24 szep 21, 15:39:08 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 172 173 [174] 175 176 ... 248
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Akatsuki  (Megtekintve 645796 alkalommal)
0 Felhasználó és 22 vendég van a témában
Nayu
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 129


« Válasz #2595 Dátum: 09 szep 16, 23:26:38 »

Nektek nem tűnt fel, hogy Madara eddig sosem ismerte el, hogy ő küldte a rókát a falura anno, pedig logikus lenne a beismerése, hisz eddig mindenki meg Volt/van róla győződve, hogy azt ő tette. De mégsem ismerte be, tehát nagyon úgy néz ki a dolog, hogy nem úgy történt minden, ahogy Yondi és a többiek hitték. Vagy ez csak számomra gyanús..?
Bububo, csapolni a sört szokták, a bijuukat szívni. Mosolyog


Naplózva
datango
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 321


Firma


« Válasz #2596 Dátum: 09 szep 17, 08:24:08 »

zetsu egyik fele meghalt? mert ahogy keresgettem, sehol sem írják hogy meghalt. És szerintem sem halt meg , elég ügyes kém ninja hogy ilyen hamar meghaljon!:)
Naplózva

-=Suiton=-
"The Sharingan's true power... this Uchiha Madara's power!"
http://bf3stats.com/stats_pc/mgjani
"Sajnálom datango, nem küldhetsz üzeneteket és privát üzeneteket ezen a fórumon."  <--   c=3
kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #2597 Dátum: 09 szep 17, 17:15:33 »

Nayu ha Tobi beismerné a Kyubii támadásában való szerepét akkor Sasuke nem állna mellé. Egyrészt csak a 4. látta de ő meg is halt, a többi konohai pedig "élő" Uchihákra gondolt ezért is nőt a feszültség a falu és a vörösszeműek közt Nevet .
Az Uchihák érezték, hogy nő a feszültség és puccsot akartak, ezért lenyakazták őket ami  pont elég második indoknak hisz ebből fakad Saske bosszúcucca.

datango Karin mikor észlelte Danzout az új mangában ott van  Zetsu csakrája is szal él Nevet

ui: frisstettem egyet Nevet
« Utoljára szerkesztve: 09 szep 17, 17:27:13 írta kakesz » Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
Nayu
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 129


« Válasz #2598 Dátum: 09 szep 17, 17:22:10 »

Kakesz, Sasuke mióta állt Madara mellé? Csak kölcsönösen kihasználják 1mást, ennyi az egész. Szó sincs arról, hogy Sasuke szimpatizálna Madarával. Szal az az érv, amit felhoztál, gyenge.
Naplózva
kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #2599 Dátum: 09 szep 17, 17:36:14 »

Az, hogy kihasználják egymást az egyfajta szimbiózis Nevet(Akatsuki tagok mind kihasználták egymást) viszont ha beismerné Tobi  Saske is az ellensége lenne és fordítva vagy ezt se így gondolod???
Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
Nayu
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 129


« Válasz #2600 Dátum: 09 szep 17, 17:41:34 »

Hmm, az már 1 régi História, sztem Sasukét az nem is érdekli, csak Itachi bosszúja. Szal nem igen látom értelmét annak, hogy Madara hazudott volna Sasukénak a Kyuubis támadásnál.
Naplózva
datango
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 321


Firma


« Válasz #2601 Dátum: 09 szep 17, 19:29:33 »

valóban ott van zetsu csakrája! jippy:)

hát akár hogy is nézzük, sasuke az akatsukinak dolgozik, (a saját célja az akatsuki célja is!)
szegény pain nyugodjon békében mondta még régebben magyarázatként hidan vallási céljaira , hogy a mi célunk a te célod is és fordítva... igazat beszélt Mosolyog
Naplózva

-=Suiton=-
"The Sharingan's true power... this Uchiha Madara's power!"
http://bf3stats.com/stats_pc/mgjani
"Sajnálom datango, nem küldhetsz üzeneteket és privát üzeneteket ezen a fórumon."  <--   c=3
ipirike
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 876


« Válasz #2602 Dátum: 09 szep 21, 14:04:20 »

