kihagytad. kacsint
Naplózva

~Apa: heo
~Anya: Minagi
~Tesóim: Rikan, Sabaku
~Nagyi: Ritli
~Tanárom: Kallen
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #389 Dátum: 12 feb 27, 19:39:25 »

Jó, de most a női nyerteseket sorolta fel. Nevet Király Viktor tudtommal nem az. ikszdé Meg akkor ezzel az erővel Caramelt is kihagyta, a 2.-at ő nyerte.^^
Amúgy észrevettétek, hogy a Megasztárban úgy vannak a nyertesek, hogy egyszer egy nő, egyszer egy férfi? xD Idén egy férfinak kell nyernie. Nevet
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Oldalak: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 34
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!