24 okt 07, 20:38:54 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 34
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Valóságshow-k  (Megtekintve 119520 alkalommal)
0 Felhasználó és 8 vendég van a témában
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #60 Dátum: 11 márc 23, 09:30:34 »

Drága hanii, nem nézted?  Ohh My God Na, jó úton jársz. Nevet Maradj is így, ne nézd többet. Nevet
Naplózva
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #61 Dátum: 11 márc 23, 10:23:20 »

Mikor megláttam, hogy van ilyen topic, gondoltam magamban "idáig süllyedt a naruto-kun fórum?" Szerencsére a hozzászólásokat olvasva a válasz nem.
Nem kell ide Apache, atomtöltet vagy fúziós bomba. Libasorba beállítanám az összeset a műsor közreműködőivel együtt, aztán egy, max két golyóval AWP-vel kivégezném őket. Így minimálisak a károk és az elpazarolt pénz.
Egyébként totál igazad van Aes: akaratlanul is tud róla az ember. Én egyáltalán nem nézek tv-t, már vagy 3 éve. De így is, újságtól kezdve rádióban ezt a piece of shit-et kell hallgatni.
Naplózva



Kallen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1137


a Niibi hugocskája ~


« Válasz #62 Dátum: 11 márc 23, 15:41:05 »

Szegény papám olyan vesztett eset Neeem hiába mondom neki hogy megrendezett sz@r az egész, nem hisz nekem Neeem és mindig VÉDI a VV-t ily módon: "Hát ez nem hiszem, hogy így van. Akkor ennyi erővel, a Lottó is megrendezett, ott is mindig azok a számok a nyerők, amiket a közjegyző akar." valahogy így. És a múltkor szó szerint MEGSÉRTŐDÖTT rám, azért mert szünetben elkapcsoltam a 40 milliós játszmára /Japánnal kapcsolatos kérdés volt és érdekelt Mosolyog /. De olyan szinten, hogy felcsörtetett az emeletre. Húgommal WTF fejjel néztünk egymásra.. Hmm?
Naplózva



Férjem: Rikan <3 Gazdám: Sabaku-sama.~ Tanítványom: Bogi.~
-Te miért hagytad ott Iowát?
-Mert körülnéztem és rájöttem, hogy nincs senki, akit irigyelnék.
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #63 Dátum: 11 márc 23, 15:46:35 »

Hát Kallen őszinte részvétem ezért a családi környezetért. ikszdé Am érdekes, hogy hiába oltode a fanokat, akkor se adják fel. Szomorú Pedig a csalásra azért már egy csomó bizonyíték van. (Jah meg amúgy, ha vkinek kiesik a kedvence ebből a vacakból, akkor persze ordít, hogy csalás volt xD)
Naplózva
Kallen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1137


a Niibi hugocskája ~


« Válasz #64 Dátum: 11 márc 23, 16:59:33 »

Köszi Aes ikszdé Hát, mindenesetre nem adom fel, *büszke fej mely, előre tekint* egyszer valamikor csak fog nekem hinni..
Naplózva



Férjem: Rikan <3 Gazdám: Sabaku-sama.~ Tanítványom: Bogi.~
-Te miért hagytad ott Iowát?
-Mert körülnéztem és rájöttem, hogy nincs senki, akit irigyelnék.
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #65 Dátum: 11 márc 23, 17:03:21 »

Hát mást nem tehetsz, tovább kell harcolni az igazságért. ikszdé Csak hát a fanok nagyon makacsok. Mivel az én családomban hál'istennek nem nézi senki, ezért én itt a fórumon haniit akarom leszoktatni róla. Nevet

De ma ez az egész valóságshow dologban azt nem értem sose, hogy miért csak ilyen népeket tesznek bele? Szal ha lenne benne pár diplomás is vagy mitoomén, szal többféle társadalmi rétegből emberek, akkor akár még érdekes is lehetne. Bár ki tudja, azért ekkora magamutogatási hajlamhoz mindenképp betegnek kell lenni, szal valszeg így is úgyis gáz lenne.
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #66 Dátum: 11 márc 23, 17:08:05 »

A nagyszüleim nagy VV rajongók. >.<#
Mindíg, minden este felhívnak, hogy néztem-e?
Én meg: Nem papa, még mindíg nem. No comment
Naplózva
Kallen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1137


a Niibi hugocskája ~


« Válasz #67 Dátum: 11 márc 23, 17:11:28 »

