24 okt 07, 06:13:56 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 34
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Valóságshow-k  (Megtekintve 119306 alkalommal)
0 Felhasználó és 16 vendég van a témában
USasuke
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 356



« Válasz #240 Dátum: 11 jún 18, 19:54:39 »

hátja Nevet
nekemis vannak olyan ismerőseim akik teljesen beleélik magukat...de hogy minek?...erre a válasz mert csak így lehet nézni és megérteni ...azzigen xD
azt csodáltam hogy miért nemjöttek talpig feketében mikor kiesett a kedvencük...belőlük még aztis kinézném XDDDD
Naplózva
USasuke
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 356



« Válasz #241 Dátum: 11 jún 18, 20:33:46 »

szerintem is aki odabemegy az már nem 100as:D
egyébként nyáron is feketébe öltözöl?:O:P
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #242 Dátum: 11 jún 18, 20:43:05 »

Nektek megengedik az általánosban a sminket meg a feltűnő körömlakkot?  Hmm?
Nálunk még a 8.-osoknak is alig engedik meg, hogy évvége felé picit kihúzzák a szemüket. A feltűnő körömlakk továbbra is tabu, de a melírt már kiharcolta valamelyik generáció. Persze azt is csak 8. félévtől. Bocsánat az OFF-ért.
Hát, az biztos, hogy én nem gyászolnám egyiket sem, annyira nem vagyok debil. Én meg olyanról hallottam, hogy valamelyik suliban Béci fanklubbot alapítottak még amikor bent volt a villában. ikszdé
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
USasuke
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 356



« Válasz #243 Dátum: 11 jún 18, 20:43:17 »

atyaúristen ::DD ez amúgy szerintem tök jó Nyelvesít

indulj a vv-be a feketekruhások címszóval :PP(de amugy ez csak vicc,csak hogy ne legyen teljesen off Mosolyog
Naplózva
kiskakas2
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 770

heisenberg


« Válasz #244 Dátum: 11 aug 27, 08:28:17 »

*facepalm*
komolyan valaki nézi ezt? Szerencse Hány olyat tudtok mondani a VV-sek közül akire azt lehet mondani hogy sokra vitte...(max 5-6...)
és most álítólag megint lesz... -.-"
ezzel csak bekeres az RTL...
mit gondoltok miből van pénzük autóra házra meg a többi nyereményre...
az aranyparton meg már sírni kell..
valamelyik nap 5 percet láttam belőle... elégvolt ...
adjanak valami értelmes sorozatot inkább
mert ezek a szappanoperák is kikészítenek
 Kiüt
Naplózva

Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #245 Dátum: 11 aug 30, 17:21:50 »

Én arra tippelek, hogy szponzorok adják a nyereményeket. Te mit mondasz? Mosolyog

Egyébként nyilván jól keresnek - a legutóbbi kifejezetten sikeres volt. Az teljesen más kérdés, hogy ez a közembernek jó-e. Tökéletes csont a sok hülyének, hisz' legalább van miről beszélni - az értelmes témák nem menőek sajnos :/.
Naplózva
USasuke
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 356



« Válasz #246 Dátum: 11 okt 14, 13:59:22 »

a VV 5be még több a szerencsétlen mint az előző adásban...
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #247 Dátum: 11 dec 08, 15:32:01 »

Van egy király valóságsó ötletem.
A címe az lenne: "If vára"
A lényeg, hogy van egy romos várbörtön, tizenkét cella, tizenkét kamerával. Minden cellában egy versenyző, akinek a kapcsolata a külvilággal a kamera, meg az őr, aki néha hoz kaját, nem tudnak a többiekről, és nem tudni, meddig tart a játék.
Bárki bármikor feladhatja, ehhez csak bele kell mondania a kamerába, hogy "Kiszállok". Aki kiszáll, azt diszkréten elviszik, semmit nem nyer, amíg nem marad csak egy rab. A rabok nem tudnak egymásról, és legfeljebb sejthetik, kit visznek el, elvisznek-e valakit, a celláik nincsenek elég közel.
Ha csak egyetlen rab maradt, nem tudhatja biztosan, ő az utolsó vagy sem. Ha végül ő is kiszáll, és csakugyan ő az utolsó, óriási nyereményt kap.
 Véleményeket kérek  Gondolkozik
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 08, 15:32:43 írta STM » Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #248 Dátum: 11 dec 08, 15:57:25 »

Nincsenek benne konfliktusok, mert nincsenek benne találkozások, ráadásul még, ha le is tudod kötni vele a nézőket, akkor sem tudnak mire szavazni, fennáll még a fogadás lehetősége, de ebből neked milyen módon származik hasznod?

