24 szep 22, 06:17:50 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 187 188 [189] 190 191 ... 248
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Akatsuki  (Megtekintve 646522 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #2820 Dátum: 09 dec 04, 20:30:15 »

hát én úgy hiszem, hogy dei és oro legalább egy szinten vannak. és sztem jiraiya a remete formával megverné oro-t

igen tény hogy hiddan érdekes, de ha kissé spécizte volna magát, akkor lehet hogy előrébb végez. egy genjutsu az bárkit képes lefegyverezni, ha jó az alkalmazója. ha hiddant 72 órán át aláznának, vagy akár tehetetlenül hagynák, sztem megőrülne. de ha azt tenné mint sasukével, genjutsuban kiszedi a szemét, vagy darabokra vágja, hiddan bármennyire is jó, sztem gyötrődne.
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #2821 Dátum: 09 dec 04, 20:39:26 »

Azt azért ne felejtsük el, hogy Orochimau akkor mondta, hogy ennek a testnek lassan vége. Ezért is jött elő Kusanagival, mert muszáj volt neki. Ha nem jön elő vele, akkor elfogy a chakrája és GAME OVER. Tudjuk, hogy nagyon sok chakrát fogyaszt ez a test levedlő cucc. Szerintem Orochimaru nem volt valami erős. Itachinak szinte kisujját sem kellett mozdítania, hogy megalázza Oro-sant. Bár tény, hogy szerintem Itachi a legerősebb, de ha annyira erős lett volna Orochimaru, akkor nem tudta volna megalázni ennyire Itachi a 'legerősebb Sannint'. Szerintem a többiek is le tudták volna nyomni Orochimarut, viszont nehezebben. Peinnek nem lett volna elég bemelegítésre sem. Csak becsomagolja és kész is a doboz alakú kígyó, szállításra előkészítve.

Azért azt ne feledjük, hogy Itachi fel volt készülve arra, hogy meg kell szabadítania Sasukét Orochimarutól. Felkészületlenül azért biztosan nem ment volna ilyen könnyen neki az az alázás.
Amúgy MateusGrandus, Konant jóval hátrébb raknám. Minimum Deidara mögé. Mosolyog Jah és Zetsu + Tobi kimaradt.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
MateusGrandus
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 57

Krump-Lee


« Válasz #2822 Dátum: 09 dec 04, 20:46:39 »

Azt azért ne felejtsük el, hogy Orochimau akkor mondta, hogy ennek a testnek lassan vége. Ezért is jött elő Kusanagival, mert muszáj volt neki. Ha nem jön elő vele, akkor elfogy a chakrája és GAME OVER. Tudjuk, hogy nagyon sok chakrát fogyaszt ez a test levedlő cucc. Szerintem Orochimaru nem volt valami erős. Itachinak szinte kisujját sem kellett mozdítania, hogy megalázza Oro-sant. Bár tény, hogy szerintem Itachi a legerősebb, de ha annyira erős lett volna Orochimaru, akkor nem tudta volna megalázni ennyire Itachi a 'legerősebb Sannint'. Szerintem a többiek is le tudták volna nyomni Orochimarut, viszont nehezebben. Peinnek nem lett volna elég bemelegítésre sem. Csak becsomagolja és kész is a doboz alakú kígyó, szállításra előkészítve.

Azért azt ne feledjük, hogy Itachi fel volt készülve arra, hogy meg kell szabadítania Sasukét Orochimarutól. Felkészületlenül azért biztosan nem ment volna ilyen könnyen neki az az alázás.
Amúgy MateusGrandus, Konant jóval hátrébb raknám. Minimum Deidara mögé. Mosolyog Jah és Zetsu + Tobi kimaradt.

Óóó igen Tobi alias Madara Gádfádör.
Nos Ő mérfőldekre van az egész akacuki bagázstól.
Konan peig nem hiszem hogy olyan gyenge lenne csak hát egy Sannin ellen nem sokan tudnak fölénybe kerekedni.

Zetsut pedig direkt hagytam ki mivel nem nagyon láttuk még harcolni.

