24 szep 21, 14:53:46 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 237 238 [239] 240 241 ... 248
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Akatsuki  (Megtekintve 645732 alkalommal)
0 Felhasználó és 15 vendég van a témában
naruto96ricsmond
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 422



« Válasz #3570 Dátum: 12 jan 21, 15:23:11 »

Szerintem Zetsut aért ölte meg,mert lehet azt hitte,vagy biztos volt benne,hogy szólni fog Tobinak,amiért el akarja hagyni a rejtekhelyet...
Naplózva

malakian666
Vendég
« Válasz #3571 Dátum: 12 jan 21, 22:03:00 »

Tényleg, nem esett le.
Ez viszont csak megerősít abban, hogy nem akar Tobival együttműködni többé.
Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #3572 Dátum: 12 jan 22, 09:29:45 »

Nagyot néznék ha kiderülne, hogy tobi átadta sasukenak az egyfarkú bijuut is:O:D Az szép lenne. FMS+1farkú bijuu chakra, de szerintem fms-el se kell félteni sasuket:) Kb. így most madara meg tobi mögött van erőbe és narutoval egy szinten, utána meg jönnek szerintem a nagato+itachi+kagek.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #3573 Dátum: 12 jan 22, 10:10:19 »

Véleményem szerint az Akatsuki simán megszűnt létezni. Az Akatsukinak volt egy bizonyos célja. Ha egy szervezet már nem azt a célt próbálja elérni amelyet az eredeti célkitűzés tartalmaz akkor az már nem is az a szervezet. Az, hogy még egy tagja életben van ilyen estben már nem számít, főleg úgy, hogy a célja teljesen más mint amiért létrejött. Sasuke hivatalosan soha nem volt tagja ennek a szervezetnek. Mint külsős bedolgozó tevékenykedett csak ott. Hogy ezt a tevékenységet a falvak hivatalosnak tartják az már az ő nézetük szerint történik, hiszen olyan ügyben járt el Sasuke amely az Akatsuki céljainak érdekében történt és a falvak részére okozott károkat.

Tobi szerintem semmit az ég világon nem adott át Sasukének Itachi szemein kívül és valamennyi információt. Ő ugyan úgy ellenségként kezeli Sasukét mint ahogy Sasuke is őt. Az egymásra utaltság tartja őket meg egymás mellett. Hasonlóan mint Kabutoval is kényszerű szövetségesek.
Naplózva
malakian666
Vendég
« Válasz #3574 Dátum: 12 jan 22, 11:44:35 »

Az elejétől kezdve erről szólt az Akatsuki (Hold-szem terv). A többi csak fedősztori.
(Nagato szerintem erősebb, mint a kagék, ~Tobi, Madara szinten van. Naruto, Sasuke is gyengébbek nála.)
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #3575 Dátum: 12 jan 22, 12:29:15 »

Hmm...Nem vagyok benne biztos, hogy Nagato erősebb a kageknel, abban meg végképp nem, hogy egy szinten van Madaraval és Tobival:) Sőt...Ha Naruto le tudott győzni hat Paint egyedül, akkor a semmi képpen nem lehet erősebb a Kageknal. Ha 1 az egy ellen kellene menjen egy kageval szemben, akkor győzhetne. De ha mind az öt egyszerre támad rá, esélye se lenne.
Naplózva

STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #3576 Dátum: 12 jan 22, 12:44:53 »

A hold szeme terv is csak fedősztori.
Naplózva
naruto96ricsmond
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 422



« Válasz #3577 Dátum: 12 jan 22, 12:53:27 »

Hmm...Nem vagyok benne biztos, hogy Nagato erősebb a kageknel, abban meg végképp nem, hogy egy szinten van Madaraval és Tobival:) Sőt...Ha Naruto le tudott győzni hat Paint egyedül, akkor a semmi képpen nem lehet erősebb a Kageknal. Ha 1 az egy ellen kellene menjen egy kageval szemben, akkor győzhetne. De ha mind az öt egyszerre támad rá, esélye se lenne.

De az a 6 Pain feleannyira sem volt olyan erős,mint Nagato...a technikáik sokkal gyengébbek voltak,mint Nagatonak,meg amúgy is,ha anno Nagato agya nem borúl el Yahiko halála miatt,akkor nem lett volna olyan vézna,amilyen lett a Gedou Mazou miatt...és NAgato csak a Rinnegan 6 útjának erejét használta,más technikát nem is nagyon használ,és ezzel majdnem leverte Itachit,Narutot és Beet....
Naplózva

malakian666
Vendég
« Válasz #3578 Dátum: 12 jan 22, 13:37:23 »

