24 szep 21, 21:10:18 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 221 222 [223] 224 225 ... 248
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Akatsuki  (Megtekintve 646065 alkalommal)
0 Felhasználó és 19 vendég van a témában
titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #3330 Dátum: 10 nov 30, 21:28:12 »

Én szerintem a szervezet mint Akatsuki megszűnt létezni...igen még vannak nyomai ,de ha belegondoltok az egyetlen alap ember aki maradt (edo tenseit ne számold bele) az Zetsu ,viszont ő alapból be volt avatva.És azok akik elvileg alapították a szervezetet , még ha Yahiko ezt Madara szavára is tette már rég halottak.Ezen felül a piros felhők ,amik az Akatsukit ábrázolták sötétségbe burkolóztak.Én azt mondom maga a szervezet megszűnt ... csak nyomai maradtak meg .Most már csak Madara van és a sereg egy egész világ ellen...

u.i.:mért sasuke a seregbe nem számít bele?-.-
« Utoljára szerkesztve: 10 dec 06, 19:19:42 írta titius » Naplózva
datango
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 321


Firma


« Válasz #3331 Dátum: 10 dec 06, 18:30:28 »

sasuke is benne van..
Naplózva

-=Suiton=-
"The Sharingan's true power... this Uchiha Madara's power!"
http://bf3stats.com/stats_pc/mgjani
"Sajnálom datango, nem küldhetsz üzeneteket és privát üzeneteket ezen a fórumon."  <--   c=3
gt12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 361


« Válasz #3332 Dátum: 10 dec 09, 21:56:43 »

Lehet, hogy már szóba került (ez esetben elnézést kérek), de mostanában elgondolkoztam azon, hogy Kakuzu miért nem tépte ki Hidan szívét? Hidan szív nélkül is életképes marad, max. kivégzéseknél nem szíven szúrja magát, hanem talál más létfontosságú szervet, viszont Kakuzu nyert volna egy halhatatlan szivet, ami azért ne jött volna neki olyan rosszul a rasen-shuriken ellen. Bár mondjuk össze lehetett volna hozni az akatsuki tagokból egy jó kis frankensteint. Mondjuk Kakuzu test, Hidan szív, Itachi szem, Deidara kezek, mindezt megbolondítani egy kis Pain féle chakravevőkkel és mellé adni még Kisame Samehadáját. Ez a kombináció szerintem elég ütős lenne.
Naplózva
Manesz
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 892


Életművész


WWW
« Válasz #3333 Dátum: 10 dec 09, 22:43:07 »

egy ilyen szintű műtéthez kellett volna egy Tsunade kaliberű sebész de abból is három.
Naplózva


STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #3334 Dátum: 10 dec 10, 00:06:26 »

Vagy Kakuzu.
Talán a szívátültetős chakrarendszer keverős tapasztalata ide még jobb is lett volna, mint Tsunade doktornéni beállítotsága.
Dei' kezei magukban egyébként szerintem nem működnének, a chakrartudak feleslegesek, Itachi szemei meg jobb helyen vannak ahol, de már a Hidanos dolog sem egy rossz gondolat, de egyszerűen nem lépték meg.
Naplózva
juura
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 346


« Válasz #3335 Dátum: 10 dec 10, 00:09:56 »

Nagyon sok ilyen brutál szereplőt ki lehet találni.Én tudok egy olyat is mondani ami nem is lenne lehetetlen:orochimaru samehadával.Na ez egy félelmetes párosítás lenne,orochimaru ellen alig lenne néhány embernek lenne esélye.
Naplózva
gt12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 361


« Válasz #3336 Dátum: 10 dec 10, 10:42:29 »

Samehada szerintem nem nagyon fogadná el Orochimarut. Samehade ugyanis eléggé chakrafüggő, ha valakinek nagyobb a chakrája, már ahhoz lesz hűséges (l. Kisame vs. Hachibi). Én az előző hozzászólásomban azért aggattam a felvázolt shinobi frankensteinre a chakravevőket, hogy ezáltal növeljem a chakrakészletét (nagato így a sajátját bele tudná pumpálni a testbe).
Amúgy aki fel tudná venni a harcot Orochimaruval, annak szerintem többnyire nagyobb a chakramennyisége, így samehada átpártolna az ellenséghez, ezáltal inkább hátrányára válna. Ezt onnan gondolom, hogy mivel rengeteg jutsut ismer, kevesebb chakrával is változatosabban tud harcolni. De hogyha tévednék is ez ügyben, és hatalmas, a kagékat is megszégyenítő chakrakészlete van, akkor is ott van a sennin mód, illetve a jinchuriki lét, melyek chakraszintjét sehogy sem tudná elérni.
Bár ha belegondolok, a sennin mód jele a szem körül megjelenő színes mintázat. Orochimarunak is van, bár más színű, mintázat a szeménél. Ki tudja, lehet, hogy a kígyóknak is van a béka sennin módhoz hasonló technikájuk? Mondjuk nem hiszem, de felvetésnek érdekes.
Naplózva
Zsoc
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 126


Kellemetlen...


