24 szep 21, 09:19:51 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 231 232 [233] 234 235 ... 248
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Akatsuki  (Megtekintve 645456 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
USasuke
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 356



« Válasz #3480 Dátum: 11 máj 31, 13:53:04 »

akkor ő egy kettős személyiség, de ha ketté válik akkor se skizofrén ugyebár Nyelvesít
Naplózva
bogcsiika
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 249

I never give up! That's my ninja way...


« Válasz #3481 Dátum: 11 jún 23, 15:32:46 »

Egy csöppet meglepődtem Kisame és Zetsu akcióján. Nem gondoltam volna, hogy ez történt. De hát, miért is ne történhetett volna így, hiszen Akatsuki tagokról van szó?!
Naplózva

"Maradj egy éjszakát, és meggyűlölöd, maradj egy hetet, és megszereted, maradj tovább, és örökre itt ragadsz."
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #3482 Dátum: 11 júl 05, 10:44:28 »

Amúgy, mikor a kiütött állati birodalom peint konohábavitték, még voltt rinngenganja. Konan pedig csak nagatót és yahikót vitte el, ergo van konohában 12 rinnengan? Mert igaz nem mutatták őket nagato halála után, de asszem, mikor az 1. állati birodalomból kiszedték a rudakat, megmaradt a szeme, bár nem biztos... már nem tom pontosan melyik rész volt.
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #3483 Dátum: 11 júl 05, 11:07:30 »

Hmm. Mangában egyszer sem mutatják, hogy a hulla Állati Birodalomnak megvan -e még a Rinneganja. Pedig én is úgy emlékeztem.^^"
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/418/16
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/427/13

Egyébként szerintem ezek nem igazi Rinneganok, csak kivetülések. Ott vannak pölö az idézett állatok. Például a sokfejű kutyának szerinted talált Nagato akkora méretű Rinnegan szempárt? Necces.^^
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
mateee-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 325



« Válasz #3484 Dátum: 11 júl 05, 11:08:17 »

Szerintem ha kiszednék a testükből a szemeiket, egyszerűen visszaváltoznának normálissá , hiszem ez csak egy jutsu amivel Nagato a peinek szemével látja a történteket és az ő testüket használva tudja alkalmazni a jutsujait.Szal véleményem szerinte azok nem valódi rinneganok. Az is lehet, hogy Nagato halálakor ez a jutsu megszakadt és már nincs is Rinnegan-uk. De mivel nem mutatták, ezért nem mondhatjuk biztosra.
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #3485 Dátum: 11 júl 05, 11:09:07 »

A Kjuubinak is lett sharinganja, mitor Tobi irányította.
A két dolog hasonló elv szerint működhet.
Naplózva
Toodmayne
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 69



« Válasz #3486 Dátum: 11 júl 05, 11:31:33 »

OFF:
Zetsu nem skizofrén.
A skizoféneknél több személyiség váltakozik, Zetsunál pedig egyszerre vannak jelen.
A skrizofréniánál szó sincs több személyiségről, ahol több személyiség váltakozik az a többszörös személyiségzavar, aminek semmi de semmi köze nincs a skizofréniához, az egy teljesen másik betegség, ez csak a köztudatban létezik így tévesen, hogy  kettőt ugyanannak hiszik.

ON:
Szerintem sem igazi rinneganok, hisz ha Tobinak ennyi lett volna raktáron, akkor bármikor beültethette volna az egyiket magának, ehelyett elég rendesen megküzdött azért ami neki most van. Plusz ahogy már volt róla szó az edo tensei-es hullák regenerálódása miatt elég nehéz lett volna beültetni a szemeket, mivel gondolom nem 1 perc egy szemátültetés.
Naplózva
naru-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 323



« Válasz #3487 Dátum: 11 júl 09, 14:36:47 »

