24 szep 22, 12:29:27 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 192 193 [194] 195 196 ... 248
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Akatsuki  (Megtekintve 646807 alkalommal)
0 Felhasználó és 23 vendég van a témában
Hiei
Vendég
« Válasz #2895 Dátum: 10 feb 02, 00:05:25 »

Nézhetjük a dolgokat a nevetségesebb oldalról is... teljesen felesleges volt leölni a klánját mert ha egyedül képes volt rá elég gyengék lehettekxDD. Már pedig ő egy este alatt lehentelte őket:D.
Tudom sharingan ellen csak egy másik sharingan győzhet de akkor is nevetséges, ha innen nézemxDD.
Naplózva
datango
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 321


Firma


« Válasz #2896 Dátum: 10 feb 02, 10:02:44 »

Nézhetjük a dolgokat a nevetségesebb oldalról is... teljesen felesleges volt leölni a klánját mert ha egyedül képes volt rá elég gyengék lehettekxDD. Már pedig ő egy este alatt lehentelte őket:D.
Tudom sharingan ellen csak egy másik sharingan győzhet de akkor is nevetséges, ha innen nézemxDD.
nem volt egyedül, egymaga nem lett volna képes lehentelni a klánját, volt egy segítője aki feltételezhetően madara volt...!
Naplózva

-=Suiton=-
"The Sharingan's true power... this Uchiha Madara's power!"
http://bf3stats.com/stats_pc/mgjani
"Sajnálom datango, nem küldhetsz üzeneteket és privát üzeneteket ezen a fórumon."  <--   c=3
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #2897 Dátum: 10 feb 02, 10:24:44 »

Igen, Madara állítása szerint ő maga segített neki. Viszont eddig tőle csak egy kivételes képességű menekülő jutsu-t láthattunk. Én úgy gondolom, hogy ha a Kage-k találkozón nem mutatott semmit az erejéből, akkor Itachi előtt se. Hiszen tudta, hogy Itachi nem bízik benne, és így is kapott egy Amaterasu-t, lehet ha ismeri az öreg képességeit, még többet kap. Én arra tippelek, hogy egyszerűen álmukban lemészárolta őket. Mert azért a legtöbb tapasztalt Uchiha-nak szerintem kellett olyan szinten lenni minimum, mint Sasuke volt az itachi elleni harcban, Átok Pecsét nélkül.
Naplózva

Bububo
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 545


Már rég lehunytam a szemem.


« Válasz #2898 Dátum: 10 feb 02, 16:27:38 »

Szaaal.. pont ezaz ami az én szememet igazán szúrja.
Konoha szemszögéből. Kizártnak tartom hogy CSAK ITachira bízták volna a klán kiirtását. Annyira féltek az Uchiháktól, akkor nem csak egy embere bízzák az egészet. A lehetséges hibák faktora igen nagy. + igen vakon megkellet bízniuk Itachiban. Amit elég nehéz elhinni Danzouról. Hogy ő csak úgy osztogatja a bizalmát. Mert ha kudarcot val, az nyílt hadüzenet az Uchihák ellen. Még aznap este vérontás jött volna. Amit nem hiszem h konoha megkockáztatott volna. Biztosra kellet menniük, és a "biztoshoz" Itachi nem elég egyedül. Mondjuk az is furcsa hogy a nagy eszes Shinobik erre nem gondoltak. Hogy Itachi ehez kevés. Érdekes  Gondolkozik pedig még Sasukénak is leesett, hogy Itachit valaki segítette. Viszont kétlem hogy Konohaiak, tudtak volna Madara segítségéről.

Az azért durva hogy Danzounak konoha több klánjából van embere. Pl. akiket Madara lezúzott. Az egyik Aburame klán tagja. Azon belül is az igen csak örzött részből való. Ha annó Itachi is Danzou féle ANBU ba került, akkor lehet ő is pecsétet kapott a nyelvére. Ezért nem mondott soha semmit. Csak tetteivel tudta környezetét céljainak megfelelően manipulálni. Mondjuk ennek ellentmond, hogy megfenyegette Danzout. Hogy elmond mindent, kitálal. Genjutsu formályában lehet tovább tudná adni az infót. Szavak nélkül Nevet fúh most jól bele kavarodtam. Meg jól bele mentem.
de elég abszúrd hogy danzou megbízott egy olyan ANBU ban aki nem a gyökér tagja. Magyarán az ő ellensége is. Mind1 már kezdek én is belekavarodni xD
Naplózva

-Amit nem értesz, azt ne kritizáld fiam! Kinek útját nem jártad, életét nem érted.
\"Tabukkal vettük körül magunkat, mert nem tudtunk szembenézni a gyengeségeinkkel.\"
kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #2899 Dátum: 10 feb 02, 17:29:31 »

