24 jún 03, 11:32:15 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 189 190 [191] 192 193 ... 248
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Akatsuki  (Megtekintve 595823 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #2850 Dátum: 09 dec 29, 13:47:20 »

Hát... Nem lehet túl sokat kihozni egy fejvadászkodásból élő tagból... Szerintem pont jó úgy, ahogy van. Gyakorlatilag, aki végig kísérte eddig a történetet egyedül Itachi volt... A többiek (kivéve Madara-t) kb ugyan annyit szerepeltek...
Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #2851 Dátum: 09 dec 29, 14:03:15 »

Hát Dei és Kisame is elég sokat szerepelt hál istennek. Zetsu és Konan szerepelt nagyon keveset szerintem, de ők még szerepelhetnek legalább, még ha kedvenc kék hajú leányzónk nem is az Akatsuki oldalán.  Mosolyog
Naplózva


 
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #2852 Dátum: 10 jan 08, 21:50:23 »

Arról volt már szó hogy Tobi (Madara) valószínűleg föld elemű?Mert ezek a sorozatos föld jutsu-jai eléggé feltűnőek.Plusz amikor megállította Suigetsu kardját valószínű hogy úgy csinálta mint Kakuzu, a vasbőr technikájával.Amellett gondolom még tűz elemű is mivel Uchiha.És így már lehet gondolkodni azon, hogy anno a Shodaime hogy is győzte le, mert oké, hogy ott van még a Sharingan és az azzal járó jópár képesség, mégis az "egyszerű" jutsu-k (úgy értem nem doujutsu-k) semmit nem értek az első Hokage ellen mivel nem nem volt olyan eleme ami ütötte volna az ő három elemét(föld,víz,fa).Így rá volt kényszerülve hogy a szemét használja, erőltesse folyamatosan ami a veszte lett.
Naplózva
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #2853 Dátum: 10 jan 08, 22:08:39 »

Hát és ha több eleme is volt még? pl villám? Tűz biztos hogy volt neki, de ha véletlenül szél is, akkor elileg  víz nem biztos, hogy ért volna valmit. Madar egyszerűen csak nagyon  támaszkodott a különleges adotságár, és még az is lehet, hogy az ms-e képpességeit hatástalanítja vlamilyen különleges fa jutsu

Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #2854 Dátum: 10 jan 08, 22:17:24 »

Részemről az a sanszos, hogy Madara a Kyuubi-ra támaszkodva akart csatát nyerni. Nem tudni, mivel jár a MS ezen technikájának használata... Szerintem emiatt lett ez a végkimenetel, mert Madara a Kyuubival karöltve akarta megverni az elsőt, aki viszont szint úgy tudta iránytani a Kyuubit...
Naplózva
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #2855 Dátum: 10 jan 09, 00:14:17 »

Az okés, hogy lehet más eleme is, én csak arra támaszkodtam, hogy eddig csak föld elemű jutsu-kat láttunk tőle.De azt Madara-nak tudnia kellett, hogy a Shodaime játszi könnyedséggel irányította az összes bijuu-t, nem csak a Kyuubi-t.Erre nem hiszem, hogy alaphozhatott.A harmadik nagy shinobi háború után csak úgy "begyűjtötte" mind a 9et és aztán nagylelkűen szétosztogatta, mint valami háziállatokat Ezek után nem lehetett annyira biztos Madara a dolgában szerintem, már ami a Kyuubi-t illeti.Tehát csak erre nem alapozhatta a győzelmét.Amúgy meg nem volt minden Uchiha olyan mint Kakashi, nem rohangált mindegyik 4 elemmel a zsebében.Mondjuk Madara nem volt átlagos Uchiha az biztos.
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #2856 Dátum: 10 jan 09, 03:10:32 »

Nem kötekedésként, de hol láttunk MAdarától bármiylen föld elemü jutsut? smirksweat
Naplózva
Tsunade
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


"A céljaim érdekében jobb nekem a sötétségben..."


