24 szep 22, 10:13:58 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 190 191 [192] 193 194 ... 248
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Akatsuki  (Megtekintve 646704 alkalommal)
0 Felhasználó és 9 vendég van a témában
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #2865 Dátum: 10 jan 11, 18:16:53 »

Akkor az Elsőnek több Bijuuja volt mint Madarának, más ötletem nincs, h verhette le.
Naplózva







hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #2866 Dátum: 10 jan 11, 19:11:25 »

Vagy csak a kekkei genkai verte madra képességeit. Vagy talán taijutsuan volt job az első.
Naplózva
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #2867 Dátum: 10 jan 12, 07:19:27 »

STM: igen van oldalam sőt link is elakartam küldeni neked , de azt irta a fórum hogy a postaládád megtelt vagy mi...

Renningan. igen az animében valóban az van Mosolyog
-Earth Release: Hiding Like a Mole Technique
-Field of Clay Mines (With Deidara)   <-- ez a másik is föld elemű dzsucu tod mikor dejiderával kombinálva jáccadozott sasuke ellen Mosolyog
-Whac-A-Mole Technique (Anime only)   <-- ez volt az animében.

Ha jól emléxem az aknákat és a bombákat Deidara csinálta, ő természetesen föld elemű volt. Madara, csak lehúzta őket a föld alá a tér idő jutsujával és közben idióta neveket adtott neki (mint pl bujj el mint egy vakond, csapd le a vakondot " az az idíóta kalapácsos játék, ahol kis vakondok dugják elő a fejüket lyukakból és egy kis kalapácssal vissza kell őket nyomni." dzsucu tehát ez a rész nem feltétlenül bizonyítja, hogy madadara föld elemű)
Naplózva
datango
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 321


Firma


« Válasz #2868 Dátum: 10 jan 12, 15:20:26 »

Nos akkor most vesézzük ki! Mosolyog
Earth Release: Hiding Like a Mole Technique
Ez az a technika amikor a föld elemű felhasználó csakrát visz át a homokba és engedi a használóját hogy beássa magát mint egy vakond. A föld alatt érzékeli hogy mi torténik a felszinen és feltudja használni ezt az információt arra,hogy meglepetésszerüen támadjon az ellenfélre. Ez a képesség arra is használható , hogy mélyre lemenjen a föld alá és elmeneküljön az ellenség elöl. Tobi használta ezt a támadást amikor néhány robbanó agyag volt a föld alatt. Deidara is használta ezt a technikát hogy elmeneküljön a károsulástól az egyik robbanó klónoktol amikor harcolt a "team guy" -? hm? és a Kakashi csapattal.

Whac-A-Mole Technique
Madara használta a Föld elem:Hiding like a mole technikát hogy felbukkanjon a harcmezőn a kiszemelt célpontja elött .
Nemszeretős technika ez mert ez a jutsu gyors támadást eredményez az ellenfél közelében. Az animében Tobi használja ezt a jutsut amikor "harcol" a 8 emberből álló csapat ellen konohából. Ez gyorsan meggátolta hogy a csapat elmeneküljön előle és megzavarják sasukét.



ez a két föld elemű jutsut láttuk halllotuk tobitól és olvassuk a kishi által kiadott könyvikét akkor abba benne is van.
A forditást én készitettem a könyv alapján hát elég pongyola de szerintem meggyőző. Thx


-----
Másik dolog pedig lehet, hogy madarának csak a Kyuubi volt ... (persze ez csak feltételezésemen alapuló infó) Az első hokagének pedig az összes többi... sok lúd disznót győz Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 10 jan 12, 15:34:07 írta datango » Naplózva

-=Suiton=-
"The Sharingan's true power... this Uchiha Madara's power!"
http://bf3stats.com/stats_pc/mgjani
"Sajnálom datango, nem küldhetsz üzeneteket és privát üzeneteket ezen a fórumon."  <--   c=3
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #2869 Dátum: 10 jan 13, 12:51:14 »

Én nem tom, honnan szedtet a leírást a jutsukrók de azér különösebb vitát nem fogok ezen indítani.
Madara saját bevallása szerint erőtlen...tehát nem valószínű, hogy túl sok támadást tud, és olyan idióta neveket adott enenk a két technikának, különösen a whack-a-mole nem hinném, hogy komolyan is gondolta (itt még Tobiról beszélünk nem Madaráról ezt ne felejtsük el...)
Én kitartok a mellett, hogy egyszerűen a time-space jutsut használta és lebújt a föld alá mint a két anbu root tag ellen...
Naplózva
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #2870 Dátum: 10 jan 13, 12:54:48 »

