24 szep 25, 10:11:43 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 69 70 [71] 72 73 ... 248
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Akatsuki  (Megtekintve 648586 alkalommal)
0 Felhasználó és 18 vendég van a témában
Ayaka
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1727


a tudás üldöz, de én gyorsabb vagyok


« Válasz #1050 Dátum: 07 okt 01, 17:49:45 »

Akkor csatlakozom^^
Pein: valahogy azonnal megtetszett a kari ahogy először feltűnt^^
Konan: valahogy nem szimpi ;D
Itachi: imádom az ien nyugodt gonosz pasikat xD
Kisame: elég sajátos a stílusa és a színe xD am. szimpi, de nem kedvenc
Deidara: nagyon imádom, nagyon bejött a kari, és a személyisége Nevet
Tobi: oan ari volt, kár h vezér lett belőle Szomorú
Sasori:  elsőre nem volt szimpi, de nagyon megkedveltem^^
Hidan: imádom Nevet nagyon teccik az idióta személyisége és ahogy beszél Nevet
Kakuzu: nem szeretem... xD
Zetsu: szinte semmit nem tok róla... alig szerepel...
Naplózva
Skizoh
Vendég
« Válasz #1051 Dátum: 07 okt 01, 18:55:50 »

nohát-nohát! Miféle vélemény fejtések...én is ki fejtem a magamét
Talán kezdeném az aktuális szereplőkkel
Pein: Űber  májjjer gyilkos el szánt evil..de nem a number 1... nincsenek mélyebb érzelmei... túl szürke lett de a mini Pein be jött... Mosolyog

Konan: az egyetlen nő az akatsukiban  egy igazi feminista lehet, ha ennyi pasi között képes élni szem renülés nélkül...de mintha az utóbbi részben (szerintem) látszott rajta, hogy nem olyan menthetetlen mint Pein.

Itachi: Ő egy Skizofrén pszhihopata.... but I lovin it! kacsint


Kisame: A Cuki hal fiú... imádom ahogy nevet (izé mekeg)  pont úgy mint a régi miki egér rajzfilmekben szokás...olyan vicces.

Deidara: na őőőőő a leges leeeg jobb! Egoista (imádom ) művész lélek és még a technikái is királyak ... a kis piromán... és persze szmexi.  :szeret: :szeret:

Tobi: hát igen én is a régi egyéniségét jobban kedvelem ...bár tényleg nem lehet sokat tudni a "világ hódító gonosz" énjéről de legyünk optimisták, talán nem is olyan "rossz"

Sasori: Tudom, hogy minden a Chijo hibája! Tudom! Minden csak nevelés kérdése...Ki tudja, ha nem kezdett volna el bábukat készíteni akkor ő sem lett volna ilyen elmebeteg....szegénykém.

Hidan: Óhh... hát én annyira sajnálom,hogy ő meg halt...ő volt az egyetlen talán akinek sejtelme sincs arról, hogy mi is folyik körülötte. És ahogy káromkodik az már művészet.

Kakuzu: Egyem a szívét, olyan keveset tudtunk meg róla... pedig talán még ő volt az aki a leg tisztábban gondolkodott... (legalábbis Hidan mellett úgy tűnt.. oh igen a Zombi kombi)

Zetsu: izzééé...hát ööö...a maga módján ő is aranyos.... kannibalizmus for evör! ikszdé

hopp egy kicsit hosszúra sikerült ez a komment...nem akartam becsszó!
Naplózva
Pettinho
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1280


« Válasz #1052 Dátum: 07 okt 02, 12:47:04 »

Dicsak emberek... vélemények??? Nah akko Én is had Nevet
Hát akko:
Pein:
Hát az a klónozás az naon bejött meg a Deidara alakja meghát olyan édes vol amikor kicsi volt h az csak na Nevet

Konan:
Az origami nagy mestere mint Scofield ikszdé Mondjuk nem csinált sokat és sztem nincs is akkora szerepe de azért eddig Ő se rossz kacsint

Deidara:
Bár meghalt mégis örökké for evör az egyik kedvenc karim és amit halála előtt cisnált az... Csodaszép....Szal: Art is a Bang! Nevet

Sasori:
Hát nkem akko se jött be amiko Sasori mánia volt nkem Hirukoként tetszett de azt cska egyszer használta szal...

Hidan:
Ő is olyan kis kaszás... Naon jóarc és nem is olyan pénzsóvár mint Kakuzu :ninjaideg: kár h meghalt bírtam őt... Mosolyog

Kakuzu:
Izé Ő aztán télleg nem cisnált sokat ikszdé És nem is naon jött be...

Zetsu:
NA igen a kis skrizo Nevet Olyan jó kis növény és még locsolni sem kell Nevet Szal abszolute jó Nevet

Tobi:
A kis titokzatoska...hát amikor még Dei-senpai tanítványa volt akko vicces volt mostmeg még csak alig h megszlal de mondjuk azért Ő se roszz kacsint

Itachi:Sztem naon merev és egy ember aki kiirtja vmiért a családját az már noan hü*e szal nem sztem őt...

