24 szep 22, 16:22:25 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 196 197 [198] 199 200 ... 248
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Akatsuki  (Megtekintve 646983 alkalommal)
0 Felhasználó és 34 vendég van a témában
Inahi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5


« Válasz #2955 Dátum: 10 ápr 28, 19:53:08 »

Kétlem, hogy Hidan képes lett volna ilyesmire, végtére is harc terén nem sokkal mutatott többet mint egy mezei paraszt a kaszájával. Nevet
Arról nem is beszélve, hogy a Kage bunshin technika sok chakra-t igényel, és Hidan chakra kapacitásáról semmit sem tudunk, de nem villogtatta, az biztos. Nevet

Azé én megnézznék egy ilyen parasztot xD  Hmm?  smirksweat Hümm-hümm
« Utoljára szerkesztve: 10 ápr 29, 11:46:47 írta Inahi » Naplózva
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #2956 Dátum: 10 ápr 28, 20:06:14 »

Én csak leírtam a véleményem, ami a tényekre alapult. A különleges technikáit leszámítva csak a kaszáját lengette ész nélkül, ez az én véleményem.
Te pedig beírsz egy ilyen hülyeséget, hogy ha ránk támadna? Ez egy manga szereplő, én elhiszem, hogy kedveled, de inkább te gondolkozz, mert ez tényleg nevetséges.
Remélem ez nem lesz törölve, de ha igen, akkor is igazam van, Hidan kaszabolásában nem volt semmi rendkívüli, semmi olyan, amit ne tudna bármelyik mezei shinobi megcsinálni.
Az ilyen fan vélemények, mit vélemények? Sima okoskodó sértegetések, pedig nagyon zavaróak.
Naplózva

STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #2957 Dátum: 10 ápr 28, 20:53:40 »

Hát, ha összeeresztenének vele, és nálam is lehetne valamilyen fegyver, lazán lenyomnám. Mosolyog
Ha már Hidan a valóságban van, nálam miért ne lehetne pont egy gepárd M6? Nevet
Naplózva
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #2958 Dátum: 10 ápr 28, 21:08:54 »

Egy japán szamurály lazán levágná a tagot. A legegyszeübb, ha  egyszerűen frontálisan támadsz, ha nincs meg a  kör, meg a szertartás, akkor hiába van vér, amit tőlem szedett.
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #2959 Dátum: 10 ápr 28, 21:24:11 »

Azért a kasza mozgékonyságát ne becsüld alá. A Narutoban már egy átlagos, vagy egy kicsit gyorsabb ninja képességei is übereleik valamivel a valódi harcművészekét, Hidan meg azért jól zsonglőrködött a pengéivel. De egy lőfegyverrel mrá bárki elbírna vele, ami nemhogy más akatsuki tagról, de más shinobiról (kinél-kinél más-más okból) sem sűrűn mondható el.
Naplózva
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #2960 Dátum: 10 ápr 28, 21:28:38 »

Elképzelem az esetet: Szalad feléd hidan, lóbálja nagy kaszáját, te meg előkapva shotganod fejbelövöd.  >.<#

Öszintén, Hidan ellen, egy olyan nindzsa, aki igazán komolyan támadná, nem engedné még azt se, hogy megáljon, az biztos nyer. Annak a baromi hosszú előkészítésnek sok a hátulütője.
Naplózva
kvcs
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 41


« Válasz #2961 Dátum: 10 ápr 28, 22:38:12 »

STM-el osztom a véleményt,és sajnos felületes irásokat látok pár embertől...hogy Hidan így úgy amúgy..
Pl.
Kakashi ellen elég szépen gyorsulgatott :>
Sharingan segítette az öreg sensei-t.
Személy szerint egy kicsit tovább maradhatott volna..egy ütős és jó karaktert írtak ki :\
Mikor a Hidanos részek voltak Shipuba akkor a sima Naruto-s részek feelingje ütötte fel a fejét...:]
kellett valami vicces,bolond és persze erős ^^
de elmúlt sajnos :[
Naplózva
kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #2962 Dátum: 10 ápr 28, 23:42:21 »

Könnyen beszélünk Hidan legyőzéséről, mert tudjuk a gyengéjét de attól ő még az Akatsuki tagja volt és frankón levadászott min 1Jinchuurikit.
Papíron a Hidan vs. Asuma meccset Asumának kellet volna nyernie, mert jobb a statja (Hidannak 31.5, Asumának 32.5) de nem ő nyerte.
A halhatatlanság iszonyatos előny egy halandó shinobival szemben, egyrészt ha az ember shinobi akkor gyors és tiszta munkát akar végezni pl: torkot metszenek vagy azt csinálják amit a 2chunin Hidan ellen frankón átdöfik valami nagy pengével azt csá vagy leninjutsuzzák Nevet. Na de ez nem válik be és onnantól kezdve lélektanilag is hátrányban vannak "banyek egy halhatatlan az ellenfelem most mit csináljak?!".

Ismétlem szerintem könnyen beszélünk Hidan legyőzéséről miközben a Naruto világa Tentenekkelvan tele (csak hozzá szoktattak minket a kiolthatatlan lángokhoz meg spéci vérvonal képességekhez)

Amúgy azt olvastam valahol a napokban, hogy Zetsu fekete fele és fehér felének a szövegei más japán írásmóddal vannak írva így is jelezve, hogy 2külön személy. gondoltam megosztom veletek Nevet
Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #2963 Dátum: 10 ápr 29, 13:22:20 »

Érdekes ez a zetsus dolog.

