24 szep 24, 16:23:12 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 87 88 [89] 90 91 ... 248
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Akatsuki  (Megtekintve 648263 alkalommal)
0 Felhasználó és 19 vendég van a témában
Norec
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 174



« Válasz #1320 Dátum: 08 jan 26, 23:30:41 »

a Rin'Nengain eggyik tulajdonsága (szerintem ) , hogy 6 teste lehet . amugy Pein ö a kedvencem az akatsukibol és remélem , hogy valahogyan de meg jön az essze és át áll Konohához és láthatunk 1 perfect Madara és Pein harcot  Mosolyog
Naplózva
uchiha farky
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48



« Válasz #1321 Dátum: 08 jan 27, 00:43:22 »

hm...sztem ez elég valószínűtlen h Pein beáll KonoháhozXD....am meg egyáltalán nem egyértelmü hogy a rinen a legerősebb....mert szerintem nem tudni róla sokat....vagy ha tévedek javítsatok ki...amúgy h a rinen hat testet ad szeritem nem így van....vagy lehet h ez is a rinen műve...de amikor Jiraya flashbacje van és tanítja a 3 kissrácot és uyge ott valameik lesz a pein...és amikor elő jön a eggyik srác rinenje nem sok mindent mutatnak csak...élő ellenfél...sötétség....wáááá...halott ellenfél...nah mind1 ??? ha vége lesz pár részen belül itachi vs sasukénak meg madara is mond már valamit a saját szájával én örülnék ha végre a manga ráfokuszálna a többi dologra is:D
Naplózva

RASENGAN!!!xD
Adachi
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2074


« Válasz #1322 Dátum: 08 jan 27, 01:10:08 »

...hmm  előszöris...  a  rin'engain eredeti  viselője volt  a  ninjutsuk  kitalálooja.. szal biztos  nem lehetett gyenge.. (persze  azt  nemtudjuk h  ez  a  szeme miatt volt  e  .. lehet  h  az  csak  plussz)...
.aztán.... Pein  valooját  még  nem ismerjük pontosan... azt  amire  Jirayira  rájött h ki  is  a  valoodi Pein nem  tudjuk..tehát  valooszínűleg  nincs  azok közt  akiket  Pein ként  ismerünk... Mosolyog ..
.. nos.. igazáábool..  rin'engaint használoo  küzdelmet  még nem  láttunk nem is  tudjuk mit  is  képvisel.. ( hisz  Pein  az  idézéseken  és  pár jutsun kívül mást  nem használt....
.. az  MS..valszeg  tudhat  valamit  amit Pein szemei nem hisz nem véletlenül Madara  a főnök.... ez lehet  h  csak  annyiban minősül meg  h  a   rin'engain sokkalta  többet  tud..  de  nem tud  védekezni  az  MS  ellen.. ez  bőven elég  lehet  ahhoz  h  az  MS már felűlmúlt  egy rin'engainos személyt..
Naplózva
Norec
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 174



« Válasz #1323 Dátum: 08 jan 27, 15:38:00 »

Uciha Madarának már nem simma Ms-e van lehet , hogy azzal felulmulja a rinent
Naplózva
memoryan
Vendég
« Válasz #1324 Dátum: 08 jan 27, 18:48:40 »

Ezt nem lehet kijelenteni, mert mind a kettő mást tud
Naplózva
Norec
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 174



« Válasz #1325 Dátum: 08 jan 28, 23:53:23 »

Most az Akatsukinak mik a szándikaik, mert Peintöl annyit tudunk , hogy 1 jutsut akar csinálni . Madarának meg csak a Kyuubi kell , hogy irányitása allá vonja vagy felakar vele éleszteni valakit vagy csak szimplán az ereje kell neki  ????(sok a megválaszolatlan kérdés  ;D )
Naplózva
Alion
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 128



« Válasz #1326 Dátum: 08 jan 29, 18:22:44 »

Hát ha tippelni kéne azt mondom Pein magába akkarja pecsételni az összes démont és akkor ő lesz a legerösebb.Madara hát erröl nem halottam hogy valakit fel akkar éleszteni arra ott az edo tensei amúgy max a tesóját akkarhatja biztos büntudata van.Vagy a Kyuubinak fiatalito hatása van de akkor Tsunade elöbb ki szedi Narutoból  Nevet
Naplózva

-A legendás rejtözködö lekvár falu shinobia Nevet
Katsu!
Vendég
« Válasz #1327 Dátum: 08 jan 29, 22:53:45 »

a többiek sztem nem hagynák olyan könnyen, hogy magába pecsételje őket, nekik mi hasznuk lenne ebből az egészből? ??? Nevet
Naplózva
Alion
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 128



« Válasz #1328 Dátum: 08 jan 30, 17:12:42 »

Hát mivel nem marad olyan sok tag ezért egyszer nem lenne annyi elenvetés.Akinek meg nem tetszik a dolog abból Pein kitapossa a lelket. Nyelvesít
Mondjuk érdekes lenne Pein magába rakná az összes démont gondolom utána nem igazán lenne ellenfele.Mondjuk az is lehet a démonok össze verekednének bent és össze omlana Pein.
Naplózva

-A legendás rejtözködö lekvár falu shinobia Nevet
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #1329 Dátum: 08 jan 30, 18:50:39 »

igen attól függ mennyire bírná mind testileg mind lelkileg Mosolyog azér annyi dolgot kontrollálni magában háát elég nemes feladat Nyelvesít
Naplózva
Harag
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1759



« Válasz #1330 Dátum: 08 jan 30, 19:02:53 »

Neki?
Hánytestet is irányít?
6-ot? Nem lehet neki gond.
Naplózva

Nem számít milyen rögös út visz föl a hegyre, biztos, hogy van még rögösebb!
Az interdimenzionális térkapuk, és ketyeréik biturbinális reppentyűi!
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #1331 Dátum: 08 jan 30, 19:04:48 »

no igaz így igazad van teljesen de asszem arrol volt szó ha benne lenne az eredeti Peinbe (gondolom én)
Naplózva
tatatomi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 54


Mangekyou Sharingan


« Válasz #1332 Dátum: 08 jan 30, 20:14:57 »

Sztem Itachi legjobb.Bár kit szétalázna az Akatsukiból kivéve talán Tobit.Aki nem az akinek mutatja (bénának) magát.
Naplózva

Gondolkodom tehát..... .vagyok??
Adachi
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2074


« Válasz #1333 Dátum: 08 jan 30, 23:00:08 »

..hát  innen nem hallottam még világ  életemben a   test  irányítás dologrool.. meg  h  Pein magába  akarja  pecsételni  a  byuukat (??)....xDDDD....
..Madara  szerintem nem azért  szedeti őket  össze h  Peinnek  joo legyen ..xD...... 
..de  tegyük  fel ha  egy emberbe  beleraknánk mind  a   9  et...hát  ott olyan káosz  lenne  h nem is toom.. mekkora..xD....  gondold  már  el...  azon  harcolnának testen  belül h  ki  uralhassa azt..... ez nagyon nagy hülyeség... 
Naplózva
Harag
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1759



« Válasz #1334 Dátum: 08 jan 30, 23:01:26 »

Én nem mondtam, hogy lehtséges! Nevet
Csak, hogy Peinnek azzal a sok testel nem lenne nehéz. Nevet
Naplózva

Nem számít milyen rögös út visz föl a hegyre, biztos, hogy van még rögösebb!
Az interdimenzionális térkapuk, és ketyeréik biturbinális reppentyűi!
Oldalak: 1 ... 87 88 [89] 90 91 ... 248
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!