24 szep 22, 06:33:14 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 143 144 [145] 146 147 ... 248
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Akatsuki  (Megtekintve 646566 alkalommal)
0 Felhasználó és 27 vendég van a témában
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #2160 Dátum: 09 jan 06, 15:35:54 »

Az akatsuki feltehetőleg tizenegynéhány éves a sima NArutóban, de ha tényleg Madara uszította a Kyuubit Konohára (sokan így vélik), amikro az a támadás történt, és a vezetőség az Uchihákra gyanakodott, akkor az már lehetett Akatsukis ténykedés, lehet hogy már közelebb van a húszhoz.
Jiraiya mondta valamiikor hogy Orochimaru nem sokkal távozása után Akatsukis lett, és ő eredeti tag volt (bár ezt nem tudhatjuk, de mivel az eredeti akatsuki tagok nagy részét Kishi azonosítja egy Bijuuval, ő pedig gyakorlatilag ténylegegesen a Yamata no Orochi volt, persez ennek ellenére nem Bijuu valószínüleg így van), így valamivel a Kyuubi no Yoko támadása elött alapíthatta "Tobi".
Másfelöl, (Itachi visszaemélkezései alapján, amikor is kláthattuk, ahogy találkozott Madarával, és látszólag ő még nem foglalkozott összeesküvésekkel) késöbb kellett hogy alapítsák, mindenesetre nem lehet több húsznál, ezt Pein, mint alapító tag, életkora alapján egész biztosan  kimondhatjuk.
Con:
-Kakuzunak a "sima" Narutóban is másik társa volt, tehát askár havonta is cserélhette őket Hidanig, ez nem oszt, nem szoroz.
-És bocs hogy sok mindent elismételtem, feleslegesen, amit tömörebben már te is leírtál, de amikor írni kezdtem a hozzászólást még nem írtad megf a tied.
« Utoljára szerkesztve: 09 jan 06, 15:43:06 írta STM » Naplózva
datango
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 321


Firma


« Válasz #2161 Dátum: 09 jan 06, 15:58:46 »

a naruto wiki-n , azt írják pein kb 25-30 éves.
sasori 35 éves.
orocsimaru 50 éves
itachi 18 --> 3 epizódnál
kisame 30
kakuzu 91 éves
hidan 22 éves

ha 20 év körül alakult akkor pein olyan 5-10 éves lehetett , azért gondolom mert mint irtad pein alapítótag.
Nade kicsit felületes a tudásom, most akkor madara~tobi nem idősebb orocsimarunál?
Naplózva

-=Suiton=-
"The Sharingan's true power... this Uchiha Madara's power!"
http://bf3stats.com/stats_pc/mgjani
"Sajnálom datango, nem küldhetsz üzeneteket és privát üzeneteket ezen a fórumon."  <--   c=3
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #2162 Dátum: 09 jan 06, 16:13:21 »

Én úgy emlékszem, hogy Madara a "halála" után azonnal megalapította az Akatsukit. Kakuzu biztos, hogy az alapító tagok között volt, mert ő egyidős lehetett Madarával, de a többiek szerintem később kerültek be. Pein inkább 40 éves, de szerintem ő se nagyon lehet alapító tag.
datango: Madara jóval idősebb Oronál, kb kétszer annyi lehet.
STM: Hogy érted ezt az Oro és Bijuu dolgot? És mi is az a yamata no oro? Kifejted a megfelelő topicban?
Naplózva


datango
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 321


Firma


« Válasz #2163 Dátum: 09 jan 06, 16:19:09 »

utánaolvastam neten, azt írják , hogy madara az alapítója az akatsuki nak, pein pedig a vezére. 
Naplózva

-=Suiton=-
"The Sharingan's true power... this Uchiha Madara's power!"
http://bf3stats.com/stats_pc/mgjani
"Sajnálom datango, nem küldhetsz üzeneteket és privát üzeneteket ezen a fórumon."  <--   c=3
Adam-sensei
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52



« Válasz #2164 Dátum: 09 jan 06, 16:24:23 »

szerintem nem lehet az akatsuki 25 éves.. ... akkor csak jóval többet tudnának róluk...orocsimaru 10 éve hagyta el az akatsukit...(eztnem tudom h hol mondják.)... de 1szer azt is mondják h azért mert félt itachitól--aki 21 éves de itachi nem 11 évesen lépett be az akatsukiba  Szomorú Gondolkozik.. szóval ez bonyolult..
ja és azt nem hinném h pein 40 éves lenne ő kb 30 éves .. madara meg 90 körül lehet ... tuti h van tsunadéjéhoz hasonló technikája  Pontosan
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #2165 Dátum: 09 jan 06, 17:03:56 »

Soroljátok a tévinfókat...
És nem kell elhinni amit a wikiplédián, és egyéb oldalakon talláltok...
Mindenki azt ír, amit akar...
Némeik cikkíró annyit se tud a Naruto animéről, mint ti...
Csak az az igaz, amit maga kishi írt... És ő sokat nem foglakozott az akatsuki alapítása idejével...
Naplózva
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #2166 Dátum: 09 jan 06, 17:21:59 »

Igen abban igazad van, hogy sok téves info kering a neten, de szerintem a találgatásban még nincs semmi rossz. Itachi egyébként azt mondja Sasukének, hogy Madara vesztett az Első Hokage elleni harcban és létrehozta az Akatsukit, aminek megbújt az árnyékában. OK azt nem mondja, hogy azonnal létrehozta, de azért mégsem volt teljesen hülyeség amit írtam. Ld.: manga 386 pg 10/11.
Naplózva


Dorci
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 717



« Válasz #2167 Dátum: 09 jan 06, 17:23:25 »

ahh várjuk ki a végét mit tervez az akatsukival kishi mester Nyelvesít
Naplózva

ipirike
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 876


« Válasz #2168 Dátum: 09 jan 06, 17:50:12 »

