24 szep 22, 06:28:51 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 211 212 [213] 214 215 ... 248
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Akatsuki  (Megtekintve 646546 alkalommal)
0 Felhasználó és 22 vendég van a témában
Murcik
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 160

Béke csak akkor lehet ha előtte háború van.


« Válasz #3180 Dátum: 10 aug 27, 08:00:51 »

Az akatsuki leggyengébb tagja az biztos. Valami szél chakrával amit a kaszájába vezet ütné Kisame vagy Kakuzu szintjét.
Naplózva
Sobbi
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 238



« Válasz #3181 Dátum: 10 aug 27, 08:07:18 »

sajna tőle nem lehet megkérdezni hogy miért van ez habár edo tensei miatt lehet hogy még válaszolhatna rá csakhogy kabuto és madara is magasról tesz a személyiségére szóval ez egy relytély marad

én mostanában azon gondolkodtam hogy mi lett volna ha itachi még mindig erősebb lett volna sasukénál és simán földbe tudta volna döngölni (szerény véleményem szerint ha elöbb használta volna a shusanot még a genjutsu elött akkor még megverhette volna sasukét) akkor kivette-e volna a szemeit és ha igen madara hogyan reagált volna rá? hiszen akkor lenne neki egy egészen szép kis riválisa aki legyőzhetné (de ami a legfontosab itachi utána mit csinált volna hiszen az öcséért még az életét is képes volt eldobni szóval madara vagyis az akatsuki ellen fordult volna avagy továbra is az ő parancsait követné?)


Itachi erősebb is volt Sasukénél, ő akkor azért ment oda, hogy meghaljon.....hagyta magát Sasuke ellen...valszeg érezte is már, hogy közel a vég, mert ugye Itachi nagyon beteg volt az ms használata miatt és pót szervekkel próbálta életben tartani magát stb...

Amúgy Tobi mondta is, hogy még jó, hogy Itachinak se mondott el mindent, mert ha ezt tette volna valszeg már halott lenne... Szóval Itachi még sima ms-el is erősebb volt Tobinál, de mivel "megállapodtak" ezért nem ölte meg őt.
Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #3182 Dátum: 10 aug 27, 08:17:08 »

itachi többször is megöhette vna azalatt a meccs alatt. komolyan jobban sajnáltam őt mint jiraya senseit.... látva h sasuke mit csinál az erejével

am már volt, itachi - kisame, konan - nagato - yahiko, deidara flashback  arról az időről mikor ninják voltak én sasorirol is akarok  denagyon sürgősen Nevet (tom h már gyerekkoráro volt de nem ugyanaz, és am is fan vok Nyelvesít)

és sztem sokkal stílusosabb lett vna egy kakashi vs sasori meccs, mikor szétváltak, mert sasori szüleit kakashi apja ölte meg.VENDETTAAAAA. ha ez a buta dei nem vágyik 2 jinkjuurikire, így lett vna. bár kétlem h chiyo átengedte vna kakashinak :S
Naplózva
notarget
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 89

sugárzó, földönfutó anomália


« Válasz #3183 Dátum: 10 aug 27, 08:29:49 »

akkor a válasz egyértelmű sakurát küldik naruto után aki leoszt neki 1-2 pofont attól rendbejön és chio meg kakashi küzdenek meg sasorival (szerintem ígyis lehetséges mert a chidori is szét tudja szedni a bábjait szerintem)
Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #3184 Dátum: 10 aug 27, 08:32:41 »

jah szét tudja, de mondta kakashi hogy ő kell naruto mellé, mert ő távolharcolni is tud sakura meg nem tud, szal ő nem mehetett vna narutoval Szomorú kár pedig egy kakashi vs sasori milyen fajás küzdelem lett vna :S
Naplózva
Sobbi
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 238



« Válasz #3185 Dátum: 10 aug 27, 08:38:36 »

Amúgy az a kombináció volt a leglogikusabb.... Ugye mindkét csapatba kell egy tapasztalt harcos.... Naruto meg Sakura egymagában kevés lett volna Dei ellen.

Meg ugye, amit mondtak, hogy kell egy távharcos..... a nyanya is mehetett volna Narutoval.... de így logikusabb volt, hogy ő Sasorival maradt, hisz ő jól ismerte már Sasorit meg a technikáit, Kakashival illetve a többiekkel szemben.

Szóval ez volt a leglogikusabb lépés.
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #3186 Dátum: 10 aug 27, 10:39:03 »

Itachi nagyon beteg volt az ms használata miatt és pót szervekkel próbálta életben tartani magát stb...