Basszus... szerinted véletlenül nyőgtem be, hogy nyolcvan-nyolcvanöt körül leeht, és ez egy csomó hylen le van vezetve? Olvass vissza, vagy keress rá, vagy amit akarsz.
Ájájáj , hogy a pula-ba lenne madara 80 éves  Hmm? Számoljunk.Madara a 398-as manga 16-ik oldalán amikor elkezdi mesélni Konoha eredetét ,azt mondja "A történet 8 évvel ezelőtt kezdődött" és amikor a háborű volt Madara nem egy bébi volt ,lehetett már 20 éves ,a másik ,hogy harcol Hashiramavalés mindekni azt hitte ,hogy meghalt => csak tele volt sérüléssel és olyan súlyosokkal amit egy halandó nem él túl ,szal csak kell egy "nagyobb" erő legyen a háttérben.Szerintem 110 meglehet már ,meg Kakashi ellen is úgy ugrál mint Yoda mester és ha azt vesszük azért egy 80 éves nem csinál ilyet (jójó ez a naruto világa ,de még is).
Miért nem irja ki a 0-ást?  Hmm?
« Utoljára szerkesztve: 09 szep 21, 14:05:17 írta ipirike » Naplózva

STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #2603 Dátum: 09 szep 21, 14:08:28 »

Olvasd el újra azokat a részeket!
Vagy nézd meg az egyiket a 323 hasonló vita közül, ahol mindig ugyanaz volt a vége. Én Madara koráról nem nagyon akarok már sehová írni.

És írja a 0-ást, ha nem írná, hoyg tudtad volna kiírni a végén? Hmm?

« Utoljára szerkesztve: 09 szep 21, 14:09:15 írta STM » Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #2604 Dátum: 09 szep 23, 17:17:49 »

ipirike:

Tobi azt mondja, hogy a történet kezdődött 80 éve. És utána tart egy rövid beszámolót az akkori aktuális helyzetről (klánharcok). És utána tér rá saját Madarára. Nevet
Egy szóval sem mondja, hogy mikor született, vagy hogy a 80 év "kezdetétől", mennyi telt el az ő felbukkanásáig. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #2605 Dátum: 09 szep 27, 01:20:07 »

Hoppá-hoppá...

A Shippuuden 127. részében, a közepe táján az a bábos ember nekem nagyon a Démoni Birodalom Peinnek tűnt. Kopasz volt és elég sápadtnak is tűnt.
Csak azért vetettem ezt így fel külön, mert az Éhes Szellem, Állati, Emberi és a Pokol Birodalma Peinek elég könnyen felismerhetőek, de arról a bábos pacákról csak a rész második megnézésekor esett le, hogy kicsoda (lehet). Nevet

Bár az sincs kizárva, hogy benéztem a dolgokat. ^^"
De azért furcsa, hogy pont bábos és mechanikai képességekről beszél...
Hmm... lehet, hogy a Démoni Birodalom egy saját magát is valamiféle bábbá alakító bábmester volt? Olyasmi, mint Sasori...?

« Utoljára szerkesztve: 09 szep 27, 01:28:56 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #2606 Dátum: 09 szep 27, 01:31:21 »

szerintem is az az a pein test. Ez a fajta báb technika azért fejlettebb Narutos univerum dolgaihoz képest hisz rakétákat használ... a sasoris féle báb cucc az inkább mondható hagyományosnak és azt fejlesztette "tökéletesre"
Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
Thanatos
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 326


A Halál Istene


« Válasz #2607 Dátum: 09 szep 27, 09:22:21 »

Valószínű, hogy az volt a Démoni Birodalom. A bábmesteri képességek és a "saját magunkat alakítsuk bábbá" mentalitás megmagyarázza a Démoni Birodalom képességeit. szóval szerintem is ő az.
Ráadásul akkor jelenik meg amikor a többi testet is megmutogatják, szóval szerintem ő az.
Naplózva

A halál az egyetlen biztos pont az életben.
Nucklear
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 215



« Válasz #2608 Dátum: 09 szep 27, 10:18:51 »

Én mondjuk azt nem értem,hogy Pein mért nem alakította testévé Szalamander Hanzout,hiszen egy nagyon-nagyon erős ninja volt aki megfingatta lazában a 3 Sanint.Meg szerintem ütős lett volna hogy a Amagakure korábbi lengendás vezetője Pein egyik csicskása lett volna  Nevet
Naplózva

Thanatos
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 326


A Halál Istene


« Válasz #2609 Dátum: 09 szep 27, 10:31:37 »

Gondolom addigra már megvolt a hat test, és szerintem azok után, amit Danzou tett velük minimum atomjaira bontotta szét a testét.
Egyébként Jiraiyaét se használta fel, pedig ő is erős volt.
Naplózva

A halál az egyetlen biztos pont az életben.
Oldalak: 1 ... 172 173 [174] 175 176 ... 248
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!