24 szep 23, 08:20:57 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 118 119 [120] 121 122 ... 248
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Akatsuki  (Megtekintve 647432 alkalommal)
0 Felhasználó és 12 vendég van a témában
valeshika
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314

Shikamaru will be the best hokage


« Válasz #1785 Dátum: 08 júl 27, 10:31:59 »

hidan onann soha nem fog kikerülni amíg shika él.. és senki nem tudná összerakni eseleg tsunade, igen sasori megállt az utolsó támadásnál ezér halt meg, de miért lényeges a fejpántja  Mosolyog?
Naplózva

So troublesome....
TaraAkera
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 215


Ma is tanultunk valami újat gyerekek~


WWW
« Válasz #1786 Dátum: 08 júl 27, 11:44:43 »

sztem Tsunade sem tudná összerakni szegényt,meghát nem is akarná ikszdé amúgy ez a fejpántos dolog örök titok marad,valószínű olyan helyen hordta,ahol amíg a kabátja rajta volt azért nem látszott,aztán amikor az lekerült róla,akkor meg..nemtom..vagy a karján,vagy az oldalán valahol ikszdé de ez csak tipp.ha meg cosplayelni akarod,akkor nem lényeges,hogy a kabát alatt hol van,hiszen úgysem fog látszani..
Naplózva

h_neji
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 103

Isten teremtette az agyat VAGY az agy az istent?


« Válasz #1787 Dátum: 08 júl 27, 11:50:17 »

Háát mind1!
majd akkor Hinatás leszek (nyakamba)
Én most arra várok hogy Pein megtámadja Konohát   Ördögi Ördögi Ördögi
Azt meg fogom nézni
és miközben Pein támadja Konohát Naruto Békává fog változni  Ördögi Ördögi
Télleg ha Naruto békává változik belőle is ilyen kő lesz vagy mi?!
és akkor az akatsuki nem tudja megszerezni a Kyuubi-t ?!
és nem jön össze za Akatsuki terve ?!
nem? Ohh My God Ohh My God Ohh My God
Naplózva

TaraAkera
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 215


Ma is tanultunk valami újat gyerekek~


WWW
« Válasz #1788 Dátum: 08 júl 27, 11:57:36 »

Na ez a nyakbadolog is egy jó ötlet,az Akatsukis rejtett Fű falus pántomat én is oda szoktam tenni,ott a legkényelmesebb.
Én bízom benne,hogy összejön a tervük Ördögi de nem hiszem,hogy a kyuubi kikerül Narutoból...vagy ha mégis,akkor nemtom ki fogja magát feláldozni érte,Csijó nagyi már nem ér rá sajna >.<#
Naplózva

ArashiKaze
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 68



WWW
« Válasz #1789 Dátum: 08 júl 27, 21:52:18 »

Szerintem Tsunade-nek sikerülne. (Hajrá!!! Halj meg!!!  Mosolyog )

Egyébként Orochimaru miért lett kirúgva? Vagy ő ment el?

Dei-fanok: Van még remény, hogy Deidara él. Lehet, hogy egy klónja robbant fel, és ő valahol rejtőzködik, mert amúgy sem füllött a foga az Akatsuki-hoz és nem akar újra visszamenni.  Mosolyog (én legalábbis remélem, de nincs sok remény rá, mivel így ő is művészetté vált + annyira elvetemült fejjel robbant fel)
Naplózva


xenon
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3157


Csiga_@_/"


« Válasz #1790 Dátum: 08 júl 27, 21:53:58 »

Oro nem kirúgva lett hanem megirigyelte Itachi Sharingánját és ezért ment el  asszem
Naplózva

I know that we have never really met before
But, tell me, does this rag smell like chloroform?
You know that I'm the reason people lock their doors
But, I got nothing but time, so, I'ma wait on the porch
You got nowhere to run too, so, don't try hiding
'Cause I'm known to be like Jack Nicholson from The Shining

Yeah, I'm breaking your door down, so, don't try fighting
Yeah, you gotta keep 'em fed, or the dead keep biting
Ita
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1400



WWW
« Válasz #1791 Dátum: 08 júl 27, 21:54:15 »

Orochimaru magától ment el, Itachi miatt mert féltékeny volt rá a szeme miatt és szerintem azért akarja úgy a sharingant
á megelőztek  Nevet
Naplózva

Lion
Vendég
« Válasz #1792 Dátum: 08 júl 27, 22:15:46 »

Oro nem kirúgva lett hanem megirigyelte Itachi Sharingánját és ezért ment el  asszem

Ha jól tudom eredetileg csak Itachi miatt ment az Akatsukiba...De mivel Itachi beintett neki így nem tudta meg szerezni a testét így el hagyta az Akatsukit...Egyébkét meg ha jobban belegondolok én szerintem Orochimaru volt a leggyengébb az összes tag közül...
« Utoljára szerkesztve: 08 júl 27, 22:16:30 írta Lion » Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1793 Dátum: 08 júl 27, 22:27:19 »

Kár találgatni, hogy ki a legerősebb, mert minden tag másért erős.
Pont ez a jó a Narutóban, hogy nem harci-egység-alapú mint a Dragon Ball, hanem minden szereplőnek megvan az erősséges és gyengesége, ill. az erős  jutsuknak is megvannak a hátrányai (MS, Fuuton - Rasen Shuriken, Senjutsu...) és ez igaz az Akasszukkira is.
Pl.
Hidan
Ha jutsu közben kirángatják abból az alkimista körből amin áll (ahogy Shikamaru is tette), akkor könnyen rápacsálhat.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #1794 Dátum: 08 júl 27, 22:37:16 »

