24 szep 21, 20:43:17 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 151 152 [153] 154 155 ... 248
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Akatsuki  (Megtekintve 646018 alkalommal)
0 Felhasználó és 31 vendég van a témában
vivien.san
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 565

ich bin KennTachi <3


« Válasz #2280 Dátum: 09 feb 21, 16:23:45 »

Meg elégé anorexiás is és rengeteg chakrája fogyhatott el... >.<#
Naplózva

♥♥
Do you know where hell is? Inside your head !
Ha győzni akarsz, kelj fel, harcolj, és tanulj meg csalni is <3
Az élet szenvedés, amit vágyaink okoznak. Így ha kioltjuk ezeket, megszabadulunk szenvedéseinktől. - Buddha-
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #2281 Dátum: 09 feb 21, 16:50:08 »

Nincs itt semmilyen vírus...
Egyszerűen csak az a csont és bőr emberi roncs már nem igazán viseli jól a megerőltetéseket. És azért amit Konohában lenyomott, az még Peint/Nagatót is lestrapálta kicsit...
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #2282 Dátum: 09 feb 22, 22:48:28 »

Jaja sztem sem beteg,csak nem eszik rendesen,mamám ezért modnja mindig ,hogy egyek:D,de gondolom később megfogjuk tudni mi történt vele.
Naplózva
vash21
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 168


« Válasz #2283 Dátum: 09 feb 22, 22:50:25 »

Nagato félmeztelen. Az esőfaluban él. Mindig csurom víz a haja. Egyértelmű, hogy tüdőgyulladás! Nevet Nevet Nevet

Titius! Majd a gyerekeidnek mondhatod, hogy edd meg az ebédet, ha nem akarsz úgy kinézni, mint Nagato bácsi! Elfújja a shinra tensei! Pojén
Naplózva

Geeez...
Tr4nCe
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 533


R'innegan User


« Válasz #2284 Dátum: 09 feb 23, 10:38:58 »

Arra lennék kiváncsi, hogy amikor Nagato megalapította az Akatsukit, kik voltak az első tagok? Gondolom Konan.. Nevet
Kakuzu mint pénzügyes meg Zetsu talán, aki megkereste az embereket. De ez csak elmélet. Vagy van erről valami információ?
Naplózva

vash21
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 168


« Válasz #2285 Dátum: 09 feb 23, 11:43:16 »

Szerintem kezdettől fogva tagok: Kakuzu, mert öreg és parancsolt Hidannak, Zetsu, mer titokzatosxD, Sasori, mert amikor beosztották mellé Deidarat, akkor már amolyan nagy öreg volt, Konan biztos, Orochimaru is valószínű...
Tényleg, mekkora durva, Orochimaru anno azt mondta Jiraiyanak, hogy jobban tenné, ha most megölné őket. Hát emberélet tekintetében valóban... És ennek ellenére Orochimaru összeállt Nagatoval! Hmm?
Naplózva

Geeez...
datango
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 321


Firma


« Válasz #2286 Dátum: 09 feb 23, 15:26:08 »

hát, sasori nem volt "nagyon öreg"  35 évesen halt meg!
Naplózva

-=Suiton=-
"The Sharingan's true power... this Uchiha Madara's power!"
http://bf3stats.com/stats_pc/mgjani
"Sajnálom datango, nem küldhetsz üzeneteket és privát üzeneteket ezen a fórumon."  <--   c=3
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #2287 Dátum: 09 feb 23, 17:44:55 »

"Nagy öreget" írt, ami kábé a profinak, veteránnak, régi tagnak fele meg. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Dorci
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 717



« Válasz #2288 Dátum: 09 feb 23, 19:50:53 »

az például lehetett volna Orochimaru is aki matuzsálemnek számítana az Akatsukiban
Naplózva

vash21
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 168


« Válasz #2289 Dátum: 09 feb 23, 22:08:15 »

