24 szep 22, 12:14:48 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 193 194 [195] 196 197 ... 248
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Akatsuki  (Megtekintve 646777 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #2910 Dátum: 10 feb 07, 15:38:16 »

Egyébként sem Konoha sem pedig Danzou nem tudott arról ,hogy Madara is segít a mészárlásban. Mivel Danzou a 478. manga 5. oldalán ránéz Madarára és gondolja ,hogy ha Sasuke tudott Itachiról akkor az akatsuki is.
Naplózva
Bontakun
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 237


Bonta


« Válasz #2911 Dátum: 10 feb 22, 20:21:53 »

Itachinak a két szeme alatt miért olyan? Az vágás lenne, vagy micsoda? Gondolkozik
Naplózva

STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #2912 Dátum: 10 feb 22, 20:26:45 »

Azok "ráncok". Itachinak amolyan koravén, beesett tekintete van, és ennek a stilizált jele az a  két jellegzetes csík.
Hasonló egyébként tényleg megjelenhet például level 80-as kockákon, a betegeken, betegeskedőkön, vagy azokon, akik nagyon sokat láttak.. nekem is van, persze nem ilyen élesen kivehető, és csak olyan harmad ilyen hosszú. Mosolyog
Naplózva
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #2913 Dátum: 10 feb 22, 22:00:40 »

Itachi titokban wowozott és lvl 80as death knight volt. xD Amúgy Tobi-nak is ilyen van de neki valószínű, hogy csak a kora miatt.Itachi-nál ez tényleg csak amolyan karikás szem, hasonló szerintem mint Gaara-nak van.
Naplózva
titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #2914 Dátum: 10 feb 23, 16:19:18 »

Én arra lennék kíváncsi ,hogy vajon Kakuzu mennyit tudhatott ebből a Madara dologból ,mivel azt tudjuk, hogy Hashiramával harcolt ,így lehet hogy Madarával is összefutott és Tobi már ott volt az Akatsukiban mi előtt Kakuzu meghalt ,bár ez már úgy is lényegtelen.
Illetve ,hogy Madara mért engedte Itachit az Akatsukiba és mi is volt az egyesség köztük ,mivel Ita gyakorlatilag kém volt és árthatott volna belülről az Akának,ennek ellenére Tobi engedte ,bár gondolom nem kötött mindent az orrára és figyelt rá,bár akkor miért pont Kisamét rakta be mellé???Akinek a legkésőbb mondta el ,hogy ki is Tobi valójában.
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #2915 Dátum: 10 feb 23, 17:22:53 »

Nem hiszem, hogy az Akatsukin belül azokon kívül, akikről tudjuk, hogy be voltak avatva, még be lettek volna avatva többen. Madara akkor fedte fel magát mindenki előtt, mikor a tervéhez már nagyon kevés kellett. Eleinte max 3-an tudhatták, hogy ki is valójában az Akatsuki vezére: Pein, Konan és Itachi. Itachi azért maradt az Akatsukiban, mert távol kellett tartania a szervezetet Konohától. Madarát pedig valamivel sakkban tudta tartani, hisz Madara nem csak, hogy megígérte neki, hogy tartózkodik Konohától, de be is tartotta ezen ígéretét. Ez egy nagy titok, hogy miért...
Naplózva
Tsunade
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


"A céljaim érdekében jobb nekem a sötétségben..."


« Válasz #2916 Dátum: 10 feb 25, 12:52:03 »

Six, talán azért, mert félt tőle? Madara félt Itachitól... Az ok, hogy Madara régen erős volt, de hogy most mennyit tud azt sajnos nem tudjuk. Itachi pedig eléggé erős volt.. én azt is el tudom képzelni, hogy erősebb mint Madara. Tehát pusztán félelemből tartotta be az ígéretét.

