24 szep 21, 20:44:44 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 177 178 [179] 180 181 ... 248
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Akatsuki  (Megtekintve 646021 alkalommal)
0 Felhasználó és 32 vendég van a témában
-Dante-
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1901



« Válasz #2670 Dátum: 09 okt 25, 20:20:51 »

ebben STM-nek van igaza h az akatsuki pein volt szervezetéből lett és nem tobi alapította ő csak kihasználta
Naplózva

Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #2671 Dátum: 09 okt 26, 03:56:08 »

Nincs itt semmiféle volt szervezet, mindig is akatsuki volt a neve és Nagato alapította, Madara csak belekontárkodott és kihasználta. Mosolyog
Naplózva

titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #2672 Dátum: 09 okt 26, 14:48:58 »

Lehet ,hogy alapból Pein csinálta és Madara utólag kontárkdott bele, de lehet ,hogy pont fordítva volt és alapból madara ötlete volt az egész és aháttérből az elejétől fogva ő volt a főnök ,bár az igaz ,h akkor benne lehetett volna Tobi az elejétől.Lehet ,hogy még erre választ kapunk.
Naplózva
kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #2673 Dátum: 09 okt 26, 16:01:15 »

Vagy együtt csinálták...

Az utsó tag Hidan volt ez tuti.
Deidarát  Sasori, Kisame és Itachi csatlakozása után szervezték be.
Kisame lelépése a falujából lehet pont az aka születésénél volt azaz Tobi direkt küldte. Konan és Nagato detto alap tagok voltak.
Zetsuról semmit nem tudunk és kakuzu csatlakozási idejéről se. Oro viszont Itachi előtt lett tag de ő lelépet.
Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
Brock Lee
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 125


« Válasz #2674 Dátum: 09 okt 26, 19:59:38 »

Nekem úgy rémlik a mangában Tobi és Pein is azt mondják, hogy ők az alapítók Nevet Tobi vagy akkor amikor Sasuke-nak mesél Itachi halála után vagy amikor Zetsu-val beszél. Pein meg ha jól rémlik, mikor Naruto-nak meséli a múltat.
Am Deidara miért utálta annyira Oro-t? Elvileg nem is találkoztak sose...Mivel Sasori eredeti társa Oro volt, így Deidara-ért csak Oro kilépése után mehettek. Ja erről jut eszembe, mikor Tobi és Zetsu beszélgetnek, akkor Zetsu megjegyzi, hogy milyen sok Akatsuki tag áldozta már az életét az ügyükért. Erre Tobi megjegyzi, hogy mindegyikük önszántából lett tag. Na most Deidara mikor lett önszántából tag? Nevet Neki muszáj volt, mert vesztett Itachi ellen.
Naplózva
Soul
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 538



« Válasz #2675 Dátum: 09 okt 26, 22:08:45 »

Vesztett Itachi ellen, igen, de a kihívást önszántából fogadta el Nevet
Naplózva

"What is a man but the sum of his memories? We are the stories we live! The tales we tell ourselves!"
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #2676 Dátum: 09 okt 26, 22:26:27 »

Hát nem nagyon volt neki választása. Én amelett vagyok, h Pein alapitotta meg az Akatsukit. Szerintem ő és Konan után jött Sasori és Orocimaru, majd Kisame (h ennek milyen befolyása volt Madarának az számomra relytély  smirksweat, de kb ilyenkor jelenhetett meg ő a szinen), MAdarával 1 időben jöhetett zetsu, majd Itachi. Utánna Deidara, Hidan és Tobi. Kakazu-t nem tudom hova tenni, mivel eléggé fontos szerepe volt mint pénzügyi biztos, korai tagnak képzelem el.
Naplózva







Brock Lee
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 125


« Válasz #2677 Dátum: 09 okt 27, 00:06:34 »