De ha a tér idő jutsu-ját használja akkor  földben nem tudna megjelenni, mert az olyan mintha falba teleportálna.Meg a föld is látszik hogy mozgatva van vagyis ez föld jutsu.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #2871 Dátum: 10 jan 13, 14:15:04 »

Datango:

Annak a két "jutsunak" a leírása webfordítás? Mert van benne pár olyan szókapcsolat, amit csak a webfordítás tud produkálni. ikszdé
Ha webfordítás, akkor az ilyet mellőzzük. Mosolyog
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
RikuCute95
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9


Kage:D


WWW
« Válasz #2872 Dátum: 10 jan 16, 10:53:36 »

Most az akatsuki topicból Madara topic lett? :S Ez így nem jó...
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #2873 Dátum: 10 jan 16, 10:58:11 »

tibee77, egyetértenék, valahogy korábban biztos is voltam benne, hogy Tobi itt a téridő technikáját használja,a mivel képes áthatolni a szilárd tárgyakon, de ha Kishi ezt írta, akkor csak van benne valami. Innentől nem érdemes vitatkozni.
Naplózva
datango
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 321


Firma


« Válasz #2874 Dátum: 10 jan 16, 11:47:47 »

Datango:

Annak a két "jutsunak" a leírása webfordítás? Mert van benne pár olyan szókapcsolat, amit csak a webfordítás tud produkálni. ikszdé
Ha webfordítás, akkor az ilyet mellőzzük. Mosolyog

Mosolyog nem webfordítás , én fordítottam le... de csak így tudok "pongyolán" fordítani angolt Mosolyog
Naplózva

-=Suiton=-
"The Sharingan's true power... this Uchiha Madara's power!"
http://bf3stats.com/stats_pc/mgjani
"Sajnálom datango, nem küldhetsz üzeneteket és privát üzeneteket ezen a fórumon."  <--   c=3
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #2875 Dátum: 10 jan 19, 08:41:35 »

Akkor bocs. ^^" Nem akartalak megbántani. ^^"
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
FireCat
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 717

JátszMacska


WWW
« Válasz #2876 Dátum: 10 jan 19, 23:05:26 »

Melyik az a könyv, ami szerint Kakuzu fejvadászkodik? Az a bingó könyv? Vagy nincs neve?
Naplózva

mossuk le hipóval. marjon le a csontig.
datango
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 321


Firma


« Válasz #2877 Dátum: 10 jan 20, 12:33:55 »

de. Bingó könyv.
Naplózva

-=Suiton=-
"The Sharingan's true power... this Uchiha Madara's power!"
http://bf3stats.com/stats_pc/mgjani
"Sajnálom datango, nem küldhetsz üzeneteket és privát üzeneteket ezen a fórumon."  <--   c=3
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #2878 Dátum: 10 jan 31, 17:32:06 »

Én nem gondolom úgy, hogy az Uchiha mészárlása mindenképp része lett volna annak, hogy megvédjék a világ békéjét. Ez lehet egy ok, és lehet, hogy Itachi ezt valóban így gondolta, de egyáltalán nem volt igaza. Semmi se bizonyítja, hogy történt volna bármi rossz is, ha az Uchiha klán nem tűnik el a föld színéről. Viszont a mészárlás következtében meggyengült Konoha hadereje, létrejött a Bosszúálló Sasuke karaktere, ez ruházta fel erővel Danzou-t, Itachi ennek köszönhetően lett szökött Shinobi, és így erősítette az Akatsuki erejét. Én akárhogy is nézem, szörnyű dolgok sorozatát indította el ezzel a mészárlással Itachi, és a béke legkisebb szikrája se merült fel.
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #2879 Dátum: 10 jan 31, 17:45:05 »

Viszont, ha Tobi fikciójának csak 1% esélyt is adunk, akkor ha az Uchihák Konoha torkának esnek, abból elég véres kis polgárháború alakult volna ki. És akkor nem csak az Uchiha klánból hullottak volna az emberek, hanem a többi klánból is, ill. Konoha faluja egy csatatérré válik. Ha pedig Konoha faluja nagyon meggyengül (még mindig nem csak az Uchihák elvesztésére gondolok), akkor a Tűz Országa lehúzhatja a rolót, mert a rejtett falu jelenti a haderőt.

Mielőtt valaki azt hinné, hogy "helyeslem" amire Itachit utasították, hát ki kell ábrándítanom. Én a magam részéről el sem tudom képzelni, hogy mi a helyes és hogyan döntöttem volna egy ilyen helyzetben. Mosolyog
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Oldalak: 1 ... 190 191 [192] 193 194 ... 248
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!