Ahogy Chakra magyarázta, pont úgy értettem! Mosolyog

Egyébként Nagatora igazán adhattak volna egy akatsuki köpenyt (főleg ha már ő az alapító), hogy eltakarja azt a szerencsétlen testét...
Nade akkor most hogy van? Nagato találta ki az egész akatsukit a jinchuuriki-gyűjtéssel, űberfegyverrel. Belépett Madara, miután Sasori meghalt. És Nagato azt hiszi irányítja/fölötte áll "Tobinak", közben meg Tobi/Madara csak kihasználja és neki van egy ismeretlen célja? Vagy ez a Pein-terv Madarának is tetszik?
Naplózva

Geeez...
vivien.san
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 565

ich bin KennTachi <3


« Válasz #2290 Dátum: 09 feb 23, 22:17:29 »

Hát ez a Ki az Akatsuki Leader - kérdés még tisztázatlan ügy csak találgatni lehet hogy pontosan hogy van ez smirksweat
Naplózva

♥♥
Do you know where hell is? Inside your head !
Ha győzni akarsz, kelj fel, harcolj, és tanulj meg csalni is <3
Az élet szenvedés, amit vágyaink okoznak. Így ha kioltjuk ezeket, megszabadulunk szenvedéseinktől. - Buddha-
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #2291 Dátum: 09 feb 23, 22:38:23 »

Hát ez tényleg elég furcsa hogy az egyik ezt mondja a másik meg azt,mondjuk szentem ha választani kéne azt mondanám hogy tobi a hunyó,ami az akatsuki alapítását illeti,mert ahogy mondta sasukének,megbújt az akatsuki árnyéka mögött,és még mindig bújik,szal pein azért mondja hogy ő alakította,mert mindenki azt hiszi,és akarják is,hogy higgye mindenkiPojén Nevet
« Utoljára szerkesztve: 09 feb 23, 22:43:16 írta con » Naplózva
Tr4nCe
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 533


R'innegan User


« Válasz #2292 Dátum: 09 feb 24, 08:44:32 »

Inkább az lehet szerintem, hogy Madara látta harcolni Nagatot és felismerte a gyűlöletét. Ezt akarta felhasználni, mivel ugye tudta, hogy hatalmas ereje van (Rinnegan) es vhogy meggyőzte (ami ezek szerint nem volt valami nehéz), hogy most akkor gyüjtsünk Bijjukat es Peace! Mosolyog  Pein biztos masképp látja ezt az egészet mint Madara. Én úgy vélem valóban Pein alapította az Akatsukit egy kis háttérnyomással. Semmivel nincs alárendeltebb szerepben Madaranál.Csak Tobi felismerte, hogy ezt a gyűlöletet feltudja használni a saját célja elérésben. Mindenki mondja, hogy Pein jo ember lett volna, ha.... Itt az ember elvakultságát egy tehetséges rossz bácsi bármire felhasznáhatja. Nem kell ehhez Sharingan, csak 1 jo monolog. Lsd: Sasuke duma Madaraval..
« Utoljára szerkesztve: 09 feb 24, 10:44:38 írta Tr4nCe » Naplózva

datango
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 321


Firma


« Válasz #2293 Dátum: 09 feb 24, 10:35:48 »

én is úgy tudom, hogy pein az akatsuki vezére, az hogy ki alapította azt nem tudom idézni pontosan. Pein az akatsukinak 3 fő célt tűzött ki, ezeket leírtuk ebbe a topikba régebben!

Az viszont tényleg igaz , hogy más más cél is van az akatsukiban, mégpedig az hogy Madara az akatsukin keresztűl gyűjteti be a bijuukat, aztán felhasználja erejüket azt a saját céljára -> elpusztítani konohát (hiszen madara tudja irányitani őket a Mangekyo Sharingan -al!

Naplózva

-=Suiton=-
"The Sharingan's true power... this Uchiha Madara's power!"
http://bf3stats.com/stats_pc/mgjani
"Sajnálom datango, nem küldhetsz üzeneteket és privát üzeneteket ezen a fórumon."  <--   c=3
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #2294 Dátum: 09 feb 24, 10:52:06 »

Szerintem is Madara karolta fel Nagatoékat.Most valamilyen szinten alárendelt helyzet van közöttük, de csak a kor különbség miatt szerintem.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 151 152 [153] 154 155 ... 248
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!