Mutatnál egy manga fejezetet, ahonnan ezt szedted?
Szó se volt pótszervekről. Mindössze gyógyszerekkel pumpálta tele magát. És sokkal inkább a lelkifájdalmai üldözték a sírba, mintsem a Mangekyou mellékhatásai.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #3187 Dátum: 10 aug 27, 10:55:24 »

ez a pótszrv amolyna költői túlzás lehetett.. de az tény h beteg volt
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #3188 Dátum: 10 aug 27, 19:22:40 »

...
... ugye Itachi nagyon beteg volt az ms használata miatt és pót szervekkel próbálta életben tartani magát stb...

Amúgy Tobi mondta is, hogy még jó, hogy Itachinak se mondott el mindent, mert ha ezt tette volna valszeg már halott lenne... Szóval Itachi még sima ms-el is erősebb volt Tobinál, de mivel "megállapodtak" ezért nem ölte meg őt.

Az első dologra Dant-C már rákérdezett.

A "Itachi még sima ms-el is erősebb volt Tobinál" mondatnak semmi tényekkel alátámasztható alapja nincs.
Másrészről a legerősebb harcos is legyőzhető, ha megtudják a gyenge pontját. Tobi kis "mindent átengedek magamon" mozdulatának is tuti van egy hatalmas gyenge pontja. Ami annyira egyértelmű, hogy a falat fogjuk kaparni, ha esetleg Kishimoto M. sensei elénk tárja majd. Nevet
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #3189 Dátum: 10 aug 27, 19:26:07 »

Minato sikerrel veszi fel a  versenyt Tobi-val ahogy azt láthattuk a gyönygéje az mikor ő is támadna mert akkor szilárd
Naplózva
notarget
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 89

sugárzó, földönfutó anomália


« Válasz #3190 Dátum: 10 aug 27, 19:34:40 »

és ozd meg velem minek rögtön az elején támadnia amikor a folytonos védelemmel (ami szinte kiváló) fel is idegesítheti az ellenséget meg szerintem a sharingan használatához nem kell szilárdnak lenni de majd úgyis kiderül néhány résszel késöbb
Naplózva
Sobbi
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 238



« Válasz #3191 Dátum: 10 aug 27, 20:17:53 »

Nem volt erőm átnézni rengeteg fejezetet, ezért csak egy kettőt néztem át.

Valóban nem találtam ezt a szerves dolgot.....szóval bocsi...... lehet az animében említették és összemosódott már a dolog... nem tudom... lehet máshonnan jött... mindegy nem is az volt a lényeg, hanem az, hogy Itachi nagyon beteg volt.

Amit eddig tudunk a manga alapján az erre enged következtetni, hogy Itachi erősebb volt a jelenlegi Tobinál, hisz nem hiszem, hogy Tobi belement volna bármilyen alkuba is egy olyan személlyel szemben, akit ha akarna simán elintézhetne. És a kijelentése, hogy már valószínűleg rég halott lenne, ha ITachi tudott volna mindent (valszeg okkal nem mondta el neki), arra enged következtetni, hogy ő maga is beismeri, hogy Itachi képes lett volna megölni őt. Csak ez az egyetlen tény van...egyelőre.... mert ugye Tobi igazi erejét sem ismerjük és Itachi se nagyon harcolt soha teljes erőbedobással.
Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #3192 Dátum: 10 aug 27, 20:28:43 »

Ez nem teljesen igaz. Ahhoz hogy Sasukét megszerezze magának,fontos volt hogy Sasuke ölje meg Itachit.
Naplózva

Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #3193 Dátum: 10 aug 27, 20:31:30 »

ez h ha itachi mindent tudott vna, tobi nem élne olyan mint sasori... ha tudják a titkát ő is könnyű célpont, különben nagyon erős.... valszeg hasonl óa helyzet. A műszerves dologról én is hallottam. Dart vader kapta őket
Naplózva
Genesis_16
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 225


« Válasz #3194 Dátum: 10 aug 27, 20:34:09 »

végülis ha minden ellenfélnek tudják a titkait akkor mindengyiket letudják győzni könnyen
Naplózva

“Bármihez, amit megtehetsz vagy megálmodsz fogj hozzá! A merészségben zsenialitás, erő és varázslat rejlik.” (Goethe)

“Egy tanítvány egyszer így panaszkodott:
- Mester, miért nem feded fel soha történeteid értelmét?
- Mit szólnál ahhoz – felelte a mester -, ha valaki gyümölccsel kínálna, de megrágná, mielőtt odaadja neked?”
(ismeretlen szerző)
Oldalak: 1 ... 211 212 [213] 214 215 ... 248
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!