24 szep 21, 21:02:37 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 242 243 [244] 245 246 ... 248
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Akatsuki  (Megtekintve 646053 alkalommal)
0 Felhasználó és 18 vendég van a témában
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #3645 Dátum: 12 júl 23, 13:03:49 »

Idézet
Kit ruházott fel az első hosszú élettel?

Madarát. Azzal, hogy a dns-ét beültette magának. Mármint Madara ültette be Hashirama dns-ét.
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #3646 Dátum: 12 júl 23, 13:16:18 »

Áhá már értem,mert elméletileg a senju meg az uchiha klán rikudou sennintöl származik ugye a senju örökölte a hosszú életet,meg a fizikai erejét, az uchihák meg a mentális erejét ,a szemét ,chakráját,és gondolatait..
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 23, 13:17:01 írta dreamfolow » Naplózva

RoronoaZoro
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 351



« Válasz #3647 Dátum: 12 aug 10, 14:45:11 »

Mekkora mondat az Kakuzutol, hogy: ''sajnálom, senkire nem emlékszem, akiből nem tudtam pénzt csinálni!''  ikszdé
Vadállat, egyik legnagyobb arc volt az akatsukiban, bár mindegyik egyedi nagy karakter volt, ezzel lett tulajdonképpen ekkora nézettsége a Shippuudennek  Mosolyog.
Naplózva

''Az örökkévalóság csak egy illúzió, melyet az öregedéstől való félelem szült.''
-Bleach-
''A hit egy szó a tudatlanságra.''
-Dr. House-
AyaseAkami
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 348


« Válasz #3648 Dátum: 12 aug 10, 16:42:30 »

Sajnáltam Sasori-t, Pein/Nagato-t, és Konant meg Deidarát egyaránt.


Mindegyik a szívemhez nőtt, nagyon szerettem őket Mosolyog
Naplózva
Gaburieru
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 330


ガブリエル


« Válasz #3649 Dátum: 12 aug 11, 18:52:05 »

Ezen nem tudom gondolkodott-e már valaki, de ha Hidan ilyen sokáig marad a föld alatt akkor nem kéne már meghalnia? Mert elvileg az emberáldozatokért "kapja" a halhatatlanságot, de ilyet eléggé nehézkes végrehajtani a föld alatt ráadásul darabokban. Vagy rosszul tudom?
Naplózva
AyaseAkami
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 348


« Válasz #3650 Dátum: 12 aug 11, 19:12:18 »

Hát, biztosan elél ott a föld alatt :'D De amúgy valszeg már meghalt Mosolyog Különben kiásta vna magát nem?xD
Naplózva
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #3651 Dátum: 12 aug 11, 19:28:16 »

Gondoltam már erre, de balszerencsémre pont egy hidan fannal volt balszerencsém ezt megvitatni, szóval xD elvetettem az ötletet.  smirksweat De komolyra fordítva van rá esély. Nevet
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Gaburieru
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 330


ガブリエル


« Válasz #3652 Dátum: 12 aug 11, 20:21:03 »

Hát, biztosan elél ott a föld alatt :'D De amúgy valszeg már meghalt Mosolyog Különben kiásta vna magát nem?xD

Tulajdonképpen az egyetlen, amit mozgatni tud az a feje úgyhogy az önmaga kiásására nem sok esély van. Mosolyog

Egyébként nem azért mondom, én is kedvelem csak egyelőre nem úgy tűnik mintha valaha is visszatérne a mangába Szomorú, úgyhogy ennyi erővel akár lehet halott is .
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #3653 Dátum: 12 aug 21, 16:48:28 »

Hát igen... Vagy eddig ez neked nem tűnt fel? Az uchihák elég beképzeltek és nagyképűek. És felsőbbrendűnek is érzik magukat. Persze lehet nem mindegyik, mert madarának épp az volt a gondja, hogy az uchihák kibékültek a senjukkal, de később a felsőbbrendűségük mégis visszaszólt, és azt a puccsot nem véletlenül tervezgették. Nevet