« Válasz #2857 Dátum: 10 jan 09, 12:32:22 »

Hát én arra emlékszem, mikor harcolt a Konohai csapat ellen. Akkor sokszor használt egyet, amit elnevezett valami idióta névvel...
Naplózva
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #2858 Dátum: 10 jan 09, 12:43:49 »

Na én most nagyon megzavarodtam. A 3. shinoi háorú az akkor volt, amikor Pain találkozott oro-ékal nem? Akkor már rég nem élt az 1.  

Am Madarátor én se láttam föld jutsut, de én elhiszem hogy tud nyomni.
Van egy mangakép, ahol lehet látni madarát, ahogy elkullog a veresége színhelyéröl. Ott lehet látni, ahogy át van szurva a teste, nem ez gyengítette le?
Naplózva
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #2859 Dátum: 10 jan 09, 12:53:46 »

Na az lehet, hogy csak az anime-ben mutattak, a mangában nem is.  smirksweat
Naplózva
datango
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 321


Firma


« Válasz #2860 Dátum: 10 jan 09, 20:58:07 »

Madara föld elemű Mosolyog ez benne van a kishi databook ban is.
Naplózva

-=Suiton=-
"The Sharingan's true power... this Uchiha Madara's power!"
http://bf3stats.com/stats_pc/mgjani
"Sajnálom datango, nem küldhetsz üzeneteket és privát üzeneteket ezen a fórumon."  <--   c=3
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #2861 Dátum: 10 jan 09, 21:14:54 »

Datango, ez itt kicsit off, de ha neked megvan a teljes data book (mintha ilyesmit is írtál volna valahol. de lehet hogy rosszul emlékszem) dobj már egy püt, hogy  honnan tudnám én is megszerezni. Mosolyog

Az animében én még nem néztem meg azokat  a részeket (jó régóta nem követem rendesen, csak itt ott néztem bele), de ha ott csinált föld jutsukat, akkor nem szóltam. Pirul
Naplózva
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #2862 Dátum: 10 jan 09, 21:21:53 »

Gondolom Whack a Mole jutsu az, ami az animében van, és föld elemü.
Naplózva







datango
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 321


Firma


« Válasz #2863 Dátum: 10 jan 09, 21:44:56 »

STM: igen van oldalam sőt link is elakartam küldeni neked , de azt irta a fórum hogy a postaládád megtelt vagy mi...

Renningan. igen az animében valóban az van Mosolyog
-Earth Release: Hiding Like a Mole Technique
-Field of Clay Mines (With Deidara)   <-- ez a másik is föld elemű dzsucu tod mikor dejiderával kombinálva jáccadozott sasuke ellen Mosolyog
-Whac-A-Mole Technique (Anime only)   <-- ez volt az animében.
Naplózva

-=Suiton=-
"The Sharingan's true power... this Uchiha Madara's power!"
http://bf3stats.com/stats_pc/mgjani
"Sajnálom datango, nem küldhetsz üzeneteket és privát üzeneteket ezen a fórumon."  <--   c=3
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #2864 Dátum: 10 jan 11, 18:09:44 »

Arról volt már szó hogy Tobi (Madara) valószínűleg föld elemű?Mert ezek a sorozatos föld jutsu-jai eléggé feltűnőek.Plusz amikor megállította Suigetsu kardját valószínű hogy úgy csinálta mint Kakuzu, a vasbőr technikájával.Amellett gondolom még tűz elemű is mivel Uchiha.És így már lehet gondolkodni azon, hogy anno a Shodaime hogy is győzte le, mert oké, hogy ott van még a Sharingan és az azzal járó jópár képesség, mégis az "egyszerű" jutsu-k (úgy értem nem doujutsu-k) semmit nem értek az első Hokage ellen mivel nem nem volt olyan eleme ami ütötte volna az ő három elemét(föld,víz,fa).Így rá volt kényszerülve hogy a szemét használja, erőltesse folyamatosan ami a veszte lett.

A Föld üti a vizet. Mosolyog Kölcsönösen ütötték egymás elemeit így maradtak a Kekkei Genkaiok és a Bijuu gondolom. Mosolyog
Naplózva


 
Oldalak: 1 ... 189 190 [191] 192 193 ... 248
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!