Nagy részben azért ilyen népeket teszek oda, mert "lobbanékonyabbak", mint egy normális emberke. És a sok veszekedés itt a cél, mert a nézők 80-90%-a erre kíváncsi. Anyummal megfejtettük, hogyha halál nyugis embereket raknának oda be, senki nem nézné, mert uunalmaas lenne.
Naplózva



Férjem: Rikan <3 Gazdám: Sabaku-sama.~ Tanítványom: Bogi.~
-Te miért hagytad ott Iowát?
-Mert körülnéztem és rájöttem, hogy nincs senki, akit irigyelnék.
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #68 Dátum: 11 márc 23, 18:29:12 »

Nézd, annyi bizonyíték van, hogy nem értem, hogy ha valamelyiket simán a képükbe toildo, mit tudnak lépni.
Volt múltkor az az újságcikk az eredménnyel, meg egyéb maszlaggal, ami az eredményhirdetés elöt tjelent meg, mikor elvilewg még ki sme derült mi lesz a végeredmény. Most komolyan, erre mit tudna mondani bárki?

Véleményem szerint amúgy tök feleslegesw a megrendezettség, ugyaniylen igénytelen fos lenne nélküle is, tele ostogbasággal és indulatokkal, és emiatt nézik a legtöbben.
Naplózva
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #69 Dátum: 11 márc 23, 18:34:37 »

Anyummal megfejtettük, hogyha halál nyugis embereket raknának oda be, senki nem nézné, mert uunalmaas lenne.

Sajnos ez nem így van. Már túl sok agymosottat csinált a média. Mára már nem arra csinálnak igényt, amire lenne, hanem amire akarnak. Szomorú Főműsoridőben meg pláne... szinte kényszerítik az embert, hogy nézzék. A hipnózis alatt, avagy az alatt is nézi, hogy tudja, hogy ez egy k*rva nagy butítás.
Naplózva



hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #70 Dátum: 11 márc 23, 19:28:14 »

Én mindíg, minden körülmények között néztem, de bevallom, egy hatalmas dolgot vallok be nektek, amit tudom hogy nem fogtok nekem megbocsájtani: szombat óta nem láttam belőle. ^^" Csak egy kis részletet láttam. Most se azt nézem, mert most a tv2-őt figyelem, az Aktívot várom.
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #71 Dátum: 11 márc 23, 19:31:31 »

Az elvonási tünetek jelentkeztek már?
Nagyon rossz?
 ikszdé
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #72 Dátum: 11 márc 23, 19:35:25 »

Hát jelentkeztek! Ohh My God >.<# Képzeld el, hogy amikor egy pólóban vagyok az udvaron, akkor mindig remegek, és amikor fogatmosok, akkor habzik a szám, amikor sokat forgok a széken, akkor szédülök és erős fejfájásom van, illetve amikor egy tavaszt érző légy nem hagy engem békén, akkor rángási rohamaim vannak. Na mit szólsz? tele vagyok tünetekkel! Nevet
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #73 Dátum: 11 márc 23, 19:51:02 »

Tényleg nem értem az embereket... Olyan naívak és buták tudnak lenni (tisztelet a kivételnek).
Épp tegnap mutattam a szobatársamnak is ebből a topicból pár hsz-t meg linket - többek között Cart' listáját, hogy ki mivel foglalkozott a VV előtt.
A csaj meg: "Honnan veszed, hogy ezek mind igazak? Szerintem csak ők találták ki, hogy lesz@rják a VV-t"  >.<#
Komolyan már... ikszdé
Naplózva

Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #74 Dátum: 11 márc 23, 21:35:49 »

Akkor nem lesznek hosszú életű hsz-ek, mert ugye már offnak számít minden, ami ide tartozik és máshol van Mosolyog.

Örülök, hogy ennyire tudod a szabályzatot. Viszont valami nem világos... ha ennyire tisztába vagy vele miért szeged meg?XDDD Költői kérdés volt. A tartalmával viszont egyetértek. Örülök ennek a témának, mert én nem kedvelem a valóviléágot így örülök, ha nem kell róla olvasnom:D.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Oldalak: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 34
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!