Naruto még Pein-t sem verte le. Tendonak finomkodnia kellett (arcba/szívbe is szúrhatta volna a vasat), mert ugye Naruto élve kellett, és le is nyomta még úgy is, hogy addig jópár ember meghalt (feláldozta magát) , harcolt Pein (a 7 ember összefoglaló neve) ellen, hogy Narutonak információt adjanak a gyenge pontokról, előre taktikát tudott készíteni (lsd. békás- elnyelős trükk, előkészített chakragyűjtű-klónok). Helyesebb, ha azt mondjuk, hogy Konoha győzte le Pein-t, bár ez sem igaz, mert ugye a falu lerombolva, fél lakosság kiirtva, Hokage kómában és azt a chakrát, amit Nagato végül a feltámasztásra áldozott, használhatta volna még pár brutál támadásra, amit Naruto és a többiek nem biztos, hogy túlélnek.
Kagékat nem tartom nagyra, Jiraya, Kakashi, Gai, Akatsuki tagok is velük egy szinten vannak, ezt pedig már több karakter átlépte.
De ezt már lehet, hogy nem ide kéne, csak itt kezdődött a beszélgetés.
Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #3579 Dátum: 12 jan 22, 14:37:25 »

Idézet
Hidan és Kakuzu? Ugyanaz a mese. Shikamaru és Naruto elbántak velük. (igaz h Narutonak volt segítsége, de az most mellékes)

Max. hidannal bánt el shikamaru, de naruto nem egyedül ment kakuzu ellen. Láthattuk, hogy kakashi+choji+shino hárman nem bírtak el vele. Erre jött naruto+yamato és naruto végén egy rasenshurikennel elverte. Ha te kakashit kage közelébe sorolod akkor szerintem kakuzu is megérdemli, hogy kage közeli szintre sorolják be.
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #3580 Dátum: 12 jan 22, 14:57:25 »

Ugye világos, hogy Tobi lezúzására ki tudja mióta készült azzal a papír tengerrel, és bárki össze tudna hozni jó sok kis robbanó cetlit ha van elég ideje?
Dei' meg sokkal jobban, királyabban, és hatékonyabban robbantott, még így is. C4, önmegsemmisítős atombomba no jutsu.
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #3581 Dátum: 12 jan 22, 16:28:57 »

Zer0, de türelmetlen vagy!
Én ezeregyedszerre is leírom, ha kell, hogy miért veszített Sasori.
Kik voltak az ellenfelei? Egy bábmester a legjobbak közül, akit nem nagyon lehet trükkös bábcsapdákkal meglepni, ráadásul ő tanította, így ismerte a stílusát, és egy gyógyító, akinek pont volt ellenszere a méregre, ami Sasori leghatékonyabb fegyvere.
Lángszóróval mentek a hóembernek és még így is majdnem ottmaradtak.
Sasori bőven kage szinten van, ami szerencsétlen Konanról nem mondható el.
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #3582 Dátum: 12 jan 22, 16:32:17 »

Hát ezen a végtelenségig lehetne vitatkozni...Itt bejön az is, hogy kinek melyik szereplő a szimpatikusabb, ezért nem lehet teljesen objektív megoldást találni...
Naplózva

malakian666
Vendég
« Válasz #3583 Dátum: 12 jan 22, 16:42:14 »

Megint bejön az, hogy rákészülés, meg információ a másikról. Chiyo-nagyi sok mindent tudott Sasori bábjairól, Sakura vitt magával ellenmérget. Valószínűleg ugyanúgy mint Orochimaru, Sasori is csapdába csalta a Kazekagét. Konan tudta, hogy Tobi nem marad örökké "testetlen", ezért jött a sok robbanócetli. Ha az ellenfelek szemtől szembe találkoznak, minden előzetes tudás nélkül (pl. Bee- Kisame szerintem egy ilyen harc volt), más lenne a helyzet.
Deidara meg nagyon erős volt, ott helyben elintézhette volna Sasukét, ha nem őrül meg. Ha csak simán pókokat dobál rá, Sasukének akkor is menekülnie kellett volna, és Dei is életben marad  smirksweat Egy az egy elleni harcban is nagyon jó, egy háborúban még hatékonyabban szedte volna le az átlagshinobikat, Konohagakure védelmét is milyen menőn kijátszotta.
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #3584 Dátum: 12 jan 24, 11:54:05 »

http://fukari.deviantart.com/art/yes-my-Jashin-128653260
Ez a kép mennyire állat *o* pedig nem vagyok (akkora) Hidan-fan. Másnak vajon eszbe jutött megrajzolni Jashin-samat? Nevet Talán Hidan kicsit nyálas lett, de betettem kedvencek közé  Pojén

Ennek a csajnak(?) iszonyat jó képei vannak, ha van időtök lapozzátok át őket.
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 24, 12:11:15 írta Sabaku » Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Oldalak: 1 ... 237 238 [239] 240 241 ... 248
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!