Meg végülis Tobi is elismeri, hogy Pein a "vezér" Nevet Mikor utasítja Pein-t, hogy neki kell elfogni a kyuubi-t, és mint vezértől nem fogad el hibát.
Naplózva
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #2678 Dátum: 09 okt 27, 15:58:17 »

Itt a lényeg, "utasítja"!Egy vezért, hogy lehet utasítani?  Nevet Azt csak azért mondta neki, hogy Pein-ben altassa a gyanút, hogy valójában kihasználja őt.Amúgy az Akatsuki előde volt szerintem az a csapat aki anno békét kötött Hanzou-val.Onnan mindenki meghalt, kivéve Konan és Nagato.Picit később jöhetett Tobi aki kihasználta a gyerekeket.Vagyis az alapokat hárman rakták le később fejlődött ki Tobi jóvoltából a mostani formáció.
Naplózva
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #2679 Dátum: 09 okt 27, 22:54:34 »

Pein volt az alapitó. Madara csak jött, látott és győzött. Nem értem mondjuk ennek a logikáját, h ha madara tényleg csak árnyéka önmagának, akkor Pein is tudta ezt nyilván, miért nem taposta el? A teljes erejü rinnegannal no meg a 6 pein testel csak lett volna keresni valója, minek hódolt be?
Naplózva







con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #2680 Dátum: 09 okt 27, 23:48:09 »

Hát szerintem mivel madara manipuláló művész,pein meg alapból nem volt komplett,szóval nem lehetett nehéz a talpnyalójává tenni.
Naplózva
Brock Lee
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 125


« Válasz #2681 Dátum: 09 okt 28, 00:00:39 »

Meg szerintem Madara azalatt, hogy a korábbi önmaga árnyéka, nem azt érti, hogy nagyon gyenge lenne. Csupán annyi, hogy jelenleg nincs a képességei 100%-ának a birtokában. Igazából ezen az "átmennek rajtam a dolgok no jutsu"-n kívül még nem nagyon mutatott semmit. Leszámítva, hogy tudjuk, hogy nagyon gyors (és jó menekülő, ahogy Kisame mondaná Nevet). Zetsu-t és Naruto-ékat lazán lehagyva ért oda Itachi és Sasuke harcának helyszínére.
Szerintem még így, önmaga árnyékaként, is nagyon erős lehet. Főleg, ha Pein nem állt ellen és hagyta magát irányítani. Sasuke-t kétszer is figyelmeztette, hogyha elárulja az Akatsuki-t, akkor megöli. Nem úgy tűnt, mint aki poénkodik, szerintem képes lenne rá, ha akarna (de nem akar, mert élve kell neki Sasuke Nevet).
Emelett lehet direkt tetetti magát gyengének, mint amikor fogyatákosnak, hogy mindenki alábecsülje őt és nem csak megtévesztés miatt Nevet
Naplózva
-Dante-
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1901



« Válasz #2682 Dátum: 09 okt 28, 00:24:30 »

madara ismerte nagato titkát és ezzel tartotta irányítás alatt
Naplózva

Brock Lee
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 125


« Válasz #2683 Dátum: 09 okt 28, 00:45:51 »

Azért szerintem ez még nem ok, hogy Nagato ne merjen Tobi ellen fordulni. Istennek képzelte magát, felsőbbrendűnek, többnek, mint egy ember. Nem hiszem, hogy, aki ennyire magabiztos, az ilyen "kis apróság" miatt behódolna. Szerintem itt több dolog játszott közre, hogy irányítani tudta Pein-t, de kétség kívül ez is nagyon fontos tényező Nevet
Naplózva
-Dante-
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1901



« Válasz #2684 Dátum: 09 okt 28, 09:22:57 »

Pein addig erős amig nem ismerik meg a titkát + ha ez nem lenne elég az Uchihák a legerősebb genjutsu használók és ő az ellen nehetetlen
Naplózva

Oldalak: 1 ... 177 178 [179] 180 181 ... 248
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!