titius, Madarának jól jött Itachi az Akatsukiban, hiszen eléggé erős, és betegen is alázta az ellenfeleit... Itachi pedig megígérte neki, hogy tag lesz, amennyiben segít neki kiírtani a klánt. De nem hinném, hogy az ígéret miatt maradt bent, mert Itachinak gyakorlatilag "küldetése" volt bűnözőnek lenni. És egyébként is, hogy nézett volna ki, ha aki kiírtotta a klánját, majd elkóborol más falukba... na meg aztán ott van Sasuke. Itachi nem mutathatott "jó" példát neki.. és mint tudjuk ő mindent érte tett.
« Utoljára szerkesztve: 10 feb 25, 12:56:25 írta Tsunade » Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #2917 Dátum: 10 feb 25, 13:09:36 »

Jó, hogy te mondtad ki, hogy Madara félt Itachitól. Én azért nem mondtam ki, mert egyszer már kimondtam és akkor le lettem 'ordítva', hogy nem is.

Itachi karaktere nagyon érdekes. Haláláig, sőt még az után is hű volt önmagához. Hű volt Sasukéhez, és hű volt a falujához. Sasuke miatt a halált választotta, hisz be akarta teljesíteni Sasuke bosszúját. Átadott valami űbertápos erős Narutonak, hogy ha arra kerül a sor, akkor meg tudja állítani Sasukét, meg tudja állítani az Uchihák bosszúját. Nagyon érdekes, hogy két dolgot vitt véghez úgy, hogy ez a két dolog ellentétes egymással...
Naplózva
Tsunade
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


"A céljaim érdekében jobb nekem a sötétségben..."


« Válasz #2918 Dátum: 10 feb 25, 15:54:56 »

Leordítottak? :S Akkor üzenem a kedves leordítóidnak, hogy olvassanak mangát....  smirksweat Igen tényleg ellentétes dolog, mondhatni paradoxon  >.<# De egy magasabb szinten ez is feloldható: Szerette volna, ha Sasuke beleteljesíti a bosszúját, ugyanakkor azt is, hogy ne vesszen el teljesen a sötétségben. Remélem így érthető. Más ötletem már nincs  Nevet
Naplózva
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #2919 Dátum: 10 feb 25, 16:05:58 »

Én ugyan nem ordítottam le senkit, de a manga-t viszont olvasom. Hol mondja abban azt Madara, hogy félt Itachi-tól?
Naplózva

Bububo
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 545


Már rég lehunytam a szemem.


« Válasz #2920 Dátum: 10 feb 25, 16:30:51 »

Akkor én most csak suttogom. Szerintem nem félt Itachitól. ismétlem ezt halkan és suttogva mondom  Pojén

Egyet értek Kaihaku R. Kumorival én is olvasom a mangát, de se leírva nincs. De még csak nem is látszik Madarán hogy húde parázna akárkitől is. Ha Itachi annyival Madara felett állt volna, akkor kiiktatja. És fordítva.. ha Madara félt volna Itachitól, akkor már rég nem élne. Biztos meglett volna a módszere hogy ártson Itachinak. Itachi meg nem hagyta volna hogy Madara Sasukéval valaha is találkozzon. ha kellő ereje lett volna hozzá biztos meggátolja. Nem hiába uszította Sasukét Madarára. Mert rá küldte. Itachi remélte hogy Sasuke beülteti a szemeit, és elég erős lesz hogy legyőzze Madarát. Túltegyen rajta.

Szerintem Madarának szüksége volt Itachira. Hogy miben? hogy mire? kb ugyan arra mint ami miatt Sasuke is olyan fontos most neki. Ami fogalmam sincs hogy konkrétan micsoda. ÉS e miatt hogy Itachi mellete maradjon, még Konohának se ártott. Bár lehet csak megtürték egymást. És csupán annyiról volt szó, hogy Itachi segédkezet nyújt Madarának, hogy eltüntessék az Uchihákat cserébe Konohát elfelejti.
Annyi a lényeg ha Itachi tehette volna, megszabadította volna a Sasukét, Konohát, a világot Madarától.
Naplózva

-Amit nem értesz, azt ne kritizáld fiam! Kinek útját nem jártad, életét nem érted.
\"Tabukkal vettük körül magunkat, mert nem tudtunk szembenézni a gyengeségeinkkel.\"
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #2921 Dátum: 10 feb 25, 16:46:40 »