Kisame:
Jóbarátja volt az egyik legjobbnak (zabuza) tehát bírom és ah a kardjával csapkod az Wááá Nevet Olyan kis halpofa Mosolyog

Nah iegn aszem ennyi Nevet

És akko még találtam egy képet a kis Peinről aki nem is tom sztem oylan mint Suigetsu :o
http://bp3.blogger.com/_VkIbHKDK5Dg/RwDGB2aifuI/AAAAAAAAA6U/L8lsb6ewXXI/s1600-h/youngster+of+pein.jpg
« Utoljára szerkesztve: 07 okt 02, 12:48:41 írta Pettinho » Naplózva
Skizoh
Vendég
« Válasz #1053 Dátum: 07 okt 02, 13:03:02 »

Whááá!  a végén ezt a képet imádtam! ikszdé Ritka jó lett...  umm..de akkor most milyen színü is Pein haja?!  ???
« Utoljára szerkesztve: 07 okt 02, 13:04:57 írta Skizoh » Naplózva
Pettinho
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1280


« Válasz #1054 Dátum: 07 okt 02, 14:05:22 »

Hát sztem akko most tiztázhatjuk h sosem volt semmi köze Peinnek naruhoz... Nevet
Am Pein haja ha minden igaz akkor most olyan narancsos de kisfiúként sztem kék vagy fekete haja volt Mosolyog De mondjuk az is igaz h a kép FanArt Nevet
« Utoljára szerkesztve: 07 okt 02, 14:18:09 írta Pettinho » Naplózva
Adachi
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2074


« Válasz #1055 Dátum: 07 okt 02, 14:19:09 »

..LoL..az egy fanart..szal egész nyugottan lehet vörös haja.. szal.. xD...

Naplózva
yupi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 448


Pein is Invincible


« Válasz #1056 Dátum: 07 okt 02, 15:14:21 »

Igazság szerint Isten tudja melyik Pein igazi teste... nem bizti hogy az a Yondifél volt...
Naplózva

FireCat
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 717

JátszMacska


WWW
« Válasz #1057 Dátum: 07 okt 02, 15:55:32 »

Hn. hátha azon az eredeti színes aka képen olyan narancsos volt a haja olyasmi lehet csak világosabb (sztem árnyékban állt) Bár azt is kinézem belőle hogy fehér a haja... Nevet
« Utoljára szerkesztve: 07 okt 02, 15:56:14 írta FireCat » Naplózva

mossuk le hipóval. marjon le a csontig.
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1058 Dátum: 07 okt 02, 16:55:02 »

Mivel testet tud cserélni, és nem tudjuk, hogy megvan-e még az eredeti teste, így olyan színű  a haja amilyet akar. Nevet
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Slane
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 867

So long suckers! :)


« Válasz #1059 Dátum: 07 okt 02, 16:58:02 »

Amikor először láttuk Peint, az a test valszeg Yahinko volt  Mosolyog Mármint irtóra hasonlít rá, sztem ezerszer jobban mint Yondira vagy Narutora.
Naplózva
FireCat
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 717

JátszMacska


WWW
« Válasz #1060 Dátum: 07 okt 03, 12:28:52 »

Este azt találtam ki hogy Zetsu a feje az egész bandának. Hisz semmit nem tudunk róla, és Tobi a tanítványa volt... vagy valami olyasmi. Mikor kijelenti magának hogy tobi jó fiú Tobi elejti a gyűrűt mintha kicsit meglepődne, vagy összerezzenne, szerintem Zetsu hipnotizálja tobit, ő mondta neki hogy hvíja elő a sharingant és hogy dirigáljon Peinnek... ikszdé
Naplózva

mossuk le hipóval. marjon le a csontig.
Skizoh
Vendég
« Válasz #1061 Dátum: 07 okt 03, 18:23:33 »

Hát az biztos, hogy Zetsu is egy nagy "gazember" de nekem túl hülyén néz ki ahoz, hogy fő gonosz lehessen... bár meg lehet, hogy nem véletlenűl tudunk olyan keveset róla...
Naplózva
Morimoto-kun
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1139


« Válasz #1062 Dátum: 07 okt 03, 18:27:00 »

Én leginkább Itachit és Sasorit bírom.
Itachi: legnyugisabb gonosz kari+ elég erős is.
Sasori: ő pedig első,hogy vörös hajú és még az is,hogy ő is nagyon nyugis bár hiruko báb nem tetszett Nevet
Naplózva
FireCat
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 717

JátszMacska


WWW
« Válasz #1063 Dátum: 07 okt 03, 19:10:23 »

Hát nemtom, Zetsu-Tobi dolgon még az is eszembe jutott hogy Zetsu skizo, és a rosszabbik énjével meg tudta szállni Tobit Nevet Nane, inkább a hipnózis, hamár olyan csodaszeme van.
Naplózva

mossuk le hipóval. marjon le a csontig.
Pettinho
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1280


« Válasz #1064 Dátum: 07 okt 04, 13:27:51 »

Sztem meg épp az h Zetsu nem lehetett mindig olyan kis növény féle szal lehet h Tobi csinálta olyanná vagy nem tom :Mosolyog Nevet De sztem am. Pein így ránézésre jobb mint Tobi Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 69 70 [71] 72 73 ... 248
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!