Nem számolsz az esetleges elhalálozással akár önkezűség által és a játék időtartama is eléggé elhúzódhat feltéve, ha nincsenek kínzások amik lehetnek akár pszichológiaiak is.


Ezeken túl pedig, ez inkább regény, mint show.
Élő szereplőkkel sorozatnak lehetne még elképzelni, de úgy elvesztené az előnyét miszerint a valóságról szólna.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #249 Dátum: 11 dec 08, 17:25:35 »

Ez nem is rossz ötlet. ikszdé Még annyit beletennék, hogy minden cellában van egy monitor is. Ezen a monitoron minden nap valamikor 5 percre megjelenik a többi cella kamerájának a képe. Ekkor meg lehet nézni, hogy ki van még bent. Viszont sose lehet tudni, hogy mikor jelenik meg ez a kép. Vajon mernének aludni? ikszdé

Idézet
Nem számolsz az esetleges elhalálozással akár önkezűség által

Ez hozná a nézettséget. ikszdé
Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #250 Dátum: 11 dec 08, 17:31:52 »

Szerintem meg eléggé unalmas valóságshow lenne:) Mi lenne benne az izgalmas? Egymástól távol eső cellák és egyedül be vannak zárva. Kb. csak néznék akkor a falat és csöndbe pihennének, annyi lenne az egész:D
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #251 Dátum: 11 dec 08, 17:36:18 »

Jaj, hát lehetne bele tenni dolgokat, ami hozza a pénzt meg a nézettséget.
Lehet venni iylen dolgokat mondjuk a raboknak, amitől kicit kényelmesenbb lesz az életük, vagy tgöbb kaját, avgy iylesmi, ha elég pont gyűlik össze rá, lehetnének néha iylen próbák is, amiken eseleg találkoznak kicsit, vagy önállóan nyomják, és ha nyernek, kapnak valamit, meg megmondják nekik, hogy ők voltak-e az elsők, a monitoros ötlet is jó, de véletlenszerűen egy-egy másik cellát mutasson inkább, és ne tudjkák melyiket, meg akár kiszavazás is mehetne a nézők által, a szbad kilépésen kívül, ami nyilván elég sok baromságra sarkalná a versenyzőket.
Meg nem adnának le mindent. És pár hé elzárás után száz, hogy mindennap (vagy héten) össze lehetne vágni valami jó műsort.
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 08, 17:37:17 írta STM » Naplózva
M. Bogi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1058



« Válasz #252 Dátum: 11 dec 08, 20:23:04 »

Na, eljött az idő, hogy ide is írjak a One Piecen kívűl. xD
A VV4 tök jó volt, tele voltak egyéniségekkel, pölö Alekosz, Olivér, Éva, és azért én - egy nagyon kicsit - Szandikát is bírtam. De a Rácz családdal már az első pilanatban tele volt a "hócipőm"! Olyan egy szemét kis dög "Béluska", hogy az szinte leírhatatlan, Gigi meg szinte csak abból "él meg", hogy mutogatja magát, mint egy utcai riherongy.
A VV5 elég unalmas, nincsenek egyéniségek. Annamarinak szurkoltam (egy kicsit), de ő sajnos kiesett, így most nincs nagyon kedvencem. Péter nagyon-nagyon szemétláda, csak abból áll ki, hogy taktikázik mint az őrült - már nem mintha ebből álna a ValóVilág -, de Attila is nagyon kis k*csög.
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 08, 20:24:08 írta M. Bogi » Naplózva

~Apa: heo
~Anya: Minagi
~Tesóim: Rikan, Sabaku
~Nagyi: Ritli
~Tanárom: Kallen
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #253 Dátum: 11 dec 08, 21:21:32 »

Eljött az idő, hogy újra leírjam: nem tudom, hogy hogy tudjátok nézni ezt az istenverte szart... és akkor a legudvariasabban fogalmaztam. Sajnálatos, hogy néhány embernek (avagy több milliónak az országban) nincs jobb dolga, minthogy minden nap este ilyen hihetetlenül primitív műsoron szórakozzon.
Naplózva



hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #254 Dátum: 11 dec 08, 21:24:10 »

Hát igen...és aztán ezekböl az emberekből majd még celebek lesznek(nem szabad keverni a sztár szóval) és azért kapnak pénzt hogy szerepelnek a TVben, ahelyett hogy dolgoznának... Szomorú
Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
Oldalak: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 34
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!