És ha kölcsönösen tartottak a másiktól? Mert Madara,ha azt nem is mondja, hogy fél tőle, de azt kijelenti, hogyha többet tud róla Iachi, már nem élne. Tehát, legalábbis óvatos volt vele.. én úgy láttam, amellett, hogy "egymás kezére játszottak", tehát kompromisszumot kötöttek, és ennek megfelelően együtt működtek, folyamatosan sakkban is tartották a másikat.
Természetesen Konoha "megkímélésének" az oka inkább Itachi együttműködése lehetett, mint az, hogy tartott tőle, de a fentebbi kijelentése után, az biztos, hogy mégiscsak tartott tőle.
« Utoljára szerkesztve: 10 feb 25, 16:48:28 írta STM » Naplózva
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #2922 Dátum: 10 feb 25, 17:11:59 »

Én úgy gondolom Madara tarthatott volna Itachi-tól, ha az ismeri a képességeit, de az öreg biztos megette a szükséges óvintézkedéseket annak érdekében, hogy a technikájára senki se jöjjön rá idő előtt, ezt bizonyítja szerintem Sasuke auto-Amaterasu támadása is. Ha Itachi-nak tudomása lett volna Madara képességéről, akkor nem tett volna egy ilyen lépést, mert tudta volna, hogy teljesen felesleges, Madara apó így is úgy is átengedné magán a fekete lángokat.
Valami oka biztos volt annak, hogy Madara nem tette el láb alól Itachi-t, de ez fordítva is elmondható, sőt, igazából Itachi-nak több oka lett volna kinyírni az öreget, hiszen tudta jól, hogy ha lehetősége lesz, bekavar Sasuke-nak.

Szerintem nálunk az "...de az ellenségeidet még közelebb" nevű mondás volt érvényben. Próbálták ellenőrzés alatt tartani a másikat, és kölcsönösen felhasználni egymást. Madara igénybe vette Itachi erejét az Akatsuki-ban, ezért cserébe megígérte Itachi-nak, hogy nem támad Konoha-ra.
Madara-nak nem lett volna érdeke megölni Itachi-t, mert felesleges lett volna hadseregét megfosztani a legerősebb tagtól, főleg úgy, hogy még nincsenek a Bijuu gyűjtés végén.
Itachi viszont ha tehette volna, megöli Madara-t, mert tudta jól, hogy az ő halála után semmi sem áll majd az öreg Uchiha és Konoha/Sasuke közé.

Naplózva

Tsunade
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


"A céljaim érdekében jobb nekem a sötétségben..."


« Válasz #2923 Dátum: 10 feb 25, 19:09:24 »

Mikor tartotta Sasukének az esti meséjét, akkor mondta, hogy "Ha ezt Itachi tudta volna, már rég halott lennék" Tehát tartott tőle. Vagy hobbiból nem mondta el? Ördögi
Naplózva
titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #2924 Dátum: 10 feb 25, 19:49:47 »

Az ,hogy tart tőle nem azt jelenti ,hogy fél tőle,Peintől is tarhatott ,mert elég erős volt ahoz ,hogy ne Madarát kövesse és harcba bocsátkozzon vele...Tsunade "Hobbiból nem mondta el?"kijelentésed egy baromság ,szerinted a ninjavilágban ki az a aki elmondja a másiknak a gynegepontjáj és a jutsui gyengéit. Igen Madarának kellett Itachi az Akatsukiba ,mert jó erő forrás volt ,de nem értem Itachi miért nem ölte meg?Mivel tudhatta ,hogy Madara gond lesz Sasunak és Konohának is.Lehet azért nem ,mert harcba bocsátkozni ,mert gondolta ,hogy rossz kimenetele lehet a harcnak ,így meghalhat Madara ellen és sasu nem tudta volna megölni őt...
Naplózva
Oldalak: 1 ... 193 194 [195] 196 197 ... 248
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!