24 szep 21, 18:44:17 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 223 224 [225] 226 227 ... 248
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Akatsuki  (Megtekintve 645938 alkalommal)
0 Felhasználó és 18 vendég van a témában
titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #3360 Dátum: 11 jan 01, 12:39:49 »

Ezzel csak az a bibi ,hogy a felélesztett lelkek még ha tudatuknál is vannak ,nem ők irányítják magukat ,azaz saját akaratánál fogva ugye nem tudta volna megtámadni Sasukét ,hacsak Kabuto nem utasítja rá.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #3361 Dátum: 11 jan 01, 16:03:01 »

Akkor máshogy írom le. ^^ Azért nem szolgálta Kabuto érdekeit, hogy Deit tájékoztassa, mert a kövér fickó esetében is láthattuk, hogy ha valaki ellenkezik, akkor magasabb szintű irányítást kell bevetnie. Az pedig nagyobb koncentrációt, több chakrát, stb. igényel. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #3362 Dátum: 11 jan 04, 15:39:52 »

Jó lenne a felélesztett tagokat harcolni látni.
  • Kakuzu nem tudom hogy muzsikálna szívek nélkül, de mivel minden elemet magas szinten használt, és már legyőzhetetlen, vagy szerez megint szíveket, vagy az alap elemét fogja mesterien használni. ah ő az, akinek a lelkét le kell majd pecsételni
  • Nagato felélesztését nem is nagyon értem, mert Sasori és Sai bátyjának példájából úgy tűnik, a megbékélt lélek továbbáll, de szerintem elég békésen halt meg nagato. Mármint naruto most újra elmondja neki a szövegét?
  • Deidara most hatástalanítva van
  • Itachi Érdekes, mert elvileg meglesz a mangekyoja, ráadásul ép teste lesz, nem tom hogy a tükör és a kard nála lesz e, (ez egy logikai baki a sztoriban)
  • Sasori kár hogy megint kevés szerepet kapott, de legalább gyengített a "bolondabb fajta nézők" azon szemléletén, hogy gyenge lenne a sakur&chiyo harc miatt. Nagyon jól irányított embereket.

Szerintem az ő kivégzésükre is az lesz a mód, mint a többi feltámasztottéra: A megtérő Sasuke kardba pecsételi a lelkület (feltéve, ha megkapta a szemekkel)
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #3363 Dátum: 11 jan 04, 15:54:41 »

Ki fejtenéd, miért is baki, a baki?

Sasori megítélésén pedig minden mentséggel sem javított szerintem semmit, hogy egy csapat kölyök ellen öt perc alatt elfüstölt...  >.<#
Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #3364 Dátum: 11 jan 04, 16:03:32 »

Azért, mert Itánál ott kell lennie, mert azzal együtt halt meg, De Elvileg Sasukénél is, mert belé lett olvasztva a bátyja szeme. A sáska megkapta akkor baki, mert 2 lesz belőlük, ha nem, akkor nem.
Sasori ott egy bábmester volt bábok nélkül, és a csapat kölyök már mind jounin szinten állt ráadásul egy részük (Sai, Kankuro) "nem halhat meg, mert az nem fair" kategóriába esik, és ennek ellenére, több ellenfele felett is át tudta venni az irányítást. A bábjaival + mérgeivel más lett volna a helyzet.
« Utoljára szerkesztve: 11 jan 04, 16:04:55 írta Zer0 » Naplózva
SSS
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547


« Válasz #3365 Dátum: 11 jan 04, 16:09:04 »

Totsuka kardja a történelem szerint Sussanohoz tartozott, ebből kiindulva mind2-nél lesz. Bár a mangában megjegyezte Zetsu hogy ezt Orochimaru is kereste, ebből meg az jön hogy nem jár magától a Sussanonak. Vagy csak Oro nem tudott róla hogy ez a penge már másé. Ha nem jár, akkor Itánál nem lesz se Tükör, se pedig penge, de viszont ha jár akkor csak penge lesz nála.
Naplózva
M. Bogi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1058



« Válasz #3366 Dátum: 11 jan 19, 20:22:05 »

Hát...Konant sokan nagyon nem szeretik, de én nagyon! Nekem nagyon tetszenek az egyedi papír technikái, és a kinézete is. (leszámítva a piercinget) De Peint is nagyon szeretem, főképp az ereje miatt.
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 11, 14:53:38 írta M. Bogi » Naplózva

~Apa: heo
~Anya: Minagi
~Tesóim: Rikan, Sabaku
~Nagyi: Ritli
~Tanárom: Kallen
dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #3367 Dátum: 11 feb 03, 15:02:46 »

