24 szep 21, 10:47:13 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 233 234 [235] 236 237 ... 248
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Akatsuki  (Megtekintve 645546 alkalommal)
0 Felhasználó és 34 vendég van a témában
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #3510 Dátum: 11 okt 13, 14:16:59 »

Orotse, meg Zabuzátse meg Hashiramát sem... érdekelték a kölykök. ikszdé

Meg gondolom akkor kezdett el felnőni, mikor megismerkedett Yahikoékkal.
Naplózva

dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #3511 Dátum: 11 okt 13, 17:31:17 »

De akkor többszáz éven keresztül, hogy birta fenttartani azt a "jutsut"? És mért pont akkor nemtudta? Annyira megrázta volna az "állítólagos születi" halála?
Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #3512 Dátum: 11 okt 13, 19:45:10 »

Milyen több száz? Elég ha Danzouval, és Hiruzennel kb egykorú, és máris találkozhatott Madarával.

Meg szerintem sokkal inkább az érdekelte Nagatot tekintve, hogy képes Rin'negant használni. (vagy alkalmas a használatára)

Ennek oka, pedig hogy ő már rendelkezett az FMS-el (MS-el vagy csak Sharingannal) és ahoz, hogy a Rin'negan erejét birtokolja meg kellett volna válnia képességeinek legalább egy részétől.

Madara számára sokkal hasznosabb Rin'negant használó valaki akit felhasználhat a terveihez, (vagy esetleg hűséges társ, tanítvány, szolga) minthogy a már meglévő Emosok és a Skizofrének mellett  a Heterokrómiások táborát gyarapítsa.
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #3513 Dátum: 11 okt 16, 15:20:02 »

Most így hirtelen valamit nem értek.Itahi mondta hogy madarával együtt irtották ki az uchiha klánt.De: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/549/10 akkor itachi miért mondta azt hogy:légy átkozott madara,tehát tudtad,, Gondolkozik
Lehet,hogy valamit elfelejtettem,de akkor előre elnézést,mert eléggé fáradt vagyok már,vagyis előfordul hogy hülyeséget kérdeztem smirksweat
Erre valaki válaszoljon,nagyon megközönném:D
Mivel itt vagy chakra-senpai megköszönném ha válaszolnál Nevet

Szerintem ott másra gondol Itachi, csak még nem tudjuk, mire.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #3514 Dátum: 11 okt 16, 18:36:48 »

Ez nem egyértelmű?Itachi arra jött rá, hogy Tobi "végig" tudta róla az igazat, hogy nem is olyan rossz ember mint amilyennek beállította magát.
Naplózva
Manesz
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 892


Életművész


WWW
« Válasz #3515 Dátum: 11 okt 17, 21:20:40 »

Enyhe meglepetés, hogy honnan ismerheti Madara Nagatot, mikor Madara valószínűleg Jóval előbb meghalt, mielőtt Nagato megszületett volna.

Fordítsuk kicsit meg a dolgot.
Mi van, ha Nagato az aki egy kicsit öregebb, mint ahogy kinéz.

Az Uzumakikat úgy emlegették mint a hosszú élet klánja (vagy a falujukat...) Előfordulhat, hogy Nagato az átlagosnál jóval tovább volt gyerek, sőt azt is megkockáztatom, hogy amikor a szülei haláláról beszélt, hogy azok nem az első szülei voltak, s úgymond már többször átélt hasonló eseményt.

Vagy valahogy a Rin'neganja (és a csakrája) segítségével tartotta magát fiatalon) és a hajának jelenleg  a valódi színe tényleg a fehér. (vagyis az ősz)
Ha azt vesszük, hogy KAKUZU 94 éves volt mikor meghalt, és elmondása szerint harcolt Hasiramával, akkor Kakuzu, valszeg 20 éves lehetett, ahogy Hashirama is (kb) mert akkor még nem biztos hogy szövetségre lépett Madarával.
Tehát Nagato elég ha 104 éves, és máris foglalkozhatott vele Madara. Szerény elméletem szerint.
« Utoljára szerkesztve: 11 okt 17, 21:21:20 írta Manesz » Naplózva


Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #3516 Dátum: 11 okt 18, 14:30:53 »

Idézet
Ha azt vesszük, hogy KAKUZU 94 éves volt mikor meghalt, és elmondása szerint harcolt Hasiramával, akkor Kakuzu, valszeg 20 éves lehetett, ahogy Hashirama is (kb) mert akkor még nem biztos hogy szövetségre lépett Madarával.
Tehát Nagato elég ha 104 éves, és máris foglalkozhatott vele Madara. Szerény elméletem szerint.