Tisztázzunk egy dolgot ,Itachi a sima Narutoban 17 éves és a shippuudenbe pedig 20 mivel közte és Sasuke közt 4 év van (ezt onnan lehet tudni hogy amikor ita 13 volt akkor sasuke 8).
Orochimaru a Kakashi Gaiden eseményei alapján nagyjából egy évvel a Kyuubi támadása előtt játszódnak ,szal abban az 1 évben bármikor lehetett a Hokage választás.
Ja és igen a mangában azt irja ,hogy az 1 elenne elvesztett harc után alapitotta meg az Akatsukit ,am arról még nem ir hogy egyből akcióba lépett  Mosolyog...na meg tudjuk hogy az Akatsuki névtelen maradt sokáig ,első infókat Jiraiyatól tudodik ki.
Naplózva

Pesuke
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 177



« Válasz #2169 Dátum: 09 jan 06, 19:31:22 »

Háát, tehát azt akarod mondani ipirike, hogy 4 év van köztük.Ez eddig rendben, de akkor ne mondd, hogy amikor Sasu volt 8, Ita pedig 13.Nem vok stréber, de ezen megakadt a szemem... kacsint
Naplózva

Kyuubi. A legerősebb negatív szereplő.
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #2170 Dátum: 09 jan 06, 22:06:49 »

*fáradt smayli*
Nem mondtam semmi olyasmit, hogy huszonöt éves. Azt mondtam, bizonyos események miatt tizenöt-húsz közt lehetett a sima NArutoban, de aaz Itachival kapcsolatos események alapján viszont következtethjetünk arra is, hogy talán fiatalabb.
Madara még nincs kilenven, olyan huszonévesen haverkodhatott a Senjukkal, és Saratubi-sama már élt, mikor megalapították Konohát, így, az ő életmódja alapján következtethetünk MAdara korára. De nem rég írtam a "ki is lehet Tobi?" topicvba, arról hogy pontosan mennyi lehet.
A Yamata no Orochi, az a Yamata no Orochi. Egy Bijuu a japán mitológiában, egy nyolcfejű és nyolcfarkú hatalmas kígyó.
Naplózva
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #2171 Dátum: 09 jan 07, 00:16:43 »

Háát, tehát azt akarod mondani ipirike, hogy 4 év van köztük.Ez eddig rendben, de akkor ne mondd, hogy amikor Sasu volt 8, Ita pedig 13.Nem vok stréber, de ezen megakadt a szemem... kacsint

Jólvanna, egy évet tévedett, de attól még tény, hogy Ita és Szöszke közözött 4 éve korkülönbség van. xD

Am Madara életkora szerintem simán 100 év közelében van. xD 
« Utoljára szerkesztve: 09 jan 07, 01:19:07 írta Csibe19 » Naplózva

STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #2172 Dátum: 09 jan 07, 00:51:28 »

"...Nos, Sandime Hokage-sama halálakor hatvannyolc éves volt, és már élt, mikor Konohát megalapították,  néhány évvel az alapítása után (feltételezhetően, bár itt csakl arra építek, hogy a visszaemlékezésében Shodai semmivel nem votl öregebb, mint Madara visszaemlékezésében) vált Hokagévé, azaz olyan húsz éves kora körül, így valószínüleg kamasz volt már, amikor megalapították Konohát. Uchiha MAdara is roppant fiatal volt Konoha megalapításakor, legfeljebb huszonegynáhányéves lehetett, így, ha mondjuk Saratubi tizenöt volt a falu alapításakor, akkor Madara a Shippudenben még csak (két évvel a Sandime halála után) olyan hetvenöt éves lehet (vagy valamivel több). HA figyelembe veszsük, hogy saját bevallása szerint, kivételes csökönyösséggel ragaszkodik az élethez, a chakrája a leghatalmasabb, amit az Uchiha klán valah látott, és azt, hogy hogy hogyan mozgott a majd' hetven élves Professzor, akkor Madara kondíciójában nincs semmi meglepő..." -by én
-tehát valószínüleg hetvenöt-hetvenhat körül lehet, legfeljebb pedig nyolcvanöt éves. De pár hsz-al feljebb írtam, hogy még kilencven sincs, és három kattintással rátalálhattál volna arra  hozzásztzólásra is, amiből idéztem.
« Utoljára szerkesztve: 09 jan 07, 00:58:51 írta STM » Naplózva
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #2173 Dátum: 09 jan 07, 01:23:58 »

Hékás, mielőtt belém kötsz olvasd el, hogy mit írtam, azt írtam, hogy 100 év közelében lehet, nem azt, hogy konkrétan 100 éves. Pontosan

Egyébként meg tökmindegy, hogy hány éves, mert a sérüléstől amit Shodaime ellen szerzett már rég meg kellett volna halnia, szóval engem nagyon érdekelne, hogy hogyan úszta meg élve.  Gondolkozik
« Utoljára szerkesztve: 09 jan 07, 01:26:48 írta Csibe19 » Naplózva

rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #2174 Dátum: 09 jan 07, 12:16:36 »

Hát, ezek a korok nyilván az új databooknak köszönhetőek, ugyanis az angol Naruto Wikipédián ügyelnek arra hogy ne kerüljenek föl kamuinformációk. Ami megél többet mint egy hónapot, az már biztos információnak számít.

Akkor Pein mindenképpen már 30 valahány éves, hisz Jiraiya előbb találkozott vele mint Minatóval. Tehát Minato is is nagyjából annyi lenne mint most Pein ha élne. 
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Oldalak: 1 ... 143 144 [145] 146 147 ... 248
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!