Megmondtam , hogy Deidara képes robbanó elemet használni Nevet akkor még kutyába se vttétk d nekm volt igazam Nevet
Naplózva
dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #3368 Dátum: 11 feb 04, 18:59:06 »

Sasori: Sztem Zer0 -nak 100% igaza van, nagyon gyenge
Itachi: Sztem Susanooo nélkül lessz,bár igyse számit tul erősnek majd
Kakuzu: Kit érdekel kakuzu? ··
Dei: Le van foglalva,szóval,max önpusztításra képes megint ^^
Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #3369 Dátum: 11 feb 05, 15:56:11 »

Nevet
Sasori: épp azt ecseteltem hogy erős ikszdé
Itachi: Sosanoo nélkül is az átlag shinobi felett van jóval
Kakuzu: elég sok embet érdekel
Dei: Nem sokáig marad már lekötve elvileg, de most nem képes önpusztításra.
Naplózva
dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #3370 Dátum: 11 feb 06, 19:08:45 »

Hmm,Zer0...
Itachi: egy kalap fos,betegsége most is emésztheti szal sokáig nemfog élni...
Kakuzu: Jó van akit érdekel,de speckó,én rühellem
Dei:Ha nem képes önpusztításra akkor nem ér semmit
Sasori: Sakura&Chiyotól kikapott nem mutatott semmit,kikapott Kiba&Kankurótól nem mutatott semmit.Akkor igazán...TUD EGYÁLTALÁN VMIT? Akatsuki legrosszabb tagja
Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #3371 Dátum: 11 feb 06, 19:19:58 »

Itachit most , hogy emésztené a betegsége? Erősebb lesz sokkal mert nem beteg és korlátlan Mangekyo Sharingan , meg azok amiket még tud és betegen is az egyik leg erősebb ember volt az egész történetben, erősebb volt mint Oro akitöl mindenki félt.
Kakuzu engem érdekel mert egyik kedvenc és legsokoldalúbb gonosz aki még okos meg ídős is .
Deidara úgyszintén jó, jó  most levan blokkolva de nagyon tud ha arra kerül a sor , mert akkor konkrét terv szerint játszott meg alábülte az ellenfeleit is most ez nemlesz meg.
Sasori valóban kikapott de Chiyotol tanult mindent és ő sem utolsó naggyából egy szinten voltak és ahogy chiyo is mondta lehet csak feláldozta magát annó azaz direkt csinálta.
Naplózva
Tsuki no aruji
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 24


« Válasz #3372 Dátum: 11 feb 06, 19:21:16 »

Hmm,Zer0...
Itachi: egy kalap fos,betegsége most is emésztheti szal sokáig nemfog élni...
Kakuzu: Jó van akit érdekel,de speckó,én rühellem
Dei:Ha nem képes önpusztításra akkor nem ér semmit
Sasori: Sakura&Chiyotól kikapott nem mutatott semmit,kikapott Kiba&Kankurótól nem mutatott semmit.Akkor igazán...TUD EGYÁLTALÁN VMIT? Akatsuki legrosszabb tagja

ez azért nem igaz pld egy kis erőfeszítéssel ha a jókkal lenne akkor most csak a zetsuk ellenlenne háború mert valahogy oda menne kabutohoz és az ügyes teljesítmény emberi testel technikával kényszerítette volna hogy mutassa a kéz pecséteket így pár ellenfélel kevesebb lenne ráadásul a mérge is nagyon erős és a bábjai is jók de mondjuk téll hamar kikapott a háborúban mivel magában volt
Naplózva
SSS
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547


« Válasz #3373 Dátum: 11 feb 06, 19:23:56 »

Hmm,Zer0...
Itachi: egy kalap fos,betegsége most is emésztheti szal sokáig nemfog élni...
Kakuzu: Jó van akit érdekel,de speckó,én rühellem
Dei:Ha nem képes önpusztításra akkor nem ér semmit
Sasori: Sakura&Chiyotól kikapott nem mutatott semmit,kikapott Kiba&Kankurótól nem mutatott semmit.Akkor igazán...TUD EGYÁLTALÁN VMIT? Akatsuki legrosszabb tagja


A tudatlanság és a hülyeség veszélyes kombináció.
Naplózva
dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #3374 Dátum: 11 feb 06, 19:29:14 »

Jó,haggyuk ezt,sztem igyis csak meghalni keltek fel...
Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
Oldalak: 1 ... 223 224 [225] 226 227 ... 248
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!