Apropó Sanninok

Oro sztem messze nem a legerősebb. Jiraiya is csak azért nem nyomta le mert Ő volt a legjobb barátja(mint narutonak szöcske) + Kabuto nélkül már rég halott lenne sztem.
Orochimaru az utolsó részekben már csak egy szánalmas ember akiben túlontúl erősen él az életösztön.
« Utoljára szerkesztve: 09 dec 04, 20:54:13 írta MateusGrandus » Naplózva

Áldott legyen az ATTEE



Which Final
Fantasy Character Are You?


- Azon gondolkoztam... hogy miért okádok én mindig csak lecsót. Amikor minden vagyok, csak vegetáriánus nem. Az szintén örök rejtély marad hogy a tegnapi lecsó adagot, hova terítettem.
- Geráppá. Hm!
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #2823 Dátum: 09 dec 04, 20:54:17 »

engem már nagyon érdekel mi rejlhet zetsu mögött. bár sejthetjuk, hogy nem gyenge, mert azért a spórás cuc nem volt semmi. meg gyors is.
Naplózva
MateusGrandus
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 57

Krump-Lee


« Válasz #2824 Dátum: 09 dec 04, 20:56:03 »

Hát igen azt tudjuk hogy képes spórákat ültetni amik az ellenfél csakráját csapolják lefele és így bénitják meg. Meg képest "osztódni". Jah meg különválasztani magát.
Naplózva

Áldott legyen az ATTEE



Which Final
Fantasy Character Are You?


- Azon gondolkoztam... hogy miért okádok én mindig csak lecsót. Amikor minden vagyok, csak vegetáriánus nem. Az szintén örök rejtély marad hogy a tegnapi lecsó adagot, hova terítettem.
- Geráppá. Hm!
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #2825 Dátum: 09 dec 04, 21:11:52 »

Azért azt ne feledjük, hogy Itachi fel volt készülve arra, hogy meg kell szabadítania Sasukét Orochimarutól. Felkészületlenül azért biztosan nem ment volna ilyen könnyen neki az az alázás.

Én abban a hsz-emben, amire te reagáltál, nem erre gondoltam. Itachi egyszer már leverte fél kézzel Orochimarut. Amikor Orochimaru arra készül, h vééégre átveszi Sasuke-kun teste fölött az uralmat és belé költözik erre emlékszik vissza. Akkor sem nagyon készült stresszesen napokig rá, hogy vajon mikor fog megpróbálni legyőzni a nagy Orochimaru. És most sem nagyon volt rá szüksége, sőt el volt tervezve, hogy így fogja megszabadítani szeretett kisöccsét az élősködő Orochimarutól... Szerintem itt még annyit sem készült az előző alázásánál, hiszen el volt tervezve, hogy majd megmutat minden MS technikát. Illetve megkockáztatom, hogy az is, hogy Sushanooval fogja elintézni Orochimarut. Orochimaru a saját kígyószájával mondta, hogy Itachi erősebb, mint ő.
Naplózva
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #2826 Dátum: 09 dec 04, 21:20:32 »

hát MateusGrandus ezeket tudjuk róla, de remélem nemsokára mutat többet is.

six arra gondolsz, amikor csak egyszerúen mozgásképtelené tette oro?
« Utoljára szerkesztve: 09 dec 04, 21:24:52 írta hiroto » Naplózva
MateusGrandus
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 57

Krump-Lee


« Válasz #2827 Dátum: 09 dec 04, 21:23:28 »

Hát nemtudom. Hova lett egyáltalán? A fehér része az Szöcskével ment. Az talán meg is halt. De az a yoropiko csávó hova lett? Meg úgy egyébként mi lett vele???
Naplózva

Áldott legyen az ATTEE



Which Final
Fantasy Character Are You?