Át futot két dolog a fejeben.Bár lehet h mási gondolt rá és már leita de azért elmondom.
1-Mi van ha Tobi 1 Uzumaki és ezért is ilyen hoszú az élete na meg + a növény foszer izé miatt.
2-Ugyebár már 3-m utal rendelkezik.Az vetődött fel bennem lehetséges h Tobi Naruto testét akarja megszerezni.Úgy mint Oro. csak kiküszöbölve azt a 3 év határ dolgot.
Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #3488 Dátum: 11 júl 09, 15:02:08 »

Át futot két dolog a fejeben.Bár lehet h mási gondolt rá és már leita de azért elmondom.
1-Mi van ha Tobi 1 Uzumaki és ezért is ilyen hoszú az élete na meg + a növény foszer izé miatt.
2-Ugyebár már 3-m utal rendelkezik.Az vetődött fel bennem lehetséges h Tobi Naruto testét akarja megszerezni.Úgy mint Oro. csak kiküszöbölve azt a 3 év határ dolgot.


1. A jelenlegi állás szerint Tobi=Madara. Emelette az utóbbi fejezetekben találtak valami okot a hosszú életére, aminek nincs köze az Uzumaki klánhoz. Itt olvashatod

2. Az utakat hogyan kapcsoltad össze a testcserével? És hogy rendelkezne azzal a jutsuval, amivel Orochimaru? Tudtommal azt maga Oro fejlesztette ki, és a Sasuke incidens idején is sajátjának mondta azt a testcsere dimenziót.
+ ha testet tudna cserélni, és korlát nélkül, akkor felesleges lenne maszkot hordania...

3. Miért akarná naruto testét? Ilyen ötlet eddig fel sem merült, és okkal. Narutoból csak a róka kell neki, a testre nincs szüksége.

4. Első alkalom, hogy a "három" szót úgy látom rövidíteni, hogy "3-m" Nevet
Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #3489 Dátum: 11 aug 10, 17:37:14 »

Szerintetek, amikor még Yahiko volt az akatsukiban( amikor egy csomó ismeretlen, meg Nagato meg Konan volt) akkor miért nem Nagato volt a vezér? Hiszen ő volt a legerősebb.
Naplózva
kiskakas2
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 770

heisenberg


« Válasz #3490 Dátum: 11 aug 10, 17:41:11 »

Yahiko soha nem volt az akatsukiban  smirksweat

szerk: izé javítok az ereti akatsukiban hát sztem még maga nagato sem tudta hogy a legerősebb vagy  pedig..
nem érdekelte hogy fönök e vagy sem.. -.-"
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 10, 17:46:31 írta kiskakas2 » Naplózva

Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #3491 Dátum: 11 aug 10, 17:53:16 »

kérlek olvasd el a lap jobb alján lévő mondatot, amit Konan mond: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/509/4
ez alapján szerintem benne volt az akatsukiban, hiszen ő is harcolt.
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 10, 17:53:50 írta Domynyk » Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #3492 Dátum: 11 aug 10, 19:03:08 »

Szerintetek, amikor még Yahiko volt az akatsukiban( amikor egy csomó ismeretlen, meg Nagato meg Konan volt) akkor miért nem Nagato volt a vezér? Hiszen ő volt a legerősebb.

Ez egyszerű.
Lásd ezt és a következő 3 oldalt: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/509/11
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #3493 Dátum: 11 aug 10, 19:08:51 »

Az, hogy valaki erős, még nem jelenti azt, hogy vezetőnek is jó.
Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #3494 Dátum: 11 aug 29, 12:28:28 »

Nem tudom ti hogy vagytok vele, de attól, hogy Naruto meg Tobi ilyen erősek lettek, nekem ez annyira lealacsonyítja az Akatsukisok hírnevét, és erejét. Nem szeretem ha van, aki nagyon elhúz képességben a többiektől, így azok gyengébbnek tűnnek.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 231 232 [233] 234 235 ... 248
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!