Ebbe csak az a gond, hogy hashirama az nem 94éves lenne mint kakuzu hanem minimum 100éves, mivel tobi amikor meséli a történetet sasukenak akkor 80évvel ezelőttre mennek vissza, és ha kakuzu 94éves és hashiramaval egyidős akkor 14évesnek kellett volna lennie hashiramanak. Meg nagato, hogy lenne 104éves? ha 80évvel ezelőtt történt a harc a madara és hashirama között akkor ott már 24évesnek kellett volna lennie nagatonak, és gondolom madara nem egy 24éves férfit fog tanítgatni vagy 20év körülit. Meg kakuzu szerintem a madara vs hashirama harc után harcolt hashiramaval mert ha nem akkor előtte kellett harcolnia és akkor kb. 13-14éves lehetett a kakuzu, de mindenféleképpen nem lehettek egy idősek hisz 80évvel megy vissza a madara a történetbe és ott madara volt vagy 19év körüli a hashirama meg kb. 23-24.
Naplózva
Nayu
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 129


« Válasz #3517 Dátum: 11 okt 19, 21:49:07 »

Nem olvasom végig a topicot, Zetsut szeretném most előtérbe hozni.
A fehér oldalával tisztában vagyunk már, tudjuk, kinek a génjeiből hozták létre, a feketét eddig homály fedi.
Várom a tippeket, a fekete vajon kiéből van megalkotva?
Én ködös tippem: Rikudou sennin. ??
Várom a további válaszokat! Mosolyog
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #3518 Dátum: 11 okt 20, 13:48:00 »

Hmm.. most elgondolkodtattál.. a fehér, 'jó' oldala a sanjubkból van... akk a fekete, 'gonosz' oldala miért nem lehetne egy uchihából, akár madarából is?
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #3519 Dátum: 11 nov 19, 17:41:41 »

A manga témába írtak után rá döbbentem, hogy amennyire utáltam és unszimpatikus volt Nagato, annyira megkedveltem. Mikor Itachival karöltve találkoztak Narutoval már teljesen szimpatikus volt. Ahogy fogadta Narutot és a mosoly az arcán sajnálom, hogy amíg élt nem láthattuk ilyennek. Ha Hakura igaz az, hogy barátok lehettek volna Narutoval, ha másképp találkoznak rájuk is igaz ez. A kor különbség ellenére. Lehet kicsit hülyén hangzik majd, de az edo tenseies Nagato kicsit olyan nekem mintha Naruto bátyja lenne.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #3520 Dátum: 11 nov 19, 18:56:38 »

Sztem egyáltalán nem hülyeség; az Itachis karöltős rész szerintem nagyon aranyos és Haku...hát régen volt, ő is hűséges volt meg minden, de nekem nem jött be Szomorú Zabuza annál inkább ikszdé
de az Akatsukihoz visszatérve, azon belül Itachihoz, éppen egy barátommal vitatkoztunk *aki nagy Sasukefan* hogy szerinte Sasuke simán lenyomta Itachit, Ita meg nem is volt beteg.,
mondom eberr vért köhögött, és hagyta is magát...ó és várjunk csak a szeme is romlott...ember...én is totál Kakashi fan vagyok, de tisztában vagyok azzal is mire képes, és nemhiszem, hogy csakmert szeretem képes lenne lenyomni Madarát egyedül. Itachi csak szerette az öcsikéjét, meg általa akart meghalni, hogy hős legyen, még az utolsó pillanatban is rá gondolt Mosolyog
Naplózva

Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #3521 Dátum: 11 nov 20, 09:37:18 »

Idézet
de az Akatsukihoz visszatérve, azon belül Itachihoz, éppen egy barátommal vitatkoztunk *aki nagy Sasukefan* hogy szerinte Sasuke simán lenyomta Itachit, Ita meg nem is volt beteg.,
mondom eberr vért köhögött, és hagyta is magát...ó és várjunk csak a szeme is romlott...