Danzou megbízott Itachiban erre a 478as manga a bizonyíték ott lepődik meg benne, hogy elmondta az igazat.
Lehet aznap 1100%ot nyújtott Itachi és élete legnagyobb erőpróbája volt, de nemártana ha Kisimoto mangába foglalná mi történt? Hogy történt ez a mészárlás?
 (Danzounál 11sharingan van amiből 1 Shisuié volt, Sasuke apjának és annak a 3om uchihazsarunak akikről még tudunk tuti volt sharinganjuk +még valakinek. Ha csak ennyi Uchiha bírt a klán"erejével"akkor szerintem túlbecsüljük őket és Itachit le.)
« Utoljára szerkesztve: 10 feb 02, 17:32:08 írta kakesz » Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #2900 Dátum: 10 feb 02, 18:29:24 »

Senki se gondolhatja komolyan, hogy az egész klánból, csak Itachi, Sasuke és Madara volt erős. Akkor egyáltalán mért jelentettek volna gondot bárki számára is? És ugye Itachi-nak a mészárlás után ébred fel az MS, szóval szerintem azért többségi alapon le kellett volna gyűrniük. Még se egy rakás mezei shinobi-ról beszélünk.
Naplózva

STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #2901 Dátum: 10 feb 02, 18:40:49 »

Nagyjából egyetértek veled, deee... Menyét-sama mangekyouja jóval a mészárlás elött, Vizihalál-san halála után ébredt fel, láthattuk is amikro az apja után néz vele, és Erős-Harcos is meglátja, sőt, faggatja vele kapcsolatban a szüleit.
Egyébként, ha klán elitje akkot nem is Itachi(mangekyou nélkül), vagy Sasuke(mangekyou nélkül) szintjén volt, de ha mondjuk tolták úgy, mint Kakashi, azért az is (bőven) elég lehetett a klán hírnevéhez.
« Utoljára szerkesztve: 10 feb 02, 18:42:44 írta STM » Naplózva
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #2902 Dátum: 10 feb 02, 19:02:55 »

Valóban? Hát ez elég kínos, úgy tűnik megkopott a memóriám. Csak arra hagyatkoztam, hogy a Susanoo-ra azt mondta, azon az éjszakán ébredt fel benne az is, én pedig ebből asszociáltam a mészárlás éjszakájára.
Viszont én akkor is kétlem, hogy csak Kakashi szintjén voltak. Itachi úgy kioktatta őt, arról, hogy Uchiha test nélkül nem lehet kihasználni a Sharngan-t, hogy én ebből arra következtettem, az Uchiha-k többsége simán felülmúlta Kakashi Sharingan-os képességeit. Viszont ha mégse, akkor teljesen ok nélkül van túlértékelve az egész klán.
Naplózva

STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #2903 Dátum: 10 feb 02, 19:46:23 »

Hát, Kakahsi ereje azért nem abban az egy szem sharinganban van, ő kivételes zseni, a stratégiai érzéke kimagasló, és úgy általában, nem véletlenül világhírű. Az akkori klán pedig szerintem nem volt ugyanaz, mitn a Madara korabeli.
Persze, egy-két kiemelkedő ninja bármelyik időszakban lehetett, a klán-írtás idején is, aki Kakashi szintje fölött volt, de én kétlem, hogy az az időszak lett volna a klán fénykora.
« Utoljára szerkesztve: 10 feb 02, 19:47:38 írta STM » Naplózva
Bububo
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 545


Már rég lehunytam a szemem.


« Válasz #2904 Dátum: 10 feb 02, 20:00:27 »

Sokáig azt se tudtuk hogy Shisui tehetséges volt. Pedig az elmondások alapján, legalább akkora zseni lehetett mint Itachi. Ha csak 3-4 tehetség lett volna, akkor Konoha elintézi őket. És nem görcsölt volna a nőkön és gyerekeken. Mert hát így többet vesztettek volna. Egy erős vérvonalt elveszteni kiírtani 3-4 veszélyes ember miatt nagy luxus. Szerintem több, mesteri sharingan forgató volt a klánban. Mivel Madara segítette Itachit, mind kettejük elmondása szerint, így a nagyágyúkat is megölhették simán. Madara technikálya am is alattomos, és alvás közben durván halálos. Naruto-ablakos eset. Viszont ami idegesít, hogy Konoha nem tudta hogy Madara segíti Itachit. ennyire lebecsülte volna az Uchihákat? vagy itachit becsülték túl? kétlem. És ez az a pont hogy WTF? Van konoha aki kiadja egy szál embernek hogy oldjon meg egy problémát, amit ő nem tudna? Mint videójátékokban. A-B csapat. A csapat te vagy, meny győzz le egy hadosztályt, tankokat, vadászgépeket, bázisokat egyedül 2 pisztolyal, míg a hadsereged bevonul utánad. Jah és fedezd őket. Kicsit Epci fail a hihetősége.
Naplózva

