24 okt 07, 10:24:20 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 34
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Valóságshow-k  (Megtekintve 119367 alkalommal)
0 Felhasználó és 16 vendég van a témában
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #180 Dátum: 11 ápr 20, 13:16:16 »

Mindenki más. Ezért ilyen színes ez a világ. Tök gáz lenne, ha mindenkit ugyanaz kapcsolna ki, ugyanazt a zenét szeretné, minden ugyanaz lenne... Mosolyog
Naplózva
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #181 Dátum: 11 ápr 20, 13:54:43 »

Igazad van, a világ színes. De az élet attól lesz szürke, attól nevezzük a hétköznapokat szürkéknek, mert pont az ilyen lelki függőséget okozó dolgok egy ketrecbe zárnak minket, s már akkor káromkodunk ha nem értünk oda a TV elé időben(?)... minden nap megnézed, s nem csak spontán beülsz a tv elé, mert megjön belülről a kedved megnézni. Nem ő van érted, hanem te vagy érte. Nem mozdulsz ki a körből, így félsz megváltozni. Persze lehet a műsort pozitív oldalból is vizsgálni... de sajnos a nézőtábor talán egy ezrede nézi olyan szemszögből, hogy a konfliktusokat elemezgeti, vizsgálja a személyiségeket, nem pedig csak beül a tv elé, aztán kikapcsolja az agyát, a gondolkodását és nézi, majd felháborodik (manipulálás egyik módszere, félelemkeltés, népuszítás, elbutítás ->), hogy nem a kedvence ment vissza a villába.

,,A zseni a képet nézi, nem érdekli a keret..."
« Utoljára szerkesztve: 11 ápr 20, 13:56:46 írta Stance » Naplózva



Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #182 Dátum: 11 ápr 20, 14:05:23 »

Sztem ez is ki tudja kapcsolni az embert, de nem halok bele, ha nem látok egy részt, csak ha van kedvem, megnézem. És nem azon röhögök, hogy milyen viccesek, hanem hogy milyen szánalmasak.


Off: Am Stance, én nem értek egyet az idézettel. Sztem pont hogy az átlagos emberek nézik csak a képet. Átvitt értelemben, persze nem hülyeség így se.
Naplózva
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #183 Dátum: 11 ápr 20, 14:28:53 »

De az élet attól lesz szürke

Mi a szürke?
Ami neked szürke, lehet másnak színes és ez fordítva is működik. Mosolyog Amit te elítélsz, más azt szereti; amit te szeretsz, azt más utálja. Minden nézőpont kérdése. Nevet
Tiszteletben kell tartani, hogy vannak, akik szeretik ezt a műsort, és vannak akik nem. És hogy ez kire milyen hatással van, az személyiségtől függő. Se te, se én és senki nem mondhatja meg mi a "jó" és mi a "rossz", minden az egyéntől függ.
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #184 Dátum: 11 máj 01, 19:44:42 »

Na ki fog hazamenni? Ti kinek szurkoltok? Én egy picivel talán Évának, de nekem teljesen mindegy.  Pontosan
Jeeeeeee győzeleeem!^^ Mosolyog Nevet Anikóóó sziaaa. Byebög
« Utoljára szerkesztve: 11 máj 01, 20:33:49 írta hanii » Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #185 Dátum: 11 máj 01, 21:37:58 »

Számomra ez volt az első olyan párbaj, aminek a végkimenetele teljesen hidegen hagyott. Utóbbi időben Éva már megint idegölő volt, szóval nem haltam volna bele, ha ő esik ki. Mondjuk a dominós best of-ja rohadt nagy ötlet volt, azon behaltam! ikszdé

Ez a többszöri 50-50% állás viszont.. háát.. reális.. reális..
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #186 Dátum: 11 máj 01, 21:49:54 »

Nos Éva ment vissza , de mint a többséget , engem is teljesen hidegen hagyott a párbaj kimenetele. Illetve maga a párbaj is kicsit semmien volt szerintem. Valamiért az az érzésem , hogy Éva vagy Jerzy nyeri a finálét. Annyira egyértelmű lenne , ha Alekosz nyerné... De mindentől függetlenül HAJRÁ ALEK!  bow
Naplózva
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #187 Dátum: 11 máj 01, 22:11:09 »

Amúgy most őszintén... több ezer szavazat érkezik... és asszem ez a harmadik vagy negyedik párbaj, ahol 51-49, 50-50... stb. eredmények vannak... ennek mennyi az esélye? xD Szerintem: 0. xD
Eddig meg voltam győződve róla, hogy csak befolyásolnak, de a szavazatszámokat nem machinálják... hát... ma már azt mondom az is fake. Nevet
Naplózva
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #188 Dátum: 11 máj 01, 22:45:43 »

Az utolsó 2 percet láttam kb (pont akkor kapcsoltam be, amikor mondták, hogy: "...50%", szóval gondolom még fokozták a népet egy kicsit. Egy perc alatt változott volna 1 egész százalékot? Miért nem írják ki, hogy: "50-50%, nyert X." ? Mosolyog
Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #189 Dátum: 11 máj 02, 06:58:21 »

Hát ez is csak egy véletlen volt ugye? Nevet Nah mindegy Éva volt a jobbik rossz. Úgyis csak 1 hét van már. Mostanában már Alekoszt is unom, bár a boros esetben neki adok igazat.
Naplózva
USasuke
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 356



« Válasz #190 Dátum: 11 máj 04, 13:17:55 »

végre mindjárt vége a vv-nek Nevet a döntőt azért megnézem de már egyik kedvencem sincs ott  Szomorú
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #191 Dátum: 11 máj 08, 17:52:33 »

Nahh , ki kinek "szurkol"?
Én Alekosz mellett tartok ki , remélem nyer! Nyelvesít
Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #192 Dátum: 11 máj 08, 18:04:45 »

Én kezdtem megunni aleket az utóbbi időben... OMG ennek a qva Tóth gabinak megint kiesett a melle -.-
Naplózva
cac11
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 73


« Válasz #193 Dátum: 11 máj 08, 18:40:44 »

Alekosz feleséget keres.
Ha nem ő nyeri meg a pénzt akkor a feleségjelöltek fele lelép.
Béci meg reppel...
Ennek ellenére hajrá Alek.
Naplózva

Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #194 Dátum: 11 máj 08, 20:18:29 »

Nahh nekem van egy megérzésem , és szerintem... Szerintem Jerzy nyeri meg , bár , hogy ki szavaz rá ilyen mennyiségben az megfejthetetlen rejtély számomra. Nyelvesít Ettől függetlenül hajrá ALEKOSZ!  bow Már a hűtőben ficánkol a 2 doboz Heinekenem , jó lenne nem szomorkodva meginnom , hanem ünnepelve. Nevet
Amúgy jól halottam , hogy Balázs úgy konferálta fel a Gjont , hogy a "szarja" szót mondta száma helyett? xD Vagy csak én hallok félre? Nyelvesít
Naplózva
Oldalak: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 34
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!