24 szep 21, 06:18:34 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 162 163 [164] 165 166 ... 248
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Akatsuki  (Megtekintve 645304 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #2445 Dátum: 09 ápr 18, 22:27:18 »

Tisztában van azzal minden Akatsuki-s hogy pein valójában milyen erős is? Gondolkozik Mert ha tudják, hogy mire is képes Pein akkor nagyot fognak nézni, amikor meghallják, hogy Naruto szépen bedarálta őt!  Nevet
Naplózva
kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #2446 Dátum: 09 ápr 19, 00:11:23 »

Szerintem tudják, hogy elverte Hanzout és ha azt tudják akkor az magáért beszél Kúl
Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
Pein95
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 402

Monster


« Válasz #2447 Dátum: 09 ápr 19, 00:32:08 »

Az biztos hogy Pein halálával az akatsuki sokat fog veszíteni, meg aztán mennyi időbe fog telni míg kiszívnak egy bijuut, bár szerintem most már olyan nagy bijuu szívás nem lesz.
Naplózva
Rossen
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 250


Monsieur


« Válasz #2448 Dátum: 09 ápr 19, 10:41:22 »

hát... elnézést, de szerintem Itachi-t kiveheted a bástyák közül és átrakhatod a királynőhöz. Így két királynő van, akik mindent ütnek, ha jól taktikáznak velük. Az már más tészta, hogy Itachi nem nagyon hajtogatott végre parancsokat, hisz nem volt érdeke. De ha erőt nézünk, akkor egy szinten van Peinnel.A többi rendben van, bár én Sasukét és a takát is a gyalogok közé tenném, hisz úgy vezetik őket, ahogy akarják. Kis szóviccel: megy a parasztvakítás ezerrel ikszdé De tény, hogy én is úgy gondolom, hogy még nagy szerepe lesz...

Azért elég durva, hogy Itachi erejét Peinéhez hasonlítod... Itachi is erős -  meg látom képedről, hogy fan vagy-, de azért maradjunk annyiba, hogy nem ér fel Peinével. kacsint

->szerk.: Pein95: Pein elvesztésével az Akatsuki már bőven nem olyan erős. De nem csak miatta, sok erős shinobi halt már meg az Akatsukiból, szerintem nincs túl sok jövőjük.
« Utoljára szerkesztve: 09 ápr 19, 10:43:29 írta Pietraw » Naplózva
Srodack
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 587


« Válasz #2449 Dátum: 09 ápr 19, 11:00:17 »

Pain brutális, azon hogy Naruto leverte Madara biztos nagyot néz majd! Már ha Zetsu ott volt kukkolni! Ha jobban belegondolok Zetsuról nem is tudjuk még mire képes, azonkívül, hogy egy zöldségféle, meg két fele van, és Madaranak filmre veszi a harcokat!!

Eléggé megcsappantak létszámban, most kit küldenek Narutora?? Madara nem hiszem, hogy menne, így csak Kisame, meg Zetsu marad!? Sasuke meg menjen és végezze el szépen a dolgát a Hachibivel!
Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #2450 Dátum: 09 ápr 19, 11:27:44 »

Csakhogy Madarát nagyon nem érdekli az Akatsuki, csak a saját céljai, tőle szerintem mindenki megdögölhet. Pein is, Konan is.
Naplózva


 
Pein95
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 402

Monster


« Válasz #2451 Dátum: 09 ápr 19, 12:10:18 »

Csak hát ahoz hogy a céljai megvalósuljanak ahoz csak kell az akatsuki, hisz egyedül nem tudja megszerezni az összes bijuut, tehát ebből a szempontból nem mindegy neki hogy megdöglik-e egy erős tag vagy nem.
Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #2452 Dátum: 09 ápr 19, 12:12:01 »

Mivel már csak két Bijuu kell, szerintem mindegy neki.
Naplózva


 
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #2453 Dátum: 09 ápr 19, 12:14:44 »

Habár Zetsu-val elég "jóban" van Madara nem?Itachi után szerintem ő tudta leghamarabb meg, hogy ki is Tobi valójában.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #2454 Dátum: 09 ápr 19, 13:05:36 »

...

