24 szep 21, 18:15:20 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 240 241 [242] 243 244 ... 248
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Akatsuki  (Megtekintve 645886 alkalommal)
0 Felhasználó és 20 vendég van a témában
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #3615 Dátum: 12 ápr 23, 14:17:26 »

Én azt sajnálom a legjobban, hogy sok Akatsukis nagyon hamar elhullott... Még észbe sem kaptunk szinte és kapásból 3 meghalt... Na jó 2 meghalt, 1 pedig köszöni azóta is teli torokból ordít... ikszdé
Pedig Hidant elnéztem volna még 1 jó ideig és a másik kettőt is...
A fehér zetsut nem csípem, de a fekete remélem nem nyúlt ki attól a béna csicskástól... Durci
Naplózva
Hédi
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 860


Tesco Gazdaságos Kage Bunshin


WWW
« Válasz #3616 Dátum: 12 ápr 23, 16:23:20 »

hát én meg Sasorit viseltem volna el még pár részig xD épphogy megismertük (az igazi formáját) és már meg is hal? xD ez miii ? xD nekem legjobban Hidan hiányzik, meg Deidara Nevet
Naplózva

"Dissect me 'til my blood runs down into the drain
My bitter heart is pumping oil into my veins"
-------------------------------------------------------
::MAL::
::TUMBLR::
AyaseAkami
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 348


« Válasz #3617 Dátum: 12 máj 11, 14:30:11 »

Nekem Deidara hiányzik az Akatsukiból a legjobban, meg Konan, meg persze Nagato Nevet
Naplózva
Sorrow
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 315



« Válasz #3618 Dátum: 12 máj 11, 20:12:52 »

ááá az akatsuki tagjai azért voltak jók mert annyira egyediek éskülönlegesek voltak mind képességekben mind karakterekben h az hihetetlen....és mégis egy közösséghez tartoztak és annak szentelték az életüket azért dolgoztak....sok konfliktus volt ott is de mégis együtt maradtak (hiába volt mindegyik elég rovott múltú)....
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (magasabb volt, mint 200 képpont, pontosan 517), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
malakian666
Vendég
« Válasz #3619 Dátum: 12 máj 11, 20:26:20 »

Közösségről nem nagyon lehetett beszélni, ha valamelyik meghalt, kiröhögték, vagy max annyit mondtak, hogy én akartam megölni. Az egészet csak Pein és Konan vette komolyan (szimpatikus volt, amikor felszólította őket, hogy gyászoljanak), Kakuzu pénzért volt ott, Deidarát kényszerítették, aztán azért maradt, hogy megölhesse a társait (Itachit és Orochimarut), Hidannak mindegy volt, csak gyilkolhasson, Itachi valószínűleg megfigyelte a szervezetet, Kisame pedig Tobi miatt lépett be.
Naplózva
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #3620 Dátum: 12 máj 11, 20:30:31 »

Tegyük hozzá hogy Kakuzu az előző társait megölte. Amúgy igen Itachi onnan úgymond védte konohát. (Miután meghalt kábé Pein már ment is és hát Konoha kapott egy shinra tenseit. ). MOndjuk oké, hogy Kisame Tobi miatt csatlakozott, de hű volt a szervezethez. Megölte magát, csakhogy ne tudják kifaggatni. És szerintem mind olyan érdekes karakter. Amúgy meg bűnözőkről beszélünk...
Naplózva
Sorrow
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 315



« Válasz #3621 Dátum: 12 máj 11, 21:17:18 »

Hiába röhögték ki egymást meg szívatták egymást jó kis group volt az akatsuki Nyelvesít szerintem akkor is volt egy sajátos összetartó erő közöttük.....pont kisame miatt aki szívatott mindenkit de meghalt a szervezetért.....a párok meg zseniálisak voltak xD
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (magasabb volt, mint 200 képpont, pontosan 517), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #3622 Dátum: 12 máj 11, 22:08:06 »

Igen attól, hogy kinevették egymást azért ott volt bennük valamilyen szinten az összetartás. Pl  Deidara sem árulta el Sasuke-nak hogy hol van Itachi pedig köztudott, hogy Dei ki nem állhatja az idősebb Uchiha testvért. Kisame nekem egyik nagy kedvencem Itachi mellett szóval kicsit elfogult vagyok vele. Mosolyog
Naplózva
RoronoaZoro
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 351



« Válasz #3623 Dátum: 12 máj 13, 10:19:47 »

Azt elmagyarázná nekem valaki, hogy mit keres Deidara a csatatéren? Felrobbantotta az egész testét mégis ott van  Gondolkozik
Naplózva

''Az örökkévalóság csak egy illúzió, melyet az öregedéstől való félelem szült.''
-Bleach-
''A hit egy szó a tudatlanságra.''
-Dr. House-
Hédi
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 860


Tesco Gazdaságos Kage Bunshin


WWW
« Válasz #3624 Dátum: 12 máj 13, 10:27:15 »

Edo Tensei Nevet az épp állapotban hozza vissza a zombikat Mosolyog
Naplózva

"Dissect me 'til my blood runs down into the drain
My bitter heart is pumping oil into my veins"
-------------------------------------------------------
::MAL::
::TUMBLR::
dert
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 61


« Válasz #3625 Dátum: 12 máj 13, 10:37:57 »

.
« Utoljára szerkesztve: 15 feb 10, 21:56:55 írta dert » Naplózva
RoronoaZoro
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 351



« Válasz #3626 Dátum: 12 máj 13, 10:41:31 »

a technika visszahozza a lelket a testbe, de Deidaranak lehetetlen, h megmaradt valami is a testéből. Kabuto mondta Tobinak, hogy Jiraiya csak azért nincs meg neki mert a teste túl mélyen van a tengerben, nem tudta felhozni. szóval én ezt így hibának tartom. Az mondjuk jól van megcsinálva, hogy aki régóta halott azon látszik, tiszta sápadtra vannak rajzolva meg olyan oszlásnak indultnak, Zabuza is elég szürkés zöld szint vett fel  Nyelvesít
Ja, Deidaraék ezekben a csuhás ruhákban tisztára mint valami szektások.
Naplózva

''Az örökkévalóság csak egy illúzió, melyet az öregedéstől való félelem szült.''
-Bleach-
''A hit egy szó a tudatlanságra.''
-Dr. House-
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #3627 Dátum: 12 máj 13, 10:44:22 »

Nem, nem a saját testébe hozza vissza a lelket a technika, hanem az áldozatéba. Ez viszont erősen off itt, meg amúgy is kiveséztük elég komolyan a működését az Edo Tensei topicban.
Naplózva
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #3628 Dátum: 12 máj 13, 11:40:07 »

Hát tényleg röhejes az új Akatsuki ruha. Vörös? Mérnem inkább fekete?
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
AyaseAkami
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 348


« Válasz #3629 Dátum: 12 máj 13, 12:37:33 »

Olyan, mintha a kukorica-gyermekei c. horrorfilmből szabadult volna.Sasorinak megy a hajacskájához xD
Naplózva
Oldalak: 1 ... 240 241 [242] 243 244 ... 248
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!