24 szep 22, 16:24:58 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 197 198 [199] 200 201 ... 248
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Akatsuki  (Megtekintve 647009 alkalommal)
0 Felhasználó és 50 vendég van a témában
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #2970 Dátum: 10 máj 01, 11:40:33 »

Melyik Akatsuki tag volt halhatatlan? Kakuzu, Sasori, Pein, Orochimaru, egy normál harcban még ha 100%-os biztonsággal is vinnél be nekik egy halálos támadást, valószínűleg kinevetnének.
És kitől tudna vért lopni? Deidara repül, a magasról darabokra robbantja, sőt, ha Hidan nem tud közel menni az ellenségéhez, egy Tenten is legyőzi, mert ha nincs vele Kakuzu, akkor hiába halhatatlan, mozgásképtelen, ergo harcképtelenné tehető.
Kakuzu doton bőrét megkarcolni se tudná, Sasori testének csak egy kicsi részéből lehet vért szerezni, és mivel ez az egyetlen élő része, tudjuk mennyire védi. Kisame hozzáhasonlóan fegyver használó, de ő a Köd Hét Kardforgatójának egyike, kizárt, hogy egy Hidan kaliberű fegyver használót ne tudjon pusztán csak a kardjára hagyatkozva hatástalanítani. Konan nem harcos, de még így is kitudja játszani Hidan-t, hiszen a papírból nem lehet vért szerezni, Zetsu-nál pedig még az is kérdéses, hogy van-e egyáltalán vére, hiszen növény. Pein-t és Itachi-t pedig szerintem magyarázni sem kell.

STM-nek igaza van, Jounin szinten állt, Asuma legyőzte őt, ha Kakuzu nincs ott, és nem kaparja össze, akkor hamar véget ért volna a harc.

Az meg, hogy "kevesebb ninjutsuval,taijutsuval és genjutsuval van megáldva" pontosan azt jelenti, hogy nincs neki egyik sem.

Csapatban, úgy, hogy voltaképp Kakuzu bábja, valóban erős, de egyénben, ő a leggyengébb tag, és ez szerintme egyértelmű.
Azt meg hagyjuk már, hogy mi lenne a ránk támadna, hülyeség.
Naplózva

Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #2971 Dátum: 10 máj 01, 14:49:14 »

igazából egyik Akatsuki tag sem volt hallhatatlan,csak nehezen lehet megölni:)
Naplózva

Szellem Lovas
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 236


Inkább halok becsülettel, mint élek becstelenül


« Válasz #2972 Dátum: 10 máj 01, 21:31:49 »

hidanon kívül senki sem volt halhatatlan, csak elég táposak voltak igen.

Bár ha khisimoto kiírta a mangából, jó igaz állítólag hidan még él de ezt pontosan nem tudhatjuk és hát én már abban is kételkedem, hogy miután Shika legyőzte lehet elvesztette a halhatatlanságát
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #2973 Dátum: 10 máj 01, 22:21:24 »

Hidan semmivel nem volt halhatatlanabb, mint mondjuk Orochimaru. Mitől lett volna az? "Elpusztíthatatlanabb" semmiképp nem volt a többieknél, és Orochimaruval ellenben, sőt, talán Kakuzuval és Sasorival is, neki az idő is komoly gond lehetett.. nem tudjuk, öregedett-e, de végül is, semmi nem utalt arra, hogy nincs így, csak azt tudjuk, hogy az egyedi testműködése kísérletek eredménye volt, úgyhogy nem nagyon állíthatjuk, és elég sok mindenbe belehalhatott volna, amit a többi "halhatatlan" akatsukis közül sokan túléltek volna, gond nélkül. Kishi szerint (legalábbis azt olvastam, iylesmit mondott) most is haldoklik, mert egyszerűen éhen fog halni a földben. Nevet

Abba ne menjünk bele, mi a halhatatlanság. Pojén
« Utoljára szerkesztve: 10 máj 01, 22:25:52 írta STM » Naplózva
kvcs
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 41


« Válasz #2974 Dátum: 10 máj 03, 18:41:37 »

Kaihaku R. Kumori!
Megmutatnád nekem azt a jelenetet amit eddig nem igen láttam?
Asuma legyőzi Hidant?

 Hmm?

Ejjha eddig más Narutot néztem/olvastam :[

jójó nem kéne ebbe belemennem..de most ritka kiváncsi lettem  bow
« Utoljára szerkesztve: 10 máj 03, 18:42:40 írta kvcs » Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #2975 Dátum: 10 máj 03, 18:58:54 »

Asuma lefejezte Hidant. És fej nélkül még neki is nehezére válna harcolni.
Ha nincs ott Kakuzu, akkor Asuma nyer.