Azért elég durva, hogy Itachi erejét Peinéhez hasonlítod... Itachi is erős -  meg látom képedről, hogy fan vagy-, de azért maradjunk annyiba, hogy nem ér fel Peinével. kacsint
...

Halvány lila gőzünk sincs Itachi valódi erejének nagyságáról. ^^
Amikor Sasukéval harcolt már igencsak le volt robbanva, még Zetsu is említi, hogy valami baj lehet Itachival. Továbbá, Itachi nem is akarta megölni az öccsét. És később Tobi is mondja, hogy ha Itachi komolyan vette volna a harcot, akkor "most nem beszélgetnénk itt" (és ebben nem hiszem, hogy hazudott). ^^

« Utoljára szerkesztve: 09 ápr 19, 13:09:57 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Pein95
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 402

Monster


« Válasz #2455 Dátum: 09 ápr 19, 13:12:44 »

Hát igen Tobi és Pein mellet Itachi volt az egyik legerősebb tag Kúl, bár kiváncsi lennék Kisame mit tud még mert szerintem ő sem mutatta még meg a valódi erejét Gondolkozik, bár lehet hogy tévedek.
Naplózva
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #2456 Dátum: 09 ápr 19, 16:00:37 »

Hát Kisame elég érdekes lehet, mivel több chakra-ja van mint Pein-nek.Ő aztán keményen zúzhatja! Boxoló
Itachi-ról meg csak annyit, hogy még Madara is örült mikor meghalt, mert így semmi nem áll közötte és Konoha között és ezt szó szerint idéztem tőle.Vagyis ha Itachi "gyengébb" lenne jóval mint Pein akkor Madara inkább Pein miatt aggódott volna és nem Itachi miatt Figyelmeztetés
Naplózva
Hateshi
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 49


« Válasz #2457 Dátum: 09 ápr 19, 16:58:55 »

Csakhogy Pein-t Madara erősen manipulálja. Valószínűleg Itachi-t nem. Köztük csak egy egyezség volt Nem akarom azt mondani, hogy Pein erősebb, mint Itachi, mert az egyáltalán nem biztos. De attól, hogy Madara melyikük miatt aggódik, nem lehet eldönteni. Ha azt nézzük: Pein miatt nem aggódik, mert tudja mit akar Pein és azt is tudja, hogy mindent megtesz a célja érdekében. Így akár halálra is ítéli magát. (NarutoVSPain) Másik hogy az az egyezségItachi és Madara között volt. Ami alapján Madara nem nyúlhatott Konohához. Mivel Pein utálja Konohát, így ez újra csak tárgytalan!
« Utoljára szerkesztve: 09 ápr 19, 17:01:05 írta Hateshi » Naplózva
uchiha tamás
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 817



« Válasz #2458 Dátum: 09 ápr 19, 17:11:09 »

Lehet hülyeséget mondok de pein illetve itachi ereje is leginkább a doujutsujában rejlik nem és jyraiya azt mondta hogy a rinegan a legerősebb
Naplózva

\"Uchiha klán tagja vagyok\"

 \"This is usually the part when people start screaming\"

deculture101.files.wordpress.com/2009/01/soul-eater-alt.jpg
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #2459 Dátum: 09 ápr 19, 17:47:01 »

Ebben van igazság Hateshi, valószínű, hogy tartania sem kell tőle mert Pein eléggé elvakult és nincs értelme Madara ellen fordulnia.De mi is volt ez az egyezség pontosan?Arra emlékszek, hogy Madara nem fogja megtámadni Konoha-t, de ezért cserébe mit is kellett csinálnia Itachi-nak?
Naplózva
Oldalak: 1 ... 162 163 [164] 165 166 ... 248
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!