Én hidant egy kiforratlan shinobinak látom, egy képeségre támaszkodik, így a lehetőségei kevesek. Taijutsuban jónak minősül, de nem olyan jó szerintem, mint  lee vagy gai. Ninjutsuban semmit nem tud szinte, bár a halhatatlanság nem tudom minek minősül. Ha valaki jó taktikus, képes megverni. Maga a személyisége a hátrány számára, ha nem szolná el magát, esetleg bekombózna valamit, pl.: csak egy egyszerű klónal, vagy valamilyen más jutsuval, akkor már jóval meghaladná egy jounin szintjét.
Naplózva
tocika12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 314



« Válasz #2964 Dátum: 10 ápr 30, 21:28:09 »

Mi az hogy jóval meghaladná egy jounin szintjét? S-rangú körözött bűnöző... nyilván genin-szinten van.
Nekem pl. az tetszett az egész Hidan és Kakuzu csapatban, hogy olyanok, mintha az isten (Kishi) is egymásnak teremtette volna őket. Hidan tulajdonképpen semmit sem ér Kakuzu nélkül, mert ha fej nélkül próbál meg harcolni, akkor valaki (ő) megsérülhet, ami mellesleg számára lényegtelen, de harcképtelenné válna, vagy harcképtelenné tenné magát.
Hidanról tudunk meg szerintem a legkevesebbet, de nekem pont ez jön be, hogy ő a rejtélyek embere.
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #2965 Dátum: 10 ápr 30, 23:45:19 »

Nem genin szinten. Jounin szinten. Asuma egyenrangú ellenfele volt, egy az egy ellen talán veszít is.

Attól, hogy S-szintü a körözöttsége, azért nem lesz egyből S osztályú shinobi. Egy Itachi, Jiraiya, Hiruzen, Kisame, Deidara, Sasori, vagy akár Zetsu például bőven az. Hozzájuk képest Hidan nem volt sehol.
« Utoljára szerkesztve: 10 ápr 30, 23:45:50 írta STM » Naplózva
Szellem Lovas
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 236


Inkább halok becsülettel, mint élek becstelenül


« Válasz #2966 Dátum: 10 máj 01, 06:32:56 »

De volt valahol, csak az a pont az olyan mélyen van, hogy szabad szemmel nem látható.


Amúgy azért nem volt ő olyan gyenge, hisz legyőzte Asumat meg egy másik védős tagot, plusz egy Jinchuurikit is.

ő lényegében egy fajta támadási stílusra volt beállva és azt hasznosította.Ez olyan, hogy Naruto sem mutat sokat vagy inkább Kakashi, Itachi sem mutatott valami túl sokat még is erős ninják.

Hidan mint az Akatsuki leggyengébb tagja hmm elgondolkodtató hisz gondoljatok bele, melyik Akatsukis tag volt még halhatatlan????
Hiába tudott kevés ninjusut vagy taijusut a halhatatlanság ott van az ő oldalán így miután megszerez bármelyik akatsukis tagtól egy csepp vért is onnantól kezdve lényegében vége lenne a küzdelemnek.

Én nem azt mondanám, hogy a leggyengébb hanem hogy kevesebb ninjutsuval,taijutsuval és genjutsuval van megáldva, mint bár melyik tagg
Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #2967 Dátum: 10 máj 01, 10:31:57 »

azt mondjuk megnézném sasoritól h szerez vért xD
Naplózva

hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #2968 Dátum: 10 máj 01, 11:03:05 »

Nana, egy jounin-nak vanesze, és higadtsága. Ezek meg voltak hidanban? Naruto is egyre jobban lehigadt, és egyre többet gondolkodik is. Hidan meg csak rohangál, és ordibál, meg csapkod a kaszával. Hiába halhatatlan, ha az ellenfele gyorsabb, esetleg erősebb, vagy ilyenek.
Naplózva
kvcs
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 41


« Válasz #2969 Dátum: 10 máj 01, 11:29:08 »

Na persze ha nem ismernéd és rá kombóznál az erdőben...és a füstfelhőből előtörve átszúrna akkor meg neked esne le az állad,hogy wtf omg this is madness?
ehh..olyan irritáló ez a leggyengébb szöveg...Aka'ba megvoltak a párok feladatok..
Hidan egy vicces karakter volt,oltogatták egymást Kaku'val^^

Személyes véleményem szerint Hidan csakis elterelésnek volt berakva...amint láthattuk Kakashi Vs Hidan,Kakuzunál..
Hátba lövi a társát egy fuutonnal és a mi szeretett Kakashink álla a földön...
______________________________________
http://noob.hu/2010/05/01/kaboom.jpg

Vegassal akartam megvágni a részt,de a kép is megteszi,hisz fura lenne ha nem látta volna bárki a forumról eme jelenetet... :']

Visszatérve a gondolat menetemre...egy olyan shinobi mint Kakashi 2x megszivja eme csodálatos módon...te biztos okosabb lennél...


"Írta: hiroto 
Nana, egy jounin-nak vanesze, és higadtsága. "

jójó...van elég Konohába mégse birnának el egy "hidan ultimate gyenge karakterrel"
Naplózva
Oldalak: 1 ... 196 197 [198] 199 200 ... 248
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!