24 szep 21, 18:55:24 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 175 176 [177] 178 179 ... 248
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Akatsuki  (Megtekintve 645958 alkalommal)
0 Felhasználó és 18 vendég van a témában
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #2640 Dátum: 09 okt 14, 21:34:17 »

Az, hogy Sasuke és a Taka mit mond vagy hisz, "részletkérdés". Mosolyog Ha Akatsukis köpenyben rohangásznak és Tobi akarata szerint cselekszenek (még ha tudtukon kívül is), akkor Akatsukisok. Mosolyog
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Nayu
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 129


« Válasz #2641 Dátum: 09 okt 14, 22:04:15 »

Az, hogy Sasuke és a Taka mit mond vagy hisz, "részletkérdés". Mosolyog Ha Akatsukis köpenyben rohangásznak és Tobi akarata szerint cselekszenek (még ha tudtukon kívül is), akkor Akatsukisok. Mosolyog

Milyen Akatsukis már az, aki nem vallja magát annak. Ez csak egy időleges koalíció. Nevet A Taka az Taka és nem Akatsuki.
Az már részletkérdés, hogy a külvilág ebből nem sejt semmit, és Akatsuki tagoknak hiszi őket. Kishi is eleget hangsúlyozta már, hogyan gondolkozik Sasuke erről. Ennyi.
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #2642 Dátum: 09 okt 14, 22:35:43 »

Szóval, ha én csatlakozom egy szektához csoporthoz, magamra tetováltatom/viselem a jelüket, engedelmeskedek a vezetőjüknek, és úgy általában, úgy viselkedek és élek, mintha tag lennék, de azt mondom (és gondolom), nem vagyok tag, akkor nem vagyok az? Érdekes nézőpont.
« Utoljára szerkesztve: 09 okt 14, 22:36:49 írta STM » Naplózva
kiscsoki
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 53


« Válasz #2643 Dátum: 09 okt 14, 22:43:20 »

okosakat ír a srác, igaza van, attól mert nem vallja magát annak csatlakozott hozzám, én sem tartom magam úgy hogy a többi seggfejhez tartozom az osztályban, mégis osztálytársak vagyunk, hiába mondom hogy nem...Sasuke azért csatlakozott az akatsukihoz hogy majd jól kihasználja azt a bosszúja céljából Tobi meg mint segítőkész felajánlotta az akatsukit neki cserébe ha elkapja a hachibit, csak mint mi már tudjuk Tobinak kicsit több a sütnivalója mint Sasukének és inkább ő használta ki...
Naplózva
-Dante-
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1901



« Válasz #2644 Dátum: 09 okt 14, 23:15:22 »

végre, köszi az állításom megerősítését Nevet  és sztem a mostani történésekkel és még amik történni fognak egy ideig még azok is maradnak Nevet meg az interjúk alapján is csak 3 új tag fog érkezni és az nem elég az 5 nemzet ellen... smirksweat
Naplózva

Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #2645 Dátum: 09 okt 15, 14:04:40 »

Hát...
Sasuke azért ugrál akatsuki mezben, mert egy naiv csicska. Nincs az akatsuki tagságot jelentő gyűrűje sem neki sem a társainak vagyis nem Hivatalos tag. Valamit valamiért alapon időlegesen beállt a "szektába", de még nem tetovált magára semmit, nem vallja a nézeteiken és ugy nagyjából tojik az egészre, ugyh nem tekintem tagnak.
Amugy meg ha van egy osztály és jön bele egy tanuló 2 napra, utánna elmegy, akkor semmi köze az osztályhoz. Ha lekáromkodja a főnök fejét, akkor megjegyezzük magunknak, de mint az osztály részének nem tekintjük.
Naplózva







Nayu
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 129


« Válasz #2646 Dátum: 09 okt 15, 14:50:28 »

Hát...
Sasuke azért ugrál akatsuki mezben, mert egy naiv csicska. Nincs az akatsuki tagságot jelentő gyűrűje sem neki sem a társainak vagyis nem Hivatalos tag. Valamit valamiért alapon időlegesen beállt a "szektába", de még nem tetovált magára semmit, nem vallja a nézeteiken és ugy nagyjából tojik az egészre, ugyh nem tekintem tagnak.
Amugy meg ha van egy osztály és jön bele egy tanuló 2 napra, utánna elmegy, akkor semmi köze az osztályhoz. Ha lekáromkodja a főnök fejét, akkor megjegyezzük magunknak, de mint az osztály részének nem tekintjük.