Igen épp ezen gondolkoztam előbb, hogy sima sharingannal, hogy bírt ennyi mindent elérni sasuke itachi ellen amikor sima sharingannal szerintem még danzouval se bírt volna el max. közelébe kerülhetett volna erőbe, itachi meg bőven megvolt danzou szint, őt olyan raikage erőhöz bírnám sorolni, de itachi profin csinálta azt, hogy sasuke azt lássa, hogy mindent belead. Ha komolyan harcolt volna akkor elverte volna és szerintem sokáig nem tartott volna harc. Itachi szerintem olyan volt, hogy látta az ütéseket, de belement, hogy még jobban meglegyen sebezve. Ott a villámlos résznél is csak ott állt és várta, hogy mi lesz, hogy susanoot bírja használni és az is jó sokat levett az erejéből. Szóval tényleg ha nem hagyta volna magát akkor szerintem alig fáradt volna el a harc alatt, ha meg szeme is jó lett volna akkor kb. meg se érezte volna sasuket.
« Utoljára szerkesztve: 11 nov 20, 09:39:15 írta Mach5 » Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #3522 Dátum: 11 nov 20, 10:58:40 »

Azért ott arra is játszott, hogy Sasuke elfáradjon és felélje a chakráját. Az erejét megtartogatni kellett Orochimarura. Ha jól vettem ki Ita tudta, hogy ott van Sóskában. Elő akarta csalogatni belőle. Itachi szerintem a Naruto történetének egyik legerősebb shinobija. Az ereje és az esze is emgvolt ahoz, hogy akár a legjobb hokage lehessen. A sors és Kishi nem így akartákxD
« Utoljára szerkesztve: 11 nov 20, 11:00:13 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #3523 Dátum: 11 nov 20, 12:19:02 »

Idézet
Itachi szerintem a Naruto történetének egyik legerősebb shinobija.

Ebben egyetértek:) Ha teljesen jó lett volna a szeme és nem lett volna beteg akkor kb. naruto történelem legerősebb háromba belekerült volna, ha valaki ilyen erővel rendelkezne mint ő akkor nem biztos, hogy be kerülne ilyen erős shinobik közé mint nagato,minato, de mivel itachi nem csak erős volt hanem nagyon okos is így jobban használja azt az erőt mint más használná szerintem. Én meg sasuket lebecsültem, hogy FMS-el gyengébb lesz mint naruto most, de mivel FMS-nél a két szempár ereje egyesül (Itachié,Sasukéé) így szerintem tényleg eléggé sokat nyomna ez az erején, hisz itachi sima ms-el szinte mindenkit elvert volna ehhez még sasuke ms ereje is hozzájön és majdnem megkapjuk Itachi+Sasuke MS-t:) Azért írom azt, hogy majdnem mert attól mert megkapja az erejét sasuke attól még nem lesz olyan okos mint a bátya és nem tud olyan higgadt lenni így nem bírja majd teljes mértékbe szerintem az itachi erejét kihasználni. Amúgy csak én nem tudom eldönteni, hogy egészséges itachi vs egészséges nagatonál ki az erősebb? Mert Akatsukiba én nem tudom eldönteni, hogy most ki volt a legerősebb itachi vagy pedig nagato.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #3524 Dátum: 11 nov 21, 19:38:37 »

Előre érzem, hogy ebből nagy viták lennének, ezért aki válaszol, az inkább bontsa szét a válaszát, valahogy így:

Nagato, mert...
...Egy egészséges Nagato, aki egy testtel használja Pein hat útját terv nélkül szinte legyőzhetetlen. Elég egyszer az ellenfélhez érnie és annak meszeltek. Vagy hozzá sem kell érni, elég egy Shinra Tensei és a tag bolygó körüli pályára áll a Plútó közelében. Nevet Viszont, láttuk, hogy az illúziókra eléggé érzékeny és ebben eléggé hátrányban van egy olyan profi illuzionistával szemben, mint Itachi.

Itachi, mert...
...Nagyon okos és számító. Remekül elemzi a helyzetet. Az egyetlen gyengéje a teste. Még ha egészséges is lenne, a Sharingan különböző képességei eléggé szívnák az erejét.

Én kettőjüket egálnak mondanám. Bár mindketten másért és másban erősek.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Oldalak: 1 ... 233 234 [235] 236 237 ... 248
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!