- Azon gondolkoztam... hogy miért okádok én mindig csak lecsót. Amikor minden vagyok, csak vegetáriánus nem. Az szintén örök rejtély marad hogy a tegnapi lecsó adagot, hova terítettem.
- Geráppá. Hm!
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #2828 Dátum: 09 dec 04, 21:26:23 »

áááá sztem nem halt meg, mert a kis spórás technika sztem megmentette. a másik fele sztem valahol kémkedik  valaki után, lehet hogy kisame után?
Naplózva
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #2829 Dátum: 09 dec 04, 21:29:16 »

Azért azt ne feledjük, hogy Itachi fel volt készülve arra, hogy meg kell szabadítania Sasukét Orochimarutól. Felkészületlenül azért biztosan nem ment volna ilyen könnyen neki az az alázás.

Én abban a hsz-emben, amire te reagáltál, nem erre gondoltam. Itachi egyszer már leverte fél kézzel Orochimarut. Amikor Orochimaru arra készül, h vééégre átveszi Sasuke-kun teste fölött az uralmat és belé költözik erre emlékszik vissza. Akkor sem nagyon készült stresszesen napokig rá, hogy vajon mikor fog megpróbálni legyőzni a nagy Orochimaru.
Hát mondjuk az inkább volt erőfitogtatás,mint csata...
Tény hogy itachi erősebb volt,de tuti nem 2 perc lett volna a kígyófiú.
« Utoljára szerkesztve: 09 dec 04, 21:30:05 írta con » Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #2830 Dátum: 09 dec 04, 21:35:27 »

six arra gondolsz, amikor csak egyszerúen mozgásképtelené tette oro?

Igen arra, amikor visszaemlékszik, hogy Sharingan és, hogy neki kell egy olyan, mert szép piros. És akkor megfogja kígyókkal Itachit (természetesen hátulról), aztán hirtelen szembetalálja magát vele és a kígyók sehol. Arra gondoltam.

MateusGrandus!

Végre egy ember, aki látja a fától az erdőt.
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #2831 Dátum: 09 dec 04, 22:36:48 »

Nézd Orochimaru elismerte, hogy Itachi erősebb nála. Az, hogy mérföldek vannak köztük abból gondolom, hogy egy alattomos támadást kivédve oltotta be Orochimarut. Túl könnyű volt ez. Nézzünk másik példát Pein nagyobb akadályok nélkül végigmasírozott Konohán. Jiraiyát azért nem ölték meg, mert Itachinak elborult az agya. Mivel míg nem figyeltek, addig Jiraiya elő tudta készíteni a gyomoridézést. Ha mindenáron meg akarták volna szerezni Narutot, akkor meg is teszik...
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #2832 Dátum: 09 dec 04, 22:45:03 »

Úgy értettem, hogy elborult az agya.

Láttam azt a manga képet, amiről ezt hiszitek. Ott arról beszél Kisame, hogy Naruto Jiraiyával van, és hogy Itachinak lenne rá esélye, hogy legyőzze őt, de neki nem. Viszont vagy a fordítás, vagy tényleg félreérthető az a szöveg. Mert nekem az jött le, hogy Itachinak arra lenne esélye, hogy a kilencfarkút lenyomja. Ha így van, akkor viszont Jiraiyával is elbánt volna. Viszont Kisame mindenképp esélyesnek tartotta Itachit.

Moderátor:
Nem tripla hsz, csak töröltem közülük.
« Utoljára szerkesztve: 09 dec 06, 12:32:23 írta Chakra » Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #2833 Dátum: 09 dec 06, 12:37:25 »

Moderátor:
Pár oldal hsz törölve. A "Ki nyerne csatában?" téma nem itt van. A Sanninnak (Tsunade, Jiraiya, Ororchimaru) is van saját témája.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
datango
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 321


Firma


« Válasz #2834 Dátum: 09 dec 07, 12:46:09 »


Így lesz kisame folytatása! Mosolyog (nézzétek sokáig a képet!:) )
Naplózva

-=Suiton=-
"The Sharingan's true power... this Uchiha Madara's power!"
http://bf3stats.com/stats_pc/mgjani
"Sajnálom datango, nem küldhetsz üzeneteket és privát üzeneteket ezen a fórumon."  <--   c=3
Oldalak: 1 ... 187 188 [189] 190 191 ... 248
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!