Hát nem hiszem hogy Oro volt a leggyengébb sőtt szerintem azokkal a képességekkel amit a Kyuubis Naruto ellen produkált talán azt mondanám, hogy az egyik legerősebb volt az akában és szerintem pl. Sasorit vagy Deidarat reggelire megette volna. Mosolyog
Naplózva

Lion
Vendég
« Válasz #1795 Dátum: 08 júl 27, 22:49:47 »

Azért az furcsa lenne ha a Sasorit "reggelire meg ette vóna"... Mellesleg nem hinném hogy a legerősebb lett volna...Deidarat lehet sőt biztos hogy meg ette volna de Sasorit szerintem nem...Egyébként meg nem tudom hogy olvasol-e mangát (én nem)...Ugyhogy ne kezdjünk értelmetlen találgatásokba mert van olyan Akatsuki tag akiknek még nem is láttuk a képességét...Egyszóval csak akkor tudnánk meg hogy ki az erősebb ha látnánk őket harcolni...De pl egy Orochimaru Vs. Sasori meccset se látunk soha az életbe...
Naplózva
h_neji
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 103

Isten teremtette az agyat VAGY az agy az istent?


« Válasz #1796 Dátum: 08 júl 27, 23:11:15 »

Oro vs SASORI-SAMA ??
Egyértelmű: SASORI-SAMA,
Ez vitathatatlan, mit tud az a kigyó Sasori ellen?
chh
semmit Nevet
elég lenne csak a 3-ik kazakage és kész vége.
a Vashomok ellen nem tud mit tenni.
Naplózva

Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #1797 Dátum: 08 júl 28, 01:55:24 »

Miért ugyan mit tud Sasori amivel le tudná győzni Orot, mert szerintem semmit és lehet, hogy ha Oro ellen harcolt volna nem biztos, hogy tudott volna olyan trükköket villantani mint a harmadik kazekage testéből készült bábú és mivel Oronak elég érdekes teste  van az sem biztos hogy Sasori mérge hatott volna rá.ikszdé Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 08 júl 28, 01:56:18 írta Csibe19 » Naplózva

h_neji
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 103

Isten teremtette az agyat VAGY az agy az istent?


« Válasz #1798 Dátum: 08 júl 28, 08:46:00 »

igen!
igazad van!
teljes mértékben!
tudod miért?
Mert Oro a Hirukon-ál elakadna  Ördögi Ördögi
nem tudná kicselezni azt a hosszú mondjuk így: "farkot"
és a test, méreg, háát lehet hogy igazad van, de míg orochimaru a tűk elől ugrándozik el vagy mik azok (mérgesgáz ami a kezénél van, ami a szájából jön ki [Hiruku-ról beszélek]) addig fogná és szíven szúrná és akkor vége!
Szóval teljes mértékben nem hasznl akkor Sasori Chakrát Orochimaru ellen Mosolyog
Látod milyen egyszerű? Nevet
De a VASHOMOK ellne nem tudna mit tenni Orochimaru!
érts márd meg! csak kígyókkal tud jönni de a Vashomokon nem jöt át.
És nem tudom!
ugye Sakura és az öreg rongy lett volna vleük a 300-ik báb.
Na számoljunk mivel nem sikerült elfogni őket 298, bevetett: 1. Hiruko 2. Kazakage 4. Maga 5-105: Vörös sereg, No ugye 105      298-105=193. SZÁZ KILENCVEN HÁROM!!!!!!!!!!!! Háát Orochimrau kifogyna a Chakrából, és a Bábhasználók nem használnak olyan sok Chakrát.
Orochimaru: Van az a 3-as kapu vagy mi = semmit sem ér Sasori ellen, Van a kard ugye ez csak akkor jó ha a szívét találja el sasorinak de ezt könnyen kikerüli Sasori, van a sok kígyó mit ér Sasori ellen? nem tudják megölni! ugye Orochimaru 50 napig is üthetné Sasorit és szúrkálhatná kardokkal.
Szóval én egyértelműnek tartom Sasori győzelmét.
És tudod úgy van hogyha egy erős meghal erős kerül a helyére Nevet
ott a gyűrűs példa meghalt Sasori ki "örökölte" a gyűrűt? Az akatsuki Vezér: UCHIHA MADARA Ördögi Ördögi
No ha még tudsz vmit oro javára várom.
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1799 Dátum: 08 júl 28, 10:53:09 »

...
ott a gyűrűs példa meghalt Sasori ki "örökölte" a gyűrűt? Az akatsuki Vezér: UCHIHA MADARA Ördögi Ördögi
No ha még tudsz vmit oro javára várom.

Úgy érted Tobi, mert még a csapatba is alig akarták bevenni (akkor még szó sem volt Madaráról).
Ne felejtsük már el, hogy Orochimaru egy a sanninból. Az ereje és tudása minimum egy szinten van Jiraiyáéval.
És a kígyó túlélte a Négyfarkú Kyuubit és még jól is szórakozott.
Ha egyszer elintézte az előző Kazekagét és a 3. Hokagét is átküldte a vonal másik oldalára, akkor nem hiszem, hogy gyenge lenne. Más kérdés, hogy egy fiatalabb Sarutobi kígyóbőr csizmát csinált volna belőle. ^^

De amúgy meg ha Kishimoto sensei úgy gondolja, akkor legyőzi, ha nem, akkor meg nem. Nevet
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Oldalak: 1 ... 118 119 [120] 121 122 ... 248
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!