-Amit nem értesz, azt ne kritizáld fiam! Kinek útját nem jártad, életét nem érted.
\"Tabukkal vettük körül magunkat, mert nem tudtunk szembenézni a gyengeségeinkkel.\"
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #2905 Dátum: 10 feb 02, 20:09:03 »

AZért vedd figyelembe, hogy:
a) Shisuiból is egy darab volt, aki talán Itachi szintjén volt. De a Kakashi szintü ninják is simán S osztályuak.
 Most őszintén, egy 30 Kakashi/Yamato szintü ninja képzeld már el mit tudna csinálni. Ha emellé jön még akár csak egy-két közel Sannin/kage szintü shinobi, meg egy pár száz átlagos jounin szintü ninja, képzeld el mekkora haderőt is jelent.
b) Mégiscsak Uchiha Itachiról van szó, aki tizenháromévesen már Anbu osztagvezető volt, nyolc éves korától használta  asharingant, a merénylet idején neki volt egyedül mangekyouja a klánból (valószínüleg), és a feladata az volt, eggyesével, csendesen végezzen a klánból mindenkivel, ilyen képességekkel. 
Azért igazad van, egy kis segítséget adhattak volna mellé, de ha valakire rá lehetett bízni egy ilyen küldetést, az ő.
« Utoljára szerkesztve: 10 feb 02, 20:10:34 írta STM » Naplózva
Bububo
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 545


Már rég lehunytam a szemem.


« Válasz #2906 Dátum: 10 feb 02, 20:18:31 »

Nem az a bajom hogy Itachi túl erős, vagy túlzottan tehetséges. Csak egy ilyen kaliberű merénylethez, igen csak kockázatos volt Itachit egyedül küldeni. Sasuke is rájött. Egyedül nem tudta volna véghez vinni! Madara kellet hozzá. De Konoha nem tudott Madaráról. Csak meny Itachi öld le a klánod. Tényeken alapuló túlbecsülés. Mert kimondták, Itachi nem lett volna képes egyedül véghez vinni. És Konoha még is csak egyedül küldte volna? Ha nincs Madara akkor itachi felsül. 90% Az Uchihák válasza meg igen durva megtorlás lett volna. És konoha ezt nem látta előre? Egy elvileg ilyen fontos dolgot, ennyire félválról vett volna? ez az ami nekem nem stimmel.

Konoha nem tudhatta hogy Itachinak MS e van. Persze hacsak ők nem adták parancsba, hogy szerezze meg. Danzou végülis tájékozott volt az MS el kapcsoaltban. Szal lehet MS is csak konoha parancsára lett beszerezve.
Naplózva

-Amit nem értesz, azt ne kritizáld fiam! Kinek útját nem jártad, életét nem érted.
\"Tabukkal vettük körül magunkat, mert nem tudtunk szembenézni a gyengeségeinkkel.\"
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #2907 Dátum: 10 feb 02, 20:28:12 »

Az ms megszerzésével kapcsolatban, én mióta ismerem Itachi történetét, biztos vagyok benne, hogy így volt, vagy legalábbis Shisui megölése parancs volt, és aztán tudomást szereztek az ms-éről.
Bár most, hogy így belegondolok, az lehet még érdekes, Danzou honnan is tudott erről pontosan..
« Utoljára szerkesztve: 10 feb 02, 20:31:27 írta STM » Naplózva
L
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 510

Hello, my name is L.


« Válasz #2908 Dátum: 10 feb 02, 21:00:51 »

Lehet az volt a fizetsége azért, hogy Madara papó segédkezett a mészárlásban, és még nem tudni ki...
Naplózva

Imagination more important than knowledge
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #2909 Dátum: 10 feb 02, 23:39:43 »

Huh... lehet, hogy egy kicsit már túlzás ez az Itachi így-meg-úgy. És az ismételgetéseknek sincs sok értelme. ^^

Szerintem 2 dolog lehet:

1.) Kishimoto M. sensei ennyire dolgozta kis a mészárlás részleteit, mert ennyire szolgálta a történet érdekeit és kész. Ezért ne felejtsük el, hogy ez egy hatalmas világ, és ha mindent centire pontosan ki lenne dolgozva, akkor minimum 5000 részes lenne a Naruto és nem egy, hanem minimum 50 mangaka dolgozna rajta.

2.) Egyelőre ennyit tudunk, de Kishimoto talán még akar valamit a dolgokkal (Tobi szövege Zetushoz) és lesz még itt ereszd el a hajam parti... Lehet olyan dolgokat tudunk meg, hogy mindent át kell majd értékelni.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Oldalak: 1 ... 192 193 [194] 195 196 ... 248
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!