Az megint más, hogy ha Shikamaru nincs ott, akkor Asuma még előbb meghal.^^"
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #2976 Dátum: 10 máj 03, 19:06:55 »

Pontosan arra gondoltam amit Dant-C mondott. Ott Asuma lefejezte Hidan-t, ha Hidan tudta volna folytatni a harcot, nem kellett volna Kakuzu-nak vissza varrnia a fejét, vagyis Asuma nyert, legyőzte a halhatatlant, aki harcképtelenné vált, és aki nem tud harcolni, az a vesztes. Az, hogy utána Kakuzu összekaparta, már más kérdés, egy az egy ellen Asuma legyőzte, és ez az, ami a te kérdésedre a válasz.
Azt meg sajnálom, hogy te más Naruto-t olvastál eddig, kezd el ezt is.
Naplózva

STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #2977 Dátum: 10 máj 03, 19:12:57 »

Viszont, ha Sikáék nincsenek ott, Asuma nem úgy harcol már az elejétől, hogy őket védje (ezt valaki (nem pont így) ki is mondja), sokkal hatékonyabban tud támadni, és ez a társai jelentette előnyt ki is egyenlíti.  Mosolyog
Naplózva
kvcs
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 41


« Válasz #2978 Dátum: 10 máj 03, 19:20:25 »

Győztes nem a temetőben végzi..idő előtt ^^
Hiba volt oda vinni Shikát de ez már csak Asuma butaságáról tesz bizonyságot Mosolyog
Akatsukira nem 3 gyerekkel kell menni :\
Asuma meghalt ennyit láttam,és Hidan túl élte...4v2be :]
Shika' elejétől fogva blokkolta Hidant és még így is elvérzett a sensei  bow
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #2979 Dátum: 10 máj 03, 20:06:53 »

Hidan vesztett. Hidan és Kakuzu aki úgymond nyert. De összességében, még így is elég döntetlen volt a harc.
Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #2980 Dátum: 10 máj 03, 21:00:06 »

Hidan anélkül szétégette és az egyik lábát kiiktatta Asumának, hogy Kakuzu közbelépett volna. Hidant meg Shika hatástalanította neki, szóval ha nincs Shika, Asuma veszít 1 vs 1 be.
Naplózva


 
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #2981 Dátum: 10 máj 03, 21:22:16 »

Most jutottunk el oda, hoyg felesleges bármit mondani, csak ismételném magam. AZért mégegyszer: Hidan kezdeti átmeneti fölénye annak az eredméyne volt, hogy Asuma a stratégiáját a társai megvédésére alapozta, és inkább igyekezett távol tartani tőlük Hidant, a célratörő támadás helyett. Ha nincs így, ezt valahol mondják is, bár nem emlékszem, pontosan hogy, s hol, sokkal jobb esélyekkel indít, ami azonnal kiegyensúlyozza a társai későbbi támogatása okozta előnyt, mert arra pont a jelenlétük miatt volt szükség.
Naplózva
Bububo
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 545


Már rég lehunytam a szemem.


« Válasz #2982 Dátum: 10 máj 03, 22:25:42 »

Fellapoztam a mangát. Ééééss egyértelműen Hidan a jobb. STM amit mondasz az nagyából ott megbukott hogy ép Asuma volt aki vaktába támadott. Még Shikamaru is megjegyezte, hogy ez nem túl jó ötlet. Asume megjegyzi hogy ezt kell tenni mert "Hidan" erősebb nála, nincs más választás. Utána Kakuzu áll 1 helyben. Shikamaruék is. Asuma támad Hidannak 1vs1-ben. És Hidan vértcaspól tőle. :\ Shikamarunak köszönheti hogy nem halt meg. Utána levágta a fejét jah. 2vs1 ben sikerült. 1vs1 ben látszott hogy Hidan legyűri Asumát. Lesütöttszemek
Naplózva

-Amit nem értesz, azt ne kritizáld fiam! Kinek útját nem jártad, életét nem érted.
\"Tabukkal vettük körül magunkat, mert nem tudtunk szembenézni a gyengeségeinkkel.\"
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #2983 Dátum: 10 máj 03, 22:32:43 »

Vegyük azt, h Hidan Shikamaru és Asuma ellen harcolt 2v1 ben, amikor levágták a fejét. Megjegyezném h Shikamaru vette észre h a szimbólumból ki kell szedni Hidant, nem beszélve arról, h ott eldőlt a csata, amikor megszerezte a vérét. Klasszis különbség van közöttük, és hiába az aka leggyengébbje  az asuma szintü ninják nem ellenfelek ^^

Amugy csak ugy mellékesen, de szerintem ezzel lazán át lehetne menni a ki nyerne topikba nem?
Naplózva







kvcs
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 41


« Válasz #2984 Dátum: 10 máj 03, 22:42:44 »

Felesleges kedves Renningan,én fellapoztam a mangát újra mielőtt kommenteltem volna...
másokkal ellentétben.
Itt a vége fuss el véle válaszoltak előttem :]
STM arra célozna,hogy Asuma kijátszotta volna Hidant ha tud valami háttérinfót pl : levághatod a fejét beszélget tovább... MosolyogDe flame off,peace ;]
Naplózva
Oldalak: 1 ... 197 198 [199] 200 201 ... 248
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!