Én Itachit nem tartom beképzeltnek önelégültnek és egoistának. Amiket mondott azokat vagy azért mondta, mert muszáj volt vagy tények voltak. Szerénynek se nevezném őt, de semmikép sem volt nagyképű. Sasuke meg egyéb tényezők miatt megjátszotta magát az tény, de feltételezem ez nem ő volt. Egyetlen önző cselekedete volt amit úgye maga is elismert később. Obito szintén nem tűnt beképzeltnek:D Szóval marad Madara és Sasuke. Shisuit nem ismertük eléggé de feltételezem szintén nem volt egoista:D Szal ez a kijelentés nem biztos, hogy igaz.
Azért mert van két über beképzelt őrült nem alap feltétel, hogy mind azxD PErsze a vér nem válik vízzé.xD
Természetesen ez igaz a felsőbb rendűségre is:D
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 21, 16:49:23 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
SSS
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547


« Válasz #3654 Dátum: 12 aug 21, 17:34:00 »

Ez olyan eset mikor van mire. Evolúciós szakadék van az uchihák meg az összes többi között.
Naplózva
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #3655 Dátum: 12 aug 21, 19:55:36 »

Igen ezért mondtam, hogy nem mindegyik. Itachi pl nem, de sztem neki is megvolt ez a korszaka, csak aztán felismerte magában, hogy már önelégült lett. Ezért is mondta sasukénak azokat a dolgokat amikor még kicsik voltak, hogy a nagy erőtől zárkózottá és beképzelté válsz.
Persze ez nem csak az uchihákra igaz, narutonak is elmondta mert ő is elindult efelé, csak az uchihákban meg van erre egy + hajlam is a bosszúálló sors mellett xD így ha nem is az összes uchiha, de nagy arányban sztem ők mind ilyen nagyképűek voltak. Legalábbis azok akiknek volt is mire.

De ez is igaz, hogy vmitől önelégülté kell válni, van is mire nekik, madarának meg pláne pont azért olyan gigamega nagyképű, de legalább hashiramát elismeri. Nevet
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #3656 Dátum: 12 aug 21, 20:18:42 »

Még jó,hogy akit még a kyuubival se tudott legyőzni elismeri.Furcsa is lenne..Nevet De szörnyű ego az összes megmaradt uchiha bár szerintem tobi nem az Nevet...Marad saske meg madara.És hogy még az 5 kage se tudja legyőzni így eléggé élvezkedik madara :DD
Naplózva

Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #3657 Dátum: 12 aug 22, 00:59:39 »

Szerintem teljesen jogosan egoisták magukra. Sőt ezt nem is nevezném egonak hisz csak tényeket sorakoztatnak fel lásd Madarát. Egyetlen személlyel szemben nem egoista az pedig hashirama, mert őt elismerte és valljuk be, hashiramán kívül senki nem bírná megállítani őt és madara pedig elismeri mivel kb. egy erőt képviselnek, de ha Madara 5kage ellen játszadozik az 5kage meg pattog ott az akarat erővel meg a tűz meg a kő meg minden akaraterővel akkor nem értem minek csodálkoznak az emberek, hogy megmondja a tutit nekik, ráadásul nem is túlzott. Itachi-t pedig nem tartom egoistának,shishuit amit tudunk róla az se volt egoista. Sasuke se hinném, hogy egoista mert amikor harcolt narutoval a végzet völgyénél ott elismerte narutot. Itachinak tény, hogy neki rohant, de attól még nem lesz egoista csak máshogy vélte fel az erőkülönbséget, de amikor csúyán kikapott itachitól akkor beismerte, hogy ég és föld a kettőjük közti különbség és ezért is ment orochimaruhoz, hogy erőt szerezzen (ergo orochimarut is elismerte az már más dolog, hogy kihasználta őt, hogy új erőre tegyen szert)
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 22, 01:00:45 írta Mach5 » Naplózva
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #3658 Dátum: 12 aug 22, 11:44:46 »

De mostmár nem igen van akatsuki,vagy? Sasukeék nincsenek benne ,tobi se,a többi meg mind meghalt.Meg mostmár csak a holdszem tervével foglalkoznak ,ahhoz meg már felesleges az akatsuki..Vagyis a mazouhoz.
Naplózva

viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #3659 Dátum: 12 aug 24, 14:38:05 »

Még maradt 12/1,51 cselekvőképes akatsuki tag
1 Tobi
0,5 Fekete Zetsu
0,01 Orochimaru Nevet
Naplózva

Oldalak: 1 ... 242 243 [244] 245 246 ... 248
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!