« Válasz #3337 Dátum: 10 dec 10, 11:28:19 »

Orochimaru csak sminkelte magát, nem hinném hogy az valamiféle "sennin" mód lenne..
Mert akkor ilyen alapon Kankoru, Kiba stb is lehetne sennin..

Amúgy meg nem hiszem hogy Hidan szivét ki lehetett volna tépni, mert az egy dolog hogy hallhatatlan volt de nem hiszem hogy csak úgy kinőtt volna neki egy új szíve...  Mosolyog
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #3338 Dátum: 10 dec 10, 11:31:33 »

Orochimaru már kisgyerekként is ilyen volt. Ez csak amolyan dizájnelem, Kishi sok karakternek rajzolt sminket, amit valószínüleg nem rajzoltak fel nap mint nap.

Egyébként ha Orochimarué lenne a Samaheda (akinek egyébként bazinagy chakrája van, ha akkora nincs is mint Kisaméé, szerintem abból, amit művelt párszor, anélkül, hogy a chakra hiány jeleit mutatná, egyértelmű) biztos, hogy nem oylan lámán hazsnálná mint Kisame. Konkrétan, különösen hogy a Samahedának is vannak fúziós képesésgei, nagyon gyorsan eltünne benne, sőt, azt sem hiszem, hogy a kardnak meghagyná az öntudatát.

Hidan szívét miért ne lehetett volna kitépni?
Attól még, hogy nem nő új, hát most istenem, el lesz nélküle a drága.
« Utoljára szerkesztve: 10 dec 10, 11:32:09 írta STM » Naplózva
Manesz
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 892


Életművész


WWW
« Válasz #3339 Dátum: 10 dec 10, 16:24:36 »

igaz Hidan drágát már lefejezték, és még úgy is vígan el volt... de miért fejeznek le mindenkit, Hidan (2x), Kisame, Gato.
Naplózva


gt12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 361


« Válasz #3340 Dátum: 10 dec 10, 20:35:24 »

Hidant csak 1x fejezték le, a második alkalommal robbantották, és hát a feje az pont egyben maradt. Amúgy ez a legegyszerűbb módja annak, hogy biztosan meghaljon (Hidan persze kivétel). Ha Shodaime is lefejezte volna Madarát lehet nem itt tartana a shinobi világ. Akit megrövidítenek egy fejjel, az aligha fog tudni elmenekülni, túlélni stb. Emellett tudtommal Japánban a fej levágásának van valami rituális jelentősége is...
Naplózva
vegita
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 284


« Válasz #3341 Dátum: 10 dec 11, 14:28:30 »

Nemtom hogy Kabuto Akatsukis tag-e már de szerintem már oda lehet sorolni és a kérdésem ez lenne:

Most ebben az Edo Tensei ben ugye a feltámasztottak hallhatatlanok, de akk Sasori val mi lett az hogy "hallt" meg?
És ha Kabuto a jutsu végrehajtása után nemtenné a fejükbe azt a tekercset akkor ugyanúgy élnének tovább mint azelőtt, és annak a tekercsnek mi a szerepe?
Meg miért van az hogy normálisan gondolkoznak mint azelőtt de még a régi jó ninják is azt csinálják amit kabuto akar
Naplózva
Treyman
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 407


« Válasz #3342 Dátum: 10 dec 11, 15:45:05 »

Válaszok.
1. kérdés
Hogy halt meg? Benne van az is, hogy ha megnyugvásra tér, akkor a lelke átkerül a túlvilágra. úgy nyugodott meg, hogy tudta, hogy Kankuro profi bábmester lesz.
Szerepe a tekercsnek:
Ezzel irányítja őket, nehogy elvessze az irányítást fölötte, mert ha ezt nem teszi be, nem azt teszi mint amit kéne.
Normális gondolkozás: A tekercs miatt. Tudják hogy mivan, de nem tudják irányítani a testüket, ez a lényege a tekercsnek
Naplózva


vegita
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 284


« Válasz #3343 Dátum: 10 dec 12, 12:04:16 »

Tehát akkor ha nemtenné bele a tekercset akkor feltámadnának és teljesen azt csinállnának amit akarnak?
Naplózva
LordHidan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 207


« Válasz #3344 Dátum: 10 dec 12, 12:07:25 »

lényegében igen,
lehetséges: asszem a tekercsben van benne a személyiség amikor dei'-be belerakta a tekercset akkor "kelt életre"
Naplózva
Oldalak: 1 ... 221 222 [223] 224 225 ... 248
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!