Egyetértek Renningannal, énis vhogy így képzeltem el. Mosolyog
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #2647 Dátum: 09 okt 15, 15:51:57 »

Ha ismered a részleteket, akkor igen.
De pl. a Kagék a következő fél képen látják a dolgokat:
Az Akatsuki egy bűnszervezet. A tagjai fekete, vörös felhős köpenyben járkálnak és a bijuukat gyűjtik. Aztán látják, hogy egy négy fős csapat az említett köpenyben Gyilkos Méhre (a Nyolcfarkú jinchuurikije) támad és "elrabolja". Ők ezt tudják. Ezek alapján Sasuke és a Taka Akatsukisok. A történet szempontjából ez a helyzet. Mi persze tudjuk, hogy nem egészen így van, de...
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
kiscsoki
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 53


« Válasz #2648 Dátum: 09 okt 15, 16:51:33 »

igen, ha kihagyjuk a háttér infót akkor tényleg szimplán csatlakoztak, a gyűrűre meg azt tudnám csak mondani hogy eddig amit tudunk azaz hogy a gyűrű ahoz kellett hogy a szobron melyik helyen áll, gondolom valami pozicó vagy rangot jelent, de mivel sasuke még nincs szinkronba a szoborral így nincs gyűrűje sem
Naplózva
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #2649 Dátum: 09 okt 15, 18:17:34 »

A gyürü a tagságot, és az akatsukiban betöltött poziciot jelentette. Mivel Orochimaru lenyulta a sajátját, ezért nehéz  volt ujat csinálni, nem hiába ugrált Tobi össze vissza a halott társai gyürüiért. Persze nyilván volt/van más célja és funkciója neki is.
Nem az összhangot jelképezte a szoborral, mert tobi is hipp hopp lenyulta Sasoriét és máris tag lett ikszdé, ment sanbit pecsételni.
Naplózva







Ali-G
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 116

MenőőMen


« Válasz #2650 Dátum: 09 okt 15, 19:53:32 »

Jó de nem csak a gyűrű miatt lett tag Mosolyog. Ha most találnék egy gyűrűt, akkor én is tag lehetnék?
Sztem mindannyiatoknak van némi igaza.
Egy ideig csatlakoztak az Akához, de hogy ez meddig tart... az a kérdés.
Az új tagokról mit tudunk? Azon kívül, hogy erősebbek az elődeiknél.
Naplózva
titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #2651 Dátum: 09 okt 15, 20:10:00 »

Semmit mivel még a mangában nem voltak ,csak Kishi beszélt róluk egy interjúban,ami lehet ,hogy nem is fog megtörténni vagy nem úgy ahogy leírta./s]
Először én mondtam ,hogy a Taka nem az Aka része ,de itt volt sok érv mellette és ellene is.Szóval nem igazán lehet tudni ,majd most meglátjuk mi fog történni ,ha Sasuke felébred.
1:Berág Madarára ,amiért megzavarta a célja elérésében és ellene fordul
2:Köszönetet mond neki ,mivel ő csak a szemét akarta "fejleszteni" és marad vele ,majd meglátjuk ,illetve talán beülteti Itachi szemeit .
Naplózva
datango
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 321


Firma


« Válasz #2652 Dátum: 09 okt 18, 21:18:15 »

A gyürü szerepe a sinkronbahozása a szoborral kapcsolatban, ami elősegíti a bijúk nagy chakrájának lepecsételését.

10db gyürü van, egyet lenyúlt orochimaru és mint tapasztaltuk minnél többen pecsételik egyszerre, annál gyorsabban lepecsételnek egy-egy bijút. Ezeknek a mértéke nagy, pl a 3 farkúnál is probléma volt az, hogy hidan és kakuzu nem volt már ott pecsételésnél...
Naplózva

-=Suiton=-
"The Sharingan's true power... this Uchiha Madara's power!"
http://bf3stats.com/stats_pc/mgjani
"Sajnálom datango, nem küldhetsz üzeneteket és privát üzeneteket ezen a fórumon."  <--   c=3
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #2653 Dátum: 09 okt 18, 21:46:57 »

NEm igaz, mindig 3 napba és éjszakába tellett, akármennyien is voltak.
Naplózva







-Dante-
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1901



« Válasz #2654 Dátum: 09 okt 18, 22:55:30 »

ezt honna veszed, egyszer mutatták csak ezt a folyamatot és az az ember hiány miatt 3 napra sikeredett
Naplózva

Oldalak: 1 ... 